Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2020 рік

Антоніна  25.12.2020 19:29
Дякую Адміну за таке оригінальне привітання зі святами. Щедрик буде жити віки.

Перейти до статті:  "Український Щедрик завітав до Азербайджану"

admin  24.12.2020 20:47
Дякуємо, пане Юрію! Дуже цікаво!

Перейти до статті:  "Довоєнні будинки ДВРЗ: житловий будинок на 20 квартир."

Юрий Н.  24.12.2020 20:33
(окончание)
2. Отопление в доме было центральное, от котельной в подвале соседнего дома № 101 (бывший № 40).
3. Центрального горячего водоснабжения в доме не было по крайней мере до 1966 г. До газификации дома в ~1953-54 г. в моей квартире горячая вода для ванной готовилась в 500-литровом баке-накопителе под потолком кухни, подогреваемом самотёчной системой посредством 2-дюймовой трубы, проходящей через топку дровяной печи. После газификации печь и бак снесли и установили газовую колонку.

Перейти до статті:  "Довоєнні будинки ДВРЗ: житловий будинок на 20 квартир."

Юрий Н.  24.12.2020 20:30
Проживал в доме № 103/1 с момента его сдачи в 1951 г. после восстановления пленными немцами до 1966 г. Сообщаю его характеристики.
1. В доме 18 квартир, по две квартиры на лестничной клетке. В первом подъезде квартиры с нечетными номерами 1, 3, 5 – двухкомнатные, в них в ванной комнате есть окно во двор, балкон в маленькой комнате и окно в кухне выходят на торец дома на Волховскую. Туалет и ванная раздельные. В большой комнате два окна – на торец и на Алма-Атинскую. Аналогичные зеркально-симметричные двухкомнатные квартиры №№ 14, 16, 18 в третьем подъезде. Квартиры №№ 2, 4, 6 в первом подъезде и 13, 15, 17 в третьем подъезде – четырехкомнатные, одна из комнат была проходной. Все четырехкомнатные квартиры при мне были коммунальными, по комнате на семью. Планировку квартир среднего подъезда точно не помню. (окончание следует)

Перейти до статті:  "Довоєнні будинки ДВРЗ: житловий будинок на 20 квартир."

Антоніна  06.12.2020 12:47
Вітаю всіх, хто служив і хто служить з ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! Бажаю тільки ПЕРЕМОГИ над агресором і миру в Україні.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  05.12.2020 16:56
Дякую Сергію Соколову за цікаве дослідження вулиці мого дитинства.

Перейти до статті:  "Ще одна назва Алматинської вулиці"

Сергій Соколов  04.12.2020 22:02
Людмило, дякую за коментар. Проте погодитись з ним не можу. Наведу найбільш авторитетний для мене аргумент - цитату з коментаря читача сайту `Ліски` Володимира (Приходька): `...Що стосується двоповерхового будинку, його було зруйновано під час війни. На тому місці, після війни побудовано триповерховий`.

Перейти до статті:  "Ще одна назва Алматинської вулиці"

Людмила  04.12.2020 21:49
Уточнюю: будинок 101 (бувший номер 40) побудований у 1950 році на вільному місці. Так розповідав Борис Миколайович Мелентьєв, що все життя пропрацював на ДВРЗ, починаючи з моменту будівництва заводу.
Зруйнований під час війни і відбудований після неї був нинішній буд.103.

Перейти до статті:  "Ще одна назва Алматинської вулиці"

Читачка  23.11.2020 07:42
Таке диво, як у казці Самуїла Маршака `Дванадцять місяців`. Осінь продовжує чарувати.

Перейти до статті:  "У київському ботсаду зацвів гамамеліс"

Люда  22.11.2020 12:55
На месте танцплощадки сейчас постороили церковь, я помню мы в конце 70-х бегали смотреть, как наша воспитательница (56 садик не далеко)там танцует. В конце 80-х танцплощадка уже не работала, но мы ещё туда забирались для первых встреч и поцелуев. Вокруг фонтана был парк и лавочки, на них вечерами играли на гитарах...

Перейти до статті:  "Ще два фото фонтану на ДВРЗ."

admin  18.11.2020 09:09
З посиланням - так.

