Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2016 рік

Інна Росєва  31.12.2016 17:16
А я вже вітаю всіх, і зокрема редакцію, з наступаючим 2017 роком! Дякую редактору Сергію Соколову за плідну з ним співпрацю у році, що минає (були опубліковані невелички оповідки `Бабушки такими не бувають` , `Дрібничка` та інше). Бажаю колективу сайту у Новому році креативних проектів, добрих і веселих новин, сімейного добробуту, щастя, любові та всім нам миру і злагоди! Оскільки зустріч прийдешнього Нового часу більшістю людей сприймається як родинне свято, дарую читачам уривок із нового твору `ДИТЯЧІ ВИСЛОВИ...`: `...В осінню пору бабуся веде онуку до садочка. Якраз почали падати каштани з дерев. Йдуть вузенькою стежинкою, що пролягла між будинками. Онука раптом зупиняється, щось підіймає із травички і заявляє: `Дивися, бабусю, який каштаньоночок! Потрібно знайти його татка та матусю, бо він буде плакати без них!`. Хоча й поспішала бабуся на роботу, та вони знайшли і `татка` і `матусю` і задоволена, щаслива дитина пішла до садочка, сховавши до кишені плащика всю `сім'ю`. А коли ввечері бабуся забирала її додому, онука запитала, стверджуючи: `Правда, бабусю, що у мене найкращі батьки!?`.
-Звісно, що правда. І ти повинна цим дорожити і шанувати своїх батьків.
-Так, я їх люблю!`

Перейти до статті:  "С железной дорогой - по пути."

Інна Росєва  25.12.2016 11:31
Вітаю читачів із святом Різдва Христового (по Григоріанському календарю)! Додам відомі побажання: Будьмо здорові з Колядою, з ясним Сонцем, з медовою кутею, з цілющою водою, узваром, короваєм. Нехай вони додають нам сили і здоров'я на довгі роки!

Перейти до статті:  "Урочище Вовча гора цікаве не тільки історією, а й флорою."

Антоніна  23.12.2016 16:11
Підтримую думку Сергія Соколова.

Перейти до статті:  "Резолюция ООН: Россия - оккупант, Крым - временно оккупированная территория."

Василий  23.12.2016 14:39
Жити по новому. Кличко по своему развитию и своим перлам по-моему даже черновецкого перещеголял. И этот человек (вы только вдумайтесь!) - мэр столицы. Чего же ждать от обычных чиновников,которых набирают по блату,не учитывая профессиональных качеств.

Перейти до статті:  "Чиновники Дніпровського району Києва не знають, де знаходиться ДВРЗ?"

Сергій Соколов  23.12.2016 09:19
ООН осудила Россию как государство, нарушившее подписанные им международные обязательства. Что касается конкретных граждан, то, несмотря на массовость предательства, каждый крымский госслужащий и военнослужащий принимал личное решение - оставаться верным присяге или клятве, или стать предателем.

Перейти до статті:  "Резолюция ООН: Россия - оккупант, Крым - временно оккупированная территория."

Микола  22.12.2016 23:40
ООН не рассказал, что делать с жителями Крыма, которые не хотят жить в Украине. По обыкновению сжечь как в Одессе? И почему молчит книга рекордов Гиннесса? Интересно был ли ещё в истории случай такого перехода военных на сторону оккупантов и потом к ним на военную службу?А дайте точное число предателей или это наша военная тайна.

Перейти до статті:  "Резолюция ООН: Россия - оккупант, Крым - временно оккупированная территория."

Читачка  22.12.2016 19:21
Дякую, пане Максиме, за високу кваліфікацію у поясненні цього складного питання! Буду знати: щоб продовжити день, треба йти на південь.

Перейти до статті:  "Сезонні ярмарки з продажу ялинок."

Максим  22.12.2016 14:44
Чесно кажучи, ці розрахунки малосуттєві. Помітити ці секунди травлості дня на практиці неможливо. Випадкові зміни погоди впливають на освітленість значно сильніше. Крім того, достатньо пройти десь 150 метрів на південь, і Ви вже збільшите день на секунду. Чи вказують у тих розрахунках координати пункту настільки точно? Певна річ, що ні.

Перейти до статті:  "На Дарницькій площі буде новий тролейбусний маршрут."

Читачка  22.12.2016 14:40
З прадавніх часів пращури українців в ніч з 21 на 22 грудня прикрашали ялинки (соснове, дубове віття), запалювали свічки і зустрічали Новий рік. На ялинку вішали іграшки, що символізували щастя, добробут, богатий врожай. Загадували бажання на весь рік, дівчата ворожили на судженого, на ласкаву долю. Бо ж цього дня ясне-красне Сонце повертало на весну, на літо, збільшуючи тривалість дня на декілька секунд. Вітаю всіх Із святом СОНЦЯ!!! З Його Різдвом!

Перейти до статті:  "Сезонні ярмарки з продажу ялинок."

Читачка  22.12.2016 12:32
Дякую, пане Максиме! В інтернеті я знайшла, що 20.12. тривалість дня 8г. 0х. 16с.; 21.12. - 8г. 0х. 16с. А вже 22.12. - 8г. 0х. 21с. А з якого часу почали збільшуватися секунди?

Перейти до статті:  "На Дарницькій площі буде новий тролейбусний маршрут."

Максим  22.12.2016 10:54
Такого періоду немає. Якщо розрахунки проводити точніше, з точністю не до хвилин, а до секунд, чи навіть долей секунд, стане ясно, що найкоротший день - лише один.

Перейти до статті:  "На Дарницькій площі буде новий тролейбусний маршрут."

Читачка  22.12.2016 08:39
Дякую за відповідь! А як називається той період, коли світовий день `стоїть на місці`? Наприклад: у грудні 2008 року з 19 числа тривалість дня була 8 годин 00 хвилин і так продовжувалася до 23 грудня - 5 днів! А з 24 числа день почав збільшуватися на 1 хвилину - 8:01. (Календар `Зірки й планети пророкують` на 2008 рік. Вид-во `Преса України`, 2007 р.).

Перейти до статті:  "На Дарницькій площі буде новий тролейбусний маршрут."

Максим  22.12.2016 01:04
Викликає подив те, що взагалі-то інсектициди - це речовини проти комах. Це означає, що для захисту від `шкідників`-браконьєрів вони використовуються не за прямим призначенням. Напевно, нічого більш пахучого чи дешевого не знайшлося...

Перейти до статті:  "Сезонні ярмарки з продажу ялинок."

Максим  22.12.2016 00:05
Цього року зимове сонцестояння відбулося 21 грудня, 12:44 за київським часом. Воно не може `починатися`, адже це лише окремий момент часу.

Перейти до статті:  "На Дарницькій площі буде новий тролейбусний маршрут."

Читачка  21.12.2016 16:17
Пане Максиме, якщо можна, поясніть, будь ласка, з якого числа починається зимове Сонцестояння цьогоріч? (У мене на цей рік немає відповідного календаря). Дякую за відповідь!

Перейти до статті:  "На Дарницькій площі буде новий тролейбусний маршрут."

Максим  18.12.2016 00:03
Можливо, це не так уже й погано. Хоча те, що маршрут не робить додаткове коло через вул. Сосюри, дещо збільшує переходи для тих, хто робить там пересадку, але зменшує час подорожі для транзитних пасажирів. Адже в цьому районі нерідкісні затори.
У зв'язку з цим, аналогічно, сумнівною здається користь подібного заїзду маршрутки 172 на м. Либідська, що додає 5-10 хв., а то й більше для пасажирів, кому це не потрібно. Це ще мало сенс, поки Либідська була кінцевою метро; але зараз є ще цілих 6 станцій попереду, і всі вони вздовж маршруту 172.

Перейти до статті:  "На Дарницькій площі буде новий тролейбусний маршрут."

Читачка  12.12.2016 21:03
Дякую! Все якісно - і фото, і відео. Подальших творчих успіхів!

Перейти до статті:  "Сьогодні - День сухопутних військ України. "

Читачка  12.12.2016 09:30
Дякую! Буду чекати.

Перейти до статті:  "Сьогодні - День сухопутних військ України. "

admin  12.12.2016 09:24
Читачко, спасибі за коментар. Роботи з налаштування камери не закінчені, через це фотографії поки що не відображаються. Повідомимо.

Перейти до статті:  "Сьогодні - День сухопутних військ України. "

Читачка  12.12.2016 09:20
Доброго ранку! Дякуємо за відеокамеру - якість відмінна. Але фото на відео зафіксоване 02.12. Чи це у мене тільки так?

Перейти до статті:  "Сьогодні - День сухопутних військ України. "

admin  10.12.2016 07:40
Максим, чого ж, анонсуються: замітка. На відміну від ярмарків вихідного дня, ярмарки у буденні дні зазвичай мають незмінну `прописку`, наприклад, щоп'ятничні ярмарки на Гродненській та Алма-Атинській.

Перейти до статті:  "Продуктові ярмарки 10 - 11 грудня 2016 року."

Максим  10.12.2016 00:40
Чому ж ярмарки на Алма-Атинській ніколи не анонсуються, хоча фактично іноді бувають (як учора, на фото)?

Перейти до статті:  "Продуктові ярмарки 10 - 11 грудня 2016 року."

Krigolam  09.12.2016 20:53
На Лукьяновском кладбище экскурсовод рассказывал, что Нестерова после падения обокрали. Бумажник якобы вытянули и ботинки сняли (не то свои вояки, не то местные). Все как и сейчас, только тогда Новой почты не было...

Перейти до статті:  "Урочище Волчья гора в Киеве станет парком имени Нестерова?"

Krigolam  09.12.2016 20:38
Герои есть, а подвигов нет...

Перейти до статті:  "День Гідності та Свободи."

Читачка  08.12.2016 08:28
Коли я мешкала на ДВРЗ (в часи Омельченка), якось не було води по всьому масиву. Народ побіг до бюветів, але в жодному з них води теж не було. І тільки біля лісничого господарства із старої колонки йшла, як завжди, чиста вода. Потім казали, що з бюветів йде звичайна водопровідна вода. Мабуть, воно так і є.

Перейти до статті:  "Бюветні комплекси переводять у зимовий режим."

Максим  08.12.2016 01:27
Результати аналізу бюветної води за 1 вересня 2016, наведені на останньому фото, \nможна порівняти з нормами: \n
Нажаль, проведений аналіз був не дуже повний та чутливий, через що більшість елементів не визначено. \n
Серед того, що визначено - все у межах норми, хоча азот (аміак) та залізо - можливо, близькі до межі перевищення. \n
Крім того, для води з цього бювету спостерігався запах сірководню (H2S), 1 бал. Досить типове явище.

Перейти до статті:  "Бюветні комплекси переводять у зимовий режим."

Антоніна  04.12.2016 11:15
Дякую Максимові за корисну інформацію!
Дякую і Марисі Рудській за цікавий життєвий опис голубів.

Перейти до статті:  "Міські птахи: голуб."

Максим  03.12.2016 23:28
Альтернативное (негативное) мнение о голубях: \n \nПтицы мира, но не здоровья: кое-что о летающих крысах.

Перейти до статті:  "Міські птахи: голуб."

Светлана  01.12.2016 21:48
Про ограждение для поликлиники медики беспокоятся. А вот о том, что вдоль забора поликлиники нет тротуара для пешеходов - это медиков не волнует. Теперь пешеходы, а особенно мамы с колясками вынуждены ходить по дороге, предназначенной для машин.

Перейти до статті:  "Найактивніші ініціатори громадських проектів - медичні працівники."

Читачка  30.11.2016 10:29
Дякую за чудовий подарунок!
`Паралельні світи, як і паралельні лінії, не перетинаються, але вони можуть бути ув'язненими, як в космічних `рамках`, так і у паралелограмах` (Антоніна Просєкова).

Перейти до статті:  "У Києві знову сніжно."

admin  29.11.2016 15:13
Максим, дякуємо! Виправили.

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ продовжується ремонт доріг. Крім ділянки на Інженера Бородіна."

Читачка  29.11.2016 10:01
А сегодня к нам пришла Юная Зима:
`Вот и пришла к нам Юная Зима!
Несмело по земле ступая,
Накрыла белым покрывалом
Леса, поля и теплые дома...
...Замела дороги, замела дворы.
Замела, что плохо было.
Только души наши
Ты, Зима, не замети!`.

Перейти до статті:  "Сьогодні відкрився ЦУМ."

Юрий  29.11.2016 09:54
Этот участок дороги как проклятый. Я неоднократно писал, жаловался всё без толку. Аргумент это застройщик дома по ул. Рогозовской 1а виноват, якобы делались коммуникации и застройщик должен устранить повреждения. Вопрос к властям почему не привлекли застройщика к ответственности? Где так называемый Благоустрій? Одни отписки это не наше и делать ничего не будем.

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ продовжується ремонт доріг. Крім ділянки на Інженера Бородіна."

Максим  28.11.2016 23:02
Будь ласка, зверніть увагу - правильне написання - вул. Волховська (а не Волхівська).
https://www.google.com.ua/maps/@50.4507281,30.6736766,16.78z?hl=ua

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ продовжується ремонт доріг. Крім ділянки на Інженера Бородіна."

Читачка  24.11.2016 20:41
Дякую за інформацію, яка так ніжно оповідана про знайомих-незнайомців!

Перейти до статті:  "Міські птахи: горобець."

Читачка  22.11.2016 10:45
Дякую за відео! Дуже вражає! Слава Героям України!

Перейти до статті:  "День Гідності та Свободи."

Катерина  15.11.2016 13:06
`...На дурака не нужен нож - ему с три короба наврёшь и делай с ним, што хош...` - мораль і дія деяких сучасних промоутерів.

Перейти до статті:  "Весна на Заречной улице: флеш-моб на вокзале в Запорожье. "

Марина  15.11.2016 11:20
Очень трогательное и доброе видео. Сейчас нам всем так не хватает доброты. Молодцы студенты. Спасибо за информацию.

Перейти до статті:  "Весна на Заречной улице: флеш-моб на вокзале в Запорожье. "

Читачка  14.11.2016 13:04
admin 14.11.2016 12:10. Іноді й Сокіл поїдає жабу, та найгірше, - коли Жаба пожирає сокола.

Перейти до статті:  "Заводська багатотиражка за листопад 1964 року."

admin  14.11.2016 12:10
Читачко, редакція не надає надмірного значення точному співпадінню дат. У 1964 році газета вийшла в листопаді (5-го), і тепер ми написали про неї в листопаді (13-го).

Перейти до статті:  "Заводська багатотиражка за листопад 1964 року."

Читачка  14.11.2016 11:48
А чого Ви цю багатотиражку не розмістили 7 листопаду?

