Тег AREA. Top_232


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Кінохроніка 1980 року: вулиці Літинська й Марганецька, Будинок культури ДВРЗ

Вівторок, 17.11.2020 21:31   У замітці використані зображення з Google-карт - адреси Літинська, №1А та Марганецька, №26.

   Відеосюжет Республіканського телебачення України (початок 1980 року) в основному присвячено новобудовам селища Дарницького вагоноремонтного заводу.

   Починається запис панорамою лісової околиці селища - високі сосни, приватні гаражі та будинок №1А по вулиці Літинській. Наступний показаний у сюжеті будинок, навколо якого повертає мікроавтобус УАЗ, - це зведена у 1979 році дев'ятиповерхівка під №26 по вулиці Марганецькій.   У другій частині сюжету - зовнішній вигляд заводського Будинку культури, балкон якого прикрашено транспарантом "XXVI съезду КПСС - УДАРНЫЙ ТРУД!" Закінчується відеозапис показом списку художніх колективів, серед яких можна побачити "Художественную агиткультбригаду" - для дорослих, а також "Студию художественного слова" та "Пионерский хор" - для дітей.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Історія Києва", "Будівлі ДВРЗ" та "Клуб".Вам була корисна ця стаття?

admin  18.11.2020 09:09
З посиланням - так.

Вася  18.11.2020 09:07
На фейсбук с сылкой на ваш сайт скинуть видео можно?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):