Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2017 рік

Виталий  29.12.2017 15:39
Не давно звернув увагу, тепер буду знати, дуже дякую:)

Перейти до статті:  "Таблички КАШМ на киевских дорогах."

Тетяна  29.12.2017 10:28
Дуже актуальна інформація!

Перейти до статті:  "Небезпечні пішоходні переходи по районах Києва."

Антоніна  25.12.2017 12:41
Дозвольте додати факт із `Життя Тараса Шевченка`, який описує Павло Зайцев. `...Десь у середині жовтня виїхав до Яготина, щоб приступити до замовленої праці - робити копії портрета кн. Миколи Репніна... У Яготині Шевченко справив на всіх якнайкраще враження:`Як багато він має такту, доброти й пошани до всього святого.З усіма він ввічливий, із старшими шанобливий, і тому його всі люблять`, так характеризувала поета господиня яготиського сальону. Носив він тоді сірий довгий сурдут з оксамитним коміром і модний, високо, аж під підборіддям зав'язаний шаль-крават...Ще 22 грудня був тут, але Різдво зустрів у Переяслові, вже тяжко хворий: 25 грудня написав свій `Заповіт`. Невдовзі заслаб на тиф...З цих околиць виїхав до Яготина.Цикл своїх поезій з 1843-1845 рр. він назвав `Три літа`. У своїх `прозріннях` побачив ясно, що Україну катують її власні сини, що нема кому помагати..., що ціла верхівка нації зрадила матір-батьківщину...`. Вітаю всіх з Різдвом по Григоріанському календарю!

Перейти до статті:  "Усіх, хто святкує, - з Різдвом!"

Максим  23.12.2017 13:26
Гості з Польщі, Словакії та Словенії співали практично ідеально - відразу відчувається спорідненість мов та географічна близькість до Карпатського регіону...

Перейти до статті:  "Я піду в далекі гори."

Марина  22.12.2017 18:00
Спасибо за интересный материал

Перейти до статті:  "Кем был Рамануджан?"

Олег  14.12.2017 21:41
Расчищают дно и берега от ила и камыша. Собираются облагораживать берега. Бомжи разбежались.

Перейти до статті:  "Дарница"

Andrii  04.12.2017 11:25
треба було б додати, `для сьемок дешевых и приминивных сериалов в стиле раша-стайл`

Перейти до статті:  "Телеканал ищет места для съемок."

Антоніна Просєкова  30.11.2017 19:52
Дозвольте додати коментар про календарне закінчення ОСЕНІ:
Тополі вже оголені стоять.
І гави відлітають, де тепліше,
І зіроньки не мерехтять -
Все завмирає перед буревієм сніжним. (30.11.2017)

Перейти до статті:  "Коли починається зима?"

Сергей  27.11.2017 17:12
Меня вот интересует, будут ли делать второй выезд с нашего микрорайона по улице Довбуша к станции метро Лесовая? Или это так, разговор ни о чём? Нам очень нужна эта дорога.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Роман  26.11.2017 20:46
В статье `Забезпечення транспортної доступності під час капітального ремонту дорожньої мережі ДВРЗ` (сайт района) упоминается, что `також буде виконано суміщення на одному рівні трамвайних колій та проїзної частини на шляхопроводі`. Если машины смогут ездить по трамвайной части моста, то они неминуемо будут мешать трамваям.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Сергій Соколов  26.11.2017 19:48
Романе, згоден, що скоро побачимо й оцінимо. Мені здається, що в будь-якому випадку це крок у правильному напрямку.

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ роблять закриті контейнерні майданчики для сміття. "

Роман  26.11.2017 19:38
Сергей, бомжи залезут туда через те же проемы, через которые выкидывается мусор. Магнитные замки, скорее всего - просто обычные магниты. Везде, где есть такие навесы, под ними валяется мусор. Собственно, скоро мы всё это увидим. Перепад высот можете оценить возле дома 39з.

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ роблять закриті контейнерні майданчики для сміття. "

admin  26.11.2017 08:17
Ймовірно, що Літинська буде кінцевою для автобуса, а інші його зупинки по Алма-Атинській, починаючи від Центру культури, співпадатимуть з нинішніми.

Перейти до статті:  "Забезпечення транспортної доступності під час капітального ремонту дорожньої мережі ДВРЗ."

Светлана  25.11.2017 23:49
Цитата из статьи - `На час припинення руху трамваїв мікрорайоном ДВРЗ заплановано 15 рейсових автобусів, які курсуватимуть за двома маршрутами: від вулиці Літинської до Дарницької площі, та до метро Чернігівської`. Это не опечатка? Автобусы будут курсировать от ул. Летинской? А не логичнее пустить автобусы от Дома Культуры? То есть пенсионеры и вообще люди которым маршрутка не по карману, проживающие на Алма-Атинской, Марганецкой и т.д. должны пешком идти теперь до Летинской? Все для людей, все для людей(((

Перейти до статті:  "Забезпечення транспортної доступності під час капітального ремонту дорожньої мережі ДВРЗ."

admin  24.11.2017 10:02
Руслан, можливо продовжать \nколектор до Нижнього Тельбина.

Перейти до статті:  "Дарница"

Руслан  24.11.2017 09:53
Сейчас вдоль Дарници в районе ст. Левый Берег вырубили все деревья. И ведут земляные работы. Похоже засыпать Дарницу собираються.

Перейти до статті:  "Дарница"

Антонина  21.11.2017 12:28
До Дня Гідності і Свободи вірш В'ячеслава Пасенюка `БЕЗВОЗВРАТНЫЕ ПОТЕРИ`
...Идёт трансляция онлайновая. Что слышится в белёсой мгле?
Зубовный скрежет и кампания в ополоумевшем кремле.
А давнее, передвоенное, приглуповато-кавээнное
и вспоминается с трудом, и отзывается стыдом.
И снова кровь - цена наивности,
пределы правды обозначены.
А без наивности как вынести
навал расейской азиатчины?...
`Склянка Часу` № 81, 2017.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Оксана  18.11.2017 07:35
Дуже дякую за пояснення. Ще місяць тому навіть гугл не давав відповіді, а мене чомусь дуже вони зацікавили!

Перейти до статті:  "Таблички КАШМ на киевских дорогах."

Егор  16.11.2017 13:36
http://kurs.if.ua/news/eksdeputata_oblrady_ruslana_gusaka_politsiya_zatrymala_u_stani_alkogolnogo_spyaninnya_foto_58134.html

Директора ЦТС `Лиски` на ул.Довбуша 22 надо опасаться

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Сергій Соколов  10.11.2017 15:06
Людмило, інформації у масштабах Києва ми не маємо. На ДВРЗ ж уже другий рік спостерігаємо перекинуті догори ногами контейнери для сухого сміття, яке повинно йти на сортування. Одна з причин такого становища описана в моєму попередньому коментарі.

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ роблять закриті контейнерні майданчики для сміття. "

людмила  10.11.2017 14:19
А як щодо роздільного збору сміття? Анонсувалось, що з 2018р. Київ переходить на сортування сміття.

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ роблять закриті контейнерні майданчики для сміття. "

Сергій Соколов  07.11.2017 21:27
Романе, двері досить високі і широкі, так що викидати сміття буде ненабагато важче, ніж тепер. Зате є плюси: по-перше, сміття не розноситиметься по двору вітром і не мокнутиме під дощем; по-друге, якщо припустити, що на дверях будуть магнітні замки (а мешканцям роздадуть від них ключі), то особи `без певного місця проживання` не зможуть порпатися в сміттєвих контейнерах. До речі, саме через них компанія-вивізник сміття перестала забирати контейнери з сухим сміттям на переробку. Бо після бомжів там уже не залишається нічого цінного - ні металу, ні пластика, ні макулатури. Що стосується перепаду висот, то виконавці роблять плавні переходи з цементного розчину там, де це потрібно. Наприклад, так зроблено на майданчику біля дерев'яної вежі (біля дитсадка `Зернятко`).

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ роблять закриті контейнерні майданчики для сміття. "

Роман  07.11.2017 21:02
Неудобная и ненужная конструкция. Во-первых, представьте процесс закидывания (запихивания?) мусора в контейнер под навесом. Это открывать надо дверцу или запихивать через проём в 200мм? Во-вторых, они не на уровне дороги, а на уровне бровки - неудобно закатывать баки под навес.

Перейти до статті:  "У мікрорайоні ДВРЗ роблять закриті контейнерні майданчики для сміття. "

Антоніна Просєкова  04.11.2017 10:37
Дякую редакції за публікацію моєї інформації і за додаток фотоальбому Litvina.

