Сайт Л і с к и         Головна    Про сайт   Архів новин   Гостьова   Пошук


До змісту 


Урочище Вовча гора цікаве не тільки історією, а й флорою

Неділя, 25.12.2016 10:34   

Сосна Нестерова    На початку грудня ми розповіли про рішення земельної комісії Київради стосовно створення парку вздовж вулиці Попудренка та Броварського проспекту.
   Рішення комісії повинно було пройти обговорення та голосування на пленарному засіданні Київської міської ради.
   Позавчора прес-служба КМДА повідомила, що Київрада надала статус парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва зазначеним земельним ділянкам.
   Національний природний парк "Голосіївський" провів глибоке дослідження території новоствореного парку. За звітом екологів, рослинний світ ділянки представлений як різновіковими соснами, так і різновидами інших дерев.
   Наприклад, тут є надзвичайно мальовнича тополя туркестанська – дерево, яке в природі зустрічається в Середній Азії, в горах Тянь-Шаню.
   В Україні цей вид тополі широко використовується в озелененні. Про київські тополі можна прочитати в замітці нашого розділу "Флора".


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Екологія".


Вам була корисна ця стаття?

Інна Росєва 25.12.2016 11:31
Вітаю читачів із святом Різдва Христового (по Григоріанському календарю)! Додам відомі побажання: Будьмо здорові з Колядою, з ясним Сонцем, з медовою кутею, з цілющою водою, узваром, короваєм. Нехай вони додають нам сили і здоров'я на довгі роки!

Можете додати свій коментар

Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):