Перейти до статті:  "Заводська багатотиражка за листопад 1964 року."

Інна  13.11.2016 20:10
Дякую редакції за публікацію малого оповідання. Бажаю успіхів у подоланні будь-яких страхів, перемоги над самим собою!

Перейти до статті:  "Завтра в Києві хуртовина. Сили природи - це не дрібничка."

admin  13.11.2016 08:25
Максим, дякуємо! Виправили.

Перейти до статті:  "Завтра в Києві хуртовина. Сили природи - це не дрібничка."

Максим  13.11.2016 01:18
Зупинило на собі увагу наступне: `Приблизно о 2:12 багато мешканців... відчули поштовхи землетрусу... Епіцентр... знаходився в Румунії, землетрус відбувся там о 23 годині 11 хвилин.` \n
Що це - помилка чи реальна відмінність у 3 години 1 хв. між явищем у Румунії та в Києві? Чи землетруси розповсюджуються майже миттєво? \n
Виявляється, що поштовхи розповсюджуються приблизно зі швидкістю 8 км/с чи навіть дещо швидше, що скоріше відповідає 1-2 хв. від Румунії до Києва. Отже, 3 години - це лише ефект годинникових поясів. Правильно було б написати `в Румунії, землетрус відбувся там о 23 годині 11 хвилин за Грінвічем`.

Перейти до статті:  "Завтра в Києві хуртовина. Сили природи - це не дрібничка."

admin  10.11.2016 14:31
Andrii, якщо не вистачає дискретних можливостей `плюсів-мінусів`, то можна написати свою думку в коментарі. Що Ви й зробили тільки що :) Дякуємо!

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Andrii  10.11.2016 14:24
Ставлю завжди плюсики за рубрику. А там же питання `чи сподобалась стаття`. Як тепер поставити, що не сподобалась. Вже не дозволяє.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Andrii  10.11.2016 14:22
І шкода, краще про якісь би більш серйозні події читати, що відбувається в районі, а не те що в хлопчика дідусь телефони забирає. Рубрика хороша, а наповнення ніяке. Вибачте за відвертість.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Andrii  10.11.2016 14:18
Краще б це зробили на лісовому озері.

Перейти до статті:  "На Тельбине установят аэраторы."

admin  09.11.2016 20:06
Andrii, клуб `Успіх` знаходиться за адресою: вул.Алма-Атинська, 39А.

Перейти до статті:  "Оголошується конкурс дитячих творчих робіт."

admin  09.11.2016 19:59
Andrii, ми поміщаємо у вибірку не всі події - з різних причин. А поліція займається тим, з чим ми до неї звертаємося. У тому числі `кумедними і примітивними` скаргами.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Andrii  09.11.2016 18:50
А де цей клуб територіально знаходиться? У Будинку Культури?

Перейти до статті:  "Оголошується конкурс дитячих творчих робіт."

Andrii  09.11.2016 18:48
А ви вибірку з найбільш кумедних і примітивних скарг робите? Чи це всі? Оце такою єрундою поліція займається? Невже у нас з криміналом покінчено і в країні і на ДВРЗ все гаразд

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Сергей  09.11.2016 14:11
А мне так наоборот, когда тихо за окном, так и заснуть тяжело, а сейчас то что надо! Прожил в доме рядом с трамвайной линией,по которой до глубокой ночи ходят трамваи 16 лет, так привык что теперь тишина для меня некомфорт.

Перейти до статті:  "Хто пищить вночі на ДВРЗ?"

Оксана  09.11.2016 13:44
Все уже привыкли и не слышат даже. И вы привыкнете.

Перейти до статті:  "Хто пищить вночі на ДВРЗ?"

Сергей  07.11.2016 19:05
Интересно, кому это киоск КИЕВХЛЕБ уже мешает? Спасибо надо сказать, тем кто его установил у нас, хоть хлеб по нормальной цене теперь купить можно, а кому не нравится пусть идут в форы и прочие магазинчики.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Антоніна  01.11.2016 11:02
Дозвольте привітати всіх читачів з першим днем Листопада - останнім місяцем Осені віршем нашого сучасника-киянина Бориса Михайловича Чіпа (5.09.1946).
Ще тільки вчора я моливсь на Вас
Під золотий капіж тополь свічастих.
В кудлатих кленах билися слова
І смішнолисто мріяли про щастя.
Було то справжнє...Без нальоту гри,
Слова без ваг, без виміру пливли,
А ви складали їх в букет дурманний,
Немов урок останній - з ікебани...
Я тільки вранці клена зрозумів,
Припав до свічки згаслої - тополі -
І онімів... Де був букет із слів,
Гілля повисло безсловесно голе.
А квіти, пелюстки і листолет
Прив'ялим подихом послалися довкружно.
Під пусткою зігнувшись, як биндюжник,
Брів Листопад. ВІн трохи був поет.
І чув: сьогодні стерлася молитва,
Якій кінця, здавалося, нема...
Де вчора я високе небо виткав,
Лишились хмари сірі і дурман.

Перейти до статті:  "Тижневий план роботи Дніпровської РДА."

Юрій  30.10.2016 10:34
Дуже корисна і актуальна книга. Роблю все можливе для її пропаганди. Написав акровірш `Борис Токарчук`

Перейти до статті:  "Нова книга Бориса Токарчука."

Антоніна  27.10.2016 13:28
Дякую редакції за цікаві факти із життя нашого співвітчизника, якого Доля закинула за океан, та він не зламався і домігся втілити в життя свою дитячу мрію - збудував залізну `птицю` і піднявся у небо.

Перейти до статті:  "Сікорський як філософ."

Спартаківна  26.10.2016 17:01
Гарні квіти, і фото чудові - дякую авторці.

Перейти до статті:  "Барви осені на Співочому полі. Виставка хризантем триватиме ще тиждень."

Cпартаківна  26.10.2016 14:57
Адміне, дякую

Перейти до статті:  "Роздільний збір сміття в Києві: є проблеми?"

admin  26.10.2016 14:55
Так, відповідь на цей запит є. Київкомунсервіс не відповів, а Контактний центр 1551 - відповів. Лінк на замітку.

Перейти до статті:  "Роздільний збір сміття в Києві: є проблеми?"

Спартаківна  26.10.2016 14:54
Обіцяного хіба що онуки мої дочекаються (якщо, звісно, колись матиму онуків)
http://s005.radikal.ru/i210/1310/4d/a9273835e535.png

Перейти до статті №0486

Спартаківна   26.10.2016 14:43
Перепрошую, була врешті якась відповідь, чи ні?

Перейти до статті:  "Роздільний збір сміття в Києві: є проблеми?"

Читачка  23.10.2016 14:33
Дякую за публікацію моїх фото! Я в захваті від аерозйомки, яку зробили Олена Петренко та Данііл Комар від Інформаційного агенства UNN (Українські Національні Новини)! Бажаю всім подальших успіхів!

Перейти до статті:  "Барви осені на Співочому полі. Виставка хризантем триватиме ще тиждень."

Євгенія  20.10.2016 10:48
Гарне свято. Діточкам сподобалось. Це свято організовано народним депутатом Супруненко ?

Перейти до статті:  "Фотоотчет о детском празднике на улице Инженера Бородина."

Антоніна  13.10.2016 10:14
Завтра день народження відомого поета і письменника Віктора Баранова (14.10.1950 - 30.07.2014). Дозвольте його вірш про осінь із збірки поезій `Поворожи на вранішній зорі`. Вид-во `Український письменник`, К.2001 р.:
Ще сосни сонні, і гульвіси-сови
ще не змикали зморених повік.
А вже узліссям тихо, мов на лови,
крадеться електрички перший крик.
Вже зачерпнув долонею повітря
іще один листок календаря -
немов кобзар згубив поводиря
та й про стежки питається у віття.
І паморозь на скроні сивим кленам
дихнула ще несміло, оддалік.
Веде за руку наш квапливий вік
в багряній сукні дівчину до мене.
1970 р.

Перейти до статті:  "Вещдок на ДВРЗ."

Читачка  12.10.2016 10:35
Підтримую автора цих новин в тому, що це безгосподарність керівників Комунального підприємства `Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва`. Неоднораз бачила і в спеку, і зараз у дощову осінь, як сміттєвози вантажать в одну й ту ж машину як сміття з контейнерів для харчових відходів, так і з контейнерів для сухого сміття. Це площадки у дворі на розі вулиць Попудренка та Пожарського. Під самим `носом` райдержадміністрації.

Перейти до статті:  "Комунальники Дніпровського району Києва припинили роздільний збір сміття."

Людмила  11.10.2016 14:57
Будинок №40 по Алма-атинській зараз має №101. №40 цей будинок мав у ті часи, коли він був `відомчим`, тобто його власником був Дарницький вагоноремонтний завод. І ця нумерація була пов'язана з обліком будинків в бухгалтерії ДВРЗ. Який номер був у нинішнього буд. №40 - я не знаю.

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої."

Юрий  09.10.2016 10:11
Там надо уже шлакбаум вешать. Людям тяжело заднюю точку оторвать от сиденья авто, надо под самую колонку подъехать еще и задом подъехать под самый газон. Устроили автобан. Николай Иванович своими силами колонку восстановил, а люди жлобяиься по 30 грн в год скнкться на ее поддержание. Хотя берут водичку регулярно.

Перейти до статті:  "Водовозам рух заборонено!"

Антоніна  07.10.2016 21:32
В цьому будинку мешкала не тільки `еліта`, а і прості робітники заводу. У моєї старшої сестри чоловік працював електрозварювальником. Вони в 1956 році отримали в цьому будинку у дво-кімнатній квартирі одну кімнату. У другій кімнаті проживала жінка з двома синами. Я часто бувала у сестри, особливо взимку, коли працював каток на стадіоні, бо у неї в квартирі переодягалася для катання на ковзанах.

Перейти до статті:  "Водовозам рух заборонено!"

Андрій  07.10.2016 12:01
Взагалі то я думаю, це знак для тих хто приїздить машиною по воду, а потім їде біля парадних

Перейти до статті:  "Водовозам рух заборонено!"

Andrii  07.10.2016 11:58
Респект Дідові!!!

Перейти до статті:  "Водовозам рух заборонено!"

Антоніна  04.10.2016 14:14
Дозвольте ще до цієї теми додати мудрий вислів Генрі Форда:
`Думати - ось найважча робота і тому мало хто за неї береться`.

Перейти до статті:  "Райдержадміністрації Києва не знають авторів мозаїк на будинках."

Антонина  04.10.2016 08:10
Выписка из книги `Киевское левобережье: от Соцгорода до Березняков`, Киев, ` ВАРТО`, 2016: `В 1967 году с южной стороны проспекта Воссоединение началось строительство ...жилого массива Березняки. Авторами проекта застройки и планировки были архитекторы С.Шпильт, В.Гречина, Г.Блинова и Л.Козлова... На Березняках внешний вид зданий решили разнообразить цветными мозаичными панно...` . Приглашение на обсуждение застройки новых массивов в Доме архитектора гласит: `23 марта 1962 года состоится творческое обсуждение проектов планировки и застройки новых жилых массивов Березняки и Никольская Борщаговка`. Авторы этой книги: Е.Насырова, Кирилл Степанец.

Перейти до статті:  "Райдержадміністрації Києва не знають авторів мозаїк на будинках."

Читачка  03.10.2016 20:49
Гадаю, треба звернутись до Національного художнього музею, до Музею шістдесятництва та Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва. Запитати про Аллу Горську - яка належала до групи `шістдесятників`. Мала фах художниці, займалася станковим і монументальним живописом і не тільки. Вчилась і працювала У Києві. (Народилася 1929 року, померла 1970 р.)

Перейти до статті:  "Райдержадміністрації Києва не знають авторів мозаїк на будинках."

Читачка  02.10.2016 09:42
Дякую за картинку в музеї! Автор знімку з гумором передав духовний світ Жінки і Чоловіка.

Перейти до статті:  "Дні безоплатного відвідування в київських музеях."

Anton  29.09.2016 19:18
Видел его... Не обратил внимания. Честно сказать все равно.

Перейти до статті:  "Порушення посадової інструкції водіями трамваю."

Светлана  25.09.2016 18:57
Ответ Сергей 25.09.2016 15:57
Нет не в курсе. Это в ЖЭКЕ нужно узнавать или у наших дворников в 38 квартире.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Сергей  25.09.2016 15:57
А кстати,Светлана, Вы не в курсе счётчик тепла установили или нет?
Скоро открытие сезона.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Светлана  24.09.2016 14:05
Это ж надо как воры полюбили дом по ул.Марганецкой, 22. То счётчик тепла своровали. То кабель Укртелекома уже несколько раз воруют. Телефон по ул. Марганецкой, 22 не работает с 3 августа. Сегодня уже 24 сентября. Кстати телефоны и Интернет в школе №11 тоже не работают. Наверное тоже кабель Укртелекома своровали воры. Сколько Укртелеком может людям врать!!!!!! Бездельники. Не хотят работать, так пусть продадут фирму тем людям кто будет работать... Достали.(((

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Читачка  24.09.2016 09:58
Я не могла заснути до 2 ночі, а потім було щось неймовірне. Я відчула, що труситься мій диван і якийсь звук був у верхньому кутку стелі, що ліворуч від вікна. Воднораз серце закалатало так, що я злякалася і прийняла аспаркам під язик. Потім заснула. Була думка, що це схоже на землетрус. Я живу на 5-му поверсі. Дякую редакції за інформацію!

Перейти до статті:  "Сьогодні вночі кияни відчули землетрус."

Дмитрий  22.09.2016 23:17
Да...Интересно все это читать. \n
Значит, превышение мышьяка и ванадия в 15 раз в водном сбросе в тысячи кубов в сутки, по мнению лояльных докторов наук - норма?... \n \nЛінк на замітку у Facebook Больше похоже на грандиозную аферу ДТЕЦ.

Перейти до статті:  "Обсуждение проблем золоотвала Дарницкой ТЭЦ."

Читачка  22.09.2016 14:28
Дякую редакції за наукову інформацію і за чудовий відео- музикальний осіннній сюжет! Бажаю подальших успіхів!

Перейти до статті:  "Сегодня - день осеннего равноденствия."

Юрий  21.09.2016 09:31
Это что шутка? Написать отписку на сайте 1551, что вопрос требует финансирования или формально ответить `вопрос в работе`. Это не закрытие проблемы. Моя оценка - работа ЖЕК-406 неудовлетворительная. Всё делают только из под палки, оперативности ноль, про качество я вообще молчу.

Перейти до статті:  "ЖЕК з ДВРЗ - найкращий у столиці."