Перейти до статті:  "Кінохроніка 1980 року: вулиці Літинська й Марганецька, Будинок культури ДВРЗ"

Вася  18.11.2020 09:07
На фейсбук с сылкой на ваш сайт скинуть видео можно?

Перейти до статті:  "Кінохроніка 1980 року: вулиці Літинська й Марганецька, Будинок культури ДВРЗ"

Антоніна  16.11.2020 12:55
Дякую редакторові сайту С.Соколову за оприлюднення мого невеличкого опусу. Авторка.

Перейти до статті:  "Осінь 2020"

А.Просєкова  31.10.2020 08:53
Дякую за публікацію! Бажаю всім приємних вихідних!

Перейти до статті:  "Чаювання"

Читачка  20.10.2020 12:15
Дякую, що пояснили!

Перейти до статті:  "Дарницьку площу прикрасили сакурами"

admin  18.10.2020 20:26
Флагшток з прапором на місці - у центрі площі. На фото його щогла зливається з опорою освітлення, яка знаходиться праворуч від світлофора.

Перейти до статті:  "Дарницьку площу прикрасили сакурами"

  17.10.2020 10:42
А флагшток із прапором України, що стояв всередині площі, зняли? Чи його просто не видно на фото? Нещодавно він ще там майорів.

Перейти до статті:  "Дарницьку площу прикрасили сакурами"

admin  11.10.2020 18:49
Шановний Авторе Фото, джерело інформації (тексту і фотографій даної замітки) зазначене у першому абзаці даної замітки.

Перейти до статті:  "Экскурсия на древнюю Троещину. "

Автор Фото  11.10.2020 17:49
Вы не законно используете авторские фото! Подаем на Вас в суд

Перейти до статті:  "Экскурсия на древнюю Троещину. "

Максим  11.10.2020 01:40
Церцис канадський у ботсаду Фоміна
http://lisky.org.ua/site/news/news2295.shtml

Перейти до статті:  "У парку на Дніпровській набережній висадили 10 дерев церсису канадського"

admin  05.10.2020 13:36
Геннадий, спасибо за комментарий - очень интересно и познавательно!

Перейти до статті:  "В озері Тельбин купатися можна, а в Лісовому - ні."

Геннадий  04.10.2020 16:16
Там не болото было, а березняк (с кучей сыроежек и подберезовиков) и где сейчас озеро частные огороды... Болота не помню, а только ямка 10х15 метров в грязной водой (примерно на том месте, где сейчас насосы на озере) и точно все жители ДВРЗ называли Колдёбкой...

Перейти до статті:  "В озері Тельбин купатися можна, а в Лісовому - ні."

Читачка  28.09.2020 07:17
Дуже вдячна редакції за публікацію таких новин.

Перейти до статті:  "Аліса в країні див. Друга частина"

admin  26.09.2020 18:26
Редакція не має фактів стосовно брата.

Перейти до статті:  "Цього дня народився дільничний ДВРЗ Михайло Маценко"

Вася  26.09.2020 16:40
А правда, что он своего брата посадил?

Перейти до статті:  "Цього дня народився дільничний ДВРЗ Михайло Маценко"

А.Просєкова  18.09.2020 14:57
Дякую за яскраве оформлення статті! Бажаю подальших успіхів у творчості!

Перейти до статті:  "До зоопарку - всією родиною"

Читачка  16.09.2020 20:01
ПАЛІАТИВ - (від фр.palliatif від латин. palliatus - прикритий від pallium - покривало, завіса). 1. Засіб, що тимчасово полегшує хворобу, але не ліквідує її. 2. перен. Малодієвий захід. (Сучасний словник іншомовних слів, ПП `ТОРСІНГ ПЛЮС`, Харків, 2009, стор. 496)

Перейти до статті:  "В місті Києві флагман паліативної допомоги тепер — 11-та лікарня?"

Інна Росєва  10.09.2020 07:30
Як кажуть ` не вір написаному`. Колектив сайту `Ліски` провів повне дослідження щодо перебування на ДВРЗ маршала Будьонного, про що 17.06.2018 написана велика стаття `Маршал Будённый на ДВРЗ: легенда и факты` Там же зроблено висновок: `Подведем итог: маршал Буденный посетил Дом культуры ДВРЗ (г. Киев) не в 1954-ом, а в 1957 году...`. Дякую авторам цієї статті і вибачаюсь перед читачами за неточні факти.

Перейти до статті:  "Моя Алма-Атинська. Уривки з книги Інни Росєвої. Частина 3."

Данила Петренко  07.09.2020 17:26
На фото часів німецької окупації я побачив ще одну схожу будівлю.
Поряд з якимось кутоподібним корпусом, y зоні тупика.

Перейти до статті:  "У Києві відновлюють будинок початку XIX століття."

admin  05.09.2020 10:58
Дякуємо за привітання!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  05.09.2020 09:53
Вітаю колектив сайту `Ліски` з 10-ю річницею з дня його заснування! За десять років Ви зробили багато цікавих інформаційно-аналітичних, історичних та культурних новин. Бажаю не зупинятися на досягнутому і продовжувати потрібну роботу. Здоров`я, благополуччя і натхнення для креативних планів!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

А.Просєкова  25.08.2020 08:54
Дякую, пане Редакторе, за публікацію статті!

Перейти до статті:  "Народжені в третьому тисячолітті"

Антоніна  23.08.2020 16:31
Дякую за хороші новини і красиві фотознімки. Чи можно повторити ці знімки у ранковий сонячний час? Дякую!

Перейти до статті:  "З Днем державного прапора!"

admin  14.08.2020 10:42
Катерино, дякуємо за коментар. Помилки в базі даних (Скабіоза, Кніпхофія, Рукола, Оксибафус, Спориш) виправили.

Перейти до статті:  "Монитор расцветания как развитие проекта Флора ДВРЗ."

Катерина  08.08.2020 20:54
Мне кажется, что на фото от 7.06.2020 в мониторе расцветания не спорыш, а руккола:)
Спасибо большое за вашу работу!!!!! Это огромный труд!!

Перейти до статті:  "Монитор расцветания как развитие проекта Флора ДВРЗ."

Ірина  27.07.2020 09:50
Дуже корисна інформація! Моя величезна подяка!

Перейти до статті:  "Куди киянам викидати старі меблі та ремонтні відходи?"

Читачка  26.06.2020 10:01
Сьогодні вітаю чоловіків на ім`я СЕРГІЙ, а жінок - на ім`я АНТОНІНА. Хай Небесні Янголи охороняють Вас завжди.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  24.06.2020 14:22
Максиме, дякуємо, дуже цікаво!

Перейти до статті:  "Українські полярники в Антарктиді відсвяткували Мідвінтер. "

Максим  24.06.2020 14:10
На цій станції не буває справжньої `полярної ночі`, тобто періоду, коли сонце цілодобово нижче горизонту. Найкоротший день складає близько 3 годин. Крім того, там на подив не так уже й холодно - зима лише на 2-3 градуси холодніша за середню київську! Хоча і влітку там у середньому лише +1, і цілий рік сильний вітер.

Перейти до статті:  "Українські полярники в Антарктиді відсвяткували Мідвінтер. "

Антоніна Просєкова  19.06.2020 10:45
22 червня - День скорботи, пам`яті і вшанування жертв війни в Україні. Пропоную на цю тему книжку Марії Савчин `Тисяча доріг`, вид-во `Смолоскип`, Київ, 2017 рік. Марія Савчин (`Марічка`) - дружина Василя Галаса (`Орлана`) - Провідника ОУН Волині й Полісся, а перед тим заступника Провідника ОУН Закерзонського краю. Про бачене і пережите розповідає учасниця підпільно-визвольної бортьби під час і після Другої світової війни Марія Савчин.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  17.06.2020 10:02
Дякуємо за коментар! Тепер зрозуміло, що то не декоративне віконце, а віконце каси. А з правого боку, схоже, поштова скринька.

Перейти до статті:  "Фото 1950-х років: вхід на стадіон ДВРЗ. "

Читачка  16.06.2020 12:39
Такий вхід до стадіону я пам`ятаю добре. Коли вчилася у 5-му, 6-му та 7-му класах, групою школярів ходили на зимовий стадіон, щоб покататися на ковзанах. Вхід був платний, для цього і працювала каса в лівій стороні воріт. Це були 1958 - 1960 роки.

