Тег AREA. Top_232


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2014 рік

Лана  29.12.2014 12:35
Як відомо, в нашій райдержадміністрації та і в мерії до всього треба робити `ноги`. Це значить, якщо стукаєш - тобі відкривають, а коли ні - то про тебе забувають. Від батьків - велике дякуємо Міщенко, за то, що стукав.

Перейти до статті №1527

Andrii  22.12.2014 11:41
Знак обмеження в швидкості, нажал, не дасть результату щодо наїзду на пішоходів. Тут інше, культура водіння, освітлення і купа інших факторів. З вашого висновку значить в Україні взагалі непотрібно ремонтувати дороги, бо будуть наїжджати на пішоходів...

Перейти до статті №1550

Ника  15.12.2014 15:04
Надо задать вопрос прокуратуре... имеет ли право организация -монополист (вопрос в Антимонопольный комитет тоже) , которая всего лишь предоставляет услугу требовать право власности и копию,,,,,может дубликат ключей отдать...

Перейти до статті №1432

Марина  15.12.2014 10:21
Приємна новина. Але попрошу зауважити автора статті, що це розпорядження вийшло ще в березні, коли пан Олександр ще не був депутатом. А зараз в розпорядження лише внесли змни, які не торкнулись нашого садочка. Добре що не порізали.

Перейти до статті №1527

Krigolam  14.12.2014 23:18
Представляти інтереси мешканців будинку та вжиття заходів щодо недопущення накопичення боргів за послуги ЖКГ мешканцями будинку. Интересно, какие же это меры. У оранжевых опять шарики за ролики заходят. Кручу верчу обдурить хочу. А вы друзья как не садитесь все в музыканты не годитесь.

Перейти до статті №1533

Krigolam  12.12.2014 17:29
Наш был человек. Помню, лет 12 назад на Андреевском спуске висело объявление о продажи дачи Леонида Федоровича за небольшие деньги

Перейти до статті №1530

Володимир  11.12.2014 20:25
Дійсно, згаданий будинок довоєнної забудови і під час війни був пошкоджений. Однак після війни він був відновлений і в ньому мешкали до середини 70-х років.

Перейти до статті №1528

Олег  08.12.2014 14:23
Больше заняться буд-то не чем. Не о чём

Перейти до статті №1515

Всегда  07.12.2014 17:40
C автором согласен. Об изменениях говорить смешно (если честно кроме дороги на Пражской и одной покрашенной электрички не увидел ничего). С Поповым сравнивать - еще смешнее (хозяйственника и шоумен). Кризис и война служат удобным оправданием власти. Сказал бы еще конкретнее, да не то время сейчас в недатском нашем королевстве.

Перейти до статті №1520

Andrii  04.12.2014 13:29
Взагалі то можна почати працювати з зупинкою на вимогу, щоб людей, кому потрібно, завозили аж до кінця Алма-Атинської при потребі (як це робиться в години пік з завозом людей до заводу). В кінці Алма-Атинської нормальний розворот. Ну а початок маршруту буде як і був, з площі. Там і відстій і туалет. Передейте це Міщенку для компромісу. Бо якщо відстій буде в кінці Алма-Атинської, то ліс стане туалетом і сміттєзвалищем, і розливайкою, повною антисанітарною зоною!

Перейти до статті №1515

Andrii  04.12.2014 13:20
Обікрали Субару і ще 3 машини, а не 2. Всього розбито і обікрано 4 машини за ніч + кіоск біля БК.

Перейти до статті №1517

Володимир  02.12.2014 22:14
А чому не продовжити маршрут до школи, а місце відстою автобусів залишити біля БК?

Перейти до статті №1515

Данила  01.12.2014 00:57
Сегодня у знакомого (ДВРЗ) спёрли мопед. Серебристый, маленький ретро-скутер Verde с круглой фарой. На морозе он не заводится, так-что его катили руками, наверняка кто-нибудь наблюдал эту картину... 050-547-74-74 денежное вознаграждение в случае возврата можно обсудить...

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

галина  27.11.2014 22:44
Для того,чтобы мне нагрели воду и батареи нужно предоставить данные не только о наличии птиц,животных,транспортных средств,но и о посещении бассейна,тренажерного зала,а так же экстрасенса

Перейти до статті №1432

Олег  26.11.2014 18:51
`Волноваться не о псевдоубыточных КП (где вы видели убыточные коммунальные предприятия?)` - а как же КП по утриманню житлового господарства??? Которое обанкротилось в прошлом году. Мищенко точно с нашего района? Нужно владеть ситуацией на районе, а он кажется совсем ничего не видит

Перейти до статті №1500

Валентина  25.11.2014 18:21
Требование предоставления такого количества документов - это основание для дальнейшего мошенничества. Ведь требуют такие документы, которые затем могут использовать даже для ` дарения` Вашей квартиры чужому дяде. Тем более, ООО - это не гос. организация и пункт в договоре о неразглашении Ваших данных не остановит ни недобрасовестных работников ООО ЕВРО-РЕКОНСТРУКЦИИ , ни ` честных нотариусов`.