аналитик историк  20.09.2016 23:49
А как же тогда можно решить вопрос с загрязнением? – Для того, чтобы сжигать уголь, в европейских странах на ТЭЦ ставится очень современная система очисток от СО2, от ноксов, чего, к сожалению, на наших электростанциях нет. REUTERS Gleb Garanich Газ, нефть, уголь. Что к 2040 году будет самым востребованным? Если мы говорим о постоянной работе теплоэлектроцентрали, которая смонтирована в центре города, переводе ее на работу на угле, то надо говорить о том, что нужно ставить системы серо- и азотоочистки. А по стоимости эти системы соизмеримы со стоимостью в целом энергоблоков или той же электростанции. Поэтому тут эти вопросы надо рассматривать комплексно. О переводе всех ТЭЦ на уголь не может быть и речи, потому что стоимость перевода – это огромные деньги, в ближайшее время в нашей стране таких денег не будет. Тем более, что необходимо строить склад угля, должен быть золоотвал, а это экологические большие проблемы, которые в таких крупных городах, как Киев и Харьков, нерешаемы. РИА Новости Украина

Перейти до статті:  "Обсуждение проблем золоотвала Дарницкой ТЭЦ."

дядя ВАСЯ(прохвесор)  20.09.2016 23:44
Размеры санитарно-защитной зоны могут быть уменьшены при:
объективном доказательстве стабильного достижения уровня техногенного воздействия на границе СЗЗ и за ее пределами в рамках и ниже нормативных требований по материалам систематических (не менее чем годовых) лабораторных наблюдений за состоянием загрязнения воздушной среды

Перейти до статті:  "Обсуждение проблем золоотвала Дарницкой ТЭЦ."

Alex  19.09.2016 13:22
Это укртелекомовцы завалили - им надоело кабель менять каждый месяц.

Перейти до статті:  "На Рогозівській вулиці сталося вбивство."

Светлана  18.09.2016 15:03
Статья в `Вечернем Киеве`. Оказывается про воровство кабеля всё враньё. Укртелеком выселили из Детского садика. Вот и ответ... А когда звонишь в Укртелеком - нагло врут, что кабель Украли.

Перейти до статті:  "Фахівці Укртелекому відновлюють викрадені на ДВРЗ кабелі."

admin  16.09.2016 14:16
Андрей, спасибо за комментарий. Это наша ошибка, а не Дмитрия. Если знак 1.26 установлен правильно, то значит будет меньше работы исполнителям - вместо трех работ им надо будет выполнить две.

Перейти до статті:  "Пропозиції для зменшення аварійності на мосту ДВРЗ."

Андрей  16.09.2016 14:05
Ув. читач Дмитро, а ничего то что тот знак на который вы указали установлен в направлении Гродненской и это знак 1.20 пересечение с трамвайной линией. А знак начало двухстороннего движения установлен перед перекрестком вместе со знаком 1.39 аварийно- опасный участок.

Перейти до статті:  "Пропозиції для зменшення аварійності на мосту ДВРЗ."

admin  12.09.2016 16:19
Да, например в 2012 году разметка была - фото.

Перейти до статті:  "На мосту ДВРЗ щойно розбився мотоцикліст."

Дмитро  12.09.2016 16:06
Потому что в этом направлении движения нет ни знака `Конец дороги с односторонним движением`, ни разметки. Если бы мотоциклист увидел хотя бы сплошную справа от себя - наверняка задумался бы.

Перейти до статті:  "На мосту ДВРЗ щойно розбився мотоцикліст."

Читачка  12.09.2016 09:39
Доброго дня! День українського кіно пов'язаний з Днем народження Олександра Довженка - 10 вересня 1894 - письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника, класика світового кінематографу. Автора кіноповістей `Зачарована Десна`, `Україна в огні`, режисера фільмів `Земля`, `Звенигора`, `Щорс` та ін.

Перейти до статті:  "У день українського кіно - анонс закордонного фільму."

Інна Росєва  12.09.2016 09:17
Шановний Юрію! (10.09.2016 10:11) З приводу Вашого питання Вам потрібно звернутись до Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного. Вона знаходиться на Проспекті Перемоги, 50 (метро `Шулявська`, біля будівлі `Преса України` ), тел.044 456-01-72. Успіху у пошуках!

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої."

admin  12.09.2016 07:18
Олена, доброго ранку! Наскільки нам відомо, вебкамери на перехресті Алма-Атинська-Довбуша немає. У всякому разі подібної нашій (публічної).

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Олена  11.09.2016 22:25
Добрий день, хотіла б дізнатися, чи є веб- камера на перехресті Алма-Атинська-Довбуша?Сталося дтп, потрібна інформація, дякую.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Юрій  10.09.2016 10:11
А хто знає коли будувався будинок №36-а що по Алма-Атинській і яка його історія???

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої."

Сергій Соколов  05.09.2016 09:14
Дякуємо! Бажаємо й Вам, а також усім іншим читачам, всього найкращого!

Перейти до статті:  "Первое сентября - без линейки, зато с концертом."

Читачка  05.09.2016 08:06
Вітаю редакцію з Днем заснування сайту `Ліски` - з шостою річницею! Бажаю й надалі публікувати нові і цікаві проекти! Творчих успіхів, натхнення і різних перемог!

Перейти до статті:  "Первое сентября - без линейки, зато с концертом."

Andrii  30.08.2016 18:07
Я бачив, що і клени жовтіють. І на ДВРЗ теж є такі

Перейти до статті:  "Киевские улицы: клёны вместо каштанов?"

admin  30.08.2016 07:09
Елена, спасибо и Вам! А ссылку на карту мы добавили вчера, так что немудрено, что Вы её не заметили раньше :)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Елена  29.08.2016 23:18
admin, огромное Вам спасибо за подсказку! Статью про флору ДВРЗ и про гледичию читала,а на ссылку на карту не обратила внимания. Спасибо!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  29.08.2016 09:35
Елена, смотрите \n \nстатью, в ней есть \n \nссылка на карту. \n \n

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Елена  28.08.2016 18:02
Подскажите пожалуйста, где на ДВРЗ растет дерево гледичия? Кто встречал, напишите пожалуйста адрес. Очень нужны ее плоды(коричневые стрючки).Спасибо

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  24.08.2016 12:57
Вітаю читачів сайту з 25-м Днем Народження України! Пропоную вірш Ліни Костенко:
Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, -
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе, як є - дорога, явори,
усе моє, все зветься - УКРАЇНА.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.

Перейти до статті:  "25 років незалежності України."

Люда  22.08.2016 20:15
Хочу поделится с вами весьма интересными новостями. В садике ЗЕРНЯТКО оказывается украли БАТАРЕИ во время каникул , ето при том что в садике есть охрана за которую каждый месяц родители платят деньги !! ВОСТОРГ НОВОСТИ РОДИТЕЛИ ДОЛЖНЫ ЗА СВОЙ СЧЕТ ПОКУПАТЬ БАТАРЕИ с фактом (сдавайте деньги и побольше ) ЗАЧЕМ В САДИКЕ ОХРАНА ? ПОЧЕМУ НЕ НЕСЁТ ВОЗМЕЩЕНИЯ УЩЕРБА ОХРАННАЯ СТРУКТУРА? ИЛИ РУКОВОДСТВО САДИКА РЕШИЛО В МЕЛКУЮ КОРУПЦЫЮ СЫГРАТЬ? КАРТИНА МАСЛОМ САМЫЙ РАЗ В (НАБУ) ОБРАЩАТСЯ

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  22.08.2016 10:59
Максим, дякуємо за коментар. Тексти додали.

Перейти до статті:  "Як звали короля: Матіуш, Матеуш чи Мацюсь?"

Максим  22.08.2016 00:58
Можете, будь ласка, знайти посилання на `молитву молодої жінки і молитву немовляти`?

Перейти до статті:  "Як звали короля: Матіуш, Матеуш чи Мацюсь?"

Anto  20.08.2016 07:35
`Шарше ля фам!` - кажуть французи, коли вирішують проблеми. А в Україні - навпаки: `ROSHEN` ! `ROSHEN` ! ` ROSHEN`!

Перейти до статті:  "Від кравчучки до порохобота. "

Читачка  14.08.2016 14:38
Цікаві висновки вчених. Дякую за просвітництво!

Перейти до статті:  "Почему подсолнухи следуют за солнцем? "

Читачка  10.08.2016 17:56
Дякую Адміністрації за надану пораду! Трансляція з відеокамери продовжується. Різних Вам успіхів!

Перейти до статті:  "Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ."

Антоніна  07.08.2016 11:01
Доброго ранку! Дякую редакції сайту за опублікування мого маленького твору. Бажаю натхнення і подальших успіхів у праці!

Перейти до статті:  "Від народження до першого польоту."

Сергей  05.08.2016 17:27
Согласен с Вами,Светлана, вот там где принимают весь этот лом и надо ловить этих мерзавцев, а самих приёмщиков краденных кабелей строго наказывать,что бы в следующий раз задумались надо это им или нет. Но эти точки к сожалению никто не контролирует,вот и несут всё это не боясь за ответственность.

Перейти до статті:  "Фахівці Укртелекому відновлюють викрадені на ДВРЗ кабелі."

Светлана  05.08.2016 13:41
Сергей, спасибо большое за совет. А насчёт милиции, то наверное она для того и нужна, чтобы разыскивать и наказывать преступников. Если кабель воруется, то его где-то принимают. Значит наказывать тех кто принимает, если не могут найти воров. А то у нас все структуры хорошо устроились. Что хорошо научились делать, так это драть шкуру с народа и ни за что не отвечать.

Перейти до статті:  "Фахівці Укртелекому відновлюють викрадені на ДВРЗ кабелі."

Анто  05.08.2016 12:40
Дякую за натюрморт: він такий сонячно-солодкий і вишуканий - справжня насолода ЛІТОМ!

Перейти до статті:  "Продуктові ярмарки 5 - 7 серпня 2016 року."

Сергей  04.08.2016 09:37
Светлана, я для себя решил эту проблему перейдя на связь CDMA. Не зависите от кабелей,проводов,городской номер и к тому же дешевле.Оператора рекламировать наверное нельзя, в интернете поищите. Ну а наша полиция не может возле каждого колодца сидеть,ну сами подумайте. Колодцы просто очень плохо защищены от проникновения,притензии надо предъявлять к связистам.

Перейти до статті:  "Фахівці Укртелекому відновлюють викрадені на ДВРЗ кабелі."

Светлана  03.08.2016 21:25
С сегодняшнего дня по ул.Марганецкой, 22 также отсутствует связь. Неужели нельзя поставить какие-нибудь капканы. Может быть пару воров травмировалось бы, а другие 1000 раз бы подумали. Интересно чем занимается наша доблестная милиция? Украли домовой счётчик тепла, так оказывается это жители дома должны были его охранять. Может теперь жители ДВРЗ возле каждого колодца должны дежурить? Милиция, ау. За что Вам деньги платят?

Перейти до статті:  "Фахівці Укртелекому відновлюють викрадені на ДВРЗ кабелі."

Читачка  01.08.2016 12:01
Шановний Адмін,ще одне моє доповнення за сьогодні. На Вашому сайті у вебкамері працює тільки фото, а на відео - сіра картинка і на ній пишеться: `Для отображения этого содержимого требуется плагин`. Що це означає? Дякую за відповідь!

Перейти до статті:  "Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ."

Читачка  01.08.2016 10:32
Доповнення до моєї інформації. 30 липня мій комп'ютер підключили до Mosilla (він був у ремонті) і з цього дня перестала включатися камера біля скопів. Може це спричинило розлад? Дякую за відповідь.

Перейти до статті:  "Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ."

Читачка  01.08.2016 08:17
Доброго ранку, admin! Дякую за відповідь! Я нажимаю і на картинку, і на Ваш link у мене з'являється напис Merikotkas і білий екран.

Перейти до статті:  "Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ."

дима  01.08.2016 03:33
у меня работает мой радной брат у вас на камере хранения можна вас попросить чтоби он вам дал свой номер мобильного телефона он у меня храмает на ногу если ви мне поможете найти моего брата я вам в центр привезу с англии многа вещей мой брат из города лисичанск завут андрей а его жену звать настя

Перейти до статті:  "Фонд "Стефания" (Старая Дарница) одел 2700 человек."

Тетяна  31.07.2016 23:16
Так що цікаво - і на вул,С.Лазо (навпроти поліклініки) теж сітчастий контейнер перекинутий догори ногами...

Перейти до статті:  "Роздільний збір сміття в Києві: є проблеми?"

admin  31.07.2016 20:22
Доброго вечора! Насправді трансляція з цієї камери не припинялася: лінк на камеру. На жаль, не можемо сказати, чому Вам не вдається її бачити.

Перейти до статті:  "Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ."

Читачка  31.07.2016 20:11
Шановна адміністрація сайту! Чи є у Вас можливість дати електронну адресу естонського сайту, на якому відеокамера фіксує гніздо скопи? Бо зараз цей відеозапис припинився. Дякую за відповідь!

Перейти до статті:  "Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ."

Антоніна  30.07.2016 09:37
Сьогодні день смерті ВеликогоУкраїнця ВІктора Баранова (30.07.2014 р.) Дозвольте на його світлу пам'ять опублікувати його вірш із збірки поезій `Отав невидима душа` Київ, 2014, вид-во `Ярославів Вал`:
Як із хмарини скрапує вода,
Як промінь зблисне в чорноті негоди -
То, може, хтось дає нам віщі коди,
То вічність, може, в душу загляда.
Простіть мені, конклави і синоди,
Що слів моїх незолота орда
Поклонами Творцю не набрида,
А молиться негучно до природи.
Вона є вічність. І моя душа
У ній себе щоразу залиша
І сто віків ще буде залишати.
І є земне: минущості хода
Заманить нас між дві нерівні дати -
І між землею й небом пропада.

Перейти до статті:  "22 июля - день рождения Януша Корчака."

Сергей  29.07.2016 18:40
Да,очень интересно,я почему то считал что этот дом построен из кирпича,т.к. живу на ДВРЗ недавно и строительство не видел, а он панельный. Согласен с Мариной, идея оригинальная,автору спасибо!

Перейти до статті:  "Вид з вікна протягом чверті століття."

Марина  29.07.2016 10:39
Очень оригинальная идея, автор фотографий молодец

Перейти до статті:  "Вид з вікна протягом чверті століття."

Житель  19.07.2016 11:38
Почему не пишут про беспредел с воровством телефонного кабеля на ДВРЗ ??? Это уже второй эпизод вырезания кабеля прямо из колодцев Укртелекома на протяжении последних 2х месяцев. Во многих домах уже МЕСЯЦ !!!! не работает фиксированная телефонная связь. Укртелеком кормит абонентов обещаниями отремонтировать, а воз и ныне там. Но и это еще не все ... Максимум, что может сделать полиция (милиция) - наложить на пойманных преступников-наркоманов мелкий административный штраф за незаконное проникновение в коммуникационные колодцы. !!!

