Сайт Л і с к и         Головна    Про сайт    Довідка   Архів новин   Гостьова   Пошук

До змісту 


Віктор Хоменко  28.12.2012 10:49
Зрозуміло! ЖРЕО,якому повинно бути соромно,що не прибрали перший сніг на дорогах та пішоходних доріжках, який перетворився на ковзанки для людей.Напередодні був у травмпункті (БСП), картина жахлива , привозять людей з переломами рук та ніг,черга "швидких допомог". Це мабуть не дуже важливо для ЖРЕО та його керівників. Нещодавно мав розмову з двірником цього ЖРЕО,прізвище не називаю, вона мені повідала цікаву вказівку від свого начальника: " Якщо нема чим посипати тратуари? Піди і купи солі в магазині!". Ось так і живемо. Мабуть автори цих наклейок мають не технічну освіту,а циркову або театральну.

Перейти до статті №0402

Вячеслав  24.12.2012 12:43
Побольше бы таких людей которые находят время и силы уделить внимание нашим ветеранам. Они это очень ценят, ведь этого сильно не хватает в таком возрасте. Уважуха и респект всем кто был там! :)

Перейти до статті №0394

Віктор Хоменко  18.12.2012 11:01
Музей дійсно має унікальну історію. Завдяки тим людям , хто віддав багато років свого життя заводу і є Зайцева Людмила Георгіївна. Я неодноразово був у музеї історії ДВРЗ,уважно слухав розповідь ветерана та вже пенсіонера Людмили Георгіївни.Раджу всім там побувати.

Перейти до статті №0388

алиса  13.12.2012 21:22
правильно. берегите птиц!!!я их люблю.они милые.Особенно синички.

Перейти до статті №0377

Олександра  06.12.2012 15:41
І хоч Київська міська держадміністрація й не вважає міст ДВРЗ аварійнонебезпечним.... Ну конечно они ведь не стоят по 2 часа в пробках. И не добираются пешком на работу минуя несколько километров... Задолбали, и єто мягко сказано, надоело ходить через мост пешком. Тем более в такую погоду!!!

Перейти до статті №0371

Natand  03.12.2012 11:14
Шикуляк Иван Петрович отвратительный врач!!! На приеме не обследует больного,не умеет ставить диагноз!!! Вместо обследования упрекает больного во лжи!!!

Перейти до статті №0084

Від редакції  01.12.2012 13:01
Шановний Сергію Анатолійовичу! Дякуємо за інформацію. Будемо вдячні, якщо повідомите контактні дані газети "Комуналка" або Віктора Хоменка.

Перейти до статті №1696

Сергій Анатолійович  01.12.2012 11:02
У нас на ДВРЗ вже більше року розповсюджується газета "Комуналка",наскільки мені відомо цими питаннями займається громадський діяч Хоменко Віктор Олексійович. Чому досі немає інформації на Вашому сайті про цю газету, адже "Комуналка" пише про всі ті проблеми,які нас оточують на ДВРЗ та змушує ЖКХ і владу виконувати свої прямі обов"язки перед мешканціми. З повагою Сергій Анатолійович.

Перейти до статті №1696

алиса  28.11.2012 19:59
да.опасный мост.очень опасный.на нем опасно быстро ездить...

Перейти до статті №0358

Вячеслав   26.11.2012 17:05
пан Вячеслав щиро дякую за відповідь стосовно школи)

Перейти до статті №1696

алиса  25.11.2012 21:02
Погибель.Помним.Скорбим.

Перейти до статті №0354

.  25.11.2012 20:56
фото района.

Перейти до статті №0352

Aлисия !  24.11.2012 22:07
наш район очень старый.слышала что он был и в 1830 годах.не знаю правда или нет но дврз обновлять надо!!!

Перейти до статті №1696

Admin  24.11.2012 22:04
Нужно больше фотографий? Или рисунков? Или фотографий рисунков? :)

Перейти до статті №0352

Танюха!)  24.11.2012 22:03
дврз...район наших дней...Пора сделать в нем много нового.

Перейти до статті №1696

Виктория.  24.11.2012 22:00
уважаемая администрация!Просьба сделать больше фотографий для сайта.

