Тег AREA. Top_232


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2012 рік

Віктор Хоменко  28.12.2012 10:49
Зрозуміло! ЖРЕО,якому повинно бути соромно,що не прибрали перший сніг на дорогах та пішоходних доріжках, який перетворився на ковзанки для людей.Напередодні був у травмпункті (БСП), картина жахлива , привозять людей з переломами рук та ніг,черга `швидких допомог`. Це мабуть не дуже важливо для ЖРЕО та його керівників. Нещодавно мав розмову з двірником цього ЖРЕО,прізвище не називаю, вона мені повідала цікаву вказівку від свого начальника: ` Якщо нема чим посипати тратуари? Піди і купи солі в магазині!`. Ось так і живемо. Мабуть автори цих наклейок мають не технічну освіту,а циркову або театральну.

Перейти до статті №0402

Вячеслав  24.12.2012 12:43
Побольше бы таких людей которые находят время и силы уделить внимание нашим ветеранам. Они это очень ценят, ведь этого сильно не хватает в таком возрасте. Уважуха и респект всем кто был там! :)

Перейти до статті №0394

Віктор Хоменко  18.12.2012 11:01
Музей дійсно має унікальну історію. Завдяки тим людям , хто віддав багато років свого життя заводу і є Зайцева Людмила Георгіївна. Я неодноразово був у музеї історії ДВРЗ,уважно слухав розповідь ветерана та вже пенсіонера Людмили Георгіївни.Раджу всім там побувати.

Перейти до статті №0388

алиса  13.12.2012 21:22
правильно. берегите птиц!!!я их люблю.они милые.Особенно синички.

Перейти до статті №0377

Олександра  06.12.2012 15:41
І хоч Київська міська держадміністрація й не вважає міст ДВРЗ аварійнонебезпечним.... Ну конечно они ведь не стоят по 2 часа в пробках. И не добираются пешком на работу минуя несколько километров... Задолбали, и єто мягко сказано, надоело ходить через мост пешком. Тем более в такую погоду!!!

Перейти до статті №0371

Natand  03.12.2012 11:14
Шикуляк Иван Петрович отвратительный врач!!! На приеме не обследует больного,не умеет ставить диагноз!!! Вместо обследования упрекает больного во лжи!!!

Перейти до статті №0084

Від редакції  01.12.2012 13:01
Шановний Сергію Анатолійовичу! Дякуємо за інформацію. Будемо вдячні, якщо повідомите контактні дані газети `Комуналка` або Віктора Хоменка.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Сергій Анатолійович  01.12.2012 11:02
У нас на ДВРЗ вже більше року розповсюджується газета `Комуналка`,наскільки мені відомо цими питаннями займається громадський діяч Хоменко Віктор Олексійович. Чому досі немає інформації на Вашому сайті про цю газету, адже `Комуналка` пише про всі ті проблеми,які нас оточують на ДВРЗ та змушує ЖКХ і владу виконувати свої прямі обов`язки перед мешканціми. З повагою Сергій Анатолійович.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

алиса  28.11.2012 19:59
да.опасный мост.очень опасный.на нем опасно быстро ездить...

Перейти до статті №0358

Вячеслав   26.11.2012 17:05
пан Вячеслав щиро дякую за відповідь стосовно школи)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

алиса  25.11.2012 21:02
Погибель.Помним.Скорбим.

Перейти до статті №0354

.  25.11.2012 20:56
фото района.

Перейти до статті №0352

Aлисия !  24.11.2012 22:07
наш район очень старый.слышала что он был и в 1830 годах.не знаю правда или нет но дврз обновлять надо!!!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Admin  24.11.2012 22:04
Нужно больше фотографий? Или рисунков? Или фотографий рисунков? :)

Перейти до статті №0352

Танюха!)  24.11.2012 22:03
дврз...район наших дней...Пора сделать в нем много нового.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Виктория.  24.11.2012 22:00
уважаемая администрация!Просьба сделать больше фотографий для сайта.