Перейти до статті:  "У ліцеї транспорту не працюють стаціонарні телефони."

Анто  15.07.2016 13:53
Дуже гарна картинка: в ній стільки гумору, добра і любові.

Перейти до статті:  "Відключення гарячої води."

Татьяна!!!  11.07.2016 16:38
Я хочу поддержать \n \nодну из публикаций на данном сайте. Ночью на ДВРЗ открыть окно невозможно, такой скрежит тормозов и такой грохот вагонов, что вся семья просыпается, в том числе и маленький ребенок. Неужели нельзя или перенести эти работы на дневное время ,или сделать защитные шумовые экраны...мы тоже люди и тоже хотим спать!!!!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Светлана  08.07.2016 13:35
ДВРЗ у киношников пользуется огромной популярностью. Особенно Поликлиника.

Перейти до статті:  "Чужая жизнь на ДВРЗ."

Nina  29.06.2016 19:50
Igor 28.06.2016 21:30 YES !!!!!

Перейти до статті:  "К 100-летию Юлии Первовой - близкой подруги Нины Грин."

Игорь  28.06.2016 21:30
С `Незабудкой` вряд ли есть смысл дискутировать. Это звучат явные остатки-отголоски тех, кто своими доносами засадил Нину Николаевну в лагеря только из-за того, что их с Грином домик приглянулся соседу, местному партийному бонзе, в качестве сарая. А уж коллекцию клеветы, которую на нее насочиняли, читать можно долго, да вряд ли стоит. Лучше найдите книгу Ю.А.Первовой о Гринах: `Две судьбы: Александр и Нина Грин`.

Перейти до статті:  "К 100-летию Юлии Первовой - близкой подруги Нины Грин."

Юрий  20.06.2016 23:49
А какой интерес в этом процессе партии Наш край? Попиариться решили. Начнут свои обслуживающие компашки навязывать. А в общем по теме осбб это хорошо, но на сегодня гемороя больше чем положительного эффекта

Перейти до статті:  "Збори про ЖЕК та ОСББ."

Сергей Соколов  18.06.2016 07:07
Незабудка, спасибо за комментарий. Пожалуйста, приведите примеры ошибок, а также намеренных искажений фактов - т.е., лжи. Без конкретных примеров Ваши очень серьезные обвинения выглядят голословными. За приглашение приехать в Старый Крым - спасибо, оно очень интересно. Я знаком с несколькими людьми, которые общались с Ниной Николаевной, буду рад познакомиться еще. Жду от Вас письма.

Перейти до статті:  "К 100-летию Юлии Первовой - близкой подруги Нины Грин."

Незабудка  17.06.2016 23:08
В `Воспоминаниях` Юлии Первовой о Нине Николаевне Грин - очень много фактических ошибок, проще говоря - лжи. Приезжайте в Старый Крым, поговорите с теми, кто ее помнит, узнаете много интересного.

Перейти до статті:  "К 100-летию Юлии Первовой - близкой подруги Нины Грин."

Илона  17.06.2016 21:32
Админ,огромное спасибо и хороших праздников!

Перейти до статті:  "Розклад богослужінь на Трійцю у храмі на ДВРЗ."

Інна Росєва  17.06.2016 13:32
Приводжу свої вибачення Георгію (04.11.2015 11:15) з приводу року перейменування вулиці Дарницьке шосе. Ось що подає Википедія.
Алма-Атинская улица (Киев). Улица возникла в 1940 - 50-е годы, имела название улицы Шоссе ДВРЗ. С 1961 года - Дарницкое шоссе. Современное название - с 1973 года, в честь города Алма-Ата, тогдашней столицы Казахстана. Более точных документов не нашла.

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої."

читачка  16.06.2016 11:45
Птенцов не видно - там идет дождь и родительница прикрывает любимых чад (их двое) своим телом и крыльями. Будем ждать хорошей погоды. Спасибо!

Перейти до статті:  "О спасении выпавших из гнезда птенцов."

Антоніна  14.06.2016 21:17
Дякую редакції за знайомство з книжкою! Я дещо нового дізналася про давню і не таку давню історію деяких місцин лівого берега Києва. Книжка написана захоплюючою мовою.

Перейти до статті:  "Презентація книги про київське Лівобережжя."

Светлана  12.06.2016 19:34
Ответ Маша 28.05.2016 00:28. Частично с Вами согласна. Но только частично. Не могу понять зачем нам нужны разные службы, которые должны работать с такими людьми и помогать им. А не жить за их счёт. Эти чинуши сидят и ждут пока к ним обратятся за помощью. А очень часто эти люди не знают что им делать. Жаль детей. Которые как и их родители скорее всего будут такими же бомжами. Дал бы Бог, чтобы нас с Вами это не коснулось. Но в нашем Государстве никто от этого не застрахован. И это страшно. А с такими тарифами таких Бомжей будет больше и больше... И это страшно.

Перейти до статті:  "Фонд "Стефания" (Старая Дарница) одел 2700 человек."

Читачка  07.06.2016 08:29
Дякую за чудову пісню!

Перейти до статті:  "Фільм про кохання знімають на ДВРЗ."

Антоніна  01.06.2016 14:19
Вітаю читачів з настанням календарного Літа. Пропоную вірш Олександра Олеся `Гроза пройшла...зітхнули трави...`
Гроза пройшла...зітхнули трави, Квітки голівки підняли,
І сонце, тепле і ласкаве, Спинило погляд на землі.
Здаля розвіялись тумани, Знов ясно, пахощі, тепло...
Спинилась кров, замовкли рани...Прибите серце ожило.
Літає радість, щастя світе, Дзвинять пташки в садах рясних,
Сміються знову трави, квіти... А сльози ще тремтять на них.
1905

Перейти до статті:  "Презентація книги про київське Лівобережжя."

Маша  28.05.2016 00:28
Я не против таких вот центров помощи, но не в спальном районе . Эти бомжи визде , на площадке детсков бухают спят в переходе , под подъездом ...сил уже нет!!!достали!!!

Перейти до статті:  "Фонд "Стефания" (Старая Дарница) одел 2700 человек."

Дмитро  21.05.2016 22:04
А мы пацанами на великах с Водопарка на него ездили купаться в детстве ( 80-е) и называли между собой `Второе озеро` , `Первым` было озеро которое ближе к Броварскому шоссе , оно меньше раза в 2 по размерам и грязное.

Перейти до статті:  "Чотири назви лісового озера на ДВРЗ."

Игорь Гаврилов  21.05.2016 10:15
Моя мама Стасиневич Евдокия Григорьевна была участником организации,много рассказывала о ней,вела переписку в послевоенные годы с Леонидом Воробьевым,он жил по моему в Ташкенте.

Перейти до статті:  "Забвенью не подлежит. Мемориальная доска памяти киевских подпольщиков."

лана  16.05.2016 18:28
А вы думали что будет по другому? Партия Регионов научила начальника управления культуры таким методам работы!

Перейти до статті:  "Конкурс... без конкурсу?"

Читачка  16.05.2016 10:06
Вражає стоіцизм пари скопів при висиджуванні свого плоду, як ЇЇ, так і ЙОГО - рівноправна батьківська опіка. Нам би так...
- Что такое счастливый брак? - спросил как-то ученик у Учителя. - Это когда мужчине уютно в доме, хорошо с женой и он не мечтает о свободе?
- Нет, - ответил Учитель. - Удачный брак - это когда им уютно в доме, хорошо друг с другом и они свободны.
Притча о счастье

Перейти до статті:  "Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ."

Антоніна  14.05.2016 13:40
Дуже захоплюючий сюжет із життя міських птахів! Дякую!

Перейти до статті:  "Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ."

Читачка сайту  09.05.2016 12:49
Дякую редакції за насолоду прослуховування чарівної музики Антоніо Вівальді `Шторм` та Астора Пьяццолли `Лібертанго`!

Перейти до статті:  "Майские грозы в Украине."

Маврин  07.05.2016 14:54
Быть такого не может!

Перейти до статті:  "У Києві розчищають русла малих річок."

Коментар  07.05.2016 14:50
НАЙКРАЩА МЕДСЕСТРА !!!

Перейти до статті:  "Медсестра з 11-ї лікарні - лауреат конкурсу."

Илона  29.04.2016 21:33
Админ,огромное Вам спасибо, Веселых,Светлых и мирных всем праздников,

Перейти до статті:  "Розпорядок служби на Пасху в храмі св.Пантелеймона."

admin  29.04.2016 16:09
Илона, см. расписание богослужений в \n \nзаметке \n

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Светлана  29.04.2016 11:48
Надзвичайна подія сталася в Києві на ДВРЗ. \nАгресивний чоловік розбив поліцейський автомобіль. Затриманий був з явними ознаками вживання алкоголю і наркотичних речовин, пише Сегодня з посиланням на dtp.kiev.ua. Так, місцеві жителі звернулися в поліцію з проханням розняти бійку. \n
Патруль поліції, який приїхав на місце події, затримав 35-річного чоловіка за участь в бійці. Затриманий був з явними ознаками вживання алкоголю і наркотичних речовин. Чоловік вів себе агресивно і при оформленні накинувся на поліцейський автомобіль і завдав механічні пошкодження. \nЛінк. \n \n

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Илона  28.04.2016 19:14
Уважаемые друзья. жители ДВРЗ,
Подскажите ,пожалуйста,как в Пасхальные дни будет проходить служба в Храме вмч. Пантелеймона (на ДВРЗ),Интересует суббота вечер,всюношная и Пасхальное утро ( хочу попасть с детками). Всем огромное спасибо и Светлых вам праздников.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Тетяна  27.04.2016 11:12
Поздоровляємо Ярославу! Вона гарний фахівець та приємна людина.

Перейти до статті:  "Медсестра з 11-ї лікарні - лауреат конкурсу."

Андрій  26.04.2016 01:18
Автор, для початку прочитай правила користування Київським метрополітеном! А саме пункт 4.5 - Пасажирам ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ сидіти на східцях та поручнях ескалатора, притулятись та притуляти речі до нерухомих його частин, спиратись та ставити речі на поручень.

Перейти до статті:  "Негласные правила киевского метро."

Andrii  25.04.2016 12:13
Будь ласка, адміністратор сайту вже виклав статтю і офіційний лист-відповідь від КП Плесо \n \nhttp://lisky.org.ua/site/news/news2373.shtml

Перейти до статті:  "У Києві розчищають русла малих річок."

Светлана  23.04.2016 16:03
Для Andrii 19.04.2016 14:53 - Цікаво яку відповідь?

Перейти до статті:  "У Києві розчищають русла малих річок."

admin  22.04.2016 14:16
Спасибо за комментарий и за наблюдательность. Три первые фотографии действительно не этого года, они из нашей \n \nпрошлогодней заметки. Только что сделали подпись об этом под фотографиями.

Перейти до статті:  "Як живуть роми в Києві та на Закарпатті."

Максим  22.04.2016 13:54
Однако, на первых 3 фото тепло, зелень и цветут акации - т.е. май прошлого года. Значит, этот сюжет уже не так уж нов?

Перейти до статті:  "Як живуть роми в Києві та на Закарпатті."

Інна Росєа  20.04.2016 11:28
Дозвольте, будь ласка, до теми додати вірш цієї чудової жінки `Мужчинам`:
Не зірвуться слова, гартовані, як криця,
І у руці перо не зміниться на спис.
Бо ми лише жінки. У нас душа криниця,
З якої ви п'єте: змагайся і кріпись!
І ми їх даємо не у залізнім гимні,
У сріблі ніжних слів, у вірі в вашу міць.
Бо швидко прийде день і у завісі димній
Ви зникнете від нас, мов зграя вільних птиць.
Ще сальви не було, не заревли гармати,
Та ви вже на ногах. І ми в останній раз
Все, що дає життя іскристе і багате,
Мов медоносний сік, збираємо для вас.
Гойдайте ж кличний дзвін! Крешіть вогонь із кремнів!
Ми ж радістю життя вас напоївши вщерть -
Без металевих слів і без зітхань даремних
По ваших же слідах підемо хоч на смерть!

Перейти до статті:  "Поезія Олени Теліги мовами народів світу."

Andrii  19.04.2016 14:53
І маю відповідь

Перейти до статті:  "У Києві розчищають русла малих річок."

Andrii  11.04.2016 11:58
И где поставят? На месте ленина. Ленинци. Так давно надо было какой то нормальный монумент, а не что попало - ленин. Давно надо было сделать, а они только сейчас задумались, когда вместо них ленина сняли. Зачем там вообще ленин стоял, он что завод открывал или работал на нем? Как сняли после революции, так начали думать про реальную историю, а до того мозгов не хватало?

Перейти до статті:  "Пам`ятник першому відремонтованому на ДВРЗ вагону."

admin  02.04.2016 09:36
Сайт `Ліски` не займається ремонтом лічильників. Будь ласка, звертайтеся до спеціалізованих організацій чи підприємств.

Перейти до статті:  "Киевводоканал: заявки по электронной почте - работают!"

Є*  01.04.2016 22:06
Прошу відремонтувати лічильник холодної води, який вийшов з ладу (лопнула опломбована муфта,яка фіксувала головку лічильника з корпусом). Моя адреса: Київ-217, вул. Т. Драйзера *, кв. *. Тел. 515-**-**

Перейти до статті:  "Киевводоканал: заявки по электронной почте - работают!"

Антоніна  01.04.2016 07:45
Дозвольте хвилинку гумора від Сергія Соколова:
`СТАКАН СМІХУ ДОРІВНЮЄ ВЕДРО СМЕТАНИ`

Перейти до статті:  "10-річчя Театру української традиції `Дзеркало` у Дніпровському районі Києва."

Andrii  29.03.2016 12:46
уже написав

Перейти до статті:  "У Києві розчищають русла малих річок."

Сергій Соколов  29.03.2016 11:04
Андрію, так Вам і карти в руки - робіть заявку в КП `Плесо`, раз володієте інформацією про стан річки :)

Перейти до статті:  "У Києві розчищають русла малих річок."

Andrii  29.03.2016 10:56
Було б добре, щоб і нашу Дарничанку почистили, вже прогулювався вздовж неї, клас, пташки співають, природа прокидається

Перейти до статті:  "У Києві розчищають русла малих річок."

Инга  28.03.2016 13:20
Голова кружится от обилия красок и форм. Спасибо за минуты счастья!

Перейти до статті:  "Деревья семейства бобовых ? Киев, Украина, мир. Часть 2."