Перейти до статті №0352

ольга  24.11.2012 21:55
я тебя понимаю.нельзя уже на таком транспорте ездить.старые уже очень.

Перейти до статті №0332

алиса  24.11.2012 15:19
спасиб

Перейти до статті №0352

Admin  23.11.2012 19:17
Предположительно, 2010 год. Рисовались скорее всего не к празднику, а во время знакомства с библиотекой.

Перейти до статті №0352

алиса  23.11.2012 19:14
спс что статтю про меня написали . вы меня пропопулярили!дяк!!!

Перейти до статті №1696

алиса  23.11.2012 19:04
скажите какого года рисунки??? и на какой праздник рисовались?

Перейти до статті №0352

Вячеслав   21.11.2012 17:56
Діяльність місцевих депутатів
я так відчуваю що тепер до наступних виборів Ляпіна на ДВРЗ не з'явится ) де вирішення проблем з транспортом муніципальним , паркуванням, будівництво гіпермаркета ))????? можна ще продовжувати все те що люди просили під час зустрічі і що вона обіцяла Вирішити , одним словом все як завжди, як з 1991 року)

Перейти до статті №1696

Юрий  16.11.2012 19:27
Как обычно, все для народа.

Перейти до статті №0344

доброожительница  01.11.2012 20:55
ул. алма атинская №39-41 помогите!!!поставьте нормальние площадки!!!у нас есть новые, но малышне нехватает!!!! помогите кто чем может!пусть какой та депутат поставит еще!!все деревянное и скоро совсем отвалится! норм толька 2 качели,и 2 карусели 1 песочница!у нас от Олесика Довгого площадки не поставили теперь он в другом окуруге ставиь пока некому.....................................

Перейти до статті №1696

супер леди   01.11.2012 20:45
дааааа.......сумма сойти можна!не тошто с рельс.......=)

Перейти до статті №0322

алиса  01.11.2012 20:40
зделайте нам новые трамваи!!!ето не возможно выдержать!!!в нашем районе не должны быть такие!!!почти каждый день на них ежжу не могу смотреть на них и нюхать вонючую резину!!!!!горят один за другим!!!

Перейти до статті №0332

алиса  23.10.2012 20:37
очень красиво, особенно рисунки которые детки сами делали.вопще все курутяк!!!!

Перейти до статті №0006

В'ячеслав Себба (Дніпровець)  22.10.2012 12:29
Щодо лісу, приходьте, поспілкуємось, будемо вирішувати. Я особисто вперше чую про цю проблему ((
Щодо баків в П.С. довго розповідати, але вже багато зроблено, питання в стадії вирішення. Швидкість вирішення залежить від самих мешканців П.С. ДВРЗ
Отже, і я Вас пане Вікторе також запрошую. Але краще зателефонуйте напередодні 599 21 93. Бажаю всього найкращого!

Перейти до статті №1696

В'ячеслав Себба (Дніпровець)  22.10.2012 12:25
Шановний пане Вікторе. Це чудово що ви також знаєте проблематику району. Але як щодо того, щоб прийти в приймальню та оговорити "реальні" можливості вирішення цих проблем? Адже запрошення від Тесленко актуальні і досі. З Ваших питань можна подумати що у депутатів є можливість взяти, піти до казни, занурити руки по лікті, і принести ці гроші в район (або усі навколо мільярдери). Нажаль це не так. І щоб зрушити такі питання з місця, а в подальшому і вирішити, потрібно дуже і дуже багато працювати "якщо Вам цікаві подробиці" - запрошую до приймальні. До речі приймальня існує 2 роки. Ремонти у під'їздах почали робити тільки нещодавно, так як їх нікому було робити, але тепер з'явився маляр, потрохи робить, а ми допомагаємо матеріалами та направляємо його туди, де він потрібніший. Наприклад буд. Алма-Атинська 70.
дитячим садочком допомагаємо! читайте трохи про це тут http://dniprovec.kiev.ua/ru/index/380--703-, і так кожному!
«наливайки» НАЖАЛЬ - це приватний бізнес, в який ми не маємо право закривати. Як би не було такого спросу, не було б і такої кількості. Щодо лісу, приходьте, поспілкуємось, будемо вирішувати. Я осо