Перейти до статті:  "Київський ЦУМ запрошує на виставку урбаністичної фотографії. "

Я  03.11.2017 19:56
Дякую!
Прикро що знову забули про велосипедистів.
Будемо як завжди битись за дорогу з маршрутками :(

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  03.11.2017 19:49
Дещо про ремонт Алма-Атинської вулиці можна дізнатися з \n публікації про нараду від 20 жовтня

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Я  03.11.2017 19:41
підскажіть, де можна побачити план реконструкції Алма-Атинської?
цікаво навіщо спиляли всі багаторічні дерева під корінь?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  30.10.2017 15:24
Местный, ремонтують Алма-Атинську вулицю. \nГендиректор Київавтодору: незабаром розпочнеться ремонт вулиці Алма-Атинської

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Местный  30.10.2017 15:18
Что и для чего роют вдоль Алма-Атинской между Бакалеей и Довбуша ??

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  29.10.2017 11:37
Дякую, що нагадали! Якщо б не подивилася Ваш сайт, то були б проблеми з часом. Зовсім це випало з голови. А новини не слухала і не дивилася, бо була зайнята важливішими справами. Ще раз дякую!

Перейти до статті:  "В Україні переводять годинники на зимовий час."

Светлана  27.10.2017 18:02
Странно что такая акция не проходит на ДВРЗ. За домом культуры есть парковая зона.

Перейти до статті:  "У Дніпровському районі Києва запрошують бажаючих посадити дерева."

Дар  26.10.2017 16:10
\nДетективы НАБУ проводят расследование по факту возможной растраты 84,5 миллионов гривен чиновниками филиала «Укрзализныци» «Центр транспортного сервиса «Лиски».

Перейти до статті:  "Про бошки та мікси."

ИННА  25.10.2017 14:55
Очень жаль что сегодня 25.10.2017 вообще не ходили маршрутки до М. Черниговской с Эпицентра на ул. Вискозной. Люди с товаром купленым в Эпицентре стояли и мерзли. Не было никакого обьявления что все маршрутки на ремонте...

Перейти до статті:  "Безкоштовна маршрутка Епіцентр (Віскозна) - ДВРЗ."

Лена  16.10.2017 12:26
Спасибо за напоминание о великолепном человеке, героине Гуле Королевой! Выросла и сформировалась на книге Ильиной `Четвертая высота`. Это была моя любимая книга. А Гуля- моя любимая героиня. Сейчас живу в Киеве и очень хотела бы побольше узнать, где жила Гуля и о местах, связанных с ней. Спасибо Вам!

Перейти до статті:  "Улица имени Гули Королёвой в Киеве."

admin  04.10.2017 19:23
Алексей, шкода, що так вийшло. Будемо намагатись у подібних випадках дізнаватись і публікувати в оголошенні контактний телефон особи, відповідальної за проведення заходу.

Перейти до статті:  "У середу на ДВРЗ пройде вакцинація тварин проти сказу."

Алексей  04.10.2017 18:47
Пришел в жэк с собакой на прививку, но оказалось зря, ибо ветеренары не приехали, а сотрудники себя по лбу хлопают, забыли мол и удивляются, чего это собак целый день под жэком много ходит.
В общем, дезинформация получилась.

Перейти до статті:  "У середу на ДВРЗ пройде вакцинація тварин проти сказу."

Светлана  04.10.2017 09:52
Ключевые слова `тарифоутворення на послуги з вивезення та переробки відходів.` Готовимся к очередной выкачке денег.

Перейти до статті:  "Звіт депутата Тесленка про закордонне відрядження."

admin  25.09.2017 14:45
Олександре, дякуємо за коментар. Ця проблема обговорювалася тут.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Олександр  25.09.2017 14:40
За сім років життя в Лісках (на Шишці, - вул. Алма-атинська, 39-а) ми так і не змогли звикнути до шуму й скрипу гальм, які цілодобово лунають із ДВРЗ й особливо пронизливо - під ранок. Хтось пробував відстоювати своє право на сон? Адже є відповідні санітарні норми.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

ViLeS  22.09.2017 21:10
Ги, а на кінотеатрі написано `Дніпро`

Перейти до статті:  "Завтра пройдуть громадські слухання."

Антоніна  19.09.2017 09:17
Фото кінотеатру взято за 2010 рік. Перейменування зафіксоване у Вікіпедії (останнє редагування 7.06.2017). Читайте також `Дніпровський вояж - 3` на сайті `Ліски` .

Перейти до статті:  "Завтра пройдуть громадські слухання."

АНДРІЙ  14.09.2017 14:42
ЗАУВАЖЕННЯ СЕРГІЯ `Замучились выгонять зимой и летом лиц, без определенного места жительства`. КМДА БАЖАЄ ДБАТИ ПРО КОТІВ, СОБАК БЕЗДОМНИХ, `КИЯНИН` СЕРІЙ - ЗАМУЧИВСЯ !!! ХТО ПРО БЕЗДОМНИХ ПОДБАЄ ?? ІЗ СЬОГОДНІШНІМИ ТАРИФАМИ ТАМ МОЖЕ ОПИНИТИСЬ КОЖЕН !!!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Людмила  14.09.2017 10:12
Щодо `підлеглості` цього об'єкту. Скоріш за все, він був на балансі або ДВРЗ (як, наприклад, стадіон та Будинок культури біля цього заводу), або трамвайного управління (це менш вірогідно). Туалет `занепав` задовго до моменту змін прав власності з відомчої до комунальної, тож про нього просто могли забути.

Перейти до статті:  "Чи відремонтують туалет на кінцевій зупинці трамваю ДВРЗ?"

Антоніна Просєкова  08.09.2017 17:13
Дякую за цікавий історичний та краєзнавчий матеріал.

Перейти до статті:  "О судьбе бывших кладбищ на территории современных Березняков."

Антоніна Просєкова  02.09.2017 11:12
Дякую редактору Сергію Соколову за публікацію моїх дописів і світлин! Бажаю нових злетів у творчості!

Перейти до статті:  "Прощання з літом: прогулянка по лісопарку."

Антоніна Просєкова  28.08.2017 09:30
Дякую редакції сайту за співтворчість у такій довгій, плідній і яскравій праці!
З найкращими побажаннями - авторка цього проекту.

Перейти до статті:  "Дніпровський вояж - 6."

Светлана  27.08.2017 16:11
Если дворникам не платят за уборку ` сходових клітин` так за что тогда мы платим такие деньги? По улице Марганецкой, 22 дворники вообще не убирают территорию за домом годами. Причём до того как стали дворниками жители 38 квартиры, которые проживают в этом же доме дворники уборку делали ежедневно. Кстати эта семейка виновата что поувольняли предыдущих дворников. Так может быть дело не в оплате а совести людей, которые получают деньги и не добросовестно не выполняют своих обязанностей.

Перейти до статті:  "Начальник ЖЕКу на Березняках: про надання послуг після підвищення тарифів."Шановні мешканці, дійсно, після підвищення та"

Светлана  24.08.2017 12:10
Возле метро «Черниговская» из-за брошенных с балкона бычков загорелся дом
http://newsone.ua/ru/vozle-metro-chernigovskaya-iz-za-broshennyx-s-balkona-bychkov-zagorelsya-dom/
P/S Уважаемые соседи пожалуйста не выбрасывайте окурки с балконов и окон. Вы подвергаете опасности квартиры соседей, которые живут под Вами, а также свои квартиры... ((( Так как если пострадает квартира соседей под Вами Ваша квартира тоже пострадает. (((

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Лилия  17.08.2017 18:01
Нужно обращаться к Тесленко с предложением от родителей по поводу капитального ремонта школы № 11. т.е официально писать звернення и подписи собрать. Но вначале поговорить с директором школы, чтоб через голову не прыгать. Что то мало стало буйных- вот и нету вожаков- так кажется в песне поется))

Перейти до статті:  "Странніков обіцяє фінансування реконструкції 103-ї школи."

admin  13.08.2017 09:04
Николай, спасибо за комментарий. Добавили его в подпись к фотографии.

Перейти до статті:  "Руїни стадіону Арсенал у центрі Києва."

Николай  12.08.2017 23:35
4-я фотография, это не 90-е. Это фото я снял в 2004-м.

Перейти до статті:  "Руїни стадіону Арсенал у центрі Києва."

Светлана  06.08.2017 11:13
Так камери обовязково встановлювати потрібно. Але не тільки в підїздах, а також в парковій зоні за будинком культури. Законослухняним мешканцям боятися нічого. А от пяні компашки і горлаючі малолетки будуть знати, що іх знімають. Тільки треба не тільки знімати, в й штрафувати на кругленьку сумму. А ще треба пересувні камери, які б знімали куряг, які викидають недопалки під вікна сусідам. Зафіксувать і пару тисяч штрафу вліпить, щоб курево не було за що купувати. Воно на балконі курить, а дим іде сусідам в квартири. Та хіба воно про це замислюеться. Саме головне що курязі добре(((

Перейти до статті:  "Чи встановлювати відеокамери біля входів у будинки?"