Інна Росєва  25.03.2016 13:25
Дякую редакції сайту за тег `Флора ДВРЗ`!
Декілька днів його читала і дивилася, і насолоджувалася! Дивувалася багатству, різноманіттю і завершенню форм квітів, фантастичним Майстром яких є Природа. Дивишся - і відчуваєш літнє сонце і аромат цвітіння.
Дякую за таку кропітку працю - казкову лісову енциклопедію!
Успіхів і натхнення для подальших творінь!

Перейти до статті:  "Монитор расцветания как развитие проекта Флора ДВРЗ."

admin  24.03.2016 12:56
Гостья, спасибо за комментарий. `Акваланги на дне` - поправили, котёнка и Быкова - перепроверим.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

гостья  24.03.2016 12:36
Ребята, и ещё одна неточность на страничке: http://lisky.org.ua/site/news/news1361.shtml . У вас написано, что в короткометр. фильме `Стальное колечко` авт. текст читает Ролан Быков. Это точно не он! (Быков читает в одноименном росс. мульте 1977 года: https://www.youtube.com/watch?v=I9dAN0_m3P8 ). С уважением.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

гостья  24.03.2016 12:30
К страничке http://lisky.org.ua/site/news/news1361.shtml исправьте, пожалуйста, неточности: `Акваланги на дне` - эпизодич. роль (не режиссёр!). `Котенок по имени Гав` не снимал (это российский мульт). Его реж.работа - мультик `Котёнок` (1979). (https://uk.wikipedia.org/wiki/Кирик_Анатолій_Пилипович + http://www.animator.ru/db/?p=show_person&pid=1443)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  24.03.2016 10:47
Дозвольте попрощатись із Зимою:
Останній сніг!
Він, навіть, не бентежить,
Не виявляє добрих почуттів.
Останній сніг!
Хай відійде у безвість -
До інших зим і інших холодів!

Перейти до статті:  "На Березняках Масляна буде в неділю."

Светлана  21.03.2016 17:39
Пусть депутат Тесленко ответит почему он так плохо работает!!!!!

Перейти до статті:  "В Киеве откроют 19 новых маршрутов общественного транспорта."

Антоніна  21.03.2016 15:47
Дозвольте до Всесвітнього Дня поезії додати вірш Михайла Литвинця `ДНІПРО`:
Він починається з густих борів,
Із джерела, що сипле срібні дзвони,
І, від північних хмурячись вітрів,
Рве береги й вирує невгомовний
І, з білоруських випливши лісів,
Полишивши, мов дзеркала, затони,
До себе Україну прихилив
І Чорне море й небо ніжнотонне.
Як богатир, в осінню студну ніч
Туманами вкривається до пліч,
Говорить з бурями - не без'язикий;
У сонце - тихий, грізний в час негод
І незглибимий, Він, як наш народ,
Красивий, дужий, гордий і великий.

Перейти до статті:  "Центр культури запрошує на фестиваль."

Andrii  21.03.2016 11:52
Электорат

Перейти до статті:  "Заснований Черновецьким фонд продовжує допомагати знедоленим."

Ірина  19.03.2016 20:39
Стаття мені сподобалась.На сьогодні це дуже важливе питання .

Перейти до статті:  "Як створити будинковий комітет."

Інна  10.03.2016 08:14
Дозвольте на спомин 155 роковин з дня смерті Т.Г.Шевченка уривок з вірша 93 `Псалми Давидові`:
Господь Бог лихих карає -
Душа моя знає.
Встань же, Боже, твою славу
Гордий зневажає.
...Закрий славою своєю
Сліпе, горде око
Доки, Господи, лукаві
Хваляться, доколі -
Неправдою? Твої люде
Во тьму і в неволю
Закували... добро твоє
Крлов'ю потопили,
Зарізали прохожого,
Вдову задавили...
Хто б спас мене од лукавих
І діющих злая?...
Мені Господь пристанище,
Заступником буде
І воздасть їм за діла їх
Кроваві, лукаві,
Погубить їх, і їх слава
Стане їм в неславу.`

Перейти до статті:  "Вистава Сон Кобзаря у Центрі культури на ДВРЗ."

Інга  09.03.2016 20:50
Дуже дякую за розтлумачення!

Перейти до статті:  "Деревья семейства бобовых ? Киев, Украина, мир. Часть 1."

admin  09.03.2016 20:38
Інго, зауваження стосовно роботи сайту floribunda.ru надсилайте, будь ласка, на адресу сайту floribunda.ru. \nЛінк на контакти.

Перейти до статті:  "Деревья семейства бобовых ? Киев, Украина, мир. Часть 1."

Інга  09.03.2016 20:23
Шановний пане Адміністраторе! У тексті виокремлене `Мастер и Маргарита` сьогодні не відкривається, чомусь заблоковано. Яка причина?

Перейти до статті:  "Деревья семейства бобовых ? Киев, Украина, мир. Часть 1."

Інна  09.03.2016 11:26
Дозвольте додати коментар до картин Т.Г.Шевченка (Видавництво `Мистецтво`, Київ, 2004):
`У центрі мистецького світу Тараса Шевченка завжди була людина, неповторна й унікальна у своєму прагненні гармонії і щастя, особистість, здатна поглянути в обличчя долі і навіть кинути їй виклик... Його мистецтво - це концентрована воля до життя і світла, здатна відкрити мудрий погляд на наш конфліктний світ:
...Добре жить
Тому, чия душа і дума
Добро навчилася любить!
Не раз такому любо стане,
Не раз барвінком зацвіте.
Отак, буває, в темну яму
Святеє сонечко загляне,
І в темній ямі, як на те,
Зелена травка проросте.`

Перейти до статті:  "Українська жінка в роботах відомих художників."

Інга  08.03.2016 10:12
Дуже захоплююче оповідання! Дякую! Чекаю далі! Із святом ВЕСНИ!

Перейти до статті:  "Деревья семейства бобовых ? Киев, Украина, мир. Часть 1."

Антоніна  08.03.2016 10:03
Дякую редакції за привітання і такі чудові квіти!

Перейти до статті:  "8 march women`s day. "

Інна Росєва  07.03.2016 08:40
Даю свій коментар віршем Олексія Толстого (1817-1875):
То было раннею весной, Трава едва всходила,
Ручьи текли, не парил зной, И зелень рощ сквозила;
Труба пастушья поутру Ещё не пела звонко,
И в завитках ещё в бору Был папоротник тонкий.
То было раннею весной, В тени берез то было,
Когда с улыбкой предо мной Ты очи опустила.
То на любовь мою в ответ Ты опустила вежды -
О жизнь! о лес! о солнца свет! О юность! о надежды!
И плакал я перед тобой, На лик твой глядя милый, -
То было раннею весной, В тени берёз то было!

Перейти до статті:  "Українська жінка в роботах відомих художників."

Толік  07.03.2016 01:28
Друга версія — в сенсі версія Володимира.

Перейти до статті:  "Старі фото лівобережного Києва: Ленінградська площа?"

Толік  07.03.2016 01:26
Скоріше друга версія, й до Дарницької (Ленінградської) площі близько. Там видно стовпи типу трамвайних. Здається, це вони: http://urbantransport.kiev.ua/files/articles/patona/3693.jpg

Перейти до статті:  "Старі фото лівобережного Києва: Ленінградська площа?"

Інга  04.03.2016 17:42
Такого ж формату і змісту було оголошення і на одному з будинків Соцмістечка про ярмарок, що відбувся 27 лютого на бульварі Праці. Дякую за попереджувальні повідомлення.

Перейти до статті:  "Продуктові ярмарки 5-6 березня 2016 року."

Інна Росєва  02.03.2016 11:31
Дозвольте на честь приходу Весни дати пораду чоловікам віршем Віталія Міхалевського `ШУКАЙТЕ ЖІНКУ`
Шукайте жінку - всього світу варту:
Найвищу мрію, радість і біду.
За мить із нею ставте все на карту!
Шукайте там, де інші не знайдуть.
Шукайте в спеку, в дощ під гуркіт грому.
Ідіть війною, здайтесь у полон.
У сні своєму, у вікні чужому
Шукайте жінку - щоб там не було!
Не зупиняйтесь навіть на хвилинку.
Не ждіть дарма прихильності небес.
Одну на цілий світ шукайте жінку!
Шукайте жінку - знайдете себе!

Перейти до статті:  "Тижневий план роботи Дніпровської РДА - наради, концерти, ярмарок."

Антоніна  27.02.2016 11:24
Дякую adminy за фото духового гуртка. Я знайшла в ньому свого брата - Валентина. Зараз йому 83 роки. А на фото він у другому ряді, другий зправа. Він грав на малій трубі, це я добре пам'ятаю. Ще раз дякую за таку новину.

Перейти до статті:  "Мода в повоєнній Україні."

admin  27.02.2016 08:35
Юрію, дякуємо за коментар! Приємно, що наш сайт читають і в Білорусі. Заходьте ще!

Перейти до статті:  "Мода в повоєнній Україні."

Юрий  27.02.2016 08:09
Интересная статья, хорошие и качественные фото. Особенно понравился плакат - `Модель одежды весна-лето 1941 года`. Спасибо! Посмотрел и почитал с удовольствием, пришёл к выводу, - чтобы в стране не происходило, а люди всегда хотели жить, любить и быть красивыми.
Спасибо за Вашу статью.

Перейти до статті:  "Мода в повоєнній Україні."

Алла  26.02.2016 18:21
Так, кохання його було величне, як і його наукова мета і праця. Він своїм життям довів, що Людина гідна звання homo sapiens. На жаль, прожив всього 42 роки. А у щасливому шлюбі випало бути тільки чотири роки.

Перейти до статті:  "Запізніле кохання Миклухо-Маклая."

Любов  26.02.2016 16:00
Невеличкий фонтан був ще в парку який знаходиться всередині кварталу домів, обмежених вулицями Алма-атинська, Макаренко, Лазо і Волхівська. Зараз там клумба. А велика карусель, яка там є, кажуть місцеві жителі - щє с 50 чи 60 років там. Дерев'яні частини ремонтують періодично, а залізно-чугунна основа стара. Не знаю чи це правда, чи вигадка.

Перейти до статті:  "Будівлі ДВРЗ: будинок заводської еліти."

Максим  25.02.2016 10:56
Шафрани (крокуси) = одне й те ж саме.

Перейти до статті:  "Київські лісничі приступили до охорони ранньоквітучих рослин."

Антоніна  20.02.2016 11:55
`Слово Просвіти`, ч.7, 18-24 лютого 2016 р. `Записи лютневих ночей` Ольга Яворська, ...23 лютого 2014:
... Протиріччя - димами в очі.
Третій день хоронимо й плачемо,
Застигла туга на брамі ночі:
Коли забудемо? Коли пробачимо?
Над Україною - хвилями смуток,
Впали найкращі, найсміливіші.
Сонце недільне, як болю згусток,
Дощамии плаче й диктує вірші.`

Перейти до статті:  "В Україні сьогодні День Героїв Небесної сотні."

Алла  19.02.2016 11:42
Фантастична дитина!

Перейти до статті:  "Шестилетний мальчик из Харькова в третий раз установил рекорд Украины."

Інна  18.02.2016 14:10
Дякую за таке чарівне повідомлення.

Перейти до статті:  "Запізніле кохання Миклухо-Маклая."

Andrii  18.02.2016 11:41
Шановний редактор сайту, а чи ви можете створити якийсь журналістський запит щодо розкриття злочинів, або що міліція знайшла з викраденого (повернула мешканцям), тощо, за якийсь період, що ви висвітлили. Запит до Дніпровського РОВД Києва, чи тей орган де ви берете цю цікаву і важливу інформацію для мешканців ДВРЗ щодо кримінальних хронік нашого району. Дякую. Насправді, враження від міліції таке, що вони тільки фіксують події на папірцях, а потім їх перекладають із стопки в стопку. Не видно їхньої роботи в `полі`. Ще раз дякую

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Andrii  17.02.2016 16:40
`6 лютого 2016 року за адресою: вул.Алма-Атинська виявлено викрадення автомобіля ZAZ Daewoo, який стояв на неохороняємій території біля будинку.` Для нашої мусорні слово `неохороняємій` є ключевим. І вже означає, що то не їх справа. Якби вони зазначили, що на охороняємій стоянці, то означало, що винен власник стоянки у викраденні. Якщо когось вдарять по голові, то напишуть `ішов без шолома`, якщо вкрадуть часи з руки або ланцюжок, то скажуть, що `погана застібка була` і т.д.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Інна Росєва  17.02.2016 15:54
Потяг повинен доїхати до своєї кінцевої зупинки
Сонце має догоріти наче палаюча шина
А на зміну дню небо викотить на позицію
Крупнокаліберну гармату місяця
І попелом осиплеться ніч.
...В день коли не було війни
Ми втратили другого номера
Кулеметника Сашка з Боярки
І гранатометника Макса з Луганська
Кулі прилетіли з по той бік війни
Наче злі шершні
Вжалили Сашка в шию
А макса в серце
Мабуть на тому боці не знайшлося химерного чотового
Який розносить химерні новини що війни немає
Або ж вони дивляться інші програми
Чи у них просто зламався телевізор.`

Перейти до статті:  "У четвер, 18 лютого в Центрі культури відбудеться вистава."

Інна Росєва  17.02.2016 15:44
помітили
Що люди діляться на людей і людей з телевізора
Ми не любимо дивитися на людей з телевізора
Вони якісь несправжні з них дуже погані актори
Зрештою - у нас немає телевізора
А якби й був то ми дивилися б мультфільми (вони правдивіші)
Чи у світі тварин (там більше добра і життя).
Ми саме приводили до ладу свою зброю і амуніцію
Коли химерний чотовий ошелешив нас не менш химерною новиною
Кулеметна стрічка завмерла в руках
у кулеметника Василя з Кременця
І його другого номера Сашка з Боярки
А потім наїжачилася як спина доісторичної істоти
Чотири ручних гранати які крадькома визирали з підсумка
Гранатометника Макса з Луганська
Коли почули таке поховалися в підсумок наче злякані кошенята.
Ви пробували зупинити швидкісний потяг
Поклавши на рейки монету?
Ви казали сонцю - постій отут не рухайся
У мене сьогодні ще так багато справ
Ви благали жінку яка зібралася народжувати -
Дорогу перемело повитуха запізнюється почекай ще три дні.
Дитина мусить народитися

Перейти до статті:  "У четвер, 18 лютого в Центрі культури відбудеться вистава."