Перейти до статті №0352

ольга  24.11.2012 21:55
я тебя понимаю.нельзя уже на таком транспорте ездить.старые уже очень.

Перейти до статті №0332

алиса  24.11.2012 15:19
спасиб

Перейти до статті №0352

Admin  23.11.2012 19:17
Предположительно, 2010 год. Рисовались скорее всего не к празднику, а во время знакомства с библиотекой.

Перейти до статті №0352

алиса  23.11.2012 19:14
спс что статтю про меня написали . вы меня пропопулярили!дяк!!!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

алиса  23.11.2012 19:04
скажите какого года рисунки??? и на какой праздник рисовались?

Перейти до статті №0352

Вячеслав   21.11.2012 17:56
Діяльність місцевих депутатів
я так відчуваю що тепер до наступних виборів Ляпіна на ДВРЗ не з'явится ) де вирішення проблем з транспортом муніципальним , паркуванням, будівництво гіпермаркета ))????? можна ще продовжувати все те що люди просили під час зустрічі і що вона обіцяла Вирішити , одним словом все як завжди, як з 1991 року)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Юрий  16.11.2012 19:27
Как обычно, все для народа.

Перейти до статті №0344

доброожительница  01.11.2012 20:55
ул. алма атинская №39-41 помогите!!!поставьте нормальние площадки!!!у нас есть новые, но малышне нехватает!!!! помогите кто чем может!пусть какой та депутат поставит еще!!все деревянное и скоро совсем отвалится! норм толька 2 качели,и 2 карусели 1 песочница!у нас от Олесика Довгого площадки не поставили теперь он в другом окуруге ставиь пока некому.....................................

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

супер леди   01.11.2012 20:45
дааааа.......сумма сойти можна!не тошто с рельс.......=)

Перейти до статті №0322

алиса  01.11.2012 20:40
зделайте нам новые трамваи!!!ето не возможно выдержать!!!в нашем районе не должны быть такие!!!почти каждый день на них ежжу не могу смотреть на них и нюхать вонючую резину!!!!!горят один за другим!!!

Перейти до статті №0332

алиса  23.10.2012 20:37
очень красиво, особенно рисунки которые детки сами делали.вопще все курутяк!!!!

Перейти до статті №0006

В'ячеслав Себба (Дніпровець)  22.10.2012 12:29
Щодо лісу, приходьте, поспілкуємось, будемо вирішувати. Я особисто вперше чую про цю проблему ((
Щодо баків в П.С. довго розповідати, але вже багато зроблено, питання в стадії вирішення. Швидкість вирішення залежить від самих мешканців П.С. ДВРЗ
Отже, і я Вас пане Вікторе також запрошую. Але краще зателефонуйте напередодні 599 21 93. Бажаю всього найкращого!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

В'ячеслав Себба (Дніпровець)  22.10.2012 12:25
Шановний пане Вікторе. Це чудово що ви також знаєте проблематику району. Але як щодо того, щоб прийти в приймальню та оговорити `реальні` можливості вирішення цих проблем? Адже запрошення від Тесленко актуальні і досі. З Ваших питань можна подумати що у депутатів є можливість взяти, піти до казни, занурити руки по лікті, і принести ці гроші в район (або усі навколо мільярдери). Нажаль це не так. І щоб зрушити такі питання з місця, а в подальшому і вирішити, потрібно дуже і дуже багато працювати `якщо Вам цікаві подробиці` - запрошую до приймальні. До речі приймальня існує 2 роки. Ремонти у під'їздах почали робити тільки нещодавно, так як їх нікому було робити, але тепер з'явився маляр, потрохи робить, а ми допомагаємо матеріалами та направляємо його туди, де він потрібніший. Наприклад буд. Алма-Атинська 70.
дитячим садочком допомагаємо! читайте трохи про це тут http://dniprovec.kiev.ua/ru/index/380--703-, і так кожному!
«наливайки» НАЖАЛЬ - це приватний бізнес, в який ми не маємо право закривати. Як би не було такого спросу, не було б і такої кількості. Щодо лісу, приходьте, поспілкуємось, будемо вирішувати. Я осо

