Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

До змісту 


                                        Коментарі за 2011 рік

саша  21.12.2011 19:22
класно!!!

Перейти до статті №0020

Піввіку киянин  21.12.2011 16:35
На бульварі Лепсе, ** з листом опитування по квартирах ходить напівбомжиха Людмила з кв. ** і від імені `киянина`, ПТУ*шника з Тюмені, О.Попова агітує за створення теплих місць для нових злодіїв і дармоїдів.

Перейти до статті №0078

песиміст  09.12.2011 12:55
У світлі подій нашого буття нажаль і це не вихід, а механізму заважатиме працювати законодавча та контролююча гілка держави - задавлять, як погане порося, вибачте за порівняння

Перейти до статті №0060

Сергій  08.12.2011 18:53
`Для чого` ми цим займаємось.
Згідно ч.2 статті 382 Цивільного Кодексу України, всі ми - співвласники будинку.
Природно, що ми хочемо утримувати спільну власність у порядку, а на сьогоднішній день іншого механізму для цього, крім ОСББ, не існує.

Перейти до статті №0060

Від сайту `Ліски`  08.12.2011 16:41
І Вам спасибі!
Поважаємо приватність, однак `не турбувати` не обіцяємо. :)

Перейти до статті №0060

не байдужий  08.12.2011 15:36
зрозуміло - як , але не зрозуміло - для чого. В будь-якому випадку -дякую за коментарі. Якщо проаналізувати передовий досвід , то очевидно - ОСББ успішно спрацьовує у нових забудовах, які є 100% комерційними проектами, а наш з Вами прект 39-в,г,д.є - до категорії таких не можна повністю віднести з огляду на стан будинків та матеріальний стан мешканців,які в них проживають (більшість - `видавили` це житло по програмі 50х50 з останніх сил). І це є основна причина провалу діяльності ОСББ. Вашій ініціативній групі слід повернути свою увагу на більш цікаві варіанти, а нас - поки. що не турбувати дарма.

Перейти до статті №0060

Инна  08.12.2011 11:09
Здравствуйте!
На Борщаговке, так же разносили по квартирам анкеты,-`Київська громада` ,которые нужно заполнить. Но, в анкете не указан адрес, где зарегистрирована организация, которая проводит опрос. Это- не очень хорошо.
Спасибо.

Перейти до статті №0078

Сергій  07.12.2011 16:44
Так, розмір плати не змінюється, але отримана сума розбивається на складові, одна з яких - відрахування в резервний фонд.
Документальне підтвердження `різниці` може бути зроблене:
а) у вигляді `Членського внеску` (для членів ОСББ);
б) розрахунку тарифу на послугу через ГІОЦ;
в) укладення типових індивідуальних договорів між мешканцями (споживачі послуги) та ОСББ (управитель).
У будь-якому випадку статті доходів і витрат щорічно затверджуватимуться кошторисом.

Перейти до статті №0060

не байдужий  07.12.2011 15:20
Чудово! Якщо виходити з Вами викладеного,то - сума оплати за послуги для мешканців фактично не змінюється, бо звідки ж тоді візьметься різниця. Як же підтвердиться Ваша `різниця` документально, оскільки можна підтвердити тільки 6000 грн. ?

Перейти до статті №0060

Сергій  05.12.2011 15:23
Див. стор. 3 брошури - ЖЕК щомісяця `прибирає` сходи будинку за 12376 грн.
ОСББ береться організувати виконання цієї роботи дешевше - приблизно за 6000 грн. на місяць - див. табличку на 4-й стор.
Різницю щомісяця можна буде класти на будинковий рахунок (на майбутні ремонти будинку). І так майже по кожній з послуг, прибирання сходових клітин - найбільш яскравий приклад.

Перейти до статті №0060

не байдужий  05.12.2011 14:55
1.`ответсвенными` - у нас похоже не пахнет.
2.Запропонована формула розрахунку збільшення доходів:економніше =більше послуг=більше дохід - не зрозуміла: Хіба,що :вартість послуги коштує на папері більше, а фактично-менше?

Перейти до статті №0060

Від сайту `Ліски`  01.12.2011 19:26
1. Якщо кожну роботу в будинку виконувати економніше, ніж ЖЕК, то чим більше послуг за ОСББ, тим більший його дохід.
2. Серед нас - мешканці з будинків 39А, 39Д-Е і 41Б. Жодної формальної організації нема, здебільшого зустрічаємось на суботниках. Приходьте й ви!

Перейти до статті №0060

Агент  01.12.2011 17:28
Если нет должников и дом не розвалюха, то с доходами в ОСББ все будет ОК. Некоторые ЖСК получают от жильцов и по 1,80 за метр и ничего, хозяйничают и не жужжат. А у этих же по 3 грн. с чемто.
Главно, что б в доме нашлись ответственные люди.

