Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Сьогодні Володимиру Приходьку виповнилося б 63 роки.

П'ятниця, 28.08.2015 21:46   

Приходько Володимир Сергійович    Півроку тому, 23 лютого 2015 року трагічно загинув Приходько Володимир Сергійович - автор книги "ДВРЗ", представник заводської робочої династії, випускник місцевої школи №11.
   Колектив сайту "Ліски" знав Володимира Сергійовича як вдячного та уважного читача, кваліфікованого дописувача і доброзичливого автора коментарів (які він скромно підписував "Володимир"). В особистому спілкуванні - як порядну й розважливу людину.
   Близькі люди, друзі, товариші, колеги по роботі знали інші грані його особистості. Володимир Приходько прожив відведені йому роки у любові й повазі з боку оточуючих, у злагоді з людьми, природою і самим собою.
   Кажуть, що людина помирає тоді, коли помирають останні спогади про неї, актор живе, доки живуть його глядачі, а автор книги - доки живуть її читачі.
   Пам'ятаємо Володимира Сергійовича Приходька як автора книги про ДВРЗ, києвознавця й киянина, патріота своєї батьківщини. На фото - Володимир Приходько на минулорічному суботнику.Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):