Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2021 рік

Сергій Соколов  22.12.2021 08:11
Анатолію, дякуємо за доповнення!

Перейти до статті:  "Коля Турчанинов - самый юный участник драматического перезахоронения жены писателя Александра Грина"

Анатолий  21.12.2021 22:08
Николай Емельянович Турчанинов умер 25 декабря 2015 года. Правая фотография - сделана примерно в 2013-2014 году. Историю перезахоронения Нины Николаевны слышал непосредственно от него. Он был знаком с ней при её жизни - она произвела неизгладимое вспечатление. Мотивация участвовать в перезахоронение- выполнить волю Нины Николаевны. Сам Николай Емьянович был человеком космического масштаба, все кто знал его всегда подумав о нем почувствуют тепло и улыбнутся.

Перейти до статті:  "Коля Турчанинов - самый юный участник драматического перезахоронения жены писателя Александра Грина"

Виталий  16.12.2021 13:27
Житель с.Княжичи. В детстве пили воду с этой реки! Какую речку загубили(((

Перейти до статті:  "Дарница"

Володимир  06.12.2021 15:36
Гроші було виділено 100%, але частина їх `кудись` поділась....

Перейти до статті:  "Панорами Дарниці з висоти: шлях трамвая на ДВРЗ"

Юрий Н.  04.12.2021 17:11
Большое спасибо Сергею за ролик. Увидел с высоты птичьего полета завод, где началась моя трудовая деятельность, свой бывший дом и дома друзей, 126-ю школу, которую закончил и многое другое. Обидно за долгореконструкцию трамвайной линии. Надеюсь, у города, наконец, появятся деньги для завершения работ.

Перейти до статті:  "Панорами Дарниці з висоти: шлях трамвая на ДВРЗ"

Антоніна Просєкова  28.09.2021 08:08
Дякую редакції сайту `Ліски` за публікацію моїх фотознімків.

Перейти до статті:  "Дерево життя на бульварі Праці"

Дмитро  15.09.2021 18:00
Знову відмили гроші, цікаво скільки коштує виготовлення однієї таблички і взагалі навіщо вони, якщо шляхомости в м. Києві і так всі київські. Велике будівництво триває разом з маразмом посадовців

Перейти до статті:  "Таблички КАШМ на киевских дорогах."

Сергій Соколов  06.09.2021 12:35
Дякую за надіслані матеріали, бажаю творчих успіхів!

Перейти до статті:  "Сучасна українська фотографія у Мистецькому арсеналі"

Сергій Соколов  06.09.2021 12:30
Дякую за привітання!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна Просєкова  05.09.2021 11:54
Дякую редактору, Сергію Соколову за творчу співдружність на сайті за останні шість років. Ви не відстаєте від новітніх технологій, а йдете поруч з ними. Хай так відбувається і надалі. Різних успіхів на цьому напрямку! З повагою, Антоніна Просєкова.

Перейти до статті:  "Сучасна українська фотографія у Мистецькому арсеналі"

Антоніна Просєкова  05.09.2021 11:27
Вітаємо редактора сайту `Ліски` Сергія Соколова з 11-ю річницею відкриття цього порталу. Із задоволенням читаємо різноманітні новини, які збагачують наше дозвілля.
Бажаємо не зменшувати контент сайту. Успіхів творчих і особистих! З повагою, читачі сайту.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Володимир  17.08.2021 11:20
Звертаю увагу депутата Федоренка та інших можновладців на жахливий стан дороги що веде від Центру культури та мистецтв Дніпровського р-ну до заводу ДВРЗ. На цьому відрізку дороги по п`ятницях діє ярмарок і я сам був свідком як у жінки під час купівлі перевернулась на ямі колясочка з дитиною. Влада вбухала міліони в недіючу трамвайну лінію, то невже так витратно відремонтувати 50 м вулиці?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Сергій Соколов  19.07.2021 07:32
Дякуємо, пане Юрію, за грунтовний і цікавий коментар. Спробуємо в наступній публікації вивести своєрідну уточнену хронологію розміщених у будинку №1 установ та організацій. Підкріпивши її відповідними документами - фотографіями та уривками зі спогадів.

