Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2021 рік

Максим  21.04.2021 08:37
Шановний vol2001,
1. Можливо, це не зовсiм персики - наприклад, гiбрид з чимось iншим.
2. http://img.lisky.org.ua/2017monua.pdf: `Спостерігаючи оточуючі рослини протягом багатьох років, можна поступово накопичити досвід – який екземпляр розквітає в першу чергу. Зазвичай це пов’язано із сортовими особливостями, або ж із аномально теплим мікрокліматом – близькістю до стіни будинку, що прогрівається весняним сонцем, або до підземних ліній опалення.` Персикiв у Києвi небагато - нашi данi були обмеженi.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

vol2001  20.04.2021 20:50
Доброго дня
Ваш сайт правильно вгадує дати зацвітання більше 90% рослин і дерев, але несостиковка є: сьогодні в районі ДРВЗ я бачив алею цвітучих персиків при сумі активних температур на 35 менше необхідної

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Андрей  15.04.2021 12:25
Как бы я не старался узнать историю о том откуда взялась волчья горка и почему она так называется, информации ноль. Только о том, что Нестеров там промышлял. Эту горку насыпали для какой-то задачи или это курган? Буду очень благодарен за информацию! И если сосне Нестерова 250 лет, то значит, что эта горка там давно и значит у нее долгая интересная история, а вы мне тут про своего Нестерова...

Перейти до статті:  "Урочище Волчья гора в Киеве станет парком имени Нестерова?"

Читачка  01.04.2021 19:49
Дозвольте на День гумору невеличкий уривок із серії `Говорять діти`.
Трирічну дитину оформили до садочку, в якому був басейн. Ввечері її забирає бабуся і запитує: `Як пройшов день? Вас вчили сьогодні плавати?`
- День пройшов добре! - радісно відповідає і додає, - Я вчилася плавати, потім я тонула, а потім мене сушили пилососом.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

admin  31.03.2021 12:33
Можливо, `непошкодженими` комунальники називають `цілі` термометри - на відміну від `розбитих`. Цілі термометри можуть кидати в контейнери як через їхню несправність (наприклад, розрив на частини ртутного стовпчика), так і через небажання тримати ртуть у домівках.

Перейти до статті:  "У Києві 356 контейнерів для збору відпрацьованих батарейок. На ДВРЗ - жодного"

Максим  31.03.2021 01:47
Цікаво, а навіщо здають непошкоджені ртутні термометри? Найчастіша причина позбутися такого термометра - це коли він пошкоджений.

Перейти до статті:  "У Києві 356 контейнерів для збору відпрацьованих батарейок. На ДВРЗ - жодного"

admin  29.03.2021 13:13
Під лінком `запрошує на роботу` зазначено актуальний на дату публікації контактний телефон роботодавця.

Перейти до статті:  "Вакансія карщика."

Валентин  29.03.2021 12:06
Кабы мне с вами связаца ищу работу карщика

Перейти до статті:  "Вакансія карщика."

Читачка  05.03.2021 15:10
Дозвольте запропонувати для читання нову книжку письменника Анатолія Сахна `ЛІЛІПУТИ НА ПІДБОРАХ`, яка щойно вийшла у видавництві `Ярославів Вал`. Це третя книжка письменника з історії сучасної України, головним героєм яких є полковник української спецслужби Богдан Зорій, знайомий читачам із романів `Соло бунтівного полковника. Вершина` та `Острів Хо. Поріг болю`. Детальніше про роман читайте у статті Сергія Шевченка на стор. 13 `Літературної України` № 4 за 27 лютого 2021 року.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна Просєкова  19.02.2021 13:25
До Дня Героїв Небесної Сотні вийшов другий том документально-публіцистичної трилогії-мартиролога `НЕБЕСНА СОТНЯ. ЖИТТЄПИСИ` педагога та волонтера Світлани Терейковської.
Презентація книжки відбудеться 19 лютого 2021 року о 17-й годині у Національному музеї Революції Гідності за адресою: Майдан Незалежності, 18,2 (будинок профспілок, 2-й поверх). тел. 096 284 28 07.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Петя  14.02.2021 09:59
Столбики из кирпича под фонари помню, правда фанарей уже на них не было. Всегда хотел узнать для чего эти подставки, похожие на флагштоки, теперь понятно. что были на самом верху плафоны.

Перейти до статті:  "Післявоєнний сквер у селищі ДВРЗ в Києві"

admin  14.02.2021 07:51
Шановні читачі, дякуємо вам за цікаві коментарі!

Перейти до статті:  "Післявоєнний сквер у селищі ДВРЗ в Києві"

Юрий Н.  13.02.2021 23:16
Спасибо сердечное, господин Редактор! Статья -- бальзам на душу. Действительно, в бассейнах была вода, но помниться лишь один летний сезон. Потом, наверное, зимой разморозились трубы. В одном из бассейнов малолетние, не старше 7-8 лет, мальчишки купались, после чего загорали голышом на теплом бортике бассейна, а трусы в это время сушились на спинках скамеек. Девчонки обходили сквер стороной. В футбол играли в ближнем к 29 и 30-му дому бассейне, у него был высокий бортик. На бортике мелом или красным кирпичом рисовались ворота. Формировались `пульки` по 3 игрока, играли навылет кожаным мячом, вдрызг до камеры истертым о бетон. Мы были юны, беззаботны и радовались жизни.

