До змісту

Про сайт "Ліски" (далі - "Сайт")

   Сайт створено 5 вересня 2010 року колективом ентузіастів, мета його діяльності полягає у викладі новин про Київ, Дніпровський район столиці в цілому, та про місцевості ДВРЗ й Березняки - зокрема.
  Крім публікації новин, пишемо про природу, історію, культуру, політику, позитивні прояви громадської активності, житлово-комунальне господарство міста, інше. Спеціальні теми Сайту: історія Києва, екологія, бібліотеки. Редактор - Сергій Соколов
.

Правила використання контенту Сайту

  На Сайті публікуються матеріали (тексти, фото, відео, аудіо, далі - "Матеріали"), які створені авторами Сайту, надійшли до редакції Сайту електронною поштою, а також Матеріали, що їх було запозичено нами з інших сайтів та друкованих видань. Усі запозичені Матеріали публікуються із зазначенням джерел.

   Всі права на Матеріали, опубліковані на Сайті, охороняються відповідно до законодавства України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.

   Для інтернет-видань дозволяється використання Матеріалів (крім Матеріалів зі спеціальною позначкою "Авторський Матеріал"), за умови посилання і прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу Матеріалу на Сайті. Посилання та гіперпосилання має бути розміщене в першому абзаці Матеріалу. Розмір шрифту посилання та гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного Матеріалу. Посилання та гіперпосилання є обов'язковим незалежно від повного або часткового використання Матеріалів.

   Використання електронними та друкованими виданнями Матеріалів Сайту з позначкою "Авторський Матеріал" дозволяється лише з письмової згоди редакції Сайту.


Правила щодо надісланих читачами Матеріалів
  Надсилаючи Матеріал, автор тим самим:
• надає право колективу Сайту опубліковувати (розміщати) поданий ним Матеріал у друкованому та електронному вигляді;
• несе відповідальність за достовірність поданих для опублікування Матеріалів, а також за їхню відповідність вимогам щодо дотримання прав інших осіб;
• надає право колективу Сайту на: рецензування, редагування, скорочення чи відхилення поданих для опублікування Матеріалів; нанесення на Матеріали логотипу Сайту;
• надає право колективу Сайту оприлюднювати (опубліковувати, відображати, розміщати, відтворювати) та розповсюджувати в будь-який спосіб подані ним Матеріали у друкованих і електронних виданнях, електронних бібліотеках та інших загальнодоступних або з обмеженим доступом електронних системах інформації.


  Записи в гостьовій книзі та коментарі до публікацій Сайту прирівнюються до надісланих Матеріалів.
   Не дозволяється розміщення лайливих і образливих коментарів, таких, що містять грубі, расистські або наклепницькі і тому подібні висловлювання. У будь-якому коментарі заборонено вживати прізвиська, особисті нападки, расистські вирази і ненормативну лексику. Такі коментарі на Сайті розміщені не будуть.
   Викладені вище правила поширюються на інформаційні агентства, інтернет-сайти, електронні (телевізійні) і друковані засоби масової інформації, фізичні і юридичні особи.

Для партнерів - наші кнопки:

  Щоб розмістити у себе на сайті кнопку www.lisky.org.ua, виберіть прийнятний для вас варіант і вставте наведений нижче HTML-код у себе на сайті:

Lisky

Lisky