Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Розфарбуємо ДВРЗ в патріотичні кольори?

Вівторок, 05.08.2014    
Светлана 13.08.2014 16:27
Депутат Киевсовета Александр Григорьевич Мищенко и вся его команда поддерживает эту инициативу и приглашает всех желающих придти 16 августа в 10.00 на мостик, который соединяет микрорайоны Старая Дарница и ДВРЗ! Краской, рукавичками, валиками - обеспечим! Сделаем наш мостик лучше!

Igor 12.08.2014 16:10
Чудова ідея! Прийду, помалюю )

Редакція Ліски 09.08.2014 08:09
Теж підтримаємо фінансово. Пропонуємо суботу, 16 серпня, о 10-й годині.

Володимир 08.08.2014 22:09
Підтримую цю ідею, в т.ч. і матеріально. Треба визначити час і зібратися.

Вова 05.08.2014 17:41
Готов помочь финансово и делом в разрисовывании нашего микрорайона в желто-синий цвет!!! нужен ОРГАНИЗАТОР
Гостьова книга

   Читач сайту "Ліски" пропонує організувати розфарбування мікрорайону ДВРЗ в жовто-сині кольори - кольори національного прапора України. Редакція сайту приєднується до ініціативи, пришлемо на захід свого представника, який не лише фотографуватиме, а й працюватиме :)
   Запрошуємо приєднатися також усіх активних мешканців місцевості ДВРЗ - пишіть коментарі до цієї замітки, надсилайте листи на адресу: site@lisky.org.ua або телефонуйте на наш телефон: (093)967-2880.
   Зі свого боку пропонуємо для розфарбування патріотичними кольорами конкретний об'єкт - перила мосту ДВРЗ. На знімку нижче - місток з Русанівки в напрямку станції метро Лівобережна.

Ла-ла-ла-ла

   Мабуть, потрібно оцінити, яка кількість фарби потрібна для цього, скільки вона коштує, і чи реально зібрати необхідну суму грошей. Якщо вдасться вирішити питання з придбанням фарби, залишиться призначити час проведення заходу. А вже щітки та рукавички кожний учасник, мабуть, зможе принести сам?


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Політика" та "Самоорганізація".


Вам була корисна ця стаття?

Светлана  13.08.2014 16:27
Депутат Киевсовета Александр Григорьевич Мищенко и вся его команда поддерживает эту инициативу и приглашает всех желающих придти 16 августа в 10.00 на мостик, который соединяет микрорайоны Старая Дарница и ДВРЗ! Краской, рукавичками, валиками - обеспечим! Сделаем наш мостик лучше!

Igor  12.08.2014 16:10
Чудова ідея!
Прийду, помалюю)

Редакція Ліски  09.08.2014 08:09
Теж підтримаємо фінансово. Пропонуємо суботу, 16 серпня, о 10-й годині.

Володимир  08.08.2014 22:09
Підтримую цю ідею, в т.ч. і матеріально. Треба визначити час і зібратися.