Перейти до статті:  "Фото 1950-х років: вхід на стадіон ДВРЗ. "

admin  12.06.2020 17:43
Дякуємо за коментар. Замінили текст `Обточування колісної пари на ДВРЗ` на `Обточування колісної пари`.

Перейти до статті:  "Обточування колісної пари "

Vas  12.06.2020 17:19
Это не ДВРЗ на видео, тщательнее проверяйте источники

Перейти до статті:  "Обточування колісної пари "

Антоніна  31.05.2020 16:00
Дякую редактору за публікацію і за дизайн статті! Бажаю подальших творчих успіхів! Антоніна Просєкова

Перейти до статті:  "Київ і `Київ`. "

Читачка  22.05.2020 12:44
Дякую редактору за чудовий матеріал, за достойну відзнаку Цього Дня!

Перейти до статті:  "22 травня - день перепоховання Тараса Шевченка у Каневі. "

admin  20.05.2020 06:55
Тетяно, дякуємо за коментар. Слово `герой` - багатозначне. Наприклад, героями називають дійових осіб літературних творів. У редакційному коментарі від 14.07.2018 слово `герой` вжито в значенні `видатна історична особа`. Стосовно коригування `вогню по Україні`, то про такий факт не відомо. У публікації йдеться про військові навчання, в ході яких зазвичай обстрілюють мішені.

Перейти до статті:  "Урочище Волчья гора в Киеве станет парком имени Нестерова?"

Тетяна  19.05.2020 22:05
Якого дідька цей Нестеров герой України? Такий же окупант, тільки у профіль. С Вовчої гірки коригував артилерійський вогонь по Україні і він герой?

Перейти до статті:  "Урочище Волчья гора в Киеве станет парком имени Нестерова?"

Антоніна  16.05.2020 13:00
Вітаю шановного редактора Сергія Соколова з Днем Народження! Бажаю успіхів, як у творчості, так і в житті! Антоніна Просєкова

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  11.05.2020 08:44
Олександре, дякуємо за змістовний коментар.

Перейти до статті:  "Дарница"

Олександр  10.05.2020 19:00
Очень очень интересная статья. Мне 62 года и я помню эту речку, когда на Пражской она еще была открытой и из нее еще брали воду для быта. стоял коловорот для поднятия воды. теперь там заправка. А в 70 году я поймал в ней щуку. а в 2018 году я купил карасей и запустил в районе ТЭЦ. Но потом вода почернела. вряд ли они выжили.

Перейти до статті:  "Дарница"

Читачка  09.05.2020 07:01
Пропоную уривок із вірша Надії Красоткіної `МИР НА ЗЕМЛІ`:
`...Мир на землі - це дім і мама, й тато,
Й любові стільки - просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті - хліба коровай.
Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар - щастя і любов.` (З відкритих інтернет-джерел)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  05.05.2020 12:53
До коментаря: 05.05.2020 12:46
Мається на увазі наступна книга: Мануилова Н. Г. `Любимая Дарница. Оглядываясь на ХХ век…` Киев, Альфа Реклама, 2016. 77 с. : фот., карт. КУ Шифр А34235 / 9(с2) / М24.
---
Книга создавалась как воспоминание коренных жителей Левобережья Киева о жизни Дарницы в ХХ веке, дополнена сведениями общей истории столицы Украины, а также всей страны. Дается исторический обзор, описание возникновения и развития Новой Дарницы, ее топонимики, воспоминания дарничан о жизни после войны. Книга предназначена для тех, кто рос на дарницких улицах, а также всех интересующихся историей Киева.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Нинель  05.05.2020 12:46
Обращаюсь к ветеранам Старой Дарницы. В своей книге `Любимая Дарница` я привожу воспоминания старожилов о расстреле нацистами осенью 1941г. 54-х дарницких евреев,среди которых был сбежавший подросток- уроженец Старой Дарницы. Расстрел проходил в лесу в районе ул.Вереснева и Санаторная. Может., кто-то помнит рассказы родственников об этом, знает имя сбежавшго мальчика. Я собираю свидельства дарничан об этом расстреле, чтоб передать их в КМДА для разрешения увековечивания памяти дарницких мучеников. Прошу обращаться тел.566-3751 или ninel53@UKR.NET