Перейти до статті №1432

Всегда  21.11.2014 23:00
Развал государства в картинках. Мгновенья раздают кому позор,
Кому бесславье, а кому бессмертие.

Перейти до статті №1492

Володимир  18.11.2014 15:26
А як поводить себе це утеплення у випадку пожежі?

Перейти до статті №0263

Олена  17.11.2014 08:32
А ще, це означає, що більша частина наших депутатів одержують прибуток від таких `злачних місць`, та їм все одно, яка в нас виховується молодь!

Перейти до статті №1480

Krigolam  16.11.2014 21:08
Спасибо

Перейти до статті №1482

Володимир  16.11.2014 14:49
Гарна рецензія на чудову виставу!

Перейти до статті №1481

Krigolam  14.11.2014 20:25
Почему все на русском, а как же Советская власть, которая боролась с украинским языком? Посмотрите на фото советского Киева и убедитесь в реальных украинизаторах

Перейти до статті №1471

Всегда  07.11.2014 17:15
Люди делом занимались, а сейчас дуркуют

Перейти до статті №1467

admin  06.11.2014 12:28
Зв’язок з організаторами:
e-mail: ChangeUkraineYourself@gmail.com

Перейти до статті №1462

Алена  06.11.2014 12:01
Отличное решение!!! Когда каждый заглянет в себя и начнет менять именно себя, в целой стране станут видимыми изменения.
С удовольствием присоединюсь к движению! Где можно взять образец наклейки?

Перейти до статті №1462

Андрій  04.11.2014 10:44
А що ця відповідь означає? Я б теж не проти взяти там 4 сотки хоча б

Перейти до статті №1459

Андрій  04.11.2014 10:42
:) Всім гарного дня

Перейти до статті №1446

admin  31.10.2014 12:19
Вже підписав, дякую! :)

Перейти до статті №1446

Андрій  31.10.2014 12:14
аааа, наша картінка `Війна за Україну` :)

Перейти до статті №1446

Олег  28.10.2014 10:01
Капец! Я слепой, почему то по привычке смотрел именно на перекресток перед мостом, а на сам мост глаза не поднял. Спасибо за подсказку.

Перейти до статті №1445

admin  28.10.2014 09:34
Полноэкранный режим, 35-я секунда записи, левая верхняя часть экрана (изгиб подъема на мост).

Перейти до статті №1445

Олег  28.10.2014 09:30
Или я слепой, или... 3 раза пересмотрел видео, аварии не увидел

Перейти до статті №1445

Леля  25.10.2014 11:38
Говорить все умеют,а делать? Прежде чем обсуждать кого либо,пойдите и хоть что-то сделайте для своего района. Начните с себя самих.Добейтесь хоть малейшего господа Андрей и Олег...И возможно вы ощутите,как `быстро`.....все решают наши власти. Успехов вам!

Перейти до статті №1436

Вячеслав  24.10.2014 21:53
там авария

Перейти до статті №1439

Krigolam  24.10.2014 20:12
Наконец-то рисовать начали для нормальных и адекватных людей

Перейти до статті №1434

Андрей  24.10.2014 12:56
Интересно получается. Дорогу сделали за деньги, заложенные в бюджет ещё в январе 2014 года. Так чья это заслуга, друзья? Депутата который избрался в мае? или депутата что был до него?

Перейти до статті №1436

Олег  24.10.2014 10:33
О так, написав звернення, і грошики з неба впали. Пан Міщенко мабуть вважає нас `мудрими ідіотами`. На смітник!

Перейти до статті №1436

Мирослава  22.10.2014 16:26
Невже у нас немає нікого з Самопомічі чи Правого сектора??? Допоможіть розібратися. Де достовірна інформація про претендентів??

Перейти до статті №1409

Светлана  22.10.2014 10:56
На самом деле при заключении прямого договора на поставку тепла все было нормально и логично, т.е. оригиналы документов в основном только просматривались, а копии брали только общепринятые. Так что в предварительном объявлении от `Евро-реконструкции` был явный перебор.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Krigolam  19.10.2014 20:19
Танцы голодранцев

