Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2018 рік

Василь  22.12.2018 10:47
Думаю,що при такому підході ---можна пів-України внести в почесні кияни. Підхід хибний і носить популістичний характер.

Перейти до статті:  "Список почесних громадян міста Києва."

Максим  18.12.2018 10:39
Діоксид азоту NO2 - токсичний газ, може викликати подразнення дихальних шляхів, а у високих концентраціях або при фізичному навантаженні (заняттях спортом у забрудненому повітрі) - навіть набряк легенів.
Утворюється при нагріванні повітря до дуже високої температури (>2000°C) за реакцією
N2 + O2 = 2NO,
2NO + O2 = 2NO2.
У природі такі температури найчастіше виникають у блискавках. У штучних умовах - в автомобільних двигунах та на деяких хімічних підприємствах.
NO2 швидко реагує з водними розчинами з утворенням азотноЇ кислоти або солей - нітратів. У низьких концентраціях це корисно для рослин (добриво). Проблеми (кислотні дощі) можуть виникати лише при надмірних концентраціях.
Оксиди азоту нестабільні і можуть бути знешкоджені за допомогою каталізаторів - розпадаються на азот і кисень. Більшість сучасних автомобілів обладнані такими каталізаторами, хоча їх ефективність ніколи не досягає 100%.

Перейти до статті:  "Повітря на ДВРЗ забруднене діоксидом азоту."

admin  05.12.2018 21:06
Михайле, радимо написати в Контактний центр 1551, бажано з фото.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Михайло  05.12.2018 20:07
на відстої за мостом стоїть вагон, з якого вже з півроку йде постійний запах якогось формальдегіду чи пластмаси. Це відчувають на протязі дня не тільки собачники зі своїми питомцями на вигулі, а й пересічні громадяни мікрорайону аі діти в дитячому садку. Чи є якась можливість прояснити цю ситуацію та прибрати цей вагон?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Олена  07.11.2018 10:16
У нашому будинку, що по вул. Заболотного №108, консьєржки , які тут працюють, що називається, сидять для краси. Двері, хоча і є кодовий замок і домофон, у будь-яку добу чи пору року, постійно відчинені. А вони навіть і не реагують, хто заходить, і навіть -- не питають , куди і до кого ідуть. Збираються внизу на балачки та плітки баби-пенсіонерки та цілими днями плетуть плітки. Їм, бачите ж, ніколи. А платити вимагають у кожного мешканця щомісяця. Причому плата --- по 50 грн., хоча робота --не офційна. У нас -- не ОСББ, а -- керуюча компанія. Прямо , вибачайте, ледь не душать, коли їм не заплатили. Я обрилася, скзала, що за таку так звану у кавичках їхню роботу я не маю наміру їм платити. То тепер вони нас з чоловіком не пускають до будинку. Що робити? Зверталися до дільничого нашого полцейського, але --ніякого результату. Він каже, що -- не його обов:язок подібне.

Перейти до статті:  "Консьєрж: наймати, чи ні?"

Антоніна  14.10.2018 10:53
Дозвольте віддати вдячність світлої пам'яті поету, прозаїку, публіцисту, перекладачу Віктору Баранову (див.Киевский календарь). Пропоную два катрена з його вірша-пісні `ДО УКРАЇНЦІВ`:
`...Українці мої! То вкраїнці ми з вами - чи як?
Чи в `моголах` і вмерти судила нам доля пихата?
Чи в могили забрати судилося наш переляк,
Що розцвів нам у душах смиренністю `меншого брата`?
Українці мої! Як гірчать мені власні слова...
Знаю добре, що й вам вони теж не солодкі гостинці,
Але мушу казати, бо серце мов свічка сплива,
Коли бачу, як люто себе зневажають вкраїнці...`.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна Просєкова  08.10.2018 09:19
Дякую, пане Редакторе, за публікацію двох моїх матеріалів! Бажаю успіху у творчості!

Перейти до статті:  "Історія будівництва Київської міської публічної бібліотеки."

Читачка  24.09.2018 20:35
Безкоштовні не тільки музеї. Безкоштовні екскурсії по місту з 23 по 30 вересня ц.р. Збір бажаючих біля готелю `Турист` об 11-й годині. Екскурсії проводяться у зв'язку зі Всесвітнім Днем Туризму, який відмічається 27 вересня.

Перейти до статті:  "Безкоштовні музеї останнього тижня вересня."

Антоніна  07.09.2018 18:27
Дякую, пане Редакторе, за публікацію мого матеріалу. Бажаю всім приємних вихідних!

