Чи якісна вода в бюветі парку ДВРЗ?
На сайті Київводоканалу почав працювати інтерактивний розділ про роботу бюветних комплексів столиці України. Даний сервіс створено для оперативного інформування киян, які користуються водою з артезіанських свердловин, про технічний стан бюветів та якість води у них.
За допомогою сервісу можна буде побачити на карті тільки діючі бювети, позначені синім кольором, або, навпаки, тільки неробочі - позначені червоним. Клікнувши на іконку бювету, ви побачите його фотографію, результати проб води, кнопку «Смачна вода», яку пропонують натиснути, якщо вам подобається вода в цьому бюветі, а також кнопку «Повідомити про бювет», де можна написати свій відгук про роботу бювету, наприклад, про технічні проблеми або поганий санітарний стані території бювету.
Зібрану інформацію «Київводоканал» буде повідомляти і направляти у відповідні підрозділи для реагування. Поки розділ працює в режимі тестування, незабаром він буде наповнюватися додатковою інформацією, повідомив «Київводоканал». Всього в Києві побудовано 204 бюветних комплекси, 187 з них перебувають на балансі комунального підприємства «Київводфонд», а диспетчерські послуги і моніторинг стану бюветів здійснює столичний водоканал.
Таблиця якості води в бюветі. Значення, які не вписуються в нормативи, редакція сайту "Ліски" позначила літерою "н" червоного кольору.
Прим. ред "Ліски". Скориставшись описаним сервісом, ми відправили на сайт Водоканалу наступні питання:
"По-перше, на
вашому фото не той бювет (правильне зображення - на прикріпленому фото). По-друге, чому на карті
немає непрацюючого бювету на розі вулиць Довбуша і Марганецької? По-третє, таблиця якості води підписана
Гродненська - Алма-