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Віктор  22.10.2012 11:49
Звичайно на районі ДВРЗ потрібні дитячі майданчики і не тільки. Питання до депутата Тесленка, як представника влади: Чому він не ремонтує дороги?, чому не робить ремонти у під`їздах хрущівок?, чому не оберігає наш ліс від незаконної вирубки?, чому дитячі садочки в ганебному стані?,чому на поселку нема сміттевих баків?, чому на кожному кутку працюють наливайки?. У мене ще багато запитань,але я хочу бачити відповідь хоч би на ці запитання! І останне, прийти працювати на район ДВРЗ треба було у 2008 році,а не зараз.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Юлія  21.10.2012 21:56
21.10.12
Приватний сектор очищують від сміття!!!
Мешканці приватного сектору палять сміття а також приїздить машина яка забирала сміття 2 рази!!
А ще в нас буде майданчик замість звалища на якому будуть усі тонізувати свої м язи!!!
Вже посаджено 4 дерева на місці руїн.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Юлія  21.10.2012 20:55
20.10.2012 у вечері на ДВРЗ біля зупинки сіноманський провулок, як їхати у напрямку кінцевої зупинки, було зарізано мого песа, який переходив через рейки біля переїзду (як більшість собак які там мешкають) який знаходиться біля зупинки `сіноманський провулок` у напрямку О.Довбуша.
Нема номеру трамвая, нема очевидців чи 33 чи 23 невідомо...
Ми довго чекали песа, я пішла шукати, раптом на рейках щось бачу, але я до останнього не вірила, що одного разу знайду 13 літню охоронницю приватного будинку, моя бабця випускала іноді її щоб побігала стара.
Зупинка, переїзд, люди виходять переходять дорогу побачити собаку в 10 метрах від переїзду чи це є можливо?
Шановні, наші трамваї - це не ракети, не реактивні літаки, не електрички, не швиткісні потяги.
Зупиняйся! не дави людей, собак, котів та ін.

Перейти до статті №0322

марія   17.10.2012 17:01
а мене хвилює наша медицина..Сьогодні з дииною були у нашого педіатра і в мене просто немає слів..Це врач чи інтерн???? педіатр повинен оглянути дитину(суглоби, тім'ячко),а не просто послухати та вагу сказати...А коли задаєш питання то відповідає медсестра...Йшли на прививку і на щічках у нас були прищики так врач сказала нехай вас в лікарні медсестра подивиться чи можна прививку робити))))) Може у когось теж така проблема і мені хотілося б ходити на Рогозівську до лікаря чи можливо це??

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Светлана  15.10.2012 14:52
Совершенно верно, территорию убирали наши мужья, мы организовывали специальный субботник, остается только ждать и надеяться........
Спасибо за пояснения по поводу люков, только вот изначально обговаривалось не понижать уровень люков, а наоборот повышать уровень для площадки.
С ув. Светлана

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Вячеслав Себба  15.10.2012 12:32
Эти люки принадлежат заводу застройщику, который в свою очередь до сих пор не передал их на баланс соответствующим службам. Именно по этому этот вопрос решить сложнее и дольше. Но он решиться в любом случае.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Вячеслав Себба  15.10.2012 12:22
Здравствуйте Светлана. Ответа небыло, поскольку информацией по интересующему Вас вопросу больше владеют в другом месте, здесь http://dniprovec.kiev.ua/
Территория готовиться к установке, её прибрали, теперь решается вопрос понижения люков, которые мешают установки
К сожалению не всё так быстро как хотелось бы, по этому просим Вас набраться терпения. Площадку обещали, площадка будет =). И прошу заметить, это не предвыборная гонка, в этих выборах, Тесленко не участвует.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Светлана  15.10.2012 11:36
Добрый день! Обращалась к Вам по поводу детской площадки по ул.Алма-Атинская 41б от 26.09.2012. К сожалению ответа не получила, в строительстве площадки дело не сдвинулось с `мертвой точки`. Я так поняла, что пословица `обещать, не значит жениться` как раз подходит к предвыборной компании...