Перейти до статті №1696

Віктор  22.10.2012 11:49
Звичайно на районі ДВРЗ потрібні дитячі майданчики і не тільки. Питання до депутата Тесленка, як представника влади: Чому він не ремонтує дороги?, чому не робить ремонти у під"їздах хрущівок?, чому не оберігає наш ліс від незаконної вирубки?, чому дитячі садочки в ганебному стані?,чому на поселку нема сміттевих баків?, чому на кожному кутку працюють наливайки?. У мене ще багато запитань,але я хочу бачити відповідь хоч би на ці запитання! І останне, прийти працювати на район ДВРЗ треба було у 2008 році,а не зараз.

Перейти до статті №1696

Юлія  21.10.2012 21:56
21.10.12
Приватний сектор очищують від сміття!!!
Мешканці приватного сектору палять сміття а також приїздить машина яка забирала сміття 2 рази!!
А ще в нас буде майданчик замість звалища на якому будуть усі тонізувати свої м язи!!!
Вже посаджено 4 дерева на місці руїн.

Перейти до статті №1696

Юлія  21.10.2012 20:55
20.10.2012 у вечері на ДВРЗ біля зупинки сіноманський провулок, як їхати у напрямку кінцевої зупинки, було зарізано мого песа, який переходив через рейки біля переїзду (як більшість собак які там мешкають) який знаходиться біля зупинки "сіноманський провулок" у напрямку О.Довбуша.
Нема номеру трамвая, нема очевидців чи 33 чи 23 невідомо...
Ми довго чекали песа, я пішла шукати, раптом на рейках щось бачу, але я до останнього не вірила, що одного разу знайду 13 літню охоронницю приватного будинку, моя бабця випускала іноді її щоб побігала стара.
Зупинка, переїзд, люди виходять переходять дорогу побачити собаку в 10 метрах від переїзду чи це є можливо?
Шановні, наші трамваї - це не ракети, не реактивні літаки, не електрички, не швиткісні потяги.
Зупиняйся! не дави людей, собак, котів та ін.

Перейти до статті №0322

марія   17.10.2012 17:01
а мене хвилює наша медицина..Сьогодні з дииною були у нашого педіатра і в мене просто немає слів..Це врач чи інтерн???? педіатр повинен оглянути дитину(суглоби, тім'ячко),а не просто послухати та вагу сказати...А коли задаєш питання то відповідає медсестра...Йшли на прививку і на щічках у нас були прищики так врач сказала нехай вас в лікарні медсестра подивиться чи можна прививку робити))))) Може у когось теж така проблема і мені хотілося б ходити на Рогозівську до лікаря чи можливо це??

Перейти до статті №1696

Светлана  15.10.2012 14:52
Совершенно верно, территорию убирали наши мужья, мы организовывали специальный субботник, остается только ждать и надеяться........
Спасибо за пояснения по поводу люков, только вот изначально обговаривалось не понижать уровень люков, а наоборот повышать уровень для площадки.
С ув. Светлана

Перейти до статті №1696

Вячеслав Себба  15.10.2012 12:32
Эти люки принадлежат заводу застройщику, который в свою очередь до сих пор не передал их на баланс соответствующим службам. Именно по этому этот вопрос решить сложнее и дольше. Но он решиться в любом случае.

Перейти до статті №1696

Вячеслав Себба  15.10.2012 12:22
Здравствуйте Светлана. Ответа небыло, поскольку информацией по интересующему Вас вопросу больше владеют в другом месте, здесь http://dniprovec.kiev.ua/
Территория готовиться к установке, её прибрали, теперь решается вопрос понижения люков, которые мешают установки
К сожалению не всё так быстро как хотелось бы, по этому просим Вас набраться терпения. Площадку обещали, площадка будет =). И прошу заметить, это не предвыборная гонка, в этих выборах, Тесленко не участвует.

Перейти до статті №1696

Светлана  15.10.2012 11:36
Добрый день! Обращалась к Вам по поводу детской площадки по ул.Алма-Атинская 41б от 26.09.2012. К сожалению ответа не получила, в строительстве площадки дело не сдвинулось с "мертвой точки". Я так поняла, что пословица "обещать, не значит жениться" как раз подходит к предвыборной компании...