Перейти до статті:  "Прощання з літом 2018."

admin  06.09.2018 10:35
Дякуємо!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  05.09.2018 18:01
Вітаю Адміністрацію сайту `Ліски` з Днем його заснування - 5.09.2010. Бажаю творчої наснаги і цікавих інтелектуальних новин на багато років! Щоб не згасав дух пізнання таємничого і невідомого.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Наталья  04.09.2018 20:16
Нет слов . 2 года перекладывать рельсы собрались

Перейти до статті:  "Реконструкція трамвайної лінії на ДВРЗ."

admin  03.09.2018 17:19
Сподіваємося, що трамваї почнуть ходити раніше 2020 року. Направили звернення на 1551 з проханням роз'яснити цей, а також інші незрозумілі моменти тендеру. Про отриману відповідь повідомимо.

Перейти до статті:  "Реконструкція трамвайної лінії на ДВРЗ."

Віталій  03.09.2018 16:42
Тобто до 24.12.2020 трамваї ходити не будуть?

Перейти до статті:  "Реконструкція трамвайної лінії на ДВРЗ."

Антоніна  31.08.2018 18:55
Дякую редакції сайту за публікацію мого матеріалу. Бажаю успішних проектів і чудових новин!

Перейти до статті:  "Парк Кіото. Друга частина реконструкції."

Читачка  24.08.2018 19:42
Дякую, пане Редакторе, за оригінальне оприлюднення моєї пропозиції на сайті вірша В.Симоненка до Дня Незалежності України!

Перейти до статті:  "З Днем незалежності України! "

Думка редакції  14.07.2018 22:16
П.Нестеров однаковою мірою належить як до героїв України, так і до героїв Росії, оскільки Україна під час життя й діяльності пілота-новатора входила до складу Російської імперії.

Перейти до статті:  "Урочище Волчья гора в Киеве станет парком имени Нестерова?"

Святослав  13.07.2018 16:48
Парк в честь Нестерова П.Н. будет очередная победа над хазарами-шурави. Деревья-память,а памятник-история. Руские историю уже нагло переписывают...герои у них куда-то подевались???

Перейти до статті:  "Урочище Волчья гора в Киеве станет парком имени Нестерова?"

Светлана  11.07.2018 21:19
Печально, но воры не понятно по какой причине оооооооооооочень полюбили воровать оборудование в доме по ул.Марганенцкая,22. То во втором подъезде лифтовое оборудование и газовый домовой счётчки украли, теперь в третьем подъезде.

Перейти до статті:  "Кримінальні хроніки ДВРЗ."

Володимир Ю  24.06.2018 17:19
Фото зроблене десь в районі нинішньої школи № 146, що на проспекті Миру. Видно міст через залізницю, по якій її нині перетинає проспект Соборності (раніше Возз'єднання). А в далині, якщо дуже сильно збільшити, за стрілою екскаватора, видно південні мури Лаври, хоча сама дзвінця в кадр не попала!

Перейти до статті:  "Старі фото лівобережного Києва: Ленінградська площа?"

Володимир  23.06.2018 23:46
Перший будинок на Березняках вул. Серафимовича (нині Івана Миколайчука) 5/1 - був зданий наприкінці вересня 1967 року, а перші пожильці почали заселятись у середині жовтня 1967. Все, що зображено у фільмі - це час зими 1968/69 років і будинок будується, скоріш за все, за адресою вул. Серафимовича, 21.

Перейти до статті:  "Мешканець Березняків публікує відеоісторію житлового масиву."

Інна  18.06.2018 20:29
Дозвольте на честь спекотної погоди запропонувати приспів із пісні `Здрастуй, Літо!`, яку співає Олена Хижна:
`...Так здрастуй, літо!
Моє літо, тепле літо!
Щоб захмеліла я від тебе без вина.
Тебе люблю я золоте, чудове літо!
І твої чари хочу випити до дна...`.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

.  11.06.2018 10:11
Гарного дня ДВРЗ

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  07.06.2018 12:32
До цієї статті можете додати, пане редаторе, мою художню замальовку `Від народження до першого польоту`, яка була опублікована 7 серпня 2016 року на Вашому сайті.

Перейти до статті:  "Июнь - месяц птенцов."

Ольга  04.06.2018 23:04
Пожелания: Хотелось бы, чтобы продлили трамвайный маршрут от Дврз до Станции метро. Позняки,через Дарницкую площадь соединив с маршрутом трамвая номер 8.