Сергей  03.08.2017 15:21
`Чи встановлювати відеокамери біля входів у будинки?`
Видеокамеры - это очень хорошо, но, например, в доме по ул.Алма-Атинская,39Е при входе есть консьерж :) А, вот, под балконами с другой стороны дома, в технологических приямках перед подвальными окнами нет никакой защиты, хотя бы, в виде железной решетки. В результате, жильцы замучились выгонять зимой и летом лиц, без определенного места жительства. Выносить из-под балконов мусорник, который они переносят со двора (матрасы, одеяла, тряпки, еду и т.д.).

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  31.07.2017 19:38
Відповідь Максиму за 31.07.2017. Так, будинки мають один загальний №4, а далі вказується під'їзд, потім ще число /1,2...8/, потім -340 і -375 - це вже квартири. Такий складний показник на будинках.

Перейти до статті:  "Дніпровський вояж - 4."

Максим  31.07.2017 13:35
Що означає `вулиці Регенераторної із загальним номером 4`? Що всі будинки на ній мають номер 4 або 4/1, 4/2... ?

Перейти до статті:  "Дніпровський вояж - 4."

Ольга  26.07.2017 14:22
Ми - учні Київського професійного ліцею транспорту, що знаходиться в мікрорайоні Ліски. \n
Живемо і в Києві, і в Київській області. Здружили нас спільне навчання, наша `бурса`, наші майстри. Постійні читачі часопису `Ліски`. Цікаво. Дякуємо адміну за його працю. \n
Шановна громадо! \n
Звертаємось до Вас з проханням по допомогу. Наша подруга Анна Мороз 17 років хвора на страшну хворобу - саркома Юінга-Кнета - злоякісна пухлина кісток нижніх кінцівок. Тиха, ніжна, працьовита Аня, завжди всім приходить на допомогу - і страшний діагноз. \n
Ані життєво необхідно провести хіміотерапію дорогими ліками. Допоможіть Ані закінчити навчання, а нам не втратити нашу подругу.. \n
Просимо всіх небайдужих надіслати кошти для купівлі ліків - люба сума стане в пригоді - на рахунок Приватбанку 5168 7573 1351 0457. \n
Дуже Вам вдячні за допомогу. \n
\n \nНаша група в facebook.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Руслан  22.07.2017 11:24
Сейчас на Днепровской набережной заехали две машины `телебачення`,стоят в зоне выгула собак,при просьбе предьявить документ о разрешении на съемку начали хамить и отказались его предъявлять!

Перейти до статті №0008

Светлана  20.07.2017 14:01
Ответ для Алла 18.07.2017 12:59
Попробуйте обратиться с этой проблемой к нашему депутату Тесленко. Также можно обратиться ещё раз 15-51 о нарушении закона о тишине в ночное время. Чем больше будет таких обращений тем лучше. При обращении 15-51 можно ссылаться на заметку на этом сайте.

Перейти до статті:  "Дорожную разметку на ДВРЗ наносят суровые бетоновозы."

admin  18.07.2017 14:35
Добрий день, Алло. Дана тема обговорювалася в публікації \n \n`Хто пищить вночі на ДВРЗ?`

Перейти до статті:  "Дорожную разметку на ДВРЗ наносят суровые бетоновозы."

Алла  18.07.2017 12:59
Добрый день!!!! меня оочень раздражает шум и скрежет вагонов на ДВРЗ. Неужели ничего нельзя с этим сделать.Летом открыть окно нельзя, сидишь задыхаешься от жары. Почему не придерживаются элементарных норм и мер, и проводят эти испытания или работы в ночное время???

Перейти до статті:  "Дорожную разметку на ДВРЗ наносят суровые бетоновозы."

Светлана  11.07.2017 20:35
Павел Тесленко Депутат Київської міської ради від мікрорайону ДВРЗ \n
В первую очередь он поднимал вопрос о ремонте именно своей школы 103 о чём и была \n \nпубликация. \n
А о ремонте 11 школы поднимается вопрос только сейчас. И на том спасибо. \n
Получается жители микрорайона ДВРЗ когда будут голосовать должны в первую очередь смотреть в какой школе учился кандидат в депутаты )))

Перейти до статті:  "Випускник 103-ї школи клопоче про ремонт 11-ї."

Олександр  24.06.2017 17:17
В комментариях Киевского гор. исполкома есть ссылка, что для заваривания мусоропровода нужно 75% голосов. нужно узнать что это нормативный документ и вопрос будет решен!

Перейти до статті:  "Заварювання сміттєпроводів: теорія і практика."

admin  21.06.2017 18:26
Це не зауваження, а доповнення. Сподіваємось, що вони будуть корисні читачам, як і Ваші доповнення. А коли вони зроблені - це справа другорядна.

Інна 21.06.2017 17:47
Шановний Admin! Чому Ви своє зауваження не зробили у 2015 році, коли була надрукована ця частина твору?

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої. Частина 3."

Інна  21.06.2017 17:47
Шановний Admin! Чому Ви своє зауваження не зробили у 2015 році, коли була надрукована ця частина твору?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Інна Росєва  21.06.2017 17:23
Додам, що `... школа №11 селища ДВРЗ побудована 1936 року. Три-поверхову однокомплектну школу збудовано архітекторами О.Риковою та Н.Крижановською (за проектом №104, розробленим Шкілпроектом Народного комісаріату освіти УСРР 1935 року). К.Степанець, О.Михайлик, С.Широчин `Невідоме Лівобережжя з кінця ХІХ до середини ХХ ст.`, Київ, 2017р.

Перейти до статті №2108

admin  21.06.2017 17:17
Дякуємо за коментар. У свою чергу додамо, що сайт `Ліски` дослідив дану тему у січні 2013 року.
Будівлі ДВРЗ: Центр культури та мистецтв

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої. Частина 3."

Інна Росєва  21.06.2017 17:04
Тепер я можу додати, що `Палац культури ДВРЗ збудовано 1954 року архітектором Соколовським.` - пишуть у книзі `Невідоме Лівобережжя з кінця ХІХ до середини ХХ ст.` Кирило Степанець, Олександр Михайлик та Семен Широчин (Київ, 2017).

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої. Частина 3."

Антоніна  19.06.2017 15:04
Дякую редакції за цікаве повідомлення!

Перейти до статті:  "Нова книга про київське Лівобережжя."

Andrii  15.06.2017 12:49
Пластик теж здають! Це не вирішить проблему! Потрібні якісь покарання для алкоголіків, наркоманів та бомжів, ті хто їх краде, та й тих хто їх приймає.

Перейти до статті:  "Депутат пропонує замінити вкрадені чавунні люки пластиковими."

Andrii  15.06.2017 12:47
Оптимістичне фото у стрічці :)

Перейти до статті:  "На полі стадіону ДВРЗ зійшла трава."

Антоніна  13.06.2017 12:40
А що, храм Святого Пантелеймона вже передали до Київського патріархату?

Перейти до статті:  "Храм св вмч Пантелеймона отримає земельну ділянку в постійне користування."

Антоніна Просєкова  11.06.2017 12:57
Дякую редакції за публікацію невеличкого художньо-довідкового циклу. Я започаткувала його, тому що не знайшла екскурсій по Лівому берегу Києва.Хіба що `Интересный Киев` іноді пропонує локальні подорожі. І мене обурило, коли гостям, що приїхали на Євробачення-2017, не було запропоновано ні однієї екскурсії про наше Лівобережжя. На писання цього циклу маю моральне право, як корінна киянка і як людина, що закінчила Краєзнавчий факультет Університету Третього віку.

Перейти до статті:  "Дніпровський вояж: перша зупинка."

Верхман  10.06.2017 06:27
Я с вами с нами и даже с ними. У меня есть однорифменная поэма: ЭХ, ВСЕХ ЖАЛКО. А еще есть текст он называется Шестое чувство : МНЕ ГЛУПО....Вот это примерно диапазон обуревших меня чувств. А вас я люблю. Аллочка Ивановна, спасибо Александр Верхман.

Перейти до статті:  "Грін наш. Творчий вечір у бібліотеці ?15 Голосіївського району Києва."

Ніна  03.06.2017 18:36
Прочитала статтю і мені пригадалося, як десять, а, можливо, 15-ть років тому був такий випадок. Хай мені бувша міліція це простить. Якось прочитала у газеті, що на очільницю місцевої житлово-комунальної організації оголошено розшук. `Ого!` - подумала. І при зустрічі, питаю сусідку, яка у таких справах мала `нюх`: `Що там наробила керівниця ЖРЕО, що її розшукують?`. `Хто там її розшукує?! Як жила у своїй квартирі, так там і проживає! Нікуди вона не збігла! Живе ж вона у будинку, в якому знаходиться кімната дільничного міліціонера!` - відповіла ствердно знайома. `Мабуть, будинок цей `нєпрікосновєнний`, як і депутати` - подумала я. А через деякий час ця жінка таки звільнила своє посадове місце для наступника.