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Admin  08.10.2012 20:04
На сайті є лише така інформація
Можливо, хтось із сусідів знає більше?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

марія   08.10.2012 19:55
Будь ласка, дайте координати дитячого педіатра з амбулаторії 37 б.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Вячеслав  29.09.2012 20:10
Незнаю где ета культура осталась , но в киеве её точно нет !!! перожываю в 104а так вот у нас после вселения через пол года лифты начали обгажывать зажыгалкой повыпаливали табло показывающее етажность , парадокс в том что ето же свои те кто тут живёт , нам фанари надо ставить как на трасах по 7 метров высоты и г... желательно внизу обмазать

Перейти до статті №0304

Admin  27.09.2012 06:10
Редакція сайту напише запити, про результати - повідомимо.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Вячеслав  26.09.2012 21:53
Добрий вечір, у мене є питання стосовно будівництва школи в нашому мікрорайоні, коли я засилявся ходили слухи шо будуть будувати, пройшло 5 років, а результат ви знаете, можливо у когось є інфа по цьому питанню

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Сергій Соколов  26.09.2012 20:40
Стосовно дитячого майданчика біля 41б - є проміжна відповідь від помічника депутата: про проблему не забули. В першу чергу там потрібно понизити рівень каналізаційних люків. Планується зробити це, коли працюватиме техніка на ремонті каналізації у приватному секторі. Докладніша інформація буде в понеділок.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Admin  26.09.2012 15:25
Помощники Павла Тесленко регулярно читают сайт `Лиски`. Надеемся, что они сообщат, как обстоят дела с площадкой возде дома №41б.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Светлана  26.09.2012 15:16
Всем добрый день! Во дворе по ул.Алма-Атинской 41б выделили дополнительную территорию для детской площадки. Депутат Тесленко пообещал заасфальтировать, мы даже совместными усилиями убрали камни, очистили ее, вот только мне почему то кажеться, что пройдут выборы, а площадки так и не будет.... И будут наши детки опять бегать по бурьянам.....

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Admin  25.09.2012 16:30
Спасибо. С удовольствием опубликуем.

Перейти до статті №0196

Вячеслав  25.09.2012 15:48
Материал очень интересный и достаточный.Спасибо! Имею фото ДОВОЕННОГО и фото 1945г. Дарницкого вокзала(выловил когдато из инета)-поделюсь с радостью.

Перейти до статті №0196

Сергей  25.09.2012 11:14
Надо бы организовать субботник, и заодно упорядочить вынос мусора из урн. А сосну позавчера спилили, скорее - свалили :)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

ВЯЧЕСЛАВ   25.09.2012 10:47
20.09.2012
Установили фанари , ето конешно хорошо , до вот но первом фото ярко попала в кадр сосна которая уже месяц акурат висит нод дорожкой , и может рухнуть на головы в любой момент , если у кого-то есть бензо пила помогу спилять и убрать ету (русскую рулетку)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Admin  23.09.2012 20:19
Форума нет. Он будет запущен, когда наберется достаточное количество желающих.
До тех пор, пожалуйста, пользуйтесь комментариями к новостям - для обмена мнениями с другими читателями, и электронной почтой - для связи с редакцией.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

ВЯЧЕСЛАВ   23.09.2012 19:56
Тут форум есть?? Хотелось бы кое что обсудить

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

В'ячеслав  29.08.2012 16:02
дуже влучно пане Сергій :)

Перейти до статті №0267

Илья  24.08.2012 22:54
много узнал интересного. большое спасибо автору за хорошую статью

Перейти до статті:  "Дарница"

Соколов  05.07.2012 11:31
Вариант законопроекта, для обсуждения.

Перейти до статті №0215

Алексей  05.07.2012 11:25
А это уже действующий закон или только для обсуждения?