Перейти до статті №1696

Admin  08.10.2012 20:04
На сайті є лише така інформація
Можливо, хтось із сусідів знає більше?

Перейти до статті №1696

марія   08.10.2012 19:55
Будь ласка, дайте координати дитячого педіатра з амбулаторії 37 б.

Перейти до статті №1696

Вячеслав  29.09.2012 20:10
Незнаю где ета культура осталась , но в киеве её точно нет !!! перожываю в 104а так вот у нас после вселения через пол года лифты начали обгажывать зажыгалкой повыпаливали табло показывающее етажность , парадокс в том что ето же свои те кто тут живёт , нам фанари надо ставить как на трасах по 7 метров высоты и г... желательно внизу обмазать

Перейти до статті №0304

Admin  27.09.2012 06:10
Редакція сайту напише запити, про результати - повідомимо.

Перейти до статті №1696

Вячеслав  26.09.2012 21:53
Добрий вечір, у мене є питання стосовно будівництва школи в нашому мікрорайоні, коли я засилявся ходили слухи шо будуть будувати, пройшло 5 років, а результат ви знаете, можливо у когось є інфа по цьому питанню

Перейти до статті №1696

Сергій Соколов  26.09.2012 20:40
Стосовно дитячого майданчика біля 41б - є проміжна відповідь від помічника депутата: про проблему не забули. В першу чергу там потрібно понизити рівень каналізаційних люків. Планується зробити це, коли працюватиме техніка на ремонті каналізації у приватному секторі. Докладніша інформація буде в понеділок.

Перейти до статті №1696

Admin  26.09.2012 15:25
Помощники Павла Тесленко регулярно читают сайт "Лиски". Надеемся, что они сообщат, как обстоят дела с площадкой возде дома №41б.

Перейти до статті №1696

Светлана  26.09.2012 15:16
Всем добрый день! Во дворе по ул.Алма-Атинской 41б выделили дополнительную территорию для детской площадки. Депутат Тесленко пообещал заасфальтировать, мы даже совместными усилиями убрали камни, очистили ее, вот только мне почему то кажеться, что пройдут выборы, а площадки так и не будет.... И будут наши детки опять бегать по бурьянам.....

Перейти до статті №1696

Admin  25.09.2012 16:30
Спасибо. С удовольствием опубликуем.

Перейти до статті №0196

Вячеслав  25.09.2012 15:48
Материал очень интересный и достаточный.Спасибо! Имею фото ДОВОЕННОГО и фото 1945г. Дарницкого вокзала(выловил когдато из инета)-поделюсь с радостью.

Перейти до статті №0196

Сергей  25.09.2012 11:14
Надо бы организовать субботник, и заодно упорядочить вынос мусора из урн. А сосну позавчера спилили, скорее - свалили :)

Перейти до статті №1696

ВЯЧЕСЛАВ   25.09.2012 10:47
20.09.2012
Установили фанари , ето конешно хорошо , до вот но первом фото ярко попала в кадр сосна которая уже месяц акурат висит нод дорожкой , и может рухнуть на головы в любой момент , если у кого-то есть бензо пила помогу спилять и убрать ету (русскую рулетку)

Перейти до статті №1696

Admin  23.09.2012 20:19
Форума нет. Он будет запущен, когда наберется достаточное количество желающих.
До тех пор, пожалуйста, пользуйтесь комментариями к новостям - для обмена мнениями с другими читателями, и электронной почтой - для связи с редакцией.

Перейти до статті №1696

ВЯЧЕСЛАВ   23.09.2012 19:56
Тут форум есть?? Хотелось бы кое что обсудить

Перейти до статті №1696

В'ячеслав  29.08.2012 16:02
дуже влучно пане Сергій :)

Перейти до статті №0267

Илья  24.08.2012 22:54
много узнал интересного. большое спасибо автору за хорошую статью

Перейти до статті №0052

Соколов  05.07.2012 11:31
Вариант законопроекта, для обсуждения.