Перейти до статті:  "Історія і сучасність будинку N1 на ДВРЗ."

Антоніна  03.06.2017 17:19
Дякую авторові за цікаву публікацію про один лише будинок!

Перейти до статті:  "Історія і сучасність будинку N1 на ДВРЗ."

Максим  30.05.2017 13:17
Цікаво, а як соснова кора може відлякувати собак і котів? Вони не люблять її запаху?

Перейти до статті:  "Дитячі майданчики на ДВРЗ пропонують вимощувати сосновою корою."

Максим  27.05.2017 12:03
Тільки не `Гришки`, а `Грушки`.

Перейти до статті:  "Замість Києва-Московського - Київ-Деміївський."

Антоніна Просєкова  27.05.2017 09:28
продовження
генерал-губернатора дозвіл на виїзд Шевченка з Києва, один із знайомих поета записав до його альбома проникливий витвір народної лірики - пісню `Взлетів орел попід небо...`. У ці ж дні Тарас Григорович записав текст російської народної пісні `В Малороссии родилась` та українську народну пісню `Та головонько моя бідна...`.
Шевченко високо цінував справжню народну пісню і не терпів всіляких підробок під неї, на кшталт творів `під Сарті` та інших `італійсько-малоросійських компози торів`...`.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна Просєкова  27.05.2017 09:12
До Дня Києва пропоную уривок `ПЕРЕД ВІД'ЇЗДОМ` з книжки Петра Жури `Шевченківський Київ`: `Лише два тижні прожив Шевченко в Києві 1859 року, а ці лічені київські дні були так густо насичені зустрічами з однодумцями, з друзями по спільній справі, що тим сучасникам, які потім згадували про поета, здалися трохи не добрим місяцем... Поет зібрався повертатися назад. Довідавшись від М.О. Андрієвського про те, що `справа` його вирішена позитивно, він з'явився до віце-губернатора П.Д. Селецького, якого знав ще з сорокових років, і попросив дозволу повернутися в Петербург. Селецький, котрий виконував тоді обов'язки цивільного губернатора, не відважився вирішити це питання особисто. 8 серпня він написав генерал-губернаторові Васильчикову: `Викликаний у м. Київ на пропозицію Вашого високопревосходительства від 18 минулого липня за № 2714 академік Тарас Шевченко звернувся до мене з проханням дозволити йому виїхати в С.-Петербург. Прохання це маю честь подати на розгляд Вашої світлості, просячи розпорядження про дозвіл`.
А поету `отой поганий Селецький`, як його називав Шевченко, сказав, що треба ждати остаточного дозволу генерал-губернатора. І доводилося чекати... Але поет ці дні чекання заповнив роботою. Продовжував писати поему `Марія`, записував від друзів народні пісні. Так, у той день, коли Селецький просив у ге

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  22.05.2017 10:14
Дякуємо. Виправили `Передмістова` на `Передмістна`.

Перейти до статті:  "Тижневий план роботи Дніпровської РДА."

Антоніна  22.05.2017 09:05
Хочу зауважити, що `Передмістова` пишеться через `о` від слова мост - Передмостова. Джерело: `...часто повторяющиеся наводнения постоянно разрушали мосты. в 1877 году высокая вода прорвала дамбу, вследствие чего Русановская затока превратилась в протоку, а между правым и левым берегом образовался остров, известный теперь как Гидропарк, на котором располагалось отдельное селение Предмостная слободка.` - книга `Киевское левобережье: от Соцгорода до Березняков`, авторы К.Степанец, Е.Насырова, В.Приходько.

Перейти до статті:  "Тижневий план роботи Дніпровської РДА."

Антоніна  19.05.2017 09:01
17 травня відкрився фестиваль `КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ`, який триватиме до 21 травня. `Провідні видавництва випустили сотні новинок, прибуло чимало європейських гостей... Чи пощастить нарешті перевершити львівський Форум видавців у лицарському герці за читача - покажуть найближчі дні.` - пише `Літературна Україна`, яка теж бере участь у святі.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

микола  16.05.2017 20:43
паромы не пройдут волгодон

Перейти до статті:  "Компания с ДВРЗ займется морскими паромами."

Сергей Соколов  09.05.2017 06:47
Жанна, спасибо за хорошие слова и за дополнение к тексту.

Перейти до статті:  "Четырнадцать месяцев подполья ДВРЗ."

Жанна  09.05.2017 06:37
Спасибо за Ваш труд. Леонид Воробьев - мой дед по отцовской линии. После войны он жил и работал в Алма-Ате, здесь же умер и похоронен. Его правнуки сейчас живут в Москве и Санкт-Петербурге, Алматы и Великом Новгороде. Жанна, г.Алматы

Перейти до статті:  "Четырнадцать месяцев подполья ДВРЗ."

admin  08.05.2017 14:27
Максим, звичайно, що вартість відвідування - дуже умовна цифра. Тим більше, що аудитори включили в неї й вартість відвідування бібліотечних сайтів :)

Перейти до статті:  "Кожне відвідування київської бібліотеки коштує бюджету 23 гривні."

Максим  08.05.2017 13:09
Наведена цифра може ввести читачів в оману - хтось злякається і почне уникати відвідування бібліотек, щоб зекономити бюджет... Очевидно, це не так - та ж кількість фінансування просто припаде на меншу кількість візитів читачів.

Перейти до статті:  "Кожне відвідування київської бібліотеки коштує бюджету 23 гривні."

Антоніна  03.05.2017 09:01
Дякую редакції за прекрасне оформлення мого тексту!
Бажаю подальших успіхів і натхнення у торчості!

Перейти до статті:  "Парк чарівної квітки."

Антоніна  29.04.2017 18:01
Пропоную до теми: `...Євген Чикаленко - яскравий представник вітчизняної еліти, яка, попри утиски самодержавно-поліцейської влади, намагалася зберегти національну традицію, показати світові самобутність українців, донести до майбутніх поколінь історичну пам'ять, прислужитися розвиткові мови й культури. Щоденна праця, спрямована на консолідацію українства, стала сенсом життя видавця-мецената і його родини... кінця ХІХ - початку ХХ століття... Його життєвим принципом було `Легко любити Україну до глибини серця, значно важче до глибини кишені`... Заповів спалити тіло у крематорії, а прах розвіяти у рідному селі Перишорах... Виконати волю покійного в СРСР не дозволили...` Георгій Лук'янчук, `Літературна Україна`, № 16, 20.04.2017 р.

Перейти до статті:  "Перейменування у Києві: вулиця Толстого."

Інна Росєва  26.04.2017 09:29
26 квітня - Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф, який був схвалений резолюцією ООН у 2003 році.
Пропоную коментар фахівця, написаний на статтю Тетяни Якубович `Причина Чорнобильської аварії...` (24.04.2016):
`ЭКСПЕРИМЕНТ НА ЧАЭС. Взрыв на Чернобыльской АЭС связан с попыткой получения рентгеновского излучения для возможного создания рентгеновского лазера, подобного установленным в то время на американских ядерных спутниках в рамках программы СОИ - Стратегическая Оборонная Инициатива. Для создания рентгеновского излучения необходимо жесткое (мощное) нейтронное излучение, которое можно было получить отключив защиту АЭС. Это и был эксперимент, суть которого скрывалась всеми способами. Говорилось только о некоем (?) никем не расшифрованном эксперименте, а множество версий выдвигалось, чтобы скрыть эту. Результаты известны. Горбачёв об этом лучше всех знает.` А. Шандурский (Киев) 22.05.2016. (сайт Радіо Свобода).

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  23.04.2017 18:17
Мені якось улітку діти `подарували` великого равлика на період їхньої відпустки. Він їв огірки та яблука, але дуже полюбляв банани. Одного ранку подумала, що можу випустити його погуляти у парку, на вільній природі, на травичці. Та де там! Він боявся трави! Ліз під свою домівку і спав. Більше така думка у мене не повторювалася. А вдома я його фотографувала, коли він просинався і шукав їжу та воду. Потім гуляв по прозорій клітці, витягувався у весь зріст, доставав стелі і неквапом йшов до підлоги. Після `прогулянки` засинав. Мої рідні з мене жартували, коли я розповіла їм усі `пригоди` Жорика.

Перейти до статті:  "Вчені встановили, чому равлики вилазять на дерева."

