Сайт Л і с к и         Головна    Про сайт    Довідка   Архів новин   Гостьова   Пошук


До змісту 


Сьогодні Попов відвідає ДВРЗ? Вчергове пообіцяє нову дорогу?

П'ятниця, 20.09.2013    

   На днях голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідав лівобережний мікрорайон Осокорки та зустрівся з місцевими мешканцями. Ця поїздка відбулась у рамках серії візитів голови КМДА у всі райони Києва, під час яких відбудуться "відкриті розмови" з киянами. "Відкриті" в лапках, тому що місцеві мешканці дізнаються про них постфактум - анонси подібних зустрічей, як правило, відсутні.
   Інформовані джерела в КМДА повідомляють, що сьогодні Олександр Попов планує відвідати місцевість ДВРЗ. Це буде не перший його візит до мікрорайону. Два роки тому, 8 серпня 2011 року Попов вже був на ДВРЗ - знайомився з місцевими проблемами. При цьому давав конкретні обіцянки на 2012 рік, зокрема, стосовно побудови другого виїзду з мікрорайону до міста.

Коли буде нова дорога?

   Мабуть, цього разу Попов звітуватиме про хід будівництва нової дороги? :) Чи про хід реконструкції місцевих шкіл? Чи ніхто з присутніх на зустрічі не насмілиться поставити ці питання? Сподіваємось після візиту прочитати про це в газеті "Хрещатик" - виданні Київської міської ради.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "ЖКГ" та "Запит до влади".


Вам була корисна ця стаття?

Вячеслав 20.09.2013 13:36
Сьогодні зустріч мешканців з Поповом проходитиме в центрі культури о 16:00. Усі важливі питання, в тому числі дорога та реконструкція шкіл, обов'язково поставлять Попову. Усі питання для Попова були підготовлені в приймальні Тесленка.

Andrii 20.09.2013 11:13
Блін, аби я знав де він і коли буде і був там в той час, я б поставив йому таке запитання....

Можете додати свій коментар

Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів):