Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту
Трансляцію вебкамери припинено згідно з рекомендацією КМДА
у зв'язку зі збройним нападом Росії на Україну

Перша веб-камера ДВРЗ

П'ятниця, 31.01.2014 р.  

   У грудні 2013 року сайт "Ліски" запустив першу в місцевості ДВРЗ веб-камеру. Направлена вона на міст (шляхопровід) над залізничними коліями, що веде до місцевості. Фотознімки з камери оновлюються щохвилини. Починаючи з січня 2014 року, вебкамера транслює також відео, поділене на окремі 1-хвилинні ролики. Ведеться відеоархів, доступ до якого надається на офіційні запити уповноважених осіб.

Вебкамера. Фото Вебкамера. Відео Вебкамера. Відео

   Для початку роботи з фотографіями чи відеозаписами клацніть на зображенні з відповідним написом. Фотознімки та відеоролики доступні читачам нашого сайту цілодобово. Бажаємо приємного й корисного перегляду!


   Оновлення від 16.10.2020. У рамках модернізації апаратного і програмного забезпечення сайту "Ліски" оновлено роботу нашої вебкамери, а саме: впроваджено більш сучасний спосіб показу відеозаписів - без використання технології "флеш". На перегляд "нових" відеороликів веде клік на третій картинці з написом "Для сучасних браузерів".
   Перегляд відеозаписів з використанням застарілої "флеш"-технології (друга картинка) на деякий час залишено для забезпечення сумісності зі старими браузерами, якими, можливо, ще користується частина наших читачів.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Відео".Алексей  24.07.2022 11:20
Добрый день. А камеры работают? У меня не показывает ничего

Марта  27.07.2014 21:43

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):