Інна Росєва  22.04.2017 13:22
Пропоную уривок із статті Тараса Головко, опублікованій у №2 2017 р. `Українського Слова - Літаври` про світовий бестселлер Марселя Х.Ван Херпена ` Війни Путіна`. `...Найменші ілюзії щодо того, з ким маємо справу на Донбасі та в Криму остаточно руйнуються, коли знайомишся з книгою... експерта з питань безпеки у Східній Європі та на терені пострадянських країн, керівника аналітичного центру Cicero Foundation в Маастріхті (Нідерланди)... У науково-популярному виданні вперше систематизовано злочини вищого політичного керівництва Російської Федерації... В останніх розділах автор жорстко критикує міжнародну спільноту, яка не спромоглася критично поставитися до всіх злочинів Росії..., що призвело до військової експансії спочатку в Чечні, потім в Грузії та в Україні. Закінчується книжка словами президента Чехії Вацлава Гавела, сказані ще 1997 року: ` Я вже казав це багато разів: якщо Захід не стабілізує Схід, то Схід дестабілізує Захід` `.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  20.04.2017 11:13
Доповненням до відвідування музеїв стане нещодавно видана книжка `Прогулки по Киеву`, яку створили журналісти та екскурсоводи і пропонують близько 100 прогулянок по нашому чарівному місту. (Книжку шукайте в Інтернеті).

Перейти до статті:  "Безкоштовні відвідування музеїв у другій половині квітня."

Василий  18.04.2017 22:26
Уважаемые жители ДВРЗ и прилегающих районов!
Хочу обратить ваше внимание на карманников, действующих в общественном транспорте. Сегодня лично у меня был украден кошелек, моя ошибка-в трамвае достал, раскрыл,заплатил за проезд , положил в рюкзак, пока ехал держал рюкзак перед собой, вышел на `Бакалии` рюкзак закинул за спину, результат-нет кошелька, судя по всему кража произошла именно с момента выхода из трамвая.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Юрий  07.04.2017 12:01
Не пройдет и месяца заправка опять будет работать, деньги решают все

Перейти до статті:  "На Алма-Атинській вулиці демонтовано дві газові заправки."

admin  03.04.2017 11:54
Максим, тому що остання маршрутка від Епіцентру (відправленням у 17.00) приблизно о 17.20 привозить пасажирів на ДВРЗ і їде після цього в парк.

Перейти до статті:  "Безкоштовна маршрутка ДВРЗ-Епіцентр відновила роботу."

Максим  03.04.2017 11:38
Цікаво, а чому ж в один бік 6 маршруток, а в інший - 7?

Перейти до статті:  "Безкоштовна маршрутка ДВРЗ-Епіцентр відновила роботу."

Інна  01.04.2017 10:22
Пропущено головне - прозаїк, драматург.
Вибачте за неуважність.

Перейти до статті:  "Під час Євробачення у київське небо піднімуться аеростати."

Інна  01.04.2017 10:17
Вітаю читачів із Всесвітнім днем сміху!
А також з днем народження Миколи Васильовича ГОГОЛЯ - визнаного одним із класиків літератури, видатним мислителем - поет, критик, публіцист (1809 - 1852). Автор збірок `Вечори на хуторі поблизу Диканьки`, `Миргород`, комедії `Ревізор`, роману `Мертві душі` та ін.

Перейти до статті:  "Під час Євробачення у київське небо піднімуться аеростати."

Антоніна  30.03.2017 10:40
Мені здається, це будинок по вулиці Волховській. На ній два таких будинки.

Перейти до статті:  "История одной фотографии. "

Максим  30.03.2017 00:57
Такое впечатление, что на первых двух фото - дом Марганецкая 8/12, а вот на плане-схеме - зеркально-симметричный (возможно, Марганецкая 14/11)?

Перейти до статті:  "История одной фотографии. "

Светлана  21.03.2017 18:37
У Києві можуть значно зрости штрафи за паління у заборонених місцях
21/03/2017 - 18:21
Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради депутати погодили звернення до Ради та Кабміну щодо посилення відповідальності за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.
Чинне законодавство визначає перелік місць, де куріння заборонено, крім спеціально відведених для місць.
При цьому їхня сумарна площа не має перевищувати 10% загальної площі відповідної споруди чи приміщення, до того ж вони повинні буди обладнані витяжною вентиляцією.
Проте, доволі часто ресторанні заклади нехтують усіма законодавчими обмеженнями, надаючи, в тому числі, послуги з куріння кальянів, – зазначили у КМДА.
Аби виправити ситуацію, напрацьовано відповідний проект рішення, який пропонує внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закон України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення”. Зокрема пропонується суттєве підвищення штрафів за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.
“Законодавство є і певним чином воно працює, але практика його використання довела, що недобросовісним власникам ресторанів простіше заплатити цей штраф у 1700 — 5000 гривень, і далі продовжувати порушувати цю норму, продовж

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  21.03.2017 11:17
Дякую, пане Максиме, за вказану помилку! Я її визнаю, але це я почула з наших ЗМІ. Можливо, це був жарт.

Перейти до статті:  "Украина продолжит исследование Антарктики."

Максим  21.03.2017 11:08
Змушений вказати на помилку. На екваторі сонце проходить через зеніт. Але день там цілорічно однаковий - 12 годин. А от на обох полюсах у цей день дійсно сонце видно одночасно - на Південному закінчується півріччя полярного дня, а на Північному воно починається.

Перейти до статті:  "Украина продолжит исследование Антарктики."

Антоніна  20.03.2017 12:12
Сьогодні день ВЕСНЯНОГО Рівнодення. На екваторі Землі сонце сяє в цей день 24 години поспіль.
Мабуть, з цієї нагоди й запропонувала міжнародна спільнота 20 березня вважати всесвітнім Днем ЩАСТЯ !
Намагаймося бути щасливими не тільки в цей день!

Перейти до статті:  "Украина продолжит исследование Антарктики."

Антоніна Просєкова  20.03.2017 11:54
Сьогодні виповнюється 378 літ з дня народження Івана Степановича (Стефановича) МАЗЕПИ (29.03.1639 - 21.09.1709) - українського військового, політичного і державного діяча, Гетьмана Війська Запорозького. Його метою було об'єднання козацьких земель Лівобережжя, Правобережжя, Запорожжя і, якщо можливо, Слобожанщини і Ханської України в складі єдиної Української держави під гетьманським регіментом. За його відмову від союзницьких стосунків з Московією, російські історики досі вважають це зрадництвом. Україна з 1991 року офіційно вважає його національним героєм. Представник шляхетного роду на посаді Гетьмана він досягає піднесення і розквіту культури України у всіх галузях - в освіті, науці, літературі, мистецтві. Як гетьман України, Іван Мазепа найвідоміший політичний діяч в Європі та Америці. Йому присвячено 186 гравюр, 42 картини, 22 музичні твори, 17 літературних творів, 6 скульптур. Про нього знято десятки фільмів, названо багато міст та вулиць, встановлені пам'ятники.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  19.03.2017 21:18
Алексей, мы видим смысл в том, чтобы информировать читателей о происходящих в микрорайоне событиях. По уважительным причинам публикуем эти заметки спустя какое-то время после самих происшествий.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Алексей  19.03.2017 20:43
Какой смысл публиковать в марте криминальные хроники за январь ?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Інна Росєва  19.03.2017 10:25
Доброго дня! ВІтаю усіх шанувальників творчості Ліни Василівни Костенко з Днем її народження (19 березня 1930 року). Пропоную її ліричний вірш:
Очима ти сказав мені: люблю.
Душа складала свій тяжкий екзамен.
Мов тихий дзвін гірського кришталю -
Несказане лишилось несказанним.
Життя ішло,минуло той перон.
Гукала тиша рупором вокзальним.
Багато слів написано пером.
Несказане лишилось несказанним.
Світали ночі, вечоріли дні.
Не раз хитнула доля терезами.
Слова як сонце сходили в мені.
Несказане лишилось несказанним.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Ярослав  13.03.2017 10:57
Знакомый район )))

Перейти до статті:  "Рокі на ДВРЗ."

Марина  13.03.2017 10:40
Максим, мабуть у вірші Жадана морфій мається на увазі не як наркотичний засіб, а як знеболюючий?

Перейти до статті:  "Рокі на ДВРЗ."

Максим  13.03.2017 01:35
Мається на увазі хтось із цих персонажів?
Роккі Марчіано
Роккі Бальбоа
Щось не схоже, аби хтось із них вживав морфій...

Перейти до статті:  "Рокі на ДВРЗ."

Інна Росєва  10.03.2017 11:31
На спомин 156-ї річниці Тараса Григоровича Шевченка. `Він був сином мужика - і став володарем у царстві духа. Він був самоуком - і вказав нові світлі й вільні шляхи професорам і книжним ученим...` Іван Франко.
Уривок з поеми `СОН` Т.Г.Шевченка:
У всякого своя доля
І свій шлях широкий:
Той мурує, той руйнує,
Той неситним оком -
За край світа зазирає,
Чи нема країни,
Щоб загарбать і з собою
Взять у домовину. Той тузами обирає
Свата в його хаті,
А той нишком у куточку
Гострить ніж на брата...
...А той, щедрий та роскошний
Все храми мурує;
Та отечество так любить, Так за ним бідкує,
Так із його, сердешного, Кров, як воду точить!..