Перейти до статті:  "Будівлі ДВРЗ: будинок з годинником"

Юрий Н.  18.07.2021 20:19
Окончание. Когда в конце 50-х гг. возникли добровольные народные дружины, в той же комнате милиции разместился и штаб ДНД. В 1950 г. первый этаж дома занимал Гастроном (см. страницу сайта Лиски `Будинок №1 по Шосе ДВРЗ у 1950 році`), перебравшийся в дом №7 только в 1953 г. Аптека разместилась в доме №7 прежде Гастронома, сразу после окончания восстановления дома в 1951 г. Освободившиеся в 1953 г. после переезда Гастронома в 7-й дом площади в доме №1 заняли овощной (в центральной части дома) и хлебный (у противоположного комнате милиции торца). Делился ли овощной частью своей площади с дружинниками -- не знаю.

Перейти до статті:  "Будівлі ДВРЗ: будинок з годинником"

Юрий Н.  18.07.2021 20:12
Уважаемый г-н редактор! В цитате из книги `ДВРЗ` В. Приходько
`Одну з квартир другого поверху зразу відвели під готель - на ДВРЗ часто навідувались поважні гості. На першому поверсі розмістили просторий овочевий магазин, і хлібний. Пізніше овочевий поступився місцем штабу добровільної народної дружини. Одну з кімнат цього будинку завжди займав дільничний міліціонер.`, к сожалению имеется несколько неточностей, а именно. По крайней мере до 1951 г. в угловой комнате возле часов размещалась парикмахерская, по-видимому, позже переехавшая в баню, построенную в 1949 г. Освободившееся помещение занял опорный пункт милиции (участковый М.Маценко),

Перейти до статті:  "Будівлі ДВРЗ: будинок з годинником"

Інна Росєва  10.07.2021 17:20
Додам, що на цю музичну подію вхід безкоштовний.
Телефон адміністратора: 278-62-91.
Телефон каси, який я подала раніше, не працює.

Перейти до статті:  "Я все життя мріяла співати"

Інна Росєва  21.06.2021 18:56
До 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко презентує серію яскравих музичних подій Міжнародний вокальний фестиваль у Києві та Харкові. Відкривається фестиваль 10 липня ц.р. у Києві в Національній Філармонії України.
Адреса філармонії: Володимирський узвіз, 2.
Телефон: 044 278 16 97.

Перейти до статті:  "Я все життя мріяла співати"

Антоніна Просєкова  30.05.2021 09:12
Вітаю корінних киян і мешканців столиці з ДНЕМ КИЄВА! Пропоную свою статтю
`Київ і `Київ``, яка була опублікована на сайті `Ліски` 31.05.2020.
Ця стаття актуальна і сьогодні.
Бажаю приємного святкового вихідного!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Александра  24.05.2021 15:43
А я все равно хочу ехать жить загород, даже присмотрела себе домик https://vsekottedzhi.com.ua/complex/kg-severinovka Если у людей есть машина, то доехать до поликлиники - не проблема. Я знаю много случаев, когда и в городе скорая едет по 40 минут, а то и больше. По поводу школ и садиков: в каждом селе есть школы и садики. Там, где я хочу покупать дом (с. Севериновка) расстояние до школы: 500 метров. Как говорится, кто хочет ищет способы, кто не хочет - оправдания)

Перейти до статті:  "Дом с мезонином или квартира с магазином?"