Перейти до статті:  "На Гродненській планують встановити світлофор за 2,5 мільйони гривень. "

Кирилл  31.05.2018 13:22
Можно начинать писать статью что дороги на Лесную не будет (по крайней мере при нашей жизни).
Тендер отменен! Причина `неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель`
5 лет ждали чуда, но это оказалось просто из области фантастики

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

продовження  22.05.2018 08:09
Незабаром його випустили на поруки й наказали негайно виїхати назад до Петербурга...
31 жовтня 1860 р. Академія мистецтв видала Шевченкові диплом академіка за його офорти та гравірування.` - Дмитро Чуб `Живий Шевченко`, Київ, `Ярославів Вал`, 2005 рік.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Інна Росєва  22.05.2018 08:01
Дозвольте на честь Дня перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева додати кілька штрихів із життя Тараса Григоровича. `Ставши вільною людиною в 24 роки, Шевченко почав навчатися малярства в Академії, живучи то в Сошенка, то в Брюллова або в будинку академії. За свої малярські праці та офорти (різьба по міді) дістав срібну медаль. Глибоко зворушений здобуттям волі, Шевченко того ж року почав писати вірші та поеми, захоплюючись українською історичною тематикою. Його вірші відразу здобули успіх у читачів. А в 1840 р. Шевченко вже видає свій перший збірник поезій `Кобзар`... На початку 1843 року Шевченко написав драму `Назар Стодоля`, яку відразу студенти Петербурзької медично-хірургічної академії поставили українською мовою на своїй сцені. У 1877 році драма йшла на сцені Московського Малого театру. Скрізь мала вона великий успіх. Знавці порівнювали її з драмами Шекспіра... Діставши в 1845 році працю в Київській археологічній комісії, Шевченко мандрує по Київщині, збирає народну творчість, малює історичні пам'ятки, старовинні церкви, споруди, укріплення. Одночасно пише нові талановиті поезії...У 1859 році Шевченко дістає дозвіл відвідати Україну, рідню. Але в липні того ж року його знову заарештували на донос пристава, ніби поет підбурював селян проти царя та уряду. Незабаром його випустили на пор

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Сергій Соколов  16.05.2018 08:52
Дякую!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Антоніна  16.05.2018 06:59
Вітаю шановного Сергія Соколова, редактора сайту `Ліски` з Ювілеєм! Шість десятків - це розквіт життя! Крокуйте з натхненням і гумором далі і справдяться всі Ваші цілі!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Ліза  11.05.2018 21:46
Дуже дякую! Помітила ці таблички ще восени минулого року. Я автомобіліст і завжди намагаюсь не пропускати нових знаків, завжди чекаєш якогось підвоха. Навчив знак `Киів`, який між Броварами і Києвом регулярно переставляють з місця на місце! Мабуть, перевіряють уважність водіів! Тепер знатиму, що в ` КАШМ` підвоха немає!

Перейти до статті:  "Таблички КАШМ на киевских дорогах."

Алексей  01.05.2018 22:03
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, где можно купить качественный мед на ДВРЗ, кроме ярмарок. Может производители тут живут ?

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Інна  26.04.2018 09:30
26 квітня 1986 року, для багатьох життя розділилося на `До і після Чорнобиля`... Вночі о 1.23 на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС в результаті серії теплових вибухів був зруйнований 4-й реактор. Значна кількість радіоактивних речовин потрапила в навколишнє середовище. За розрахунками експертів, сумарний вихід радіоактивних матеріалів становив 50 млн.кюрі, що рівнозначно наслідкам вибухів 500 атомних бомб, скинутих в 1945 році на Хіросіму.
Населення попередили про небезпеку зараження з великим запізненням. Перше офіційне повідомлення по телебаченню зробили лише 28 квітня. До цього часу підвищення радіоактивного фону уже зареєстрували в Швеції - за ізотопним складом радіоактивної хмари фахівці визначили, що сталася аварія на атомній станції.
За офіційними даними загалом внаслідок Чорнобильської аварії потерпіли близько 5 млн.осіб, з них понад 2,6 млн. українців, у тому числі більше 600 тис. дітей.
Фейсбук, Клуб Корінного Киянина, 26.04.2018 року.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Читачка  12.04.2018 18:55
Від усіх читачів - ДЯКУЮ за пам'ять Леоніда Каденюка!

Перейти до статті:  "Всесвітній день авіації і космонавтики."

Антоніна  11.04.2018 21:11
Ще є така приповідка: Топчу, топчу ряст, ряст - Бог здоров'я дасть, дасть.

Перейти до статті:  "Топчу, топчу ряст."

Антоніна  01.04.2018 18:47
Дякую за цікавий матеріал! Із задоволенням все перечитала.

Перейти до статті:  "Китайский Новый год."