Перейти до статті №1427

Светлана  19.10.2014 17:22
Чем объяснить требование ТОВ Евро-Реконструкция при заключении прямого договора с ними на получение горячей воды предоставления копий и оригиналов такого количества документов: и документ о праве собственности, и ордер, и количество прописанных, ну паспорт и ИН - это понятно, и паспорта счетчиков и что-то еще......уже не помню Сейчас все базы данных в электронном виде, это все эти бумажки сотрудники будут вносить в базу вручную? И для каких таких целей этому ТОВ нужно все досье на законопослушного гражданина?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Андрей  14.10.2014 11:47
А вот желательно достроить отсутствующий кусок улицы от Бакалеи.
Две аналогичные заявки в 1551 П-7656 и П-14905
с двумя абсолютно разными отписками))))

Перейти до статті №1398

Тетяна  14.10.2014 09:35
Доброго дня! Терміново потрібно замінити дуже старі вікна (аварійні) на металопластикові, у двох спальнях, ясельних груп дитячого садочка №702, які знаходиться за адресою м. Київ, вул. Алма-Атинська 111-А.
Наші дітки дуже мерзнуть у спальній кімнаті, тому що навіть з тепло вентилятором кімната має найвищу температуру + 16 градусів.
Ми звертаємось до вас і просимо допомогти зігріти наших маленьких дітей.
Дуже просимо відгукнутись!
З повагою Боровська Тетяна.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Олег  12.10.2014 21:37
Выборы в 216-м выиграет Алексей Кучеренко - и это очень хорошо.

Перейти до статті №1409

Алена  10.10.2014 13:36
Тот, кто хочет делать добро, делает и ДО выборов, и ПОСЛЕ выборов, и ВМЕСТО выборов! Не зависимо, есть у него деньги или нет. Главное, чтобы было желание!

Перейти до статті №1406

Олег  10.10.2014 11:47
пане Вікторе, якщо Ви кажете що Тесленко `нічного не зробив` то Ви мабуть живете десь на Оболоні. Відкрийте очі. Дитячі майданчики, поштові скриньки оновлені всюди. Потрібно Вам було хоча б звіт людити про роботу почитати, а потім вже казати. А якщо Ви цього не зробили, то мовчіть, така Ваша громадська активність. Навіть не знаєте хто і що.

Перейти до статті №1406

Віктор  10.10.2014 09:53
Шановні мешканці ДВРЗ та Дарнийі, ми всі разом можемо привітати кожен себе з нагоди капітального ремонту по вул. Празькій. Розумію кожного депутата( в минулому) та кожного діючого , зробити особистий PR. Але шановні нагадаю Вам, що Тесленко був депутатом з 2008- 2014 роки (нічого не зробив), Міщенко тільки півроку ( не встиг зробить) , а наші скарги влада почула та заклала гроші в бюджет міста ще на весні перед виборами. Тому ще раз всіх нас з ПЕРЕМОГОЮ!

Перейти до статті №1406

admin  09.10.2014 16:05
Та ні :) Прізвища підкреслені, тому що це лінки. Тепер і прізвище `Гарницький` стало підкресленим.

Перейти до статті №1409

Светлана  09.10.2014 15:53
Возвращаюсь к вопросу ремонта дороги по улице Пражской. Я поражена тем, насколькоТесленко ведет себя некрасиво, недостойно, везде себя выпячивает.Празднует непонятно какую-то победу, а в стране война...Поддерживает кандидата в депутаты , которому в зале Киеврады постоянно кричат `Ганьба`, У вас уже все в прошлом, господин член ПР!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Світлана  09.10.2014 15:41
У мене питання: чому прізвища Ляпіной і Супруненка підкреслені та виділені? Це для того, щоб люди знали, що за них ні в якому разі не треба голосувати? Бо один постійно`засіває`, а інша - за два роки жодного разу не відвідала округ?

Перейти до статті №1409

Дмитрий  09.10.2014 10:48
Тролейбус это решение проблемы но не самое дешевое. Гораздо проще сделать карманы для заезда маршруток от `Машинистовской` до `Бакалея`, это помогло бы решить `транспортый калапс`. Но для того что бы это случилось надо об этом писать, говорить, кричать и жаловаться ВСЕМ ВСЕМ ВСЕМ!

Перейти до статті №1398

Олег  08.10.2014 18:19
Судя по всему Мищенко не может отличить Кличка от Бондаренка. Обратите внимание на подпись под распоряжением по упомянутой дороге - https://kievcity.gov.ua/done_img/f/%D0%A0%D0%9A%D0%9C%D0%94%D0%90-600-16052014.PDF. А так же расскажите, пожалуйста, каким образом Мищенко мог написать депутатское обращение, если распоряжение подписано 16 числом мая??? Когда действующим депутатом на ДВРЗ и Старой Дарницы был ТЕСЛЕНКО! Я лично подписывался под его обращением ещё в 2013 году. У меня даже есть копия ответа Тесленку. Кому интерестно, выклю на почту (пишите в комментах адрес) А автора сайта, хотел бы попросить опубликовать этот ответ под данным лжезаявлением.
Мищенко никакого отношения к дороге не имеет. Купил выборы - пусть радуется. Но не долго. Это дело поправимо.