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  08.03.2017 11:40
Дякую Адміністрації за привітання із Святом! Пропоную вірш Тетяни ДОБКО `СВІТЛЕ КОЛО`:
Зараз мода на чорний квадрат,
А я хочу - білий,
Щоб з щасливих небес зорепад
І душа у леті раділа...
Я хочу любові і сонця,
Води із нестримних джерел,
Весни - у душі і віконці,
І музики світлим дощем,
Щоб грали природа і квіти
Усім розмаїттям фарб,
Щоб просто могли ми жити
У колі натхненних барв.

Перейти до статті:  "Міжнародний день прав жінок."

Антоніна Просєкова  01.03.2017 11:41
Так несподівано прийшла Весна!
Згоріли всі сніги!
Здавалось, будуть вічними вони.
Та круговерть Землі
Над ними посміхнулась,
Ще трохи повернулась
І... розбудила в лісі первоцвіт!

Перейти до статті:  "Третього березня в Центрі культури - концерт."

Anton  26.02.2017 23:27
Очень интересно и познавательно. Хотелось бы видеть на много больше старой информации о ДВРЗ. Спасибо за проделанную вами работу.

Перейти до статті:  "З історії Дарниці. Хутір Ліски."

admin  26.02.2017 12:39
Максим, дякуємо, виправили :)

Перейти до статті:  "Масляна на ДВРЗ. Фоторепортаж."

Максим  26.02.2017 12:28
Дідух - це не те ж саме, що опудало. Дідух - це сніп з колосся, символ урожаю. Хоча його (або якусь його маловажливу частину) теж іноді спалюють приблизно в цю ж пору року, у даному випадку ми цього символа не бачимо - лише опудало :)

Перейти до статті:  "Масляна на ДВРЗ. Фоторепортаж."

Светлана  20.02.2017 13:39
\n33 трамвай временно сменит маршрут. \nПрим. ред. `Ліски` (цитата): `...з 21 до 24 лютого 2017 року з 00:00 до 04:20 рух трамваїв маршруту № 33 закривається`.

Перейти до статті:  "Через Дарницьку площу ходитиме автобус від Чернігівської до КПІ."

Антоніна  20.02.2017 08:49
`Гірко плаче Україна
І тяжко ридає.
Своїх синів і що померли
Сльозами вмиває.
Плаче ненька Україна,
Плаче кожна мати
Та, що сина відпустила
Волю здобувати`.
(Т.Г.Шевченко)

Перейти до статті:  "Реалії української війни, які не показують по телевізору."

Антоніна Просєкова  19.02.2017 11:33
`...Я не наважувався писати про події на Донбасі, боявся братися за перо, бо не воював в АТО.Та прочитавши поезію Бориса Гуменюка, був шокований. Це саме те, що я шукав: тут є кров, вибухи, кулі. Ми почали з поезії робити спектакль. У результаті вийшла вистава `Блокпост Україна`. Блокпост став символом нашої боротьби. Це символ того, що ми перебуваємо на рубіконі. Вже багато століть поспіль Україна є отим блокпостом між варварами і Європою` - Володимир Петранюк. (`Українське Слово - Літаври`, № 12-1 {2016-2017рр.} ).

Перейти до статті:  "Реалії української війни, які не показують по телевізору."

Антоніна Просєкова  17.02.2017 16:35
`Чи думають ворони?` - художній штрих.
Йшла я до водолікарні. Перед процедурами вирішила трохи посидіти біля корпусу. Пора була осіння, сонячна, але жовте листя вже покрило землю. Через деякий час недалеко від мене примостилася у траві ворона. На сонці її пір'я виблискувало синяво-чорним кольором. Я замилувалася її красою. У дзьобі вона щось тримала, розібрати було важко, що. Вона озирнулася навкруги, побачила мене. Я сиділа спокійно і навкруги більше нікого не було. Коли ворона упевнилася, що їй ніхто не завадить, вона почала лапами розгрібати листя і траву. Зробила ямку, поклала те, що тримала у дзьобі, потім лапами і дзьобом почала засипати листям свою здобич. Коли добре втрамбувала листя, кудись полетіла. Я теж пішла на лікування, але цілий день думала про цю ворону. На який час вона заховала свою провізію? На годину? На день? Чи до зими?

Перейти до статті:  "Як зимують у місті сойки."

Антоніна  17.02.2017 11:28
Дякую за чудову пісню Сойки!

Перейти до статті:  "Як зимують у місті сойки."

Максим  17.02.2017 01:01
`Але про деякі сховища забуває.` - Звідки ми це знаємо? Сойка ж не може точно розрахувати, скільки саме жолудів їй потрібно на зиму, щоб не залишилося жодного. Може, вона нічого не забуває, а просто залишає надлишок невикористаним.

Перейти до статті:  "Як зимують у місті сойки."

Сергій Соколов  16.02.2017 21:06
Шановний Krigolam, майже всі дописувачі нашого сайту підписуються своїми справжніми іменами, і це, на мій погляд, природно. По суті: дякую за висловлені думки.

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Krigolam  16.02.2017 20:51
В то же время, хочу поблагодарить редакцию за отсутствие политической и предвзятой цензуры в отношении размещения комментариев («Я не разделяю ваших убеждений, но готов умереть за ваше право их высказывать» - крылатое выражение о принципах свободы слова, демократии, приписываемое Вольтеру). (to admin - если можно это, пожалуйста в конец).

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Krigolam  16.02.2017 20:44
Думаю, Вы меня поняли. На Ваш ответ напишу в том же стиле: «надо делать хорошо, и не надо - плохо» и вряд ли кто-то аргументировано на это мне возразит.
Вчера мы отмечали с коллегами-«афганцами» вывод войск (официально поздравляли), а сегодня утром, с одним из них, обсуждали эту статью.

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Krigolam  16.02.2017 20:43
Обычным, порядочным людям эта война, конечно же, принесла горе. Также, как за 20 лет до этого 14-летняя американская авантюра в далеком от США Вьетнаме, где они потеряли около 40 000 своих военных и убили миллионы вьетнамцев. Не лучшие страницы своей истории и сегодня пишут основные влиятельные страны планеты, «цивилизованные страны» не отказываясь от регулярной практики военного и политического вмешательства в дела государств, с которыми у них нет даже общих границ. Видимо их правители думают не так как мы с вами. А бывший Госсекретарь США, не только думал, но и говорил: «Есть вещи поважнее мира». Удивительно, конечно, что переполненный мужским населением коммунистический Китай не сильно, пока, активничает в этом направлении.

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Krigolam  16.02.2017 20:41
В первом абзаце статьи автор со скорбью сообщает о погибших на войне наших солдатах и офицерах (мужественных наших парнях), а во второй, практически непрозрачно обвиняет их в убийстве миллиона мирных жителей (не руководители же советского государства и их соратники это сделали лично). В печатных отечественных СМИ нередко в конце статьи приводится опровержение того, что сказано в начале. В нашем же случае, в короткой заметке автор умудрился одновременно сыграть «на похоронах и танцах».

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Krigolam  16.02.2017 20:40
Уважаемый Сергей Соколов. Я впервые сталкиваюсь с тем, что человека использующего в Интернете никнейм называют анонимом. Не помню, чтобы кто-то называл анонимом, скажем Ильфа и Петрова, Марка Твена или Леонида Утесова, я например не смог догадаться назвать анонимом автора обсуждаемой статьи. Создается впечатление, что вы этим хотите сообщить об оппоненте какую-то негативную информацию и заставить читающих Вас думать в «правильном направлении».

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Krigolam  16.02.2017 20:39
В целом, это конечно же не первая заметка информационного ресурса, отражающая на мой взгляд односторонний и пропагандистский подход к событиям. «Вы так часто в таком ключе пишите, что возможно и думаете также». Поэтому я бы попросил редакцию освежить знания о журналистской этике и стандартах. В нашей истории были не только жертвы Майдана и боя под Крутами, но и Январского восстания и Одесской трагедии, вне зависимости от того, кто и как к этим событиям относится и у какой версии, на данный исторический момент, больше поклонников.

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Andrii  16.02.2017 11:13
Клас, де ви це знайшли!
Дарниця - ще тоді повноцінна річка

Перейти до статті:  "З історії Дарниці. Озеро Дарниця."

Антоніна Просєкова  16.02.2017 08:57
А у нас Михайло Олександрович вів географію. Це було в шостому класі (1959 рік). Коли він мені ставив оцінку у щоденник, то затримував мою руку у своїй, дуже прискіпливо оглядав нігті - вони були червоні. Але це не була фарба - вони були такі від природи. Він не вірив і тоді дівчата з місця кричали: `Вона їх не фарбує! Вони такі у неї є!`. Такого я його пам'ятаю. Царство Небесне його душі.

Перейти до статті:  "З історії Дарниці. Озеро Дарниця."

Інна Росєва  16.02.2017 08:24
Підтримую мудрість Сергія Соколова.

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Сергій Соколов  15.02.2017 21:55
Шановний аноніме Krigolam, у тексті замітки викладені факти. У цифрах втрат (як завжди) можуть бути різні версії. Вони не впливають на основний висновок, зроблений у тексті - що війна ламає життя людей. Моя особиста думка така, що афганська авантюра - ненайкраща сторінка радянської історії. Оскільки в ті роки Україна входила до складу Радянського Союзу, то це наша спільна історія - і мужність наших хлопців, і немудрість наших керівників.

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Krigolam  15.02.2017 21:24
Мне не впервой наблюдать желание этого сайта выпрыгнуть из штанов поливая грязью Советский Союз.
Что означает слово наших? В Афганистане за 10 лет погибло около 15000 солдат из всех советских республик (от этого не легче, я не считаю их чужими, но уточнить не мешало бы). По данным ООН (на 06.2016) за 2 года войны на Донбассе погибло около 9,5 тыс. человек - вот здесь как не крути большинство наших граждан.

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Krigolam  15.02.2017 21:23
Согласно статистическим данным ООН о демографической ситуации в Афганистане, в период с 1980 по 1990 год (период войны), общая смертность населения Афганистана составила 614 000 человек. Смертность, это в том числе и естественная смерть. Причем, за 70-80 года (когда там не было советских войск), по данным ООН смертность составила 711 тыс. человек. В этой войне серьезные потери понесли и правительственные войска Афганистана (362 танка, 804 бронетранспортёра и боевых машины пехоты, 120 самолётов, 169 вертолётов), на стороне которых воевали советские солдаты. Их не убивали последние, а в статистике они значатся.
Ну и наконец, не настолько был развит Афганистан, чтобы откинуть его советскими войсками на десятилетия. К тому же НАТО, в которое Украина собирается вступать, воевали там 13 лет с жертвами и разрушениями.
Хватит промывать мозги.

Перейти до статті:  "28 років тому Радянський Союз вивів свої війська з Афганістану."

Максим  15.02.2017 01:00
Интересно, многие ли представили бы себе, что такое буланый, если бы не фотография?
Масть лошади

Перейти до статті:  "Продажа лошадей в Киеве. Буланый жеребец Лукас 2010 г.р."

Антоніна Просєкова  11.02.2017 11:18
Рассказ `КОТ, КОТОРЫЙ НЕ ГУЛЯЕТ САМ ПО СЕБЕ`. В нашем доме у моих соседей жил кот Аргон. Он был очень боевой по характеру. Об этом свидетельствовали откушенное ухо и подбитый глаз. Он не боялся ни других котов, ни собак, ни людей. В нашем дворе Аргон был полным `хозяином` и временами вел себя даже очень нагло. Как-то летом у нас на кухне было открыто окно. Я приготовила завтрак для внучки и поставила тарелку на стол. Пошла за внучкой в комнату. Приходим с ней на кухню, а на столе... пустая тарелка! `Ах ты плут!` - догадалась я, что это был соседский кот. Я не была одинока в таких деяниях котика. Другие соседи тоже жаловались на этого `воришку`. А однажды произошел чрезвычайный случай. Хозяйка Аргона варила в кастрюле курицу целиком. Ей что-то понадобилось в комнате и она вышла из кухни. В это время кот прыгнул на плиту, из кипящего бульона вытащил курицу и выскочил с ней через открытую форточку! Какое же было наше удивление, когда мы узнали, куда потащил курицу Аргон! Оказывается, в подвале дома жила кошка и у неё были маленькие котята. Эту украденную курицу Аргон притащил кошке с котятами! После этого случая весь двор зауважал бесстрашного кота. Это кот, который не гулял сам по себе. Вот так!

Перейти до статті:  "Петиція: визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва."

Антоніна  08.02.2017 09:22
На додаток до цього матералу пропоную цікаву книжку Лілії Казанцевої та Віталія Кислюка `КИЇВСЬКЕ ВІКНО У ВСЕСВІТ` (Історія Київської астрономічної обсерваторії в контексті історії розвитку національної та світової науки). Видано ТОВ `Інформаційно-аналітична агенція `Наш час`, Київ - 2006.

Перейти до статті:  "7 февраля 1845 года в Киеве была открыта обсерватория."

Інна Росєва  06.02.2017 13:22
Мабуть, вже втомилися всі від морозів та снігу, який так дошкуляє автомобілістам на наших дорогах. Пропоную свій обнадійливий вірш, написаний ще у 2005 році `ВЕСНА ПРИДЁТ !`:
Весна придёт и снег растает, и с крыши слёзы потекут.
А пока лёд сосульками свисает, и горы снега дворники метут.
Весна придёт и снег растает, и побегут дорогой звонкие ручьи.
А сейчас снежинки тают, попав на руки тёплые мои.
Весна придёт и снег растает, и птицы звонко запоют в лесу.
Ну а сейчас, кружась, танцуя в снежном хороводе,
Я покоряюсь волшебству зимы!
Весна придёт и снег растает...

Перейти до статті:  "Тижневий план роботи Дніпровської РДА."

Сергей  06.02.2017 09:39
Людмила,номер маршрутки записан? Если есть, набираете 044-291-09-57, это перевозчик ЧП `Авен-Езер`, которому принадлежит маршрут и говорите обо всем, а еще добавьте что ни один водитель на маршруте не обелечивает пассажиров проездными документами и пора заканчивать с этим беспределом.Жаль я не был свидетелем описанного Вами случая,он бы вернул ребенку деньги.

Перейти до статті:  "Маршрутка ?211 знову дорожчає."

Людмила  06.02.2017 08:40
Скарга на водія маршруту 211. Сьогодні вранці о 08.35 (06.02.2016 р.) водій не віддав здачу дитині, аргументуючи це тим, що за проїзд ще не передали гроші пасажири, які зайшли на задні двері. Від зупинки `вул. Довбуша` до зупинки `б-р Давидова` син здачі так і не дочекався, хоча й декілька разів голосно просив віддати гроші.

Перейти до статті:  "Маршрутка ?211 знову дорожчає."

Всегда  03.02.2017 10:14
От Черниговской до Политеха можно и на метро доехать, а с ДВРЗ нельзя. Похоже невыгодно делать то, что надо людям.

Перейти до статті:  "Через Дарницьку площу ходитиме автобус від Чернігівської до КПІ."

Оксана  02.02.2017 18:00
Может и хотели бы переселится в три рядом стоящих свечки, но уж больно цены были высокие, да и однокомнатных квартир там не было, большинство трехкомнатные с большущими площадями. Лично я, не слышала о предложении в переселении.

Перейти до статті:  "Жильцы хрущёвок на ДВРЗ отказываются отселяться в новые дома?"

Сергей  31.01.2017 20:52
Вообще удивляюсь,как этот маршрут до сих пор существует. 2-3 человека туда и столько же обратно.Видно становится дороговато гонять порожняк.

Перейти до статті:  "Маршрутка до Епіцентру тимчасово не ходитиме."

Светлана  28.01.2017 11:35
Оксана - это не ревность, а констатация фактов. 11 школа также нуждается в ремонте. Причём в капитальном. В 11 школе также учатся дети ничем не хуже, чем в 103 школе. И коль поднимается вопрос депутатом Тесленко о 103 школе, то нужно было сразу ставить вопрос и об 11 школе. А то странно как-то получается.

Перейти до статті:  "Странніков обіцяє фінансування реконструкції 103-ї школи."

Оксана  27.01.2017 14:39
103 школа намного меньше 11 школы. В ней даже актового зала нет. Спортзал служит и для физкультуры и для собраний и для концертов. И там всегда не помещались дети, когда то была вторая смена, а сейчас садики.И вообще что за ревность?

Перейти до статті:  "Странніков обіцяє фінансування реконструкції 103-ї школи."

Всегда  27.01.2017 07:59
Проездные надо требовать всегда, а не теперь - потому что это помощь налоговикам и соответственно государственному бюджету. Только водилам и их хозяевам это не нужно - свою шерсть с государственной они никогда не путают.
Светлане. Для того город и отдает маршруты частникам, чтобы не иметь головную боль. Иметь доходы от перевозок людей, а не расходы и критику. Скорее всего коммунального транспорта в ближайшем будущем не будет и Вы (и я) как наши бабушки в нем кататься бесплатно не сможете. Как не будет много чего полезного для небогатых людей. Так что наслаждайтесь завоеваниями прошлого. Недолго осталось.
А зарплаты в наше время за счет цен и повышают - отчисления в бюджет больше, когда цены выше. Так что в начале цены, а потом зарплаты.
Но в принципе все справедливо.