Антоніна  01.04.2018 09:34
Новини одним рядком від `Перця` № 3 за березень 2018.
Створене перше в Україні корпоративне ООО (офіційне об'єднання олігархів).
Рядкував Михайло Степовий.

Перейти до статті:  "Важливе відкриття українських вчених в Антарктиді."

Інна  31.03.2018 19:45
Невже Весна?!
Така жадана, тепла і ясна!
Співають пташки, гомонять струмки.
Душа співає зустрічі Весни!
(31 березня 2018 року)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Iнна   30.03.2018 16:04
Шановна Ольго Шаф! Цитую вельмишановного, але вже покiйного професора Iгоря Михайлина: `Нещодавно сумський поет Юрiй Назаренко у книзi `Королiвський вiнок сонетiв` (2004) зробив спробу подолати цю вершину. Але його твiр, цiкавий сам по собi як експеримент, не вiдповiдав низьцi канонiчних жанрових вимог до корони сонетiв. Тож i спроба не може вважатися успiшною. Вершина лишилася неподоланою. I лише вiдтепер можна смiливо говорити про пiдкорення.` `Лiтературна Украiна` № 44, 9 листопада 2017 р., стор. 11. Дивуюся Вашiй неуважностi, панi Ольго.

Перейти до статті:  "А судді хто?"

Сергей  29.03.2018 16:39
admin, спасибо, теперь всё понятно.

Перейти до статті:  "Нарада стосовно ремонту вулиці Алматинської."

admin  29.03.2018 09:30
Питання кінцевої зупинки автобусів обговорювалося на фейсбук-сторінці ДВРЗ. Цитата: `Богдан Панчук: А де буде кінцева автобусів на ДВРЗ. Вячеслав Гайдай: Кінцева на перетині вулиць Алма-Атинська, та Рогозівська`.

Перейти до статті:  "Нарада стосовно ремонту вулиці Алматинської."

Сергей  28.03.2018 21:57
Ну это конечно хорошо, но кто бы ещё написал где будет конечная остановка автобусов на ДВРЗ ??

Перейти до статті:  "Нарада стосовно ремонту вулиці Алматинської."

Ольга Шаф  28.03.2018 10:53
Перепрошую - Інно!

Перейти до статті:  "А судді хто?"

Ольга Шаф  28.03.2018 10:00
Ірино! Мені прикро за Вашу філологічну сліпоту. 1) до `вартового сонетного канону` п.Чорногуза корону корон творили, зокрема й в Україні поети значно талановитіші, наприклад, Ю.Назаренко (див. студії М.Якубовської, А.Мойсієнка, М.Сіробаби та мої); 2) п.Чорногуз - графоман: чого лише вартує `любові чар усе єство обліг` :)))) він не лише Шевченківської премії не заслуговує, а і взагалі називатися поетом!

Перейти до статті:  "А судді хто?"

Інна Росєва  26.03.2018 08:12
Дякую адміністрації за публікацію статті! Бажаю нових творчих звершень!

Перейти до статті:  "А судді хто?"

Антоніна  25.03.2018 09:31
Дозвольте додати ще трошки гумору від `Перця`, №3 березень 2018.
Робота відрізняється від пенсії тим, що з роботи йдуть, а з пенсії - виносять.
Парадокс: коли відмивають брудні гроші, вони стають ще бруднішими.
Шулера виграють, а герої перемагають.
-Коханий, ти одружився на мені через красу чи розум?
-Коли ти розумна, подивися в дзеркало.
-Ага, значить за гроші!

Перейти до статті:  "Сьогодні - День метеоролога."

Сергій Соколов  23.03.2018 06:53
Можливо, збираються цим грунтом розширити насип перед мостом.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Ольга  22.03.2018 20:48
Мене цікавить що будуть робити з огромезнмими кучами землі, які вивозять з ремонтних робіт дороги в лісопарк на Алма-Атинську, 35, що на Бакалеї поряд з мостом. Так і залишать невпорядковано? Чи будуть потім їх кудись використовувати? Хтось знає відповідь на це питання? Бо раніше в теплу пору року туди в футбола приходили грати, та мами з дітьми приходили під деревами посидіти, а зараз все перерито.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Ольга  22.03.2018 20:28
Цікаво, чи можна купатися в тих озерах, що в селищі Рибному Дніпровського району?

Перейти до статті:  "Селище Рибне в лісі біля ДВРЗ."