Перейти до статті №1406

Andrii  08.10.2014 13:47
З цвинтарем все і так зрозуміло, то повна маячня... Дороги немає, ліс і т.д., коли є величезне північне по широкій трасі за містом. Головне питання виділення земель у лісі бійцям АТО і псевдобійцям? Ось головне питання...

Перейти до статті №1404

Andrii  08.10.2014 13:44
Так хто ж насправді пролобіював будівництво Празької перед виборами. Я певний був, що Тесленко.....

Перейти до статті №1406

Krigolam  06.10.2014 21:05
Спасибо. Интересно

Перейти до статті №1401

Александр Мищенко   06.10.2014 18:01
Добрый день дорогие жители ! Заявляю официально что никакого кладбища в районе ДВРЗ не планируется ! Когда то при бывших депутатах рассматривался вопрос в генеральном плане Киева . Но поддержки этого плана нет . Сейчас перед выборами опять начинаются какие то провокации но повторяю кладбища не будет и точка . Зная кандидатов в депутаты , опять пытаются делать какие то сенсации . Прошу всех не вестись на очередной пиар . С уважением А. Мищенко

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Елена  05.10.2014 22:56
SOS
Боєць добровольчого батальйону Донбас ПАЛИГА Володимир Михайлович, позивний Череп 06.04.1983 року народження ( рота Огневой поддержки Гранатометный взвод отделение РПГ) зник під Іловайском 29 серпня 2014, коли їх колона виходила з Іловайського котла. Згідно даних Центра звільнення полонених
В. Рубана, станом на 23.09.14, боєць бат Донбас Палига Володимир Михайлович, вважається пропавшим без вісти, у списку серед невідомих під номером 290.
Два рідні брати сироти Палига Олександр Михайлович 1986 р.н. та Палига Володимир Михайлович пішли у травні в АТО добровольцями прямо з Майдану, коли Семен Семенченко оголошував набір в бат Донбас. Наразі Палига Олександр ( тел. 063-290-60-84) лікується у військовому госпіталі МВС у м. Києві у нейрохірургії з тяжкою контузією, отриманою під Іловайском 23 серпня та потребує довготривалого відновлення. Доля Палиги Володимира нажаль досі невідома.
Родина Володимира знаходиться у скрутному матеріальному становищі, вони з дружиною обоє сироти, виховували двох дітей 8-ми та 3-х років (Дмитро та Злата). Володимир працював один, а дружина, щойно він пішов в АТО, вийшла на

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

вячеслав  01.10.2014 18:57
Удивляюсь наглости людей! ксения ляпина! Лет 5 назад как щас помню ету депутатку с блокнотиком бегала по всем площадкам записывала что жытели микрорайона хотят какие проблемы и тд, сказала если пройдет все вопросы решыт! И что в етоге? Прошла и забыла где ето дврз находится ! И вот опять чудо о нас вспомнили перед выборами электорат у нас фартовый!! Как так можна!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Сергей Соколов  28.09.2014 03:11
Модератор руководствуется правилами, изложенным в разделе `Про сайт`. Пожалуйста, следуйте правилам и Вы, и в таком случае Ваши комментарии не будут `вырезаться`.

Перейти до статті №1382

Krigolam  27.09.2014 22:52
Вот тут я согласен, а согласных, модератор, ведь ты не вырезаешь

Перейти до статті №1382

Алена  23.09.2014 08:08
Все прошло чудесно, но очень жаль, что на такие мероприятия приходит мало детей. Хочется обратится к родителям:
Родители, если вы хотите, чтоб ваш ребенок был активным не только дома, но и вне его, отправляйте его на подобные мероприятия, это поможет ему вырасти инициативным в обществе!

Перейти до статті №1376

Александр  20.09.2014 09:06
В любом случаи мое мнение что должны быть громадськI обговоренння это раз. Следующий не мало важный факт : развитие микрорайона можно осуществлять только после сделанной второй дороги и точка . Я на этом настаиваю и думаю Вы меня поддерживаете. В связи с острой нехваткой денег удалось только выбить на ремонт по пражской.

Перейти до статті №1362

Юрий  19.09.2014 17:52
Какая застройка может быть в лесу? Это лес, наш лес. Не допустим стройку, последние места нормальной природы хотят отобрать.

Перейти до статті №1362

Олександр   19.09.2014 17:11
Уважаемые жители . Хочу отметить что все вопросы по лесному хозяйству относятся к компетенции Кабинета Министров Украины .
То, что кладбища у нас на ДВРЗ не будет так это точно . Заблокируем КабМин . И депутаты нам помогут. Теперь по АТО : да есть такое мнение о выделении для участников АТО земли в Киеве , но где и засечет чего пока не понятно . Есть поручение киевзему подобрать , но ДВРЗ там не звучит . Насколько я слышал в кулуарах Киевсовета - это земли согласно письма которое опубликовал автор

Перейти до статті №1362

Криголам  15.09.2014 21:54
Какое отношение имеет Параджанов к украинской киношколе?