Перейти до статті №0215

Инна  26.06.2012 21:53
клас молодци

Перейти до статті №0095

Max  25.06.2012 13:11
До уваги подорожан ретро-поїзда Південно-Західної залізниці!


всі новини
22 червня 2012 гаряча новина
Південно-Західна залізниця нагадує гостям та мешканцям міста Києва, що квитки на екскурсійний тур ретро-поїзда можна придбати в залізничних касах центрального залізничного вокзалу ст. Київ-Пасажирський, як в день відправлення так і заздалегідь.
А також, звертає увагу подорожан, які мають бажання здійснити оглядову екскурсію Київським залізничним кільцем. Ретро-поїзд курсує у рейс о 11 год. 32 хв. за №895, а о 14 год. 31 хв. за №897.
Інформація щодо курсування екскурсійного паровоза знаходиться на інформаційному табло Столичного вокзалу.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Сергій  08.06.2012 19:56
Я згоден з вами на всі 100%. Як приємно, що у наш складний час знаходяться люди з великої літери, які вболівають за дійсно серйозні питання!

Перейти до статті №0093

Admin  06.06.2012 21:24
Спасибо, Dever, за бдительность. :) Исправлено!

Перейти до статті №0103

Admin  01.06.2012 08:19
Не встиг сайт `Ліски` запропонувати власне вирішення проблеми доступу до інформації про співвласників, як вона в той же день вирішилась кращим способом - див. наступну новину. :)

Перейти до статті №0212

Dever  16.05.2012 16:39
ниже фото не того садика.

Перейти до статті №0103

39Д  10.04.2012 10:05
Шановний автор!!!
Публікація не зовсім об'єктивна,бо висвітли Ви її як противник проведення зборів.
1. `Ще однією перешкодою для відкриття зборів було несповіщення про них (за словами одного з ініціаторів) як мінімум 10% власників квартир, що в разі проведення зборів істотно порушило б права відсутніх власників.`
Ви ж скажіть,що 10% або відмовились приймати запрошення або взагалі про них нема ніяких даних і що протягом 1,5 року всіх власників і мешканці повідомляли,що працює і/г метою якої є підготовка до установчих зборів.Всіх власників просили залишити контакти та адреси через які з ними можна зв'язатись на випадок установчих зборів.
Так що звинувачувати організаторів у тому ,що вони не сповістили і цим порушили чиїсь права це маячня.
Якщо людина уникає сповіщення - це її проблема. Організаторами були використані всі можливості сповіщення.
2. `На зборах велась відкрита аудіо-та фото-фіксація подій`, а кількох з присутніх ви повідомили про її проведення і як збираєтесь використовувати отримані ВАМИ матеріали і чи є у учасників бажання щоб їх світлини були розміщені в інтернеті???

Перейти до статті №0172

Denis  10.04.2012 09:35
не можеш не берись

Перейти до статті №0172

Max  06.04.2012 11:24
Стаття `Шість пасток у законі про ОСББ` - http://realt.ua/Statti/0_Index.php?idn=79524&noRlt=1

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Елена  26.03.2012 17:38
C 29 февраля 2012 изменилось расписаниие городской электрички с Выдубичей в сторону Караваевых Дач идет в 18.08 а следующая 18.43 где обещанный интервал 15 минут. Зачем предлагать пасажирам такой `удобний` вид транспорта.

Перейти до статті №0075

39Д  22.03.2012 00:28
Я не черства людина але хіба мало проблем у дітей і родин України. А як же ці заходи мені нагадують 80-ті роки минулого століття,кому ми тільки не писали,кого в тюрмах не підтримували.....

Перейти до статті №0157

Киевлянин  17.03.2012 14:29
Не `будь-яке рішення загальних зборів можна буде заблокувати`, а лишь решения, требующие 100% согласия.

Перейти до статті №0153

Дмитрий  24.01.2012 08:15
Интересно, а что сейчас?

Перейти до статті №0112

Ярослав  19.01.2012 16:16
Познавательно! =)

Перейти до статті:  "Дарница"