Сергій Соколов  18.05.2021 09:52
Дякую!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Інна Росєва  18.05.2021 08:19
З деяких причин я не змогла вчасно привітати Редактора сайту `Ліски` з Днем Народження (краще пізніше, ніж ніколи), то роблю це зараз. Бажаю йому, перш за все, козацького здоров`я, родинної любові та великих успіхів як у праці, так і в творчості!
Ваш сайт - це дуже цікавий портал. Хай і надалі він не втрачає актуальності та впровадження технічних новинок!
З повагою, Інна Росєва.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  17.05.2021 08:42
До теми. Ще одну сторінку із життя письменника додає Тетяна Костенко у статті `Василь Стефаник: Листи до Шептицького`, яка опублікована у газеті `Літературна Україна` , № 9 за 8 травня 2021 року.
litukraina.com.ua

Перейти до статті:  "Майстер новели"

Людмила  14.05.2021 19:56
Потрясает ум кота, его преданность хозяевам, умение строить причинно-следственные связи, и взаимолюбовь и взаимопонимание с хозяевами !

Перейти до статті:  "Вставная челюсть кота Маркиза"

admin  10.05.2021 18:35
Будь ласка, виставляйте.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію ДВРЗ. Частина 1"

Вася Васевич  10.05.2021 16:36
Можно ли отрывок статьи выставить в фейсбуке, разумеется с ссылкой на Ваш сайт?

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію ДВРЗ. Частина 1"

Читачка  23.04.2021 10:27
Вітаю всіх із Всесвітнім Днем Книги! Пропоную роман письменниці, блогерки, дослідниці медіа та прикладної журналістики Євгенії Кузнєцової `СПИТАЙТЕ МІЄЧКУ`, яка вийшла друком у `Видавництві Старого Лева`. Докладніше про книжку читайте в часописі `Літературна Україна` № 7 за 10 квітня 2021 року.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Максим  21.04.2021 08:37
Шановний vol2001,
1. Можливо, це не зовсiм персики - наприклад, гiбрид з чимось iншим.
2. http://img.lisky.org.ua/2017monua.pdf: `Спостерігаючи оточуючі рослини протягом багатьох років, можна поступово накопичити досвід – який екземпляр розквітає в першу чергу. Зазвичай це пов’язано із сортовими особливостями, або ж із аномально теплим мікрокліматом – близькістю до стіни будинку, що прогрівається весняним сонцем, або до підземних ліній опалення.` Персикiв у Києвi небагато - нашi данi були обмеженi.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

vol2001  20.04.2021 20:50
Доброго дня
Ваш сайт правильно вгадує дати зацвітання більше 90% рослин і дерев, але несостиковка є: сьогодні в районі ДРВЗ я бачив алею цвітучих персиків при сумі активних температур на 35 менше необхідної

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Андрей  15.04.2021 12:25
Как бы я не старался узнать историю о том откуда взялась волчья горка и почему она так называется, информации ноль. Только о том, что Нестеров там промышлял. Эту горку насыпали для какой-то задачи или это курган? Буду очень благодарен за информацию! И если сосне Нестерова 250 лет, то значит, что эта горка там давно и значит у нее долгая интересная история, а вы мне тут про своего Нестерова...

Перейти до статті:  "Урочище Волчья гора в Киеве станет парком имени Нестерова?"

Читачка  01.04.2021 19:49
Дозвольте на День гумору невеличкий уривок із серії `Говорять діти`.
Трирічну дитину оформили до садочку, в якому був басейн. Ввечері її забирає бабуся і запитує: `Як пройшов день? Вас вчили сьогодні плавати?`
- День пройшов добре! - радісно відповідає і додає, - Я вчилася плавати, потім я тонула, а потім мене сушили пилососом.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  31.03.2021 12:33
Можливо, `непошкодженими` комунальники називають `цілі` термометри - на відміну від `розбитих`. Цілі термометри можуть кидати в контейнери як через їхню несправність (наприклад, розрив на частини ртутного стовпчика), так і через небажання тримати ртуть у домівках.

Перейти до статті:  "У Києві 356 контейнерів для збору відпрацьованих батарейок. На ДВРЗ - жодного"

Максим  31.03.2021 01:47
Цікаво, а навіщо здають непошкоджені ртутні термометри? Найчастіша причина позбутися такого термометра - це коли він пошкоджений.