Перейти до статті №1361

Віктор  10.09.2014 14:47
Це нам такий УДАР від пана мера.

Перейти до статті №1346

Володимир  09.09.2014 15:40
Мабуть, в умовах недостатньої видимості, таким на горизонті може бути правий берег Дніпра. Тоді той шлях — так звана Автострада, нинішній проспект Воз’єднання, а ліворуч від неї видніються будівлі Кухмістерської слобідки. Трохи видно і залізницю, яка перетинає Автостраду в районі нинішньої вулиці Шліхтера. Очевидно, що фотограф стояв поблизу нинішньої вулиці Тампере. \t

Перейти до статті:  "Старі фото лівобережного Києва: Ленінградська площа?"

Мария  09.09.2014 15:14
Прочитали и будем молчать!? Вы представляете непрерывную похоронную процессию через все ДВРЗ!? Срочно дать задание депутатами помощникам-поднимать людей!!

Перейти до статті №1346

Сергій  08.09.2014 19:18
Ще можливий варіант: це ще незабудований район вулиці Тампере (вид зі сходу на майбутню Русанівку), шляхопровід - по проспекту Воз'єдання, а Лаври не видно, тому що вона правіше?

Перейти до статті:  "Старі фото лівобережного Києва: Ленінградська площа?"

Іванна  08.09.2014 19:07
Очевидно, це перша версія, бо правий берег Дніпра, як на мене, набагато вищий, і виднілися б купола Лаври чи церков...

Перейти до статті:  "Старі фото лівобережного Києва: Ленінградська площа?"

Вячеслав  04.09.2014 11:46
Доброго дня громадо , хотілось би мені підняти декілька питань , можливо ця тема для когось буде неактуальною але мені здається ЧАС НАСТАВ. Наш теперішний мер на мою думку мало чим відрізняється від попередників , і чекати від нього вчасних дій не варто , тепер безпосередньо до діла . Війна буде в Києві!! рано чи пізно але буде !! Потрібно організувати рух УПА скажімо в нашому мікрорайоні , організувати якісь курси поводження зі зброєю , тир, якісь лекції по тактично бойовим діям в умовах міста , курси надання мед допомоги , логістика в умовах війни , можливо треба зробити закупку якогось спорядження поки воно є в продажу , писати можна багато я думаю суть вам зрозуміла. Розташування нашого району дуже партизансько-вигідне )))пром зона +велечезна територія ремонтного заводу + ліс = ідеально .Давайте не будемо чекати доки прийдуть а можливо вже навчимося зустрічати ще з подвірья! Прохання висловитися всім хто що думає по цьому поводу , можливо наші депутати можуть нам чимось допомогти , був час коли треба було дитячі майданчики будувати а зараз потрібно бліндажі копати у купувати амуні

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Igor-dvrz  01.09.2014 23:00
класная штука)) я в сонях батарейку от айфана сдал))) вздулась падлюка)))

Перейти до статті №0364

Яна  31.08.2014 21:01
Дуже не хотiлося замальовувати тi червонi лiтери))))))

Перейти до статті №1304

светлана  31.08.2014 20:54
Розпорядження КМДА підписано в травні 2014 року. А як же хочеться Органу самоорганізації населення КМ `Дніпровець` бути причасним до цієї доброї справи. Лист написали в серпні, і через день почалися роботи. Таке може буди? Порада: хай пишуть листи щоденно, Кличко на другий день буде виконувати...

Перейти до статті №1330

Светлана  21.08.2014 12:09
Уважаемый Виктор! Приглашаем Вас в приемную депутата ( проспект Гагарина, 18) , чтобы Вы более детально смогли познакомиться с его депутатской деятельностью, а потом высказывать публично свое мнение от всех жителей!

Перейти до статті №1307

Віктор  21.08.2014 09:31
ДВРЗ обрало не свого депутата, він не буде відстоювати інтереси нашого району у Київраді...

Перейти до статті №1307

admin  21.08.2014 08:26
Вчорашній коментар читача Івана до даної статті не підтверджено редакцією, тому що він носить образливий характер. Наводимо для інших читачів основний зміст коментаря: `З-за таких, як Тігіпко, почалась війна`.

Перейти до статті №1308

Igor  17.08.2014 15:45
Це просто клас!
Молодці!

