Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Тролейбус на ДВРЗ: відмовлено в задоволенні

Субота, 04.10.2014 7:30   

   Один з мешканців київського житлового масиву ДВРЗ звернувся до міської влади з пропозицією організувати новий тролейбусний маршрут як ще один вид громадського транспорту в мікрорайоні, крім трамваю. В задоволенні запиту відмовлено. Нижче - текст пропозиції.

   "Поінформуйте Кличка В.В. Наш мікрорайон ДВРЗ (Дніпровський район, уздовж вул. Алма-Атинської), особливо у зимку потерпає від транспортного коллапсу: Єдина дорога, що зв”язує його з рештою міста, перевантажена у наслідок існування єдиного шляхопроводу над залізничною колією. Чисельні фури, що проїздять до митних складів ”Ліскі” розбивають дорогу. В зимку у наслідок неспроможності фур подолати слизький пагорб шляхопроводу , перекриває рух єдиного громадського транспорту-трамваю.
   Трапляється так, що й маршрутки не можуть проїхати через шляхопровід. Навіть у некритичні для пробок і перевантаження дні трапляється, що один зламаний трамвай перекриває увесь рух. Оскільки альтернативного громадського транспорту у нас немає. Маршрутки не вирішують цієї проблеми. У звязку з цим, просимо організувати гілку ТРОЛЕЙБУСНОГО маршруту, яка б розвантажила рух хочаб до Ленінградської площи, або до метро Дарниці, або до метро Лісова.
   Як це дешевше організувати хай визначать спеціалісти на місці. Адже можливості для цього і відповідна інфраструктура є. При необхідності можу порекомендувати схему нового маршруту. Дякую від імені усіх мешканців мікрорайону."

Тролейбус на ДВРЗ: відмовлено в задоволенні

   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Транспорт" та "Запит до влади".


Вам була корисна ця стаття?

Андрей  14.10.2014 11:47
А вот желательно достроить отсутствующий кусок улицы от Бакалеи.
Две аналогичные заявки в 1551 П-7656 и П-14905
с двумя абсолютно разными отписками))))

Дмитрий  09.10.2014 10:48
Тролейбус это решение проблемы но не самое дешевое. Гораздо проще сделать карманы для заезда маршруток от "Машинистовской" до "Бакалея", это помогло бы решить "транспортый калапс". Но для того что бы это случилось надо об этом писать, говорить, кричать и жаловаться ВСЕМ ВСЕМ ВСЕМ!

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):