Перейти до статті:  "У Києві 356 контейнерів для збору відпрацьованих батарейок. На ДВРЗ - жодного"

admin  29.03.2021 13:13
Під лінком `запрошує на роботу` зазначено актуальний на дату публікації контактний телефон роботодавця.

Перейти до статті:  "Вакансія карщика."

Валентин  29.03.2021 12:06
Кабы мне с вами связаца ищу работу карщика

Перейти до статті:  "Вакансія карщика."

Читачка  05.03.2021 15:10
Дозвольте запропонувати для читання нову книжку письменника Анатолія Сахна `ЛІЛІПУТИ НА ПІДБОРАХ`, яка щойно вийшла у видавництві `Ярославів Вал`. Це третя книжка письменника з історії сучасної України, головним героєм яких є полковник української спецслужби Богдан Зорій, знайомий читачам із романів `Соло бунтівного полковника. Вершина` та `Острів Хо. Поріг болю`. Детальніше про роман читайте у статті Сергія Шевченка на стор. 13 `Літературної України` № 4 за 27 лютого 2021 року.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна Просєкова  19.02.2021 13:25
До Дня Героїв Небесної Сотні вийшов другий том документально-публіцистичної трилогії-мартиролога `НЕБЕСНА СОТНЯ. ЖИТТЄПИСИ` педагога та волонтера Світлани Терейковської.
Презентація книжки відбудеться 19 лютого 2021 року о 17-й годині у Національному музеї Революції Гідності за адресою: Майдан Незалежності, 18,2 (будинок профспілок, 2-й поверх). тел. 096 284 28 07.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Петя  14.02.2021 09:59
Столбики из кирпича под фонари помню, правда фанарей уже на них не было. Всегда хотел узнать для чего эти подставки, похожие на флагштоки, теперь понятно. что были на самом верху плафоны.

Перейти до статті:  "Післявоєнний сквер у селищі ДВРЗ в Києві"

admin  14.02.2021 07:51
Шановні читачі, дякуємо вам за цікаві коментарі!

Перейти до статті:  "Післявоєнний сквер у селищі ДВРЗ в Києві"

Юрий Н.  13.02.2021 23:16
Спасибо сердечное, господин Редактор! Статья -- бальзам на душу. Действительно, в бассейнах была вода, но помниться лишь один летний сезон. Потом, наверное, зимой разморозились трубы. В одном из бассейнов малолетние, не старше 7-8 лет, мальчишки купались, после чего загорали голышом на теплом бортике бассейна, а трусы в это время сушились на спинках скамеек. Девчонки обходили сквер стороной. В футбол играли в ближнем к 29 и 30-му дому бассейне, у него был высокий бортик. На бортике мелом или красным кирпичом рисовались ворота. Формировались `пульки` по 3 игрока, играли навылет кожаным мячом, вдрызг до камеры истертым о бетон. Мы были юны, беззаботны и радовались жизни.

Перейти до статті:  "Післявоєнний сквер у селищі ДВРЗ в Києві"

Антоніна  13.02.2021 19:56
Мабуть це, або осіння, або весняна пора, тому жінка у шарфику, а чоловіки у кепках.
Дякую за статтю.

Перейти до статті:  "Післявоєнний сквер у селищі ДВРЗ в Києві"

  12.02.2021 11:02
Вибачте, не побачили примітку, що це фото.

Перейти до статті:  "Сільськогосподарські ярмарки у столиці скасовано до покращення погодних умов"

Інна Росєва  12.02.2021 10:55
12, 13 лютого о 19:00 у Київському академічному театрі КОЛЕСО відбудеться комедія-мюзикл `Flower boom` (Квітковий бум), поставлений за п`єсою сучасної української драматургині Наталії Коломієць `Ліки від ревнощів`. Адреса театру: Андріївський узвіз, 8, тел. (о44) 425-05-27, (096) 525-04-94. Вартість квитка 300 грн. Що важливіше: гроші чи кохання?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  12.02.2021 10:34
Це якщо їхати на авто, то вистачить з хвилини, а якщо йти пішки, то від `Дарниці` буде 10 хвилин, а від `Чернігівської` - 15 хвилин, якщо йти спокійно.