Перейти до статті №1304

Светлана  13.08.2014 16:27
Депутат Киевсовета Александр Григорьевич Мищенко и вся его команда поддерживает эту инициативу и приглашает всех желающих придти 16 августа в 10.00 на мостик, который соединяет микрорайоны Старая Дарница и ДВРЗ! Краской, рукавичками, валиками - обеспечим! Сделаем наш мостик лучше!

Перейти до статті №1278

Igor  12.08.2014 16:18
Чи потрібно підписувати індивідуальний договір з ТОВ `Євро-Реконструкція`(Дарницька ТЕЦ)?
Чи може це невигідно мешканцям?
Чи потрібно вимагати від `Євро-Реконструкція` встановлення ідивідуальних лічильників тепла в кожну квартиру?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Igor  12.08.2014 16:10
Чудова ідея!
Прийду, помалюю)

Перейти до статті №1278

Максим  11.08.2014 10:52
Можно добавить, что такое событие происходит примерно раз в год, точнее раз в 13-14 месяцев. Поскольку точное совпадение перигея и полнолуния не очень важно, то и 1-2 соседних полнолуния до и после - тоже почти не отличаются по `крупности` Луны. В противоположные времена года - скажем, в следующем феврале-марте - полная Луна будет самой далёкой, а вот тоненький месяц-серп на восходе или заходе - самым крупным.
А ещё в дни близких полнолуний и новолуний в океанах наблюдаются самые сильные приливы-отливы, а также по всей планете чуть-чуть увеличивается вероятность землетрясений.

Перейти до статті №1293

Редакція Ліски  09.08.2014 08:09
Теж підтримаємо фінансово. Пропонуємо суботу, 16 серпня, о 10-й годині.

Перейти до статті №1278

Володимир  08.08.2014 22:09
Підтримую цю ідею, в т.ч. і матеріально. Треба визначити час і зібратися.

Перейти до статті №1278

Зернятко  07.08.2014 13:12
С такой заведующей все разбираться!!!позор . Сколько можно денег с родителей сдерать,все мало!

Перейти до статті №1273

Вова  05.08.2014 17:41
Готов помочь финансово и делом в разрисовывании нашего микрорайона в желто-синий цвет !!! нужен ОРГАНИЗАТОР

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Марта  27.07.2014 21:43

Перейти до статті №1005

Женя  12.07.2014 00:13
11.07.2014г угнали (утянули или эвакуаторе) FORD Sierra белый хетчбек (не на ходу) 11.07.2014г. с ул. Марганецкая 24, стоял в торце дома.
Кто что то видел или может сообщить, звоните 066-783-84-83

Перейти до статті №1124

Володимир  11.07.2014 18:51
Гарна стаття, вона позитивно впливатиме на імідж ДВРЗ. Відчувається, що автору небайдужа доля нашого мікрорайону.

Перейти до статті:  "Девушка с посёлка ДВРЗ - на обложке журнала."

Алисон  19.06.2014 21:56
Ура! Я знала, что ты выкарабкаешься!

Перейти до статті №1192

Спартаківна  13.06.2014 18:58
Сьогодні в буд. 39-а була пожежа.
Дещо вдалося сфотографувати:
1. http://s020.radikal.ru/i708/1406/9e/20f9e02a6e82.jpg
2. http://i024.radikal.ru/1406/bc/77e4550ca82b.jpg
3. http://s019.radikal.ru/i631/1406/a8/b294ba6817f7.jpg
4. http://s011.radikal.ru/i315/1406/3e/3041a12fb037.jpg

Проблемою під час гасіння пожежі стало те, що з того боку будинку, де горіло, немає точок забору води.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

gryg  08.06.2014 18:25
Там земля дуже зволожена. Велика морока при будівництві і весь час потім буде підтоплюватися

Перейти до статті №1117

Володимир  02.06.2014 17:11
Вітаємо п. О.Міщенка з перемогою, бажаємо успіхів в роботі і підтримки виборців.

Перейти до статті №1170

Володимир  26.05.2014 10:13
Фото Михайла Олександровича з властивою йому лагідною посмішкою мимоволі переносить в далекі шкільні часи. Пам’ятаю його саме таким. На жал, Михайло Олександрович не вів уроки у нашому класі, але пам’ятаю як на перервах з ним завжди ходила юрба допитливих учнів, з якими він щось жваво обговорював. Важливо, що тепер ми маємо можливість знайомитися з його дослідженнями.

Перейти до статті №1165

admin  19.05.2014 17:28
Деревянная башня находится во дворе домов по ул. Алма-Атинской (39а-39б-39в).

Перейти до статті №0682

Владимир  18.05.2014 17:34
как найти башню
деревянную
?
адрес этого серорозоватого здания рядом?

