Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Багатотиражка ДВРЗ: номер 3229

Неділя, 24.05.2020 13:39   

Багатотиражка ДВРЗ: номер 3229 (квітень 2015 року) Багатотиражка ДВРЗ: номер 3229 (квітень 2015 року)
   Пропонуємо огляд номера 3229 заводської газети "Дарницький вагоноремонтник" від 14 квітня 2015 року.
   Починається він з привітання адміністрації та профкому заводу з Великоднем, а також традиційної рубрики привітань працівників, які святкували у квітні 2015 року ювілейні дати від дня народження.
   Одна із заміток другої сторінки багатотиражки присвячена охороні праці, зокрема профілактиці травматизму та створенню безпечних і нешкідливих умов праці.
   Про підсумки виконання Колективного договору між адміністрацією підприємства і профспілковим комітетом у 2014 році йшлося у замітці "Зобов'язання сторін виконано".
   Під рубрикою "Лише цифри" наведено дані про розмір середньомісячної заробітної плати працівників заводу, грошові виплати до новорічних свят, загальну суму матеріальної допомоги та інші показники.
   "Добрим традиціям жити", - під такою назвою опубліковано розповідь про те, як на підприємстві пройшов День довкілля. Роботи по благоустрою заводської території проілюстровано фотознімками. Як проводилися суботники на ДВРЗ за радянських часів, зокрема у 1950-ті роки, можна побачити на двох світлинах, ймовірно взятих із заводського музею ДВРЗ.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Завод", "Дарницький вагоноремонтник" та "Пишуть читачі".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):