Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Голуби обживають вебкамеру ДВРЗ

Субота, 14.05.2016 11:07   

   Декілька днів тому пара міських голубів впритул зацікавилася вебкамерою сайту "Ліски", встановленою на в'їзді до київського житлового масиву ДВРЗ. Можливо, птахи збиралися влаштувати біля неї своє гніздо?

   Цілий ранок вони товклися навколо камери, заглядаючи час від часу в об'єктив, відлітаючи й повертаючись знову. Врешті всілися на саму камеру, збивши її орієнтацію. Довелося лізти на дах і підправляти, прогнавши заодно птахів :)



   Тих читачів, які можливо пошкодують за втраченою теоретичною можливістю спостереження за пташиним гніздом, відсилаємо на естонський сайт з вебкамерою біля гнізда скопи (клацніть на зображенні для початку трансляції). Дивіться також інші камери цього проекту.

Вебкамера біля гнізда скопи

   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Екологія" та "Відео".


Вам була корисна ця стаття?

Читачка  10.08.2016 17:56
Дякую Адміністрації за надану пораду! Трансляція з відеокамери продовжується. Різних Вам успіхів!

Читачка  01.08.2016 12:01
Шановний Адмін,ще одне моє доповнення за сьогодні. На Вашому сайті у вебкамері працює тільки фото, а на відео - сіра картинка і на ній пишеться: "Для отображения этого содержимого требуется плагин". Що це означає? Дякую за відповідь!

Читачка  01.08.2016 10:32
Доповнення до моєї інформації. 30 липня мій комп'ютер підключили до Mosilla (він був у ремонті) і з цього дня перестала включатися камера біля скопів. Може це спричинило розлад? Дякую за відповідь.

Читачка  01.08.2016 08:17
Доброго ранку, admin! Дякую за відповідь! Я нажимаю і на картинку, і на Ваш link у мене з'являється напис Merikotkas і білий екран.

admin  31.07.2016 20:22
Доброго вечора! Насправді трансляція з цієї камери не припинялася: лінк на камеру. На жаль, не можемо сказати, чому Вам не вдається її бачити.

Читачка  31.07.2016 20:11
Шановна адміністрація сайту! Чи є у Вас можливість дати електронну адресу естонського сайту, на якому відеокамера фіксує гніздо скопи? Бо зараз цей відеозапис припинився. Дякую за відповідь!

Читачка  16.05.2016 10:06
Вражає стоіцизм пари скопів при висиджуванні свого плоду, як ЇЇ, так і ЙОГО - рівноправна батьківська опіка. Нам би так...
- Что такое счастливый брак? - спросил как-то ученик у Учителя. - Это когда мужчине уютно в доме, хорошо с женой и он не мечтает о свободе?
- Нет, - ответил Учитель. - Удачный брак - это когда им уютно в доме, хорошо друг с другом и они свободны.
Притча о счастье

Антоніна  14.05.2016 13:40
Дуже захоплюючий сюжет із життя міських птахів! Дякую!