Перейти до статті №0682

Анна  08.05.2014 13:31
І у мене питання, чи бачать діти з будинку 41-б по вул. Алма-Атинській автомобілі, які заїжджають у двір, і чи бачать дітей водії? Цей автомобіль перекривав увесь огляд на в'їзд-виїзд з двору. Добре, що останнім часом його немає

Перейти до статті №0709

Максим  06.05.2014 21:22
Результати вимірювання на карті: площа - 8 га, довжина - 670 м. Мабуть, наведені дані - для іншого озера.

Перейти до статті:  "Чотири назви лісового озера на ДВРЗ."

Володимир  06.05.2014 18:55
Все-таки деверзовці, зазвичай, називали його `водойом`.

Перейти до статті:  "Чотири назви лісового озера на ДВРЗ."

відповідь  04.05.2014 20:35
Сладко врет для помаранчевых

Перейти до статті №1137

Малика   03.05.2014 00:56
Северный рукав называется - Дарницкий мелиоративный канал, он впадает в Десенку

Перейти до статті:  "Дарница"

Фремор  25.04.2014 00:35
Сколько можно засорять этими гипермаркетами Киев?
Единственный хоть какой не какой парк и то этот клачок земли застроить хотят и так весь Киев как большой базар. Магазины через каждых 2 метра, люди скоро ходить разучатся.

Перейти до статті №1117

Гість  22.04.2014 22:31
А другого виїзду і не буде, оскільки 1.) не були проведені громадські слухання з місцевими мешканцями. 2.) наземний переїзд через 3 і більше колій суперечать усім загальноприйнятим нормам. 3.) не вирішено притання з транспортною розв`язкою на вул. Бутлерова (що є Деснянською територією) 4.) не вирішено питання як саме і де буде проходити дорога (за коліями є автобази, автокоперативи і р. Дарниця) 5. Нііхто через ті ями які зараз на Бутлерова не схоче їздити. Підсумовуючи можу сказати що про другий виїзд з ДВРЗ можна забути надовго, напевно до чергових виборів до КМДА, а потім знов обіцянки. А про другий виїзд треба було розмовляти перед тим як будувати нові будинки, а це вже інше запитання до нашого відомого депутата та інших!!!

Перейти до статті №1117

Спартаківна  21.04.2014 13:42
Статті Програми ЕСР Києва на 2014 рік.
http://www.cedos.org.ua/ckeditor_assets/pictures/7/budget_map1.png

Перейти до статті №1117

Спартаківна  21.04.2014 13:35
Турбує питання - в якій мірі через цей гіпермаркет збільшиться транспортне навантаження на наш злощасний міст? Хай би спочатку другий виїзд зробили нарешті.

Перейти до статті №1117

Инна  19.04.2014 21:21
Спасибо автору рубрики за оригинальный рецепт!
Необычно, красиво, а главное - очень вкусно!
Высылаю фото.

Перейти до статті №1116

Володимир  16.04.2014 21:10
Дарницька ТЕЦ важливий і цікавий обєкт Київського лівобережжя. Це єдина станція, яка може працювати на трьох видах палива - природному газі, мазуті та вугіллі. В радянські часи на замовлення станції побудовані два житлових квартали в оригінальному архітектурному стилі: один поблизу Ленінградської площі, в бік вулиці П.Усенка, з клубом посередині, другий - в Соцмістечку, в межах вулиці Будівельників та І.Дубового. Банк `Форум` на БВС - бувший гуртожиток ТЕЦ.

Перейти до статті №1114

Валентина  31.03.2014 09:31
Вы бы, Марина, хоть раз посмотрели на стариков на вечере. Столы в кабинетах сдвигаются,достаются водка ,вино,котлеты,голубцы,консервация-гуляют!! Школа-не место для выпивок,несмотря на скудные пенсии.Интересно,что-нибудь выпускники делают для школы? По их мнению школа им должна .ПОЧЕМУ?

Перейти до статті №1091

Спартаківна  31.03.2014 00:03
Бачу, все відновилося - і освітлення, і озвучка, а що ж там трапилось, невідомо.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Спартаківна  30.03.2014 23:35
Що відбувається на залізниці? Жодних повідомлень не чула, а щось таки сталося: з боку колій мертва тиша і пітьма, ст. Дарниця в очепленні.
??

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Марина  30.03.2014 21:38
При чем здесь вообще попойки? В заметке речь идет о стариках, которые привыкли общаться по старинке - вживую, а не сидеть в интернете.

И не имеют средств оплачивать кафе для встреч из своих скудных пенсий. Тоже, нашли алкоголиков...

Перейти до статті №1091

Алина  30.03.2014 20:36
Авторы говорят неправду! В этом году мы выпускники 11 школы 2007 года были в школе на вечере выпускников,виделись с учителями!! Кто хочет прийти в школу,всегда можно.А устраивать попойки в школе,как в бесплатной забегаловке-стыдно! Школа-не место для алкоголя и закусок!!