Перейти до статті:  "Післявоєнний сквер у селищі ДВРЗ в Києві"

Антоніна  13.02.2021 19:56
Мабуть це, або осіння, або весняна пора, тому жінка у шарфику, а чоловіки у кепках.
Дякую за статтю.

Перейти до статті:  "Післявоєнний сквер у селищі ДВРЗ в Києві"

  12.02.2021 11:02
Вибачте, не побачили примітку, що це фото.

Перейти до статті:  "Сільськогосподарські ярмарки у столиці скасовано до покращення погодних умов"

Інна Росєва  12.02.2021 10:55
12, 13 лютого о 19:00 у Київському академічному театрі КОЛЕСО відбудеться комедія-мюзикл `Flower boom` (Квітковий бум), поставлений за п`єсою сучасної української драматургині Наталії Коломієць `Ліки від ревнощів`. Адреса театру: Андріївський узвіз, 8, тел. (о44) 425-05-27, (096) 525-04-94. Вартість квитка 300 грн. Що важливіше: гроші чи кохання?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  12.02.2021 10:34
Це якщо їхати на авто, то вистачить з хвилини, а якщо йти пішки, то від `Дарниці` буде 10 хвилин, а від `Чернігівської` - 15 хвилин, якщо йти спокійно.

Перейти до статті:  "У зимову стужу кольорові квіти"

  11.02.2021 17:27
Чудова картина. Це фото, чи написане фарбами? А хто автор? Мені здається, що це зробила жінка. Дякую за гарну овочеву палітру.

Перейти до статті:  "Сільськогосподарські ярмарки у столиці скасовано до покращення погодних умов"

Читачка  11.02.2021 08:12
Дякую за публікацію! Бажаю кольорових вихідних!

Перейти до статті:  "У зимову стужу кольорові квіти"

Читачка  22.01.2021 11:55
Подарувала біля 400 штук насіння Ялини Європейської КИЇВЗЕЛЕНБУДУ Дніпровського району.
Закриваю свою об`яву за 14.01.2021.

Перейти до статті:  "В Одессе к Рождеству высадили 400 сосен – их подарил меценат"

Інна Росєва  16.01.2021 17:26
Від 16 січня 2021 року стаття 30 Закону про мову набула чинності. У сфері обслуговування українська мова стає офіційною.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  14.01.2021 14:50
На даний момент у мене є 40 штук насіння Ялини Європейської, вони висипалися із шишки у січні 2021 року. Подарую людині, яка займається рослинністю.

Перейти до статті:  "В Одессе к Рождеству высадили 400 сосен – их подарил меценат"

Читачка  12.01.2021 11:11
Але ж до утворення Речі Посполитої (1569 рік) ці землі були українські, тобто корінні, що і хотів сказати автор.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

Юрий Н.  11.01.2021 23:16
По-моему, в книге все правильно. `Коронный` -- распространенный польский термин, означающий в данном случае: `принадлежащий польской короне, т.е. королю`.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

Читачка  11.01.2021 18:31
У виданих книжках теж бувають помилки - це звичайна практика: менше помилок - краще видавництво.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

admin  11.01.2021 11:42
Дякуємо за зауваження, але не приймаємо його. Вираз `на коронних землях` вжито в оригіналі (в тексті книги).

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

Читачка  11.01.2021 11:08
Зауваження. У 6-му рядку знизу `на коронних` треба писати `на корінних`.

Перейти до статті:  "Уривки з книги про історію Дніпровського району столиці. Частина 8"

Владимир  08.01.2021 17:18
Сегодня оказался в петле жд веток дарницкого вокзала.(занимаюсь велоспортом) Обратил внимание в лесу на деревья у которых корни над почвой как у манговых деревьев, спешился с велосипеда прошёл метров двести дошёл до камыша,Почва сухая воды нет,скорее всего это и есть тот самый мокрый лес.Место там действительно красивое.

Перейти до статті:  "Дарница"

admin  02.01.2021 12:24
Дякуємо. Виправили. І Вас зі святами!

Перейти до статті:  "Новий рік ступає на поріг"

admin  02.01.2021 11:46
Софіє, дякуємо, вітаємо й Вас, а також усіх інших читачів!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  02.01.2021 11:44
У другому абзаці, третій рядок у слові `данину` пропущено літеру `в` , повинно писати давнину.
З НОВИМ 2021 РОКОМ ! З НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ !

Перейти до статті:  "Новий рік ступає на поріг"

admin  02.01.2021 11:43
Борисе, на нашому сайті фотографії танцмайданчику і фонтану є в замітках від 29.05.2020 та 19.04.2019 (натисніть на тег Історія Києва). Сподіваємось, що читачі сайту поділяться й іншими посиланнями

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Софія  02.01.2021 07:32
Поздоровляю редакцію сайту з новорічними святами! Бажаю в Новому році зробити багато цікавих публікацій!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Борис  02.01.2021 00:33
Подскажите пожалуйста, может быть у кого нибудь остались фото танцплощадки около ДК ДВРЗ (там сейчас церковь построили) и фонтана в парке возле ДК?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"