Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

 Четвер, 06.10.2011    

Київська міська електричка, поїздка "Видубичі-Дарниця"

   4 жовтня 2011 року в Києві запустили кільце міської електрички. Курсуватимуть електрички по залізничному кільцю з 6 до 9.30 ранку та з 16.30 до 20.00 вечора. Щоб звільнити їм дорогу, з маршруту знято близько 40 приміських потягів. Інтервал руху між міськими електричками складе 15-17 хвилин. У кожному складі передбачається по 6-8 вагонів, в залежності від пасажиропотоку. Загалом курсуватиме 66 електропотягів, з них 30 вранці і 36 ввечері. Загальна протяжність залізничного кільця київського транспортного вузла становить 50,2 км.
   До першої черги міської столичної електрички входять 13 станцій: «Київ-Пасажирський», «Видубичі», «Лівий берег», «Дарниця», «Лівобережна», «Зеніт», «Сирець», «Рубежівський», «Борщагівка», «Київ-Волинський» і «Караваєві Дачі». Ці станції додадуться до існуючої лінії міської електрички Троєщина - «Київ-Петрівка».
   Другу чергу електрички з п'ятьма станціями («Либідська», «Вишгородська», «Київ-Дніпровський», «Відрадний», «Київська Русанівка») планується ввести в експлуатацію до Дня Києва у 2012 році.
   Проїзд коштує 1,70 грн. Це звичні абонементні талони, які компостуються на турнікетах. До 1 листопада на станціях міської електрички будуть встановлені турнікети для оплати проїзду жетонами і проїзними. Про це розповів голова КМДА Олександр Попов.
   «Проект міської електрички запрацює в 100% режимі з 1 листопада. Будуть встановлені турнікети, як в метро. В даний момент ми саме закуповуємо для них жетони, і введена система проїзних. У перший місяць роботи міської електрички ми повинні зрозуміти, що нам ще потрібно зробити, щоб кияни були задоволені», - розповів голова КМДА.

Фотогалерея з поїздки Видубичі-Дарниця
Окремі каси


Розклад


Першим пасажирам дають буклет


Платформа "Видубичі"


Електричка з Дарниці


Наша, на Дарницю!


Новенькі вагони


Переїжджаємо Дніпро


Прибуваємо на пл.Лівий Берег


Розклад на Дарницькому вокзалі


Рух за часовою стрілкою (на Видубичі)


Рух проти ЧС (на Троєщину)

  Повний розклад руху міської електрички (у вигляді pdf-файлів) можна також подивитись в іншій публікації нашого сайту.

Коментар сайту "Ліски"
   Для жителів мікрорайону "Ліски", що на ДВРЗ, міська електричка може стати непоганою альтернативою 211-й маршрутці (якщо метою поїздки є пересадка на Сирецько-Печерську лінію метро). Те ж стосується зворотньої поїздки.  Адже від мікрорайону до Дарницького вокзалу лише 30 хв. пішки. Або 20 хв., якщо йти швидко. :) 
   Єдина незручність полягає в тому, що висадка з електрички відбувається на південну сторону Дарницького вокзалу, ближче до Привокзальної вулиці і далі від Празької, Гродненської та Алма-Атинської. 
   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Міська електричка"  або "Транспорт".


Лідія  13.06.2013 16:12
Влада обіцяла зробити зупинку Київ-Московський (Протасів Яр) в травні 2013, але вже 13 червня, а зупинки нема!

Елена  26.03.2012 17:38
C 29 февраля 2012 изменилось расписаниие городской электрички с Выдубичей в сторону Караваевых Дач идет в 18.08 а следующая 18.43 где обещанный интервал 15 минут. Зачем предлагать пасажирам такой "удобний" вид транспорта.

Сергій  07.10.2011 09:54
7 ВОПРОСОВ ПО ЭЛЕКТРИЧКЕ : ("Сегодня")
1. Электричка будет ездить в одну сторону?
— Нет, в обе стороны, как метро.
2. Сколько стоит проезд?
— 1 грн. 70 коп до Нового года. Затем могут повысить до 2 грн.
3. Будет ли бесплатный проезд для льготников?
— Да, все категории, как в общественном транспорте.
4. Будут ли проездные? Где покупать билеты?
— Билеты продаются в кассах возле платформ. С 1 ноября запустят проездной, по которому, кроме электрички, можно будет проехать на метро, троллейбусе и трамвае. Также чуть позже появятся жетоны.
5. Когда ездит электричка?
— В будни утром с 6.30 до 9.30, вечером с 16.30 до 20 ч. В субботу, воскресенье и праздники работать не будет. Но потом, возможно, электричка будет курсировать целый день.
6. Ездить можно неограниченное количество времени? Или плата только за круг?
— Как в метро — сколько угодно. Турникеты установлены до платформ.
7. Есть ли туалет в вагоне?
— Есть, в первом и последнем вагонах.

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):