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  03.05.2020 10:35
Схід Місяця у певну дату, але в різні роки відбувається в неоднаковий час. Можна приблизно стверджувати, що сходи Місяця повторюються кожні 29.5 днів. 29.5*12 ~ 354 (мусульманський рік). На ці розрахунки накладаються ще 365-денний, 9-річний та 19-річний цикли. Мають пройти сотні років, доки схід Місяця 30 травня у київській місцевості ДВРЗ знову припаде на той же час, що на слайд-шоу цієї замітки.

Перейти до статті:  "Сьогодні - День астрономії. "

Читачка  03.05.2020 09:10
Сьогодні схід Місяця буде о 14:50, захід о 4:32 (перша чверть була 30 квітня). Так пише `Цікавий календар 2020`, видавництво `Преса України`. www.pressa.gov.ua

Перейти до статті:  "Сьогодні - День астрономії. "

Антоніна Просєкова  02.05.2020 08:33
Автор. Це не ностальгія за минулим. Це історія людей, яким довелося жити у ту епоху. Ми не вибираємо час - час вибирає нас.

Перейти до статті:  "Зустріч із дитинством. "

Антоніна Просєкова  01.05.2020 07:02
Дякую редактору сайту `Ліски` Сергію Соколову за велику працю!

Перейти до статті:  "Зустріч із дитинством. "

admin  24.04.2020 11:21
Дякуємо за уточнення, змінили текст `до 2006` на текст `2002`.

Перейти до статті:  "Два фото будинку 101Б з інтервалом у 15 років. "

Антоніна  24.04.2020 11:11
Уточнення. Перше фото будинку 101-Б знято у 2002 році.

Перейти до статті:  "Два фото будинку 101Б з інтервалом у 15 років. "

Інна  24.04.2020 09:59
Шановний Адміне! Що означає `Переклад тексту пісні власний`? Якщо це Ваш особистий переклад , то він мені більше подобається, ніж переклад Володимира Книра, як вказано на сторінці UAHhistory. Ваш переклад більш мелодійніший і більш романтичніший, з чим Вас і вітаю!

Перейти до статті:  "Цього дня народився автор пісні Це остання неділя. "

Читачка  24.04.2020 08:18
Пам`ятаю з дитинства номери будинків 29, 30, 40, 55 та будинок № 2, в якому розміщувався м`ясний відділ з його торцевої сторони, що виходила на вул. Волховську.

Перейти до статті:  "Два фото будинку 101Б з інтервалом у 15 років. "

Антоніна  01.04.2020 08:31
З ДНЕМ СМІХУ!
- Чим займаєшся?
- Суспільно корисною працею.
- Якою саме?
- Відпочиваю на дивані і нікому не заважаю. (Цікавий календар, 2020)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Інна  25.03.2020 16:35
Царство Небесне її душі та Світла їй пам'ять.

Перейти до статті:  "Ірина Бекешкіна: про своє життя, українців та Україну. "

Антоніна  23.03.2020 10:24
Дякую редакції за публікацію моєї роботи.

Перейти до статті:  "Зимовий березень у Соцмісті."

Антоніна Просєкова  21.03.2020 08:38
Вітаю романтиків із Всесвітнім Днем Поезії! Пропоную невеличкий весняний вірш Ліни Костенко:
Дощі програють на городах гаму.
Трусне зелені кучері весна.
Педалі днів натисне під ногами -
і заспіває пташка голосна.
Засяють ночі зорями жасминно.
І срібний дощ підніме жалюзі -
Півонії, рожеві, як фламінго,
Стоять в городі на одній нозі.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Інна  09.03.2020 11:07
До дня народження Тараса Григоровича Шевченка пропоную невеличкий уривок з його вірша `Тарасова ніч`: `... Встає хмара з-за Лиману,/ А другая з поля;/ Зажурилась Україна - / Така їїдоля! / Зажурилась, заплакала, / Як мала дитина. /Ніхто її не рятує... / Козачество гине;...` (6 листопада 1838, С.- Петербург)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  08.03.2020 07:14
Мамо найдорожча,Мамочко єдина,
Щирі побажання - від доні до сина!
Квіточок пахучих принесли багато
В цей весняний ранок, у велике свято!
О.Гаєцька

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Андрій  19.02.2020 23:16
Серіал хароший, але є одна Велика Проблема, сценарист похоже не знав але нажаль це суцільна копія серіалу `Чужой Район`. Ті хто дивились його мене зрозуміють. Тож, Я трохи розчарований...