Інна Росєва  17.02.2016 15:18
Дозвольте дещо про Б.Гуменюка.(`Літературна Україна` № 28, 31 липня 2014 р.) ` Письменник із Тернополя Борис Гуменюк - один із добровольців, що з кінця червня служить у батальйоні `Азов`, ініціатор створення батальйону `Азов-Січ`. Дорога до цього кроку почалася ще з початку подій Революції гідності, коли він `весь Майдан пропустив через себе`. Він був одним із тих, хто перебував у приміщенні НСПУ, коли письменницьку будівлю громив `Беркут`, брав участь у протистояннях зі спецпідрозділом. Від початку свого перебування в `Азові` Борис Гуменюк веде своєрідний он-лайн щоденник, в якому повідомляє про новини з місця бою, а також публікує вірші. Уривки цього щоденника і фронтову лірику письменника пропонуємо увазі читачів`. Один із віршів під назвою `Але хто тобі повірить, солдате...` пропоную читачам сайту: ` ...Наш чотовий - чоловік з химерами
Коли над полем бою сходить сонце
Він каже що це на дальному блокпосту запалили шину
Місяць у нього це горло крупнокаліберної гармати
А море - це розплавлене олово
Чому вонго солоне?
Тому що у ньому наші сльози піт сеча і кров -
Воно протікає крізь нас.
Химерний чоловік погодьтеся
Але сьогодні він сам себе перевершив
Коли рано-вранці зайшов до нашого намету і сказав
Все - сьогодні війни не буде -
Так сказали по телевізору
На цілих три доби зупиняється війна.
Ми тут давно

Перейти до статті:  "У четвер, 18 лютого в Центрі культури відбудеться вистава."

Інна  17.02.2016 13:07
ВІдповідь Krigolam від 15.02.2016 о 20:19. Головне не в тому, якою мовою володієш і що на себе вдягаєш. Головне - не продавати Батьківщину. Если ты её считаешь своей Родиной.

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Данила  16.02.2016 21:02
Якщо Московіт каже на Українця-жлоб, то це расова дискримінація. Коли ж Українці між собою вживають цю лайку, то це щось інше. Среди моих знакомых выставляющих свою Украинскость есть и моральные уроды. Тупые. Грубые и т.п.. Мне за них стыдно. Потом Московиты при случае тычут мне ими в глаза. Вышиванку ещё нужно заслужить..

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Мешканець ДВРЗ  16.02.2016 16:53
Ця пянь **** мешканець будинку *** по вул.Алма-Атинський. Дуже гидкий персонаж. Неодноразово бачив його напiдпитку за кермом.

Перейти до статті:  "На Азербайджанской в Киеве водитель Skoda влетел в стоянку, скрываясь от полиции."

Светлана  16.02.2016 12:08
Ответ Krigolam 15.02.2016 20:19 Я не могу понять людей, для которых вышиванка як більмо на оці. А українська мова діе, як червоне на бика. Никогда не слышала, чтобы украиноязычные граждане обзывали русскоязычных жлобами, а вот рускоязычные имеют такую наглость.

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Krigolam  15.02.2016 20:19
Светлана вы не можете понять таких как вы? Жителей Украины высказывающих непонравившиеся мысли называете убожеством А `10000` уровень ненависти к ним Главное слово здесь было жлоб, а не вышиванка, просто раньше жлобы прикрывались партбилетом а сейчас вышиванкой. Разве не жлобство наделять себя правом решать кто любит Родину а кто нет, кто убожество а кто пример морали, кто враг народа, а кто патриот. Власти меняются а исполнители те же.

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Krigolam  15.02.2016 20:01
Жаль только, что это рабочий день

Перейти до статті:  "12 березня на ДВРЗ буде Масляна."

Светлана  15.02.2016 12:26
Вот не могу понять людей, которые живут в Украине и при этом ненавидят жителей Украины. Да иногда жлоб в вышиванке в 10000 раз морально чище убожества правильно высказывающего свои мысли.....(((((

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Данила  11.02.2016 10:52
Наш представитель (если он наш) теперь просто обязан наступить ему на ногу :)

Перейти до статті:  "Депутат Київради кепкує з історичної цінності ДВРЗ."

Антоніна  10.02.2016 15:32
Якщо хочете дізнатись про свій родовід, у Google пишете:`Перепись населения 1897 года. Ревизские сказки ....`, а далі пишете назву чи округа, чи губернії та прізвище предків, яких шукаєте. `Ревизские сказки` - це книги, в яких записували все населення данної місцевості, знаходилися у церквах. Бажаю успішних пошуків!

Перейти до статті:  "Перепись населения 9 февраля 1897 года."

Всегда  10.02.2016 12:18
Почему интересное в рабочее время? Вот ночная погоня несколько дней назад была - по четырем районам гонялись за BMW. Паренька молодого непонятно за что убили. 77 пуль выпустили 14 попали в машину, куда остальные 63 улетели я так и не понял. Чем не презентация?

Перейти до статті:  "Бібліотека запрошує на зустріч з поліцейськими."

Alex  09.02.2016 19:12
Жалко что все самое интересное в рабочее время происходит (

Перейти до статті:  "Бібліотека запрошує на зустріч з поліцейськими."

Алла  09.02.2016 15:03
Дозвольте додати до теми про почуття немолодих чоловіків уривок з роману Д.Н.Маміна-Сібіряка `Золото`. `...Карачунский переживал свой медовый месяц. Вся его долгая жизнь представляла непрерывную цепь любовных приключений... Были у него интрижки с женщинами `из общества`...Параллельно с этим Карачунский позволял себе легкие удовольствия с `детьми природы` под видом горничных.Они имели общую слабость: он откупался от них деньгами... Из этой долголетней практики его совершенно выбила история с Феней.Это была совершенно незнакомая ему натура. О деньгах тут не могло быть и речи...он серъёзно увлекся этой странной девушкой, не похожей на других женщин..., с ужасом почувствовал, что теряет свою опытную волю и что делается тем жалким рабом, который в его глазах всегда возбуждал презрение. Он почувствовал, что серъёзно влюблен первый раз в жизни...долго рассматривал свое цветущее старческой красотой лицо, вздохнул и подумал вслух: -Ведь это не любовь, а старость...Безсильная, подлая старость, которая цепенеющими руками хватается за чужую молодость!..`

Перейти до статті:  "Перезимовали!"

Всегда  09.02.2016 08:30
В одной из республик бывшего Союза видел памятник пожилому мужчине с корзиной цветов - \n \nКараболе (интересно, что с тюркского переводится как чёрный ребёнок). Местные рассказывали, что он родился в богатой семье, которой принадлежали большие цветочные сады. Пережив много горя, в том числе и несчастную любовь, оставшись на старость в одиночестве, он приходил каждый день на одно и то же место, где дарил девушкам и молодым парам цветы. Там и замёрз в 70-е годы. Похоронили как бездомного, где могила никто не знает. Но память осталась. Увидел желтые тюльпаны, название статьи и вспомнил.

Перейти до статті:  "Перезимовали!"

Алла  08.02.2016 17:19
Від кого бігла дівчина, дізнаємося дуже скоро. Я випадково опинилася сьогодні на вул.Бажова, 12, де йшли зйомки цього фільму, але іншої знімальної групи. Мені відповіли, що назва фільму `Запитай у осені`, 60 серій. Прем'єра 15 лютого на каналі `Інтер`, приблизно о 21 годині. Фільм про кохання. Режисери Маслєнніков та Чеботарьова.

Перейти до статті:  "Съемки фильма на ДВРЗ."

Светлана  08.02.2016 10:54
\nОграбление по женски \nСнимали в нашей поликлинике, 11 школе. Вообще киношники наш район любят ))) Даже \n \nвнук Пугачёвой снимался на ДВРЗ.

Перейти до статті:  "Съемки фильма на ДВРЗ."

Алла  08.02.2016 09:48
Ці зйомки неоднораз проходили у дворі нашого дому, коли я там мешкала. Дякую редакції за новини!
Вітаю усіх з настанням Нового року по Східному календарю - роком Червоної Мавпи та великим святом Весни! Успіхів, щастя, любові, миру!

Перейти до статті:  "Съемки фильма на ДВРЗ."

Алла  07.02.2016 13:00
Дякую редакції за пояснення і знімок такого рідкого космічного явища.

Перейти до статті:  "Парад планет - термин из любительской астрономии. "

Юрий  07.02.2016 10:34
Как в Киеве появилась Дарница - \n \nссылка. \n
Набережная часть Киева до 1923 года административно принадлежала к Черниговской губернии. \n
Левый берег Днепра напротив Киева - совсем пологий. В старину там были широкие луга, за ними — сплошной лес, перерезанный речками, озерами и болотами. Водоемов было много: озеро Русановское, Васильковское, Святище, Дарницкое, Тельбин, речки Позняковка, Радунка и другие. \n
\nИстория левобережной части Киева уходит в века. Источники свидетельствуют, что топография этой части города в старину отличалась от современной. Из-за разлива берегов Днепра появились боковые берега — Довбочка и Русановка. При изучении планов Киева 1638 и 1784 годов, а также планов 19 века становится понятно, что раньше не было ни Русановской затоки, ни острова Гидропарк. \n
В первой половине 19 века озера Святище, Русановское и Васильковское соеденились в одно водохранилище. Так появилась Русановская затока Днепра. Большой паводок 1882 года прорвал Днепровскую дамбу и снес Русановский мост. Затока превратилась в протоку, и образовался остров.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Данила  06.02.2016 15:57
`Пираты Карибского моря` с Украинским переводом вызывают рвотный рефлекс.., а вот `Альф` - великолепен! Наверное дело не в языке, а в мастерском владении этим языком. Я хочу свою Соборну Самостійну Державу, но разумеется жлоб в вышиванке не должен в ней править.

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Алла  06.02.2016 11:09
Відповідь Всегда за 05.02.2016. Ви любите на Батьківщину, а себе у цій країні. (Стосовно Івги там не точні мої пояснення). Всього найкращого!

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Всегда  05.02.2016 19:21
развития именно на этом языке. Более того, я считаю, что когда я плачу деньги (к примеру: о кино, театре и т.д.), а не зарабатываю их, то все должно быть так как хочу я. Жаль, что Вы сразу подумали о курсах и способностях. Я только это и слышу от людей с Вашей точкой зрения. При СССР наши родители жили в одной стране, ездили друг к другу в гости, командировки, на отдых и т.д. Естественно, что в транспорте делали объявления на русском языке. Думаю, Вам были бы непонятны объявления на узбекском, в случае посещения, например: Ташкента. Также и сегодня большинство наших гостей не из Европы, а из стран СНГ, где русский язык является языком межнационального общения. Как я объяснил речь не обо мне, живя в Украине не сложно выучить язык и без курсов, но уважать культурные потребности людей это нормально. Ничего страшного бы не случилось если бы крымско-татарский язык постоянно имел статус государственного или хотя бы регионального в Украине, а не в оккупации. При всем этом, я считаю себя патриотом нашего государства, представляете, бывает такое, когда Родину горячо любят не только Красные, но и Белые. Постарайтесь понять эту далеко не только мою точку зрения.

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Всегда  05.02.2016 19:19
Ответ Алле. Я не знал, что она отсидела за объявления в транспорте на украинском языке. Люди так отстаивающие свои ценности заслуживают уважения у всех, не зависимо от взглядов.
В отношении: `не сажают за свободные мысли` с вами не соглашусь. Мог бы привести множество примеров, но остановлюсь хотя бы на журналисте Р. Коцабе (Amnesty International назвала его узником совести), писателе О.Бузине, нападениях на священников, да что там, захватах и поджогов храмов. Есть вещи и пострашнее. Многочисленная политическая и культурная эмиграция у нас тоже, думаю, не случайна. В отношении языка. Для начала предложил бы прочитать, что написано о русском языке в ст. 10 Конституции Украины. При этом, я как раз не жалуюсь, что многие говорят `не так`, а утверждаю, что многие в стране говорят именно так. И именно поэтому считаю, что речь идёт об уважении к большинству. В Англии я бы не предлагал двуязычия. На украинском языке я все пишу на работе, более того, в силу своих обязанностей регулярно редактирую, в том числе и носителей языка. Однако, речь не о моих способностях. Не смотря на то, что у меня украинские корни, во всяком случае о русской крови мне не известно, на территории России я можно сказать не проживал и не имею там близких родственников, в быту разговариваю на русском языке. Получаю удовольствие от общения и культурного р

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Игорь  05.02.2016 13:28
по Вашему в 2003 году это адекватная сумма? 2 миллиона цена дороги? За эстакаду? Уверен, это ошибка и не более.

Перейти до статті:  "Реконструкції моста ДВРЗ в цьому році не буде?"

Алла  05.02.2016 11:48
Відповідь Всегда за 05.02.2016 о 08:53. За свою демократію Івга відсиділа в таборах, як і інші шістдесятники. А зараз нікого не саджають за вільні думки. Натомість відкрито багато курсів безкоштовних для вивчення як української мови, так і англійської. І Ви, як розумна людина, з цією вадою справитеся і не будете скаржитися, що більшість розмовляє не так.

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Всегда  05.02.2016 11:04
Статья, конечно же, понравилась, с удовольствием читаю такие.

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Антоніна  05.02.2016 10:23
Відеоролик про ст.метро `Дніпро` знятий погано. Інші відеоролики, зняті проти сонця - їх неможливо дивитись. Бажаю кращої якості зйомки!

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Всегда  05.02.2016 08:53
Демократия была получается. Интересно, а сейчас сможет добиться чего-нибудь такого, что противоречит желанию действующего в стране режима, обычный преподаватель? К примеру двуюзычия в городе, где подавляющее большинство говорит на русском языке. Ответ однозначный - нет.

Перейти до статті:  "Заплічні речі в київському метро."

Юрий  04.02.2016 16:44
Прямая дорога(хотя бы грунтовка) для людей ДВРЗ-м.Лесная аж просится лет 40, и животные не обидятся. И дорога на ул.Бутлерова тоже должна быть открыта, через магазин Партнер-Дарница открыть ворота и будет дорога на ул.Вискозную, просить под это 200 млн.грн.-воровство и неумение решать социальные общественные проблемы, прямой проезд к Епицентру и Ашану должен быть, он людям нужен, пусть промзона и жд подвинется. Прошу поддержать петицию и привлечь к этому друзей https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=2073

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Yuriy  04.02.2016 16:24
Не к лесу(парку), а узкой полоске вдоль забора промзоны, в которой сейчас мусор. Прямая дорога(хотя бы грунтовка) для людей ДВРЗ-м.Лесная аж просится лет 40, и животные не обидятся. И дорога на ул.Бутлерова тоже должна быть открыта, через магазин Партнер-Дарница открыть ворота и будет дорога на ул.Вискозную, просить под это 200 млн.грн.-воровство и неумение решать социальные общественные проблемы, прямой проезд к Епицентру и Ашану должен быть, он людям нужен, пусть промзона и жд подвинется. Прошу поддержать петицию и привлечь к этому друзей https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=2073

Перейти до статті:  "Реконструкції моста ДВРЗ в цьому році не буде?"