Перейти до статті:  "Маршрутка ?211 знову дорожчає."

Всегда  27.01.2017 07:35
Поднимается настроение когда вижу Буцефала. Успехов Вам Ольга и побольше хороших людей на жизненном пути

Перейти до статті:  "Клуб Конный манеж благодарит за помощь."

Всегда  27.01.2017 07:28
Называют те, кто строит, а за 25 лет впочти ничего кроме супермаркетов непостоянно и не создано. Криворуких всегда тянет переименовывать и на заборах писать.

Перейти до статті:  "Ще одна вулиця ДВРЗ буде присвячена опришкам?"

Максим  26.01.2017 01:25
Мабуть, зв'язок такий, що вул. Новоросійська проходить на межі з лісом - типовим атрибутом партизанського руху :)

Перейти до статті:  "Ще одна вулиця ДВРЗ буде присвячена опришкам?"

Максим  26.01.2017 01:21
Дуже гарне нововведення. Цікаво, чому б цей маршрут не зробити і вдень - багато пасажирів зраділи б можливості доїхати від вокзалу напряму до Дарницької (Ленінградської) площі чи навіть Троєщини, хоча останній варіант дуже повільний.

Перейти до статті:  "Нічний тролейбус на Дарницькій площі."

Светлана  21.01.2017 15:04
Желательно, чтобы весь городской транспорт был в коммунальной собственности. Город должен закупать автобусы, тролейбусы, маршрутки и вводить параллельно с частными маршрутками. И естественно проезд должен быть дешевле, чем у частников, тогда у частников не будет соблазна шкуру драть с народа. А то у нас власть имущие за год начинают рассказывать как они будут повышать зарплаты и пенсии. Люди ещё эти копейки не успели получить на руки, а торгаши, маршрутчики, комунальщики тут же поднимают цены. И получается поднимают пенсии и зарплаты на 3 копейки, а цены увеличиваются в несколько раз.

Перейти до статті:  "Маршрутка ?211 знову дорожчає."

admin  20.01.2017 20:35
З 21 січня приватні перевізники піднімуть ціну на проїзд у маршрутках Києва на 1 гривню.
`З перевізниками провели переговори на рівні керівництва міста. Прийняли спільне рішення, що з суботи подорожчає проїзд у всіх маршрутках на 1 гривню. Тобто, якщо раніше за проїзд брали 4, 5, 6 гривень, тепер він стане 5, 6, 7 гривень`, - сказав керівник комунальної служби перевезень КМДА Сергій Савтир.
Комунальне підприємство `Київпастранс` повідомляє, що проїзд їхніми маршрутками поки що дорожчати не буде.

Перейти до статті:  "Маршрутка ?211 знову дорожчає."

Alex  20.01.2017 19:33
А 423 и 555?

Перейти до статті:  "Маршрутка ?211 знову дорожчає."

Сергей  19.01.2017 20:28
Так, теперь надо требовать проездных билетов у водителей, пусть выдают всем пассажирам, потому что это уже ПЕРЕБОР!!! Всех призываю,кто пользуется этим маршрутом требовать билеты у водителей! Если бы все деньги,которые мы отдаём водителю за проезд доходили до кассы,то и подымать стоимость проезда не надо было бы.Половину водители в карман ложат. Это должен знать владелец маршрута 211.

Перейти до статті:  "Маршрутка ?211 знову дорожчає."

продовження  06.01.2017 11:58
віку любов до братів наших менших, до природи рідного краю і всієї України, а також любові і шанобливого ставлення до рідної української мови.
Бажаю авторові подальших творчих злетів та рясних врожаїв на літературній ниві.

Перейти до статті:  "Ювілей українського письменника Григорія Кримчука."

Інна Росєва  06.01.2017 11:51
ВІтаю Григорія Павловича з ЮВІЛЕЄМ! Можу тільки повторити свій відгук про його творчість, який писала ще у 2009 році: `Талант європейського рівня`. Читаю, перечитую і знову перечитую, не можу відірватися. Ні, це не Р. Кіплінг і не Д. Лондон, не Ф. Монуєт і не Д. Даррелл, не, не ... Це захоплюючий `роман` із життя тварин з неймовірними сюжетами, який з цікавістю та насолодою читають як діти, так і дорослі. Дивовижні в цій книжці не тільки пригоди тварин, а й художнє слово, яким так майстерно володіє автор і не дає зупинитися читачеві, поки не дійдеш до останньої сторінки цього вишуканого художнього витвору.
Це фантастичне мереживо зі слів м'яко тебе огортає, і ти вже під впливом письменника летиш на крилах уяви і опиняєшся чи то у схованці Наймудрішого Зайця, чи біля кладки Темної Спинки, чи спостерігаєш у норі за сиротами-борсученятами, які вже ніколи не побачать своєї трагічно загиблої матері. І ти, не зупиняючись, читаєш, бо дуже хочеться дізнатися, чи виживуть ці малюки, чи посміхнеться їм фортуна.
`Дивовижні пригоди тварин` Григорія Кримчука не тільки навіюють смуток за долі звірів, яких ми повинні оберігати як важливу ланку великого ланцюга Природи, а й охоплюють радістю і гордістю, наповнюють серце любов'ю до такого щедрого таланту письменника європейського рівня.
Книжка прищеплює людям різного в

Перейти до статті:  "Ювілей українського письменника Григорія Кримчука."

Светлана  05.01.2017 21:51
На ДВРЗ есть не только 103 школа, а и школа №11. Странно, что деньги на 11 школу не запланировали выделить. Не потому ли что Тесленко П.П учился в 103 школе? Кстати школа №11 построена намного раньше 103.

Перейти до статті:  "Странніков обіцяє фінансування реконструкції 103-ї школи."

Читачка  05.01.2017 09:56
Дякую, пане Максиме, за відповідь! Успіхів у подальшій праці!

Перейти до статті:  "Флора ДВРЗ: список - чотирма мовами, статті - трьома!"

Максим  03.01.2017 23:40
Порядок колонок відображає хронологію створення перекладів статей, і тому не має суттєвого значення. Списки на різних мовах відрізняються лише заголовком та алфавітним сортуванням. Проект ще не завершено, чекайте оновлень!

Перейти до статті:  "Флора ДВРЗ: список - чотирма мовами, статті - трьома!"

Читачка  03.01.2017 21:08
Цікавий проект. Картинки вражають! Шановний авторе, а чому список рослин починається російською, а не українською? Дякую за відповідь!

Перейти до статті:  "Флора ДВРЗ: список - чотирма мовами, статті - трьома!"

Інна Росєва  02.01.2017 15:58
Дарую читачам найновіший шкіц `Новорічний `подарунок``:
-Господи, де ж вони поділися? Скільки я їх можу вже шукати? Ну, були у мене гості. Та навіщо вони гостям? Ну, випили ми трішечки по бокалу ... компоту із смородини та сливи. Хіба з нього сп,янієш!? Та і гості були чемні, не вередували, тільки багато сміялися з дотепів. Тож, ця версія відпадає. Тоді яка інша? - запитувала себе господиня і далі була стурбована пропажею, - Вже і за диваном їх немає. Навіть всю пилюку за ним прибрала, до якої 31 числа не дійшли руки . І що це ти мені, Півнику, заподіяв? Вирішив зробити такий `подарунок`? - продовжувала у розпачі жінка, - Ще тільки другий день Нового року, а ти вже так глузуєш із мене? А що буде далі!? Ні! Я таки їх знайду! - налаштувала себе на позитив і взяла покривало, з якого раптом щось випало, - О, радість! - вигукує, - Знайшла! Мої любі! Мої навушники! Тепер буду слухати класичну музику, за якою так скучила! Пробач мені, Півнику, що так необачно тебе образила. Доведеться спокутувати цей гріх. -якось сумно додала, а потім перевела настрій на мажор, - Хай нам всім щастить у Році Червоного Півня!

Перейти до статті:  "Новорічні розваги в Києві."

Читачка  02.01.2017 10:39
Дякуємо редакції за цікаве оформлення новин!
З НОВИМ ЩАСЛИВИМ РОКОМ 2017 !!!

Перейти до статті:  "Новорічні розваги в Києві."

Читачка  01.01.2017 12:30
Від усіх читачів дякую адміністрації за побажання і за цікавий ролик! Подальших вам успіхів на правильному шляху! Хай рік Півня принесе багато щасливих моментів!

Перейти до статті:  "З прийдешнім Новим роком!"