Перейти до статті №0060

не байдужий  01.12.2011 15:56
І ще . Поясніть ,будь-ласка, що означає `....Ініціативна група ..як складова частина групи мікрорайону,,,`(взято з тексту вище) Це означає,що члени ініціативної групи вже входять до складу якоїсь організації , об`єднання, групи ?Якої (якого) ?Тоб-то ініціативні члени вже проінформовані, а значить - озброєні і небезпечні ....?!

Перейти до статті №0060

не байдужий  01.12.2011 15:48
А за рахунок чого можливе збільшення доходів ОСББ?

Перейти до статті №0060

Коментар сайту `Ліски`  21.11.2011 20:20
Вражає цинізм, з яким ГО `Київська громада` підміняє смисл самоврядування - високу громадську активність людей - спонуканням до споживацьких настроїв.
Цитата ГО: `Ви живете своїм життям, займаєтесь своїми справами, в для вас працюють наймані вами люди, труд яких оплачується не з вашого гаманця`.

Перейти до статті №0078

Тетяна  21.11.2011 19:29
Дуже обурена анкетами та іншими папірцями, які розклеюють в наших будинках агенти `київської громади`. Мені здається, що це чергова рейдерська атака. Все вже розікрали, тепер намагаються забрати останнє-наше житло. А воно так і буде, якщо ми не пошлемо дуже далеко самозванців з так званої `київської громади`. Стережіться люди, бо залишимось без усього і без квартир. ЖЕКи не мед, але над ними є хоч якийсь контроль, робота більш-менш налагоджена. А так застягнеш в ліфтові, то і через добу не виберешся, не буде кому визволити. Те ж саме з водою, аваріями і т.п. легко усе налагоджене зруйнувати, а нове хто побудує? аферисти-авантюристи? На кожен будинок потрібно буде створювати свій міні жек. Отоді побачите, де раки зимують. А платити будете в 5 разів більше, ніж зараз. Голова товариства буде обкрадати нас, а хто з ним буде боротись? Є скільки завгодно таких випадків, що краде, розвалив усі комунальні послуги, а звільнити не можна. Коротше, на мою думку, ця `київська громада` - просто шайка авантюристів-терористів, які хочуть захватити усю комунальну власність Києва у свої руки, а Київ кинути в хао�

Перейти до статті №0078

Киянин від Пробудження  17.11.2011 02:14
Женіть в зашийок ту донецьку громаду. Терміново обирайте активістів у склад будинокових комітетів щоб могли захистити свої квартири від ЖЕКівських швондеров що як тії жандарми присмоктались до наших комунальних платежів і не хочуть випуськати із своїх рук. За жеками стоять мостри олігархи комунальної сфери Якщо створите будкоми, обєднаєтесь в мікрорайонні ОСН і оберете комітет спроможний захищати киян , вам не потрібно боятись ОСББ. За їми майбутнє...

Перейти до статті №0078

Сергій Соколов  14.11.2011 14:25
Пане Андрію, яке опитування Ви маєте на увазі? Якщо від `Київської громади`, то воно не `наше`. :)

Перейти до статті №0078

Андрій  14.11.2011 13:44
заповнити ваше опитування я заповнив а куди відсилати?

Перейти до статті №0078

39Д  12.11.2011 20:20
І коли ВОНИ вже наїдяться???
Звісно боротись з людьми, що опалюють приєднанні балкони до кімнат треба боротись але ж не за рахунок ХАЗЯЙНОВИТИХ власників,що засклили балкон з метою збереження тепла в своїх квартирах.В принципі самостійно виконуючи державну програму по енергозбереженню.
Вважаю,що потрібно вимагати створення комісій при КП районів для визначення кому платити за збільшеним коефіцієнтом,а кому за звичайним.
А так бачу тільки спосіб латання дірок в комунальному хазяйстві-бюджеті за рахунок порядних людей.
На фоні загального безладу в наданні якісних послуг КП районів при збільшенні розміру квартплати буду оплачувати послуги,що надаються по лічильниках,а саме вода і електроенергія.

Перейти до статті №0086

олександр  08.11.2011 23:09
бедные люди которых заставляют обходить все квартиры ,и опять лохотрон им обещают заплатить ,а вчера стало известно есть горе контроль что нагло анулирует их опросы ,т.е.отказывают им в оплате

Перейти до статті №0078

Берендей  06.11.2011 12:43
А швондер з будинковим активом до Вас ще не приходили?

Перейти до статті №0078

Некиянин  06.11.2011 11:35
Пафнутий: Сегодня ну- нс предали - завтра регионалов , послезавтра родину . Вот так и живем с предателями ,ворами , и гнидами.

Це на форумах про батька-засновника `Київсьої громади` Валерия Борисова. От себя добавлю: все эти черновецкие, поповы, борисовы... такие же `громадяни Києва`, кяк я японський самурай

Перейти до статті №0078

Захаркоберкут  23.10.2011 13:30
Дійсно, під вивіскою цієї недолугої та інших `бла-бла-дійних` організацій горе-діячі хочуть купити киян і щоб вони якимось чином пролізли як до Київради, так і до ВР. Все це є самообманом. До мене також дзвонили та намагалися долучити

Перейти до статті №0078

39Д  21.10.2011 00:32
Якщо ОСББ колгосп...Тоді,що таке ЖРЕО???

Перейти до статті №0078

Сергій Соколов  20.10.2011 08:22
Будьмо оптимістами, п.Ольго! В `банкрутстві ОСББ` впізнаю лейтмотив сайту `gro-za`. :)
То що, на Вашу думку, треба робити?

Перейти до статті №0078

Ольга  20.10.2011 00:25
Это предвыборный лохотрон, не более. Конечно, нас хотят загнать в колхозы под названием ОСББ, притом управлять им будет частная управляющая компания со всеми вытекающими последствиями. Конец будет один -банкротство ОСББ.

Перейти до статті №0078

39Д  19.10.2011 09:41
Доброго дня!
На жаль я з оголошень не бачив але з тексту і інформації бачу,що НАС мешканців м.Києва потихеньку заганяють у куток без права вибору.
Це вже третій крок:
1. Розпуск районих рад депутатів;
2. Міфічне ОСН,що налічує аж 96(здається)у дніпровському районі;
3. Вище вказаний.
Бачу вихід тільки за схемою ОСН+ОСББ з висуненням своїх кандидатів у міську раду для лобіювання інтересів мешканців.

Перейти до статті №0078

Сергій  07.10.2011 09:54
7 ВОПРОСОВ ПО ЭЛЕКТРИЧКЕ : (`Сегодня`)
1. Электричка будет ездить в одну сторону?
— Нет, в обе стороны, как метро.
2. Сколько стоит проезд?
— 1 грн. 70 коп до Нового года. Затем могут повысить до 2 грн.
3. Будет ли бесплатный проезд для льготников?
— Да, все категории, как в общественном транспорте.
4. Будут ли проездные? Где покупать билеты?
— Билеты продаются в кассах возле платформ. С 1 ноября запустят проездной, по которому, кроме электрички, можно будет проехать на метро, троллейбусе и трамвае. Также чуть позже появятся жетоны.
5. Когда ездит электричка?
— В будни утром с 6.30 до 9.30, вечером с 16.30 до 20 ч. В субботу, воскресенье и праздники работать не будет. Но потом, возможно, электричка будет курсировать целый день.
6. Ездить можно неограниченное количество времени? Или плата только за круг?
— Как в метро — сколько угодно. Турникеты установлены до платформ.
7. Есть ли туалет в вагоне?
— Есть, в первом и последнем вагонах.

Перейти до статті №0075

Даша.  20.08.2011 22:25
Я ребенка не видела.Поэтому нечего сказать не могу.

Перейти до статті №0065

Костянтин  10.08.2011 01:09
Оце вже цікаво `.....і буквально вже з серпня місця ми розпочинаємо фінансування капітального ремонту чи реконструкції житла, де існують чи плануються створення таких об’єднань», – сказав О.ПОПОВ. `

Перейти до статті №0064

Сергей Соколов  04.08.2011 09:35
Такая зарплата расчитана для варианта с выполнением одной услуги (уборка лестничных клеток), там и работы немного. В дальнейшем планируем повышать, если будут увеличиваться доходы ОСББ.

Перейти до статті №0060

Nick  03.08.2011 16:47
За 1500 грн. ни кто ответственно работать не буде.

Перейти до статті №0060

Сергій Соколов  14.07.2011 18:19
Десь є - всього в Дніпровському районі 850 будинків. :)
Якщо люди створили ОСН спочатку в кожному будинку з 91-го, а потім об`єднались, то такий процес треба вітати.
А якщо створили зверху, в дусі СССР, і мешканці навіть гадки не мають, хто і чому їх представляє - то це дискредитація самоврядування.

Перейти до статті №0061

Костянтин  14.07.2011 17:47
Цікаво...
Але є контакти цього ОСН?Дуже бентежить деці 33 тисячі чоловік і 91 будинок....