Сергій Соколов  04.02.2016 14:24
Довідка. Вартість нової дороги станом на жовтень 2004 року - 2 мільйони гривень. Інформація з газети `Сегодня` - \n \nпосилання. Вартість дороги станом на 2013 рік - 118 млн. грн. \n \nПосилання. Якщо рахувати в доларах, то дорога через ліс виходить приблизно у півтора рази дешевшою, ніж дорога через промзону за варіантом 2013 року. Наче розібрались спільними зусиллями? Ігоре, дякую за коментар.

Перейти до статті:  "Реконструкції моста ДВРЗ в цьому році не буде?"

Игорь  04.02.2016 14:06
По вашему 200 млн в 2003 году и 225 миллионов сейчас это одни и те же деньги??? 200 млн в 2003 году по курсу доллара в 5 гривен это 40 миллионов долларов! А сейчас 40 миллионов долларов это 1 МИЛЛИАРД 80 миллионов гривен. И так вопрос. Так всё таки дороже новый вариант или дешевле? ДЕШЕВЛЕ даже в 5 раз!

Перейти до статті:  "Реконструкції моста ДВРЗ в цьому році не буде?"

Всегда  04.02.2016 07:48
Дороже, дешевле - тянутся ручки к лесу. Лес отстаивать некому.

Перейти до статті:  "Реконструкції моста ДВРЗ в цьому році не буде?"

Алла  02.02.2016 12:45
Це повідомлення про візити до природи дуже вчасне. Дякую!
Ще хочу запитати. Чи може редакція сайту прокоментувати компетентно явище Космосу, яке проходить вже декілька днів на небосхилі над Києвом і його бачимо неозброєним оком - Парад Планет? Дякую за відповідь!

Перейти до статті:  "Дарницьке лісопаркове господарство запрошує на прогулянку."

Сергей  02.02.2016 12:03
Ответ Всегда. Такие же проблемы с проплатой случаются и у тех,кто платит в кассе.Одно преимущество это кассовый штамп на квитанции,но побегать по бухгалтериям банка прийдется ничуть не меньше,чем тому кто проплатил через интернет и платеж не засчитали. Да,каждый выбирает для себя удобный вид проплаты,но как я уже и писал раннее,для себя я выбрал вид проплаты через интернет и не жалею об этом.Экономлю время и здоровье.Всем желаю безпроблемных проплат!

Перейти до статті:  "ДарТЕЦ просить населення не накопичувати борги за опалення."

Всегда  31.01.2016 21:38
свои права ЗАКОННЫМИ методами жизнь для всех улучшится). Сейчас вот с электричеством неразбериха, я смотрю на счётчик, когда заполняю квитанцию, а оказывается необходимо 1 числа. Я иногда дома не бываю 1 числа, а электроприборы работают. Так вот, честно говоря, я не знаю как доказывать электронные платежи, поэтому и дальше в этом секторе мне придётся по старинке. Решил потратить время на объёмный ответ, может кто прочтет и будет морально готов. Вам и всем желаю не попадать в такие, как я описал ситуации, может мне просто не повезло.

Перейти до статті:  "ДарТЕЦ просить населення не накопичувати борги за опалення."

Всегда  31.01.2016 21:34
Ответ Сергею. Вы все правильно говорите, я знаю о такой возможности, сам через карточку и WebMoney покупаю билеты, проплачиваю отели за границей и плачу за услуги. В целях безопасности завёл даже отдельную платежную карту для этого. Но вот в чем проблема. За последние несколько лет я дважды доказывал свои проплаты и оба раза в Украине. Первый случай с Укртелекомом завершился в позапрошлом году. В Укртелекоме, по моему мнению и по многим признакам, специально занимались разводом, подключали коллекторов, действовали умело. Не дай Бог, кому-то такие проблемы, особенно простым людям в возрасте. Три года потратил на переписку и предъявление доказательств. Адвокатских запросов наотправляли. До суда не дошло, хотя я был готов. Второй случай, как раз с Еврореконструкцией, завершил тяжбу несколько месяцев назад. К ним не прошли платежи, а корешка от квитанции было недостаточно. Пришлось брать выписку из центрального офиса Сбербанка в Днепровском районе, но и они давали только общую сумму за этот день (без персонификации). В общем полгода вялого с обоих сторон разбирательства (написал - месяц жду, потом интересуясь). Оба раза я получил официальные письма с извинениями. Суммы кстати небольшие 3000 и 170 грн. Кто-то может покрутить у виска, но для меня это и есть гражданская позиция (если каждый будет готов бороться за

Перейти до статті:  "ДарТЕЦ просить населення не накопичувати борги за опалення."

Антоніна  31.01.2016 15:14
Дякую за анімацію - дуже дотепно! Розвеселили.

Перейти до статті:  "В Киеве чистят крыши ото льда и снега.С отступлением морозов около полусотни специалистов принялись в Киеве за работы по"

Антоніна  31.01.2016 15:05
Дякую редакції сайту за зимовий вернісаж!

Перейти до статті:  "Передостанній день січня: скоро весна!"

Антоніна  31.01.2016 15:01
Про ДВРЗ і Соцмістечко згадує ще молодий письменник під псевдонімом `Богдан` у книжці `Київ - Париж`, яка вийшла друком у 2015 році.

Перейти до статті:  "Украинская писательница Люко Дашвар презентует книгу "ПоКров"."

Сергей  29.01.2016 18:09
Зачем стоять в очередях по полдня чтобы оплатить коммуналку?
Я ничего и никого не хочу рекламировать,но... каждый раз когда вижу очереди в кассах, выходящие на улицу и лица людей,просто поражаюсь этой картине. Я лет 5 или больше все проплачиваю через интернет,для этого достаточно иметь любую карточку,любого банка, в том числе и того где мы наблюдаем очереди. Одна минута и все проплачено,поверте за все года небыло ни одного случая чтобы что то не дошло и т.д. Давно забыл дорогу в кассу и сохраняю нервную систему. Еще раз повторю, я ничего не рекламирую,

Перейти до статті:  "ДарТЕЦ просить населення не накопичувати борги за опалення."

Светлана  29.01.2016 12:11
Пусть выставляют адекватные тарифы, тогда люди будут платить вовремя. А то в Киеве поделили людей на чёрных и белых. Людям в домах у которых есть счётчик оплата приходит в 2 раза меньше, чем тем в домах которых счётчиков нет. Я уже неоднократно приводила пример по дому Марганецкая, 22 в одном и том же доме с 1- 3 подъезд (счётчик украли) пришёл счёт в два раза больше, чем с 4-5 подъезд. Я понимаю, если бы люди в домах которых есть счётчики устанавливали за свой счёт. Тогда бы это было справедливо. Так что сколько бы Еврореконструкция не угрожала буду платить столько, сколько платят в тех подъездах где счётчик есть.

Перейти до статті:  "ДарТЕЦ просить населення не накопичувати борги за опалення."

Всегда  29.01.2016 08:46
Полностью согласен, что надо платить. Я бы вообще переходил на предоплату за все виды услуг и не мучал людей каждый месяц. Положил за свет 500 грн. `и спи спокойно`. Я уже поднимал вопрос очередей на оплату коммуналки в контексте нашей `гiдностi`. Кто-то потом подвергал мои слова сомнению. Так вот, 19.01.2016 те кто в сберкассу пришли в 11.00 заплатили в 16.00. Во время обеда людям разрешили остаться в отделении сбербанка, потому, что на улице был мороз. И этот день не был выходным. Не ради оплаты коммуналки люди живут на земле. Есть и другие важные дела. Почему те, кто хочет вовремя получать оплату своих услуг не думает над этим. Нет такого свинства даже у наших отсталых соседей. Хватит фетишировать на коммуналку.

Перейти до статті:  "ДарТЕЦ просить населення не накопичувати борги за опалення."

Антоніна  28.01.2016 20:02
ЦВК подала апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду.

Перейти до статті:  "Выборы в районные советы Киева отменены судом."

Александра  27.01.2016 12:24
Стандартная отписка. Это значит что деньги вряд ли будут выделены.

Перейти до статті:  "Гроші на школи ДВРЗ дадуть, якщо дохідна частина бюджету буде перевиконана."

Всегда  26.01.2016 08:13
Преступники тоже их слушают, следят где они находятся, на какие сигналы реагируют, изучают методы работы? Я чего-то не понимаю.

Перейти до статті:  "Радиопереговоры киевской полиции."

Всегда  26.01.2016 07:59
Что мне 1925 год если желающие `задрав штаны бежать за комсомолом` в наши дни встречаются на каждом шагу. Этим людям - что бежать наступать, что бежать отступать. Направление для них не так важно, как самоотдача. О том, что киевский князь был жестокий и развратный известно всем, кто интересуется историей и не подменяет её изучение чтением политических брошюрок. \n
Вопрос, когда устраивать выходной и праздновать Рождество, повидимому, вызовет в нашем обществе очередную волну `взаимопонимания` и `соборности`. На этом сайте тоже не было единодушия в ходе прошлого обсуждения. \n
Рискну высказать свое собственное и нестандартное мнение по этому поводу, на всякий случай сообщив, что я крещёный в украинской православной церкви. \n
\nСм. продолжение в публикации.

Перейти до статті:  "Нужны ли святцы? Киевский календарь на 1925 год."

Алла  25.01.2016 18:02
Підпис на цьому документі не Віталія Кличка

Перейти до статті:  "Гроші на школи ДВРЗ дадуть, якщо дохідна частина бюджету буде перевиконана."

відповідь адміну  23.01.2016 20:58
Вибачте мене, але розміщуючи кримінальну хроніку за 11.01.16. на своєму сайті, Ви порушуєте мої права і не тільки мої

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

admin  23.01.2016 16:58
Комментарий читательницы Аллы, начинающийся со слов: `Цю галасливу бабусю посадити до ...`, не подтвержден как призывающий к нарушению прав других лиц.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Антоніна  23.01.2016 12:29
А ЗМІ вчора повідомляли, що акція пройшла.

Перейти до статті:  "День Соборності: живий ланцюг на мосту Патона не вийшов."

Всегда  23.01.2016 08:20
Есть на Востоке поговорка: сколько ни говори `халва`, во рту слаще не станет.

Перейти до статті:  "День Соборності: живий ланцюг на мосту Патона не вийшов."

Надія  21.01.2016 21:51
На сайте киевской полиции уже указан новый руководитель Днепровского РУ - Деркач Александр Николаевич. Раннее был руководителем в Дарницком районе, как раз во времена майдана, его `люстрировали` и что, опять назначен на аналогичную должность? Похоже ничего не меняеться...

Перейти до статті:  "У Дніпровському райуправлінні поліції буде новий керівник?"

Людмила  19.01.2016 23:12
Администрации сайта огромное спасибо за поддержку.

Перейти до статті:  "Ще раз про крадіжку теплового лічильника на Марганецькій."

Сергій Соколов  19.01.2016 10:35
Дякуємо! Уточню для історії :) 15 січня 2011 року запущено гостьову книгу, сам же сайт працює з 5 вересня 2010 року.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  19.01.2016 10:26
Вітаю редакцію сайту `Ліски` з п'ятилітнім ювілеєм (15.01.2011)! Бажаю успіхів і подолання всіх негараздів!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Krigolam  18.01.2016 21:19
Есть знакомые ребята. Получили участников, сдали документы на землю. Вроде бы кому-то предлагают в Ваховке. Никто из них не собирается ничего строить. Для строительства у них нет не денег, не жизненного опыта. Им бы квартиры купить хотя бы в пригороде, да создать собственную семью. Поэтому участки если получат продадут. Видимо на это и надеются те, кто решил отдать Быковнянский лес. И скандалов избегут - вроде как на благородное дело и скупят потом оптом как ваучеры в 90-х.

Перейти до статті:  "Битва за биківнянський ліс продовжується."

Сергей  18.01.2016 17:07
А мне вот интересно почему у КИЕВЭНЕРГО берут 16.14 за метр отапливаемый, а у ЕВРО-РЕКОНСТРУКЦИИ платим за метр 16.91? У нас что, какое то тепло особенное? Кто знает?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Людмила  17.01.2016 13:10
Уважаемый администратор. Не могли бы Вы написать статью о важности поддержания петиций по поводу установки тепловых счётчиков.
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1927
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1926
Это важно для всех. Сейчас это коснулось жителей дома проживающих по ул.Маршанецкая, 22. Вернее жителей с первого по 3 подъезд. Теперь жителям с 1 по 3 подъезд приходят платёжки с суммой в 2 раза больше, чем жителям с 4 по 6 подъезд этого же дома. Завтра такая же ситуация может быть в любом доме. Бойлер в доме один. Так что не может быть такой разницы в оплате. Обращались в ООО Евро Реконструкциию с подписями всех жильцов. До сих пор ответ на запрос они не дали. Обращались 15 51. До сих пор ответа нет. В КМДА говорят, что за сохранность счётчиков отвечают сами жители дома. То есть получается ни ЖЭК ни Евро Реконструкция ни за что не отвечают. Вопрос - А зачем тогда они вообще нужны?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Евгения  16.01.2016 19:57
Не нужно рубить лес!!!Ведь есть же уже построенные дома,там людям можно выдать квартиры. Что за народ?Все нужно продать, поломать и так далее. Нет что бы наоборот посадить деревья-сделать сад,парк...Конечно нужно не трогать лес!!!Фу тем кто даже думает об этом!!!

Перейти до статті:  "Битва за биківнянський ліс продовжується."

Vladimir  16.01.2016 01:25
Я против что бы ети *** трогали наш лес!!!!

Перейти до статті:  "Битва за биківнянський ліс продовжується."

Данила  15.01.2016 17:56
Пройдёт немного времени и людей, воюющих за ополченцев приравняют к ветеранам АТО, как ветеранов УПА. Тогда, что бы восстановить справедливость и наградить защитников от карателей снова придумают схему с лесом. У меня лично ощущение, что меня разводят.

Перейти до статті:  "Битва за биківнянський ліс продовжується."

Всегда  15.01.2016 14:50
Лично я против передачи Быковнянского леса, Голосеевского, Мариинского парка и т.д. хоть кому. В том числе и АТОшникам и ненадо тут разводить вранье и прикрываться фразами, о том, что их обманут. Врядли их обманут. Может у них их тут же перекупят, но к делу это не имеет отношения.
С предложением Данила полностью согласен.

Перейти до статті:  "Битва за биківнянський ліс продовжується."

Светлана  15.01.2016 14:19
Поддержите петицию против вырубки Быковнянского леса.
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1934

Перейти до статті:  "Битва за биківнянський ліс продовжується."

Светлана  15.01.2016 12:57
Какая разница - АТОшникам не АТОшникам? Почему из-за АТОшников должны рубить лес? Пусть лучше наша власть сделает инвентаризацию сколько в Украине заброшенных участков, домов и предложит АТОшникам.

Перейти до статті:  "Битва за биківнянський ліс продовжується."

Людмила  15.01.2016 12:21
ПОДДЕРЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ПЕТИЦИИ
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1927
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1926

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Данила  15.01.2016 11:03
Изначально очень подло поставлен вопрос. Сначала Киевляне должны определиться (без слова `АТОшникам`), выводить землю из лесного фонда или нет! А если Киевляне так решат, то уже тогда У Киевлян спросить, кому подарить эту землю. АТОшникам Киев должен построить высотку в центре, желательно на берегу Днепра, с красивым видом из окон. И пусть кто то скажет, что это невозможно..

Перейти до статті:  "Битва за биківнянський ліс продовжується."

Антоніна  14.01.2016 18:10
Дякую adminy за повідомлення.

Перейти до статті:  "У київському музеї Шевченка пройде зустріч з американським дослідником його творчості."

admin  13.01.2016 15:58
Станом на сьогоднішній день ДЮСШ-21 користується басейном гімназії №315 (вул.Драгоманова) та басейном на Ленінградській площі. Ймовірно, що заняття майбутнього відділення водного поло проходитимуть у цих же басейнах.

Перейти до статті:  "У ДЮСШ на ДВРЗ відкривається відділення водного поло."

Антонина  12.01.2016 19:32
Ответ Krigolam 11.01.2016 20:53 Дело не в личностях и не в правительстве, а в том, что мы должны следовать законам АСТРОНОМИИ, которые выше чьих-либр амбиций. Давайте жить в гармонии с КОСМОСОМ и стараться быть мудрыми.

Перейти до статті:  "Олександр Турчинов запропонував перенести Різдво на 25 грудня."

Данила  12.01.2016 16:19
`Свои` всё распилят. Не в тему, но за оформление нового котла в частном секторе дерут примерно 24000грн. Это за бумажки какие то. Контора тычет визитки и ессно получает откаты. С улицы завести газ тоже оформить стоит тыщ 80. Я проходил черчение, там не так сложно всё. Рамочку нарисовал, табличку заполнил и трубу линией изобразил.

Перейти до статті:  "Мікрорайон ДВРЗ у бюджеті Києва-2016: будівництво нової дороги."

Данила  12.01.2016 16:05
Мне ответ милиционера не понравился не тем, что он приуменьшил значение происходящего, а какая то неуверенная его позиция(я то знал, что плохое творится). В то же время другой знакомый СБУшник рассказывал про истерическое поведение своего генерала. Орал на всех, что бы по территории окурки собирали. Эта неуверенность привела к очень тяжёлым последствиям. Я думаю, что начальство такого уровня должно вести себя иначе.

Перейти до статті:  "У Дніпровському райуправлінні поліції буде новий керівник?"

Andrii  12.01.2016 10:33
Цікаво, яка фірма отримає 2 лями тільки за проект дороги. Це ж не автобан.

Перейти до статті:  "Мікрорайон ДВРЗ у бюджеті Києва-2016: будівництво нової дороги."

Krigolam  11.01.2016 20:53
В этом вопросе для меня важна традиция моих ближайших предков, а не мнения лидеров режима, партии и правительства. Что касается Европы, то желающим во всем ей подражать советую присмотреться к исламу - перспективной религии для Старого Света.

Перейти до статті:  "Олександр Турчинов запропонував перенести Різдво на 25 грудня."

Krigolam  11.01.2016 20:42
Откуда такая уверенность, что он озвучил позицию шефа. Может он озвучил свою позицию, тем более в частном разговоре, а не в СМИ. И бомжи там тоже были. Они еще долго сидели после Майдана - все могли сходить и на них посмотреть.

Перейти до статті:  "У Дніпровському райуправлінні поліції буде новий керівник?"

Данила  11.01.2016 14:48
В самый разгар переворота я был в нашем райотделе по своим делам. По телеку показывали Майдан. Я решил поспрашивать рядом сидящего милиционера. Типа что происходит? Он официально мне объяснил, что там одни бомжи. Что кто как не он их всех в лицо знает!
Согласитесь, что он озвучил позицию своего шефа. И что эта информация не вполне соответствовала действительности. Чайка не был тем солдатом, беспристрастным и честным.

Перейти до статті:  "У Дніпровському райуправлінні поліції буде новий керівник?"

Всегда  11.01.2016 10:24
А вы друзья как не садитесь, все в музыканты не годитесь

Перейти до статті:  "Олександр Турчинов запропонував перенести Різдво на 25 грудня."

Всегда  11.01.2016 10:19
Да, храм относится к УПЦ - по сути к Московскому патриархату, также как и Печерская и Почаевская Лавры, Фроловский и Свято-Покровский женские монастыри и т.д.
Интересно, что от разных людей слышал о том, что обсуждается необходимость обединения католического и православного рождества в один день. И у нас будет единое украинское рождество.

Перейти до статті:  "Різдво на ДВРЗ."

Всегда  11.01.2016 09:58
Похоже, что по политическим взглядам исходя из формулировки.Вот ссылка, с требованием `самого честного и кристальнго` активиста убрать должностное лицо https://m.vk.com/wall-36303308_72596.
Судя по формулировке увольнения противозаконных действий с его стороны пока доказать не удалось. Хотя я о нем слышу впервые.
Меня волнует другое. Военнослужащий не бизнесмен, он не должен держать нос по ветру и постоянно прикидывать, какая из групп активистов, выдающей свои желания за желание народа Украины прийдет к власти (я в этом плане имею в виду и Донбасс и Крым тоже). Как отличить хорошие приказы от плохих (если конечно они не имеют откровенный криминальный характер), тем более, что невыполнение приказа от действующей и законной власти ведет к серьезным последствиям. А желание подвергнуть люстрации каждый приказ, который нехочется выполнять, непреодолимое.
В общем, военный должен меньше прикидывать `хрен к носу`, а стоять мужественно и до конца. Так же как и судья не думать о политике. Способных на это и так не много было. Кого мы в итоге получим объяснять ненадо.
Кадры должны служить Украине, а не политическим силам. Это как в командном спорте, когда тренер ради победы должен переступать через неприязнь к отдельным игрокам способным усилить команду.

Перейти до статті:  "У Дніпровському райуправлінні поліції буде новий керівник?"

Всегда  11.01.2016 08:00
Бред про руссификацию Киева. Чувствуется `манечка` - зациклило на одном и том же. Может в Киеве было все украинизировано, а тут взяли и начали все руссифицировать?
И к тому же, каждый может убедиться, что на старых фотографиях Киева все вывески на русском языке, после 17 года уже все написано на украинском, так что украинизацией, если не сказать больше, занималась та самая нелюбимая власть. Потому что, несмотря ни на что, пришла на национализме, а точнее используя и генерируя национальные чувства народов населявших бывший СССР.

Перейти до статті:  "Переименования улиц в дореволюционном Киеве."

Илона  09.01.2016 14:28
admin, спасибо,а то,складывается впечетление, что заплыв будет прямо не поле стадиона.

Перейти до статті:  "У ДЮСШ на ДВРЗ відкривається відділення водного поло."

admin  09.01.2016 08:12
Илона, после выходных попытаемся узнать. Сообщим.

Перейти до статті:  "У ДЮСШ на ДВРЗ відкривається відділення водного поло."

Илона  09.01.2016 01:12
А где дети будут тренироваться (бассейн)?

Перейти до статті:  "У ДЮСШ на ДВРЗ відкривається відділення водного поло."

Данила  08.01.2016 19:13
Кто то с ним сталкивался? Интересно, что за человек. По каким критериям не прошёл? По политическим взглядам или проворовался? Ведь новый должен быть теперь абсолютной противоположностью!?

Перейти до статті:  "У Дніпровському райуправлінні поліції буде новий керівник?"

Антоніна  08.01.2016 18:21
Світлані за 8.01.2016 17:09 Дякую за комплімент! Це найвища нагорода, коли його отримуєш від жінки. Добре почався рік! Успіхів усім і королівського настрою!

Перейти до статті:  "Олександр Турчинов запропонував перенести Різдво на 25 грудня."

Светлана  08.01.2016 17:09
Відповідь для Антоніна 07.01.2016 12:27 То Ви мабуть якась особлива, якщо Вам рахунки приходять не такі як мені. І в магазинах мабуть ціни спеціальні саме для Вас)))) Ви себе можете сприймати хоть королевою. Але не все залежить від Вашого сприйняття))))

Перейти до статті:  "Олександр Турчинов запропонував перенести Різдво на 25 грудня."

Антоніна  07.01.2016 13:36
Храм святого Пантелеймона відноситься до Московського Патріархату. Чи я помиляюся?

Перейти до статті:  "Різдво на ДВРЗ."

Антоніна  07.01.2016 12:27
Згодна з Турчиновим на 100%. Відповідь Світлані: як Ви себе вважаєте, так і Вас будуть сприймати.

Перейти до статті:  "Олександр Турчинов запропонував перенести Різдво на 25 грудня."

Светлана  07.01.2016 11:26
Ответ Илона 07.01.2016 01:34
Илона, может быть Вы и правы. Но только как бы Бог к народу не относился прежде всего к своему народу отношение должны сменить наше правительство, чиновники, депутаты, олигархи, монополисты типа Еврореконструкции. А так жителей Украины все эта шушера как быдлом и дураками считали, так и считают до сих пор.

Перейти до статті:  "Олександр Турчинов запропонував перенести Різдво на 25 грудня."

Илона  07.01.2016 01:34
Давно пора,а то во время поста все жрут водку и оливье на новый год,а на рождество ловят отходняки. А так все и как у всех, может тогда Бог и изменит отношение к нашей стране и к нашему народу.

Перейти до статті:  "Олександр Турчинов запропонував перенести Різдво на 25 грудня."

Інна  06.01.2016 10:49
Сьогодні день народження Василя Стуса. Його вірші читайте в \nонлайн-бібліотеці. \n

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої. Частина 8."

Максим  05.01.2016 23:45
Нажаль, обидва місця складування знаходяться у природних низинах, які і так схильні затоплюватися та перетворюватися на болото. Додатковий танучий сніг тільки погіршить це становище. А кінець вул. Довбуша - це навіть не узлісся, а промзона.

Перейти до статті:  "На вулицях Літинській та Довбуша тимчасово складуватимуть сніг."

admin  05.01.2016 22:02
Спробуйте спитати на цьому сайті

Перейти до статті:  "Київський метрополітен планує повну автоматизацію системи проходу."

Дмитро  05.01.2016 21:40
Я пенсіонер. Іще ні разу не користувався `Карткою киянина` в метро. Сьогодні вперше скористувався - і велика `радість` - `КАРТКА ЗАБЛОКОВАНА`. Чому так???

Перейти до статті:  "Київський метрополітен планує повну автоматизацію системи проходу."

Светлана  05.01.2016 14:31
2 Січня 2016 \n
Транспорт та дорожнє господарство \n
Від імені мешканців мікрорайону ДВРЗ прошу побудувати звукозахистну стіну від залізниці. \n
http://lisky.org.ua/site/news/news1935.shtml \n
Статус: Відхилено \n
Причина: Не в компетенції КМДА,дзвоніть за тел.0800507309 \n

Перейти до статті:  "Хто пищить вночі на ДВРЗ?"

Сергей  05.01.2016 09:34
Светлана! 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перейти до статті:  "Мікрорайон ДВРЗ у бюджеті Києва-2016: будівництво нової дороги."

Светлана  04.01.2016 22:19
Ответ Олена 04.01.2016 21:02 когда идут в депутаты обещают выборцам Золотые Горы в прямом смысле этого слова. А потом оказывается с какой проблемой не обратись - это от них не зависит. Так пусть тогда не обещают и прямо говорят людям - Иду в депутаты для того, чтобы моя семья жила в шоколаде. А пообещал - так сделай!!!!

Перейти до статті:  "Мікрорайон ДВРЗ у бюджеті Києва-2016: будівництво нової дороги."

Олена  04.01.2016 21:02
К сожалению,этот результат не от него зависит. Многое зависит от департаментов,которые специально задерживают тендера. Хочу от себя лично сказать большое спасибо Александру Григорьевичу,который сдвинул это дело с места. Надеюсь,что теперешний депутат,так же продолжит это дело. И огромное спасибо Мищенко за рекрнструкцию стадиона `Лнипровец`, наконец-то и школа и дети могут ощутить себя нужными!

Перейти до статті:  "Мікрорайон ДВРЗ у бюджеті Києва-2016: будівництво нової дороги."

Всегда  04.01.2016 17:54
Спасибо вам за эту статью. Только объяснять слепому о том, что северное сияние ярче лунного затмения занятие бесперспективное. Моя пробабушка - украинка, которая всю жизнь живёт в Украине и до сих пор соблюдает традиции своих предков не смогла вспомнить, чтобы родители ей дарили подарки на Николая или выделяли этого святого как альтернативу Деду Морозу. А `борцы` во все времена одинаковые, они своё неумение созидать пытаются с лихвой заменить разрушением.

Перейти до статті:  "Верните Деда Мороза!"

Светлана  03.01.2016 11:46
Надежда умирает последней))) Ещё бы подняли вопрос о общественном муницепальном транспорте с ДВРЗ вместо маршруток.

Перейти до статті:  "Мікрорайон ДВРЗ у бюджеті Києва-2016: будівництво нової дороги."

Антоніна  02.01.2016 11:29
Останній кадр з фільму `Монолог` зворушливо нагадав мені примовку сучасного письменника, якщо не помиляюся. Валерія Шевчука:` Чи перше кохання, як останнє? Чи останнє кохання, як перше?`. Запрошую читачів до полеміки цього вислову. Бажаю духовного здоров'я і, щоб квіти кохання ніколи не в'яли у вашому серці!

Перейти до статті:  "Вчера был день рождения Олега Каравайчука - автора музыки к 200 фильмам."

Редакція 'Ліски'  01.01.2016 09:37
Дякуємо за новорічні поздоровлення!

Перейти до статті:  "З наступаючим Новим роком!"

Тетяна  01.01.2016 00:59
Вітаємо сайт з Новим роком!

Перейти до статті:  "З наступаючим Новим роком!"