Перейти до статті №1091

Володимир  18.03.2014 09:13
Варто уточнити, що до 1966 року значна частина будинків ДВРЗ обігрівалася котельнею Заводу. Заводське було і водопостачання, вода надходила з розташованих на території Заводу свердловин.

Перейти до статті №1075

Павло  10.03.2014 21:16
Ганьба

Перейти до статті №1030

Вячеслав  06.03.2014 16:13
Пане Віктору, про те, що усі заходи в березні місяці скасовані, повідомлялось ще за тиждень до масляної. Тому, вважаю що Ваше прохання не актуальне.

Перейти до статті №1040

Віктор Хоменко  01.03.2014 11:37
Шановні мешканці ДВРЗ, прошу Вас не приходити на свято масляної 1 та 2 березня. Знаю, що всі ми кожен рік відзначаємо свято приходу весни, кожен з нас сподівається на найкраще у своєму житті, але зараз не час проводити святкування та якісь розваги на нашому районі, коли вся Україна проводить поминальні служби у церквах за загиблими на Майдані під час звірських штурмів з боку бандитської влади за нашу з Вами свободу та незалежність. Так, ще вчора у лікарні помер ще один наш побратим Владислав Зубенко, йому було всього 23 роки. Стара влада та ії прибічники не розуміють того болю, який кожен з нас відчуває у своєму серці. Тому як громадянин, мешканець ДВРЗ та член Народної Ради Дніпровського району, звертаюсь до керівника Дніпровської РДА пана Кравченка С.О., начальника відділу культури та депутата Київради Тесленко П, припинити проводити розважальні дії у нашому районі на час поминальних днів за нашими загиблими. З повагою Віктор Хоменко.

Перейти до статті №1040

Andrii  27.02.2014 09:39
Я радий, що пройшло все цивілізовано! Я давно писав, що завод мав би (повинен був) поставити на цьому місці - пам`ятник заводчанам-фронтовикам або заводчанам-підпільникам, заводчанам-тиловикам. Комуняки люблять ідолів, але справжніх героїв не шанують!!!

Перейти до статті №1039

Елена  26.02.2014 20:26
Ага сегодня на Ленинградской стояло с 10 палаток и то половина местные торговцы. А так ждали... Надеюсь что на ДВРЗ будет нормальная ярмарка

Перейти до статті №1042

ДВРЗ  26.02.2014 12:57
Партія регіонів повинна відповісти за злочини проти Ураїнського народу. Особисто депутати Київради,які після падіння пана Черновецького взяли під контроль всіх його депутатів,позаводили на них кримінальні справи і таким чином їми маніпулювали. Фракція ПР в Київраді буде персонально відповідати за злочини перед киянами. За незаконну торгівлю землею,за продані дитячі садочки,за незаконні рішення по `Гостинному двору` на Подолі та багато іншого. Перефарбуватися зараз не вийде,кожного до відповідальності, кожного знаємо в обличчя.

Перейти до статті №1035

Яна  22.02.2014 09:25
местная босота бухать собирается а не патрулировать! А патруль молодцы, ребята действительно работают!

Перейти до статті №1030

Andrii  21.02.2014 13:56
Героям Слава!!! Пишаюся, що живу на ДВРЗ!

Перейти до статті №1030

киев  10.02.2014 15:24
Кто уполномачивал эту троицу ? Какие активисты присутствовали?Где их список!? Междусобойчик! Что эти люди сделали для района ,для ДВРЗ?

Перейти до статті №1011

Ольга  19.01.2014 01:30
Від імені батьків, учнів і вчителів 3-А класу СЗШ №103 висловлюємо подяку ТесленкуП.П. за швидке вирішення прохання батьків класу про надання можливості комфортного перевезення учнів на фабрику `Рошен`.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Динамо К1  10.01.2014 13:49
Очень правильно,давно пора навести порядок!!Слава Богу,что умные люди есть и выражают свои мысли!!

Перейти до статті №0973

Житель ДВРЗ  08.01.2014 15:13
А мы учимся у россиян - у них понятие зеркала заднего вида отсутствует (см. ролики на ютубе). А если бы человек шел?

Перейти до статті №0961

Володимир  07.01.2014 20:19
Напевно, це студенти Львівської консерваторії, виконано професійно.

Перейти до статті №0970

Володимир  04.01.2014 00:33
Якщо обидва водії мають `автоцивілку`, краще не викликати ДАІ, а скористатися європротоколом. Буде дешевше.

Перейти до статті №0961

Андрій  02.01.2014 11:54
....І ми дві страшні набухані дівчини за шампанським, коли світає.....))) Прям кАрАлєви. Мужики значть погані, а вони феї, під ранок за алкоголем )

Перейти до статті №0956