Перейти до статті №0061

Сергей Соколов  12.07.2011 10:38
Владимир, спасибо за проявленный интерес.
Если Вы имеете в виду управляющего, то его планируемая зарплата указана на четвертой стиранице документа - около 1500грн.
Шесть человек `указчиков` - это участники инициативной группы? По факту - это всего лишь неравнодушные люди. Исходя из этого, буду рад, если их станет хотя бы 60.

Перейти до статті №0060

Владимир  12.07.2011 10:22
А какая зарплата будет у нач.ОСББ,и немного-ли на один дом 6 человек указчиков?

Перейти до статті №0060

Сергей Соколов  11.07.2011 10:09
Владимир Никифорович, это зависит от нас всех. :)

Перейти до статті №0060

владимир  11.07.2011 09:58
СЕРГЕЙ а ВЫ уцверены ,что в нашем доме можно создать ОСББ???

Перейти до статті №0060

Сергей Соколов  11.07.2011 09:26
И согласно закону, и на практике в домах с ОСББ все имеющиеся льготы сохраняются.

Перейти до статті №0060

владимир кв.58  11.07.2011 09:17
а как быть с пильгами?нас двоя мы оба пенсионера

Перейти до статті №0060

Ольга  25.06.2011 08:38
Запис відеоконференції Т. Монтян:

http://www.youtube.com/watch?v=asLrdyBfMuM

http://www.youtube.com/watch?v=9P2pZ08iJaM

Перейти до статті №0055

Сергій Соколов  03.06.2011 08:14
Оскільки лінк `Стосовно договору дещо є тут: - починаючи з другого абзацу.` побився при збереженні повідомлення, я додав його на головну сторінку сайту під заголовком `Як не переплачувати ЖЕКу?`

Перейти до статті №0051

Ольга  03.06.2011 00:37
Дякую за відповідь.
Час і дату схвалюю.
Стосовно договору дещо є тут: - починаючи з другого абзацу.
А от те, що змінити умови договору можна лише через суд - це ж стосується вже укладеного (підписаного) договору, хіба ні? А доки договір не підписаний, якщо існують заперечення по певних пунктах, то мусить складатися протокол узгоджень (інформація з ФУП).
...Словом, конче потрібно радитися. Дякую ще раз ☺

Перейти до статті №0051

Сергій Соколов  02.06.2011 20:04
ОСББ нема, але сподіваємось, що буде.
Готуємо фінальне письмове опитування, по результатах якого буде видно, наскільки реальна підтримка з боку мешканців. Бо не хочеться воювати і з ЖЕКом, і з сусідами.
Договори, думаю, треба підписувати. Є така інформація, що умови цих договорів насправді можна змінити лише через суд, а цей шлях мало кому підходить.
Стосовно обговорення - завжди раді і готові зустрітись. Пропоную наступного четверга, орієнтовно о 20-00. :)

Перейти до статті №0051

Ольга  02.06.2011 19:18
Я так зрозуміла, що у нас нема ОСББ...
А як бути з тими договорами, які того тижня від імені ЖЕКу розносили по квартирах із пропозицією поставити підпис... Лише підпис, бо все інше там уже заповнене невідомо чиєю рукою, в тому числі перелік отримуваних послуг безвідносно до того, надається якась послуга насправді, чи ні...
Якби оце зібратись і обговорити, та щось не видно звцікавлених..

Перейти до статті №0051

MAG  25.04.2011 17:10
Авторитет КМУ сприятиме навмисвному порушенню цієї постанови.

Перейти до статті №0043

Читач  10.04.2011 13:02
Цікаво!

Перейти до статті №0041

MAG  29.03.2011 19:22
Супер!

Перейти до статті №0038

MAG  29.03.2011 19:07
Супер!

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Соколов  25.03.2011 18:40
Щось доздадуть, а решта - за наш. :)

Перейти до статті №0037

MAG  25.03.2011 17:56
Молодці!

А перевитрата коштів за чий рахунок? Ваш?

Перейти до статті №0037

Тест  04.03.2011 11:45
Треба буде прийти!

Перейти до статті №0032

Ольга  29.01.2011 20:02
Дуже вдячна, пане Сергію, що розмістили мою об`яву.
Можна вже зняти її: банки є! :)

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Ольга  29.01.2011 03:51
Шановні сусіди! \n
Терміново потрібні медичні банки, - лікар прописав дитині (пневмонія). \n
Я шукала по аптеках - марно. \n
Може хто-небудь з вас має штук 8 - 16 мед. банок, будь ласка, позичте днів на десять. \n
Буду вдячна за допомогу. \n
\n
29.01.11 \n

Перейти до статті:  "Гостьова книга"

Соколов  15.01.2011 18:32
Сподіваюсь, що гостьова книга швидко поповниться записами. :)
Сергій Соколов

Перейти до статті:  "Гостьова книга"