Перейти до статті:  "У зимову стужу кольорові квіти"

  11.02.2021 17:27
Чудова картина. Це фото, чи написане фарбами? А хто автор? Мені здається, що це зробила жінка. Дякую за гарну овочеву палітру.

Перейти до статті:  "Сільськогосподарські ярмарки у столиці скасовано до покращення погодних умов"

Читачка  11.02.2021 08:12
Дякую за публікацію! Бажаю кольорових вихідних!

Перейти до статті:  "У зимову стужу кольорові квіти"

Читачка  22.01.2021 11:55
Подарувала біля 400 штук насіння Ялини Європейської КИЇВЗЕЛЕНБУДУ Дніпровського району.
Закриваю свою об`яву за 14.01.2021.

Перейти до статті:  "В Одессе к Рождеству высадили 400 сосен – их подарил меценат"

Інна Росєва  16.01.2021 17:26
Від 16 січня 2021 року стаття 30 Закону про мову набула чинності. У сфері обслуговування українська мова стає офіційною.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  14.01.2021 14:50
На даний момент у мене є 40 штук насіння Ялини Європейської, вони висипалися із шишки у січні 2021 року. Подарую людині, яка займається рослинністю.

Перейти до статті:  "В Одессе к Рождеству высадили 400 сосен – их подарил меценат"

Читачка  12.01.2021 11:11
Але ж до утворення Речі Посполитої (1569 рік) ці землі були українські, тобто корінні, що і хотів сказати автор.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

Юрий Н.  11.01.2021 23:16
По-моему, в книге все правильно. `Коронный` -- распространенный польский термин, означающий в данном случае: `принадлежащий польской короне, т.е. королю`.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

Читачка  11.01.2021 18:31
У виданих книжках теж бувають помилки - це звичайна практика: менше помилок - краще видавництво.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

admin  11.01.2021 11:42
Дякуємо за зауваження, але не приймаємо його. Вираз `на коронних землях` вжито в оригіналі (в тексті книги).

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

Читачка  11.01.2021 11:08
Зауваження. У 6-му рядку знизу `на коронних` треба писати `на корінних`.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

Владимир  08.01.2021 17:18
Сегодня оказался в петле жд веток дарницкого вокзала.(занимаюсь велоспортом) Обратил внимание в лесу на деревья у которых корни над почвой как у манговых деревьев, спешился с велосипеда прошёл метров двести дошёл до камыша,Почва сухая воды нет,скорее всего это и есть тот самый мокрый лес.Место там действительно красивое.

Перейти до статті:  "Дарница"

admin  02.01.2021 12:24
Дякуємо. Виправили. І Вас зі святами!

Перейти до статті:  "Новий рік ступає на поріг"

admin  02.01.2021 11:46
Софіє, дякуємо, вітаємо й Вас, а також усіх інших читачів!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  02.01.2021 11:44
У другому абзаці, третій рядок у слові `данину` пропущено літеру `в` , повинно писати давнину.
З НОВИМ 2021 РОКОМ ! З НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ !

Перейти до статті:  "Новий рік ступає на поріг"

admin  02.01.2021 11:43
Борисе, на нашому сайті фотографії танцмайданчику і фонтану є в замітках від 29.05.2020 та 19.04.2019 (натисніть на тег Історія Києва). Сподіваємось, що читачі сайту поділяться й іншими посиланнями

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Софія  02.01.2021 07:32
Поздоровляю редакцію сайту з новорічними святами! Бажаю в Новому році зробити багато цікавих публікацій!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Борис  02.01.2021 00:33
Подскажите пожалуйста, может быть у кого нибудь остались фото танцплощадки около ДК ДВРЗ (там сейчас церковь построили) и фонтана в парке возле ДК?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"