Антоніна  21.03.2018 10:26
Дозвольте додати до Всесвітнього Дня поезії уривок з пісні Олександра Пономарьова `Я ніколи нікому тебе не віддам!`:
`Я так чекав тебе, чекав, що сни здійснилися...
Мені вуста, твої вуста ночами снилися.
Щоб ми зустрілися в житті під цими зорями,
Назвавши їх на самоті своїми долями...
Сама любов для нас обох той час зазначила,
Ти на долонях рук своїх мене побачила,
Зійшлись дві лінії в одну дорогу зоряну,
Як два струмки в одну ріку, дощами сховану...`.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Максим  20.03.2018 13:46
Спасибо Юре, за ссылку на этот сайт, теперь мое любопытство довольно)

Перейти до статті:  "Таблички КАШМ на киевских дорогах."

Антоніна  19.03.2018 16:51
Я слухала цю прес-конференцію с початку і до кінця. Хочу зауважити, що інтелектуальний рівень журналістів проплачених ЗМІ був дуже низький. Тільки тому, що питання стосувалися фейкових інформацій в інтернеті. І Президент відповідав на них розумно, не принижуючи жірналістів.
Слухайте і читайте самі, шоб не бути ошуканими.

Перейти до статті:  "Майкл Щур посмеялся над достижениями президента."

Мешканець  16.03.2018 10:21
Цікаво , а депутат сам не може знайти кошти і відремонтувати цю стіну? Ч и краще все таки `турботливо` переписуватись вже третій рік?

Перейти до статті:  "Володимир Гройсман просить відремонтувати стіну на ДВРЗ."

admin  12.02.2018 10:39
Марина, спасибо за комментарий. Представитель Житомирской области уже есть - Нестайко с книгой `Тореадори з Васюківки`. Другие области тоже постараемся заполнить. Ждём предложений от читателей.

Перейти до статті:  "Європейські вчителі склали карту дитячої літератури."

Марина  12.02.2018 10:24
Интересная карта детской литературы! Неплохо было бы и для Украины сделать такую же.

Перейти до статті:  "Європейські вчителі склали карту дитячої літератури."

Сергей  11.02.2018 20:13
Дорога необходима, обязательно нужен ещё один заезд-выезд с нашего района, а предложенный вариант похоже единственный. Все мы видим что происходит на переезде, когда выпадает снег, всё, транспортный каллапс ! и район отрезан от всего, ни на работу выехать ни заехать домой. Какие там машины поедут, фуры или не фуры и по каким улицам, разберутся кому надо. Строить надо НЕМЕДЛЕННО !!!

Перейти до статті:  "Оголошено тендер на будівництво дороги: вулиця Довбуша - Броварський проспект."

Євген  10.02.2018 22:47
А де схема дороги? Щому в договорі присутня вулиця Макаренко, ви по ній фури хочете пустити? Там де діти грають??? Жителі вулиці будуть проти цього!!!

Перейти до статті:  "Оголошено тендер на будівництво дороги: вулиця Довбуша - Броварський проспект."

Інна  17.01.2018 21:23
Не можна брати до віри слова людини, яка зрадила рідного батька (керівника Народного Руху) і служила Януковичу, а може й досі йому служить.

Перейти до статті:  "Тарас Чорновіл про смолоскипну ходу націоналістів."

Антоніна  07.01.2018 15:00
Автор замітки трохи помилився: 25 грудня 1845 року - це новий стиль - Григоріанський, коли відмічалося Різдво. 6 січня Різдво святкується за старим стилем - Юліанським. Цитата із книжки Павла Зайцева `Життя Тараса Шевченка`:...Різдво зустрів у Переяслові, вже тяжко хворий: 25 грудня написав там свій `Заповіт`.` (стор.144). Цитата із книжки `Тарас Шевченко, КОБЗАР: `Заповіт`..., написаний 25 декабря 1845, в Переяслові`, сторінки 66-67.

Перейти до статті:  "Пісня на вірш Шевченка від українського гурту."

Антоніна Просєкова  07.01.2018 11:43
Юліанський календар був запроваджений у 46 році до н.е. за ініціативи Юлія Цезаря, який був першим консулом в Римі. У 325 році н.е. було прийнято рішення всім християнам взяти за основу Юліанський календар. Ним користувалися до 16 сторіччя. Григоріанський календар було введено Папою Римським Григорієм ХІІІ 4 жовтня 1582 року. Реформа мала за мету ліквідувати зсув весняного рівнодення, який до 16 століття виріс до 10 днів порівняно з фактичним настанням рівнодення. Того року реформу прийняли в Італії, Королівстві Франції, Іспанії, Королівстві Португалії та в Речі Посполитій, до якої входила Україна. Російська православна церква не прийняла григоріанський календар, тож і далі послуговується юліанським (старим) календарем.

Перейти до статті:  "Гостьова книга"