Перейти до статті №0215

Алексей  05.07.2012 11:25
А это уже действующий закон или только для обсуждения?

Перейти до статті №0215

Инна  26.06.2012 21:53
клас молодци

Перейти до статті №0095

Max  25.06.2012 13:11
До уваги подорожан ретро-поїзда Південно-Західної залізниці!


всі новини
22 червня 2012 гаряча новина
Південно-Західна залізниця нагадує гостям та мешканцям міста Києва, що квитки на екскурсійний тур ретро-поїзда можна придбати в залізничних касах центрального залізничного вокзалу ст. Київ-Пасажирський, як в день відправлення так і заздалегідь.
А також, звертає увагу подорожан, які мають бажання здійснити оглядову екскурсію Київським залізничним кільцем. Ретро-поїзд курсує у рейс о 11 год. 32 хв. за №895, а о 14 год. 31 хв. за №897.
Інформація щодо курсування екскурсійного паровоза знаходиться на інформаційному табло Столичного вокзалу.

Перейти до статті №1696

Сергій  08.06.2012 19:56
Я згоден з вами на всі 100%. Як приємно, що у наш складний час знаходяться люди з великої літери, які вболівають за дійсно серйозні питання!

Перейти до статті №0093

Admin  06.06.2012 21:24
Спасибо, Dever, за бдительность. :) Исправлено!

Перейти до статті №0103

Admin  01.06.2012 08:19
Не встиг сайт "Ліски" запропонувати власне вирішення проблеми доступу до інформації про співвласників, як вона в той же день вирішилась кращим способом - див. наступну новину. :)

Перейти до статті №0212

Dever  16.05.2012 16:39
ниже фото не того садика.

Перейти до статті №0103

39Д  10.04.2012 10:05
Шановний автор!!!
Публікація не зовсім об'єктивна,бо висвітли Ви її як противник проведення зборів.
1. "Ще однією перешкодою для відкриття зборів було несповіщення про них (за словами одного з ініціаторів) як мінімум 10% власників квартир, що в разі проведення зборів істотно порушило б права відсутніх власників."
Ви ж скажіть,що 10% або відмовились приймати запрошення або взагалі про них нема ніяких даних і що протягом 1,5 року всіх власників і мешканці повідомляли,що працює і/г метою якої є підготовка до установчих зборів.Всіх власників просили залишити контакти та адреси через які з ними можна зв'язатись на випадок установчих зборів.
Так що звинувачувати організаторів у тому ,що вони не сповістили і цим порушили чиїсь права це маячня.
Якщо людина уникає сповіщення - це її проблема. Організаторами були використані всі можливості сповіщення.
2. "На зборах велась відкрита аудіо-та фото-фіксація подій", а кількох з присутніх ви повідомили про її проведення і як збираєтесь використовувати отримані ВАМИ матеріали і чи є у учасників бажання щоб їх світлини були розміщені в інтернеті???

Перейти до статті №0172

Denis  10.04.2012 09:35
не можеш не берись

Перейти до статті №0172

Max  06.04.2012 11:24
Стаття "Шість пасток у законі про ОСББ" - http://realt.ua/Statti/0_Index.php?idn=79524&noRlt=1

Перейти до статті №1696

Елена  26.03.2012 17:38
C 29 февраля 2012 изменилось расписаниие городской электрички с Выдубичей в сторону Караваевых Дач идет в 18.08 а следующая 18.43 где обещанный интервал 15 минут. Зачем предлагать пасажирам такой "удобний" вид транспорта.

Перейти до статті №0075

39Д  22.03.2012 00:28
Я не черства людина але хіба мало проблем у дітей і родин України. А як же ці заходи мені нагадують 80-ті роки минулого століття,кому ми тільки не писали,кого в тюрмах не підтримували.....

Перейти до статті №0157

Киевлянин  17.03.2012 14:29
Не "будь-яке рішення загальних зборів можна буде заблокувати", а лишь решения, требующие 100% согласия.

Перейти до статті №0153

Дмитрий  24.01.2012 08:15
Интересно, а что сейчас?

Перейти до статті №0112

Ярослав  19.01.2012 16:16
Познавательно! =)

Перейти до статті №0052