Сайт Л і с к и         Головна    Про сайт    Довідка   Архів новин   Гостьова   Пошук


До змісту 


Ремонт дорожнього покриття вулиці Празької

Субота, 30.08.2014    

   15 серпня 2014 року Комунальна корпорація "Київавтодор" акцептувала низку пропозицій на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі на суму 91,86 млн. грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
   Техзавданням передбачено знімання старого і влаштування нового покриття на проїзній частині і тротуарах, перевстановлення бордюрів, переукладання каналізаційних люків, відведення води з проїжджої частини.

   Із загальної суми, яка виділена на ремонти, 40,70 млн. грн. отримає ПП "Київшляхбуд" за ремонт доріг у Дніпровському, Дарницькому і Шевченківському районах:
• вул.Празької від Ленінградської площі до вул.Сиваської;
• вул.Леніна від вул.Світлої до вул.Горького;
• вул.Бориспільської від буд. № 18 до буд. № 30-А (поліклініка);
• пл.Перемоги.

   Незадовільний стан дорожнього покриття на вулиці Празькій давно турбує місцевих мешканців. Так, 20 серпня 2014 року до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням вжити заходів щодо відновлення асфальтного покриття на вулицях Алма-Атинській та Празькій звернувся Орган самоорганізації населення КМ "Дніпровець" - див. документ.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "ЖКГ".


Вам була корисна ця стаття?

светлана 31.08.2014 20:54
Розпорядження КМДА підписано в травні 2014 року. А як же хочеться Органу самоорганізації населення КМ "Дніпровець" бути причасним до цієї доброї справи. Лист написали в серпні, і через день почалися роботи. Таке може буди? Порада: хай пишуть листи щоденно, Кличко на другий день буде виконувати...

Можете додати свій коментар

Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):