Перейти до статті:  "Зйомки фільму про дільничного з ДВРЗ."

admin  16.02.2020 10:31
Спасибі за коментар!

Перейти до статті:  "ДВРЗ: від клубу до Центру культури та мистецтв."

Читачка  16.02.2020 10:26
Так, цей `третій клуб` називали в той час `клубом паровозників`, бо він знаходився недалеко від паровозного депо. В цьому депо працював мій батько вахтером в останні роки свого життя. Він помер на робочому місці від серцевого нападу у 1959 році. Коли була його чергова зміна, я носила йому обіди після занять у школі. Тож проходила повз барак у якому демонстрували фільми.

Перейти до статті:  "ДВРЗ: від клубу до Центру культури та мистецтв."

Сергій Соколов  15.02.2020 18:57
Пане Юрію, дякую за коментар. Мушу визнати, що стосовно `третього клубу` виникло непорозуміння. Фото бараку на Машиністовській, 8 підписане в замітці як `ілюстративне` - тобто, `приблизно такий вигляд міг мати пристосований під тимчасовий клуб барак`. Таким чином, місцезнаходження `третього клубу` залишається невідомим. У старожилів є припущення, що він міг бути в районі заводської їдальні (зліва від заводоуправління). До речі, найближчими днями читайте замітку `Шостий клуб ДВРЗ`.

Перейти до статті:  "ДВРЗ: від клубу до Центру культури та мистецтв."

Юрий Н.  15.02.2020 18:35
Окончание. Кстати, последний мультик, который мне довелось смотреть в `четвертом` клубе где-то в 1954 г., назывался `Полет на Луну`, все следующие фильмы мы смотрели уже в новом Дворце культуры. Из представленных тезисов можно выдвинуть версию, что в пояснительной записке к Генеральному плану 1947 г. речь идет о совсем другом бараке, и что барак на Машинистовской дом 8 хотя и был клубом, но не был клубом ДВРЗ. Земли и здания в районе Машинистовской всегда принадлежали предприятиям Дарницкого железнодорожного узла. Уточнения можно было бы получить у 80-ти и более летних ветеранов ст. Дарница и Дарницкого паровозного депо.

Перейти до статті:  "ДВРЗ: від клубу до Центру культури та мистецтв."

Юрий Н.  15.02.2020 18:32
Позволю себе высказать некоторые размышления по поводу принадлежности `третьего`, как он назван в статье `ДВРЗ: від клубу до Центру культури та мистецтв`, клуба. Во-первых, насколько мне помнится, по траверсу въездных ж/д ворот ДВРЗ (примерно по ул. Олексы Довбуша) всегда проходила незримая граница заводского поселка. Дальше проживали и царили `деповские` (в терминологии пацанов). Что-либо восстанавливать и оборудовать на `чужих` землях и в зданиях и сооружениях, не принадлежащих заводу, ДВРЗ при всем своем богатстве не имел права -- такие деяния во все времена квалифицировались и квалифицируются как нецелевое расходование средств и являются уголовным преступлением. Во-вторых, район ул. Машинистовская находится за пределами представленного на данном сайте в статье `Проект післявоєнної відбудови ДВРЗ (1947 рік)` Генерального плана проектного задания жилого поселка ДВРЗ 1947 г. В третьих, в чрезвычайно информативной монографии `Дарниця: роки, події, люди. У 3-х кн. / ред. рада: М. Гузенко (гол.) та ін. Київ, 2014. 566 с.` в разделе, посвященном пятой пятилетке (1951-1955 гг.), мы находим слова: `Ще на початку п’ятирічки в районі була єдина зала (відбудованого у 1946 р. клубу ДВРЗ), у якій демонструвалися кінофільми.` Кстати, последний мультик, который мне довелось смотреть в `четвертом` клубе где-то в 1954 г., назывался `Полет на

Перейти до статті:  "ДВРЗ: від клубу до Центру культури та мистецтв."

Читачка  14.02.2020 16:20
Дякую за приємний сюрприз!

Перейти до статті:  "З Днем святого Валентина!"

Антоніна  02.02.2020 11:36
Дякую авторові за цікаву наукову розвідку.

Перейти до статті:  "ДВРЗ: від клубу до Центру культури та мистецтв."

Читачка  02.02.2020 11:33
Я пам'ятаю, що вже у шкільні роки (клас 5-6-й) ми одного разу ходили дивитись якийсь фільм у цей барак (третій клуб -тимчасовий). Нам не сподобалось це приміщення і ми (я із сестрами) більше туди не заглядали. Це був, приблизно, 1958 рік.

Перейти до статті:  "ДВРЗ: від клубу до Центру культури та мистецтв."

Інна  16.01.2020 12:52
Про цю дивовижну жінку слухала серію передач по радіо `Культура`. Шкодую, що сьогодні не зможу побувати на виставці.

Перейти до статті:  "Завтра можна відвідати Мистецький Арсенал безкоштовно."

admin  15.01.2020 08:31
Дякуємо за інформацію!

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. "

Читачка  14.01.2020 11:42
Пропоную допоміжний матеріал про історію Києва і Київщини. Монографія: Сергій Федака `Історія України у датах і подіях`. Видавництво `Український пріоритет`, Київ, 2018 рік. Посібник починається від появи найдавнішої людини (1 млн. років тому) і до квітня 2018 року включно. Книжка має 367 сторінок.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. "

Читачка  12.01.2020 10:19
Світла пам'ять цій добрій Людині.

Перейти до статті:  "У цей день народилася колишня завідувач музею ДВРЗ Людмила Зайцева."

Інна  10.01.2020 13:35
Продовження. Це - ЗЯБЛІК - звичайний гніздоий птах із родини в'юркових, більшсть з яких зерноїдні. Оперення самця дуже гарне, самочка має переважно сірі відтінки. Прилітає перший самець, через декілька днів - самка. Пісеньку самця я і почула на початку червня минулого року.

Перейти до статті:  "Чорний дрізд у місцевості ДВРЗ."

Інна  09.01.2020 19:07
Влітку минулого року випадково записала на диктофон чарівний спів незнайомої пташки. Її не було видно, бо сиділа вона високо і була закрита листям. Потім дізналася, що та маленька пташечка займає по красоті співу друге місце після солов'я. Пісня тривала 1 хвилину. Було це в Гідропарку.

Перейти до статті:  "Чорний дрізд у місцевості ДВРЗ."

Антоніна  09.01.2020 09:56
Есе неперевершене! Дякую!

Перейти до статті:  "Чорний дрізд у місцевості ДВРЗ."

Інна  09.01.2020 09:49
Слава Господу, що в цьому Україна перемогла назавжди. Бережіть любов до рідних, до друзів, до Батьківщини.

Перейти до статті:  "Річниця томосу."

Читачка  08.01.2020 16:38
Дякую за цікавий матеріал з історії лівобережного Києва.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. "

Читачка  08.01.2020 11:17
Звичайно, що мозаіка краще за мурал.

Перейти до статті:  "Впродовж року киянин намалював на вулицях міста більше 20 муралів."

Сергій Соколов  01.01.2020 09:51
Дякуємо! Вітаємо й Вас з Новим роком! Бажаємо щастя усім читачам сайту - з України, Азербайджану, Білорусії, Росії, Німеччини, Франції, Канади, США, Китаю, Австралії та багатьох інших країн!

Перейти до статті:  "Полярники та полярниці привітали Україну з Новим роком!"

Антоніна Просєкова  01.01.2020 09:36
Від усіх читачів дякую за оригінальне привітання! Редакцію вітаємо з Новим 2020 роком! Хай Ваші добрі мрії здійсняться!

Перейти до статті:  "Полярники та полярниці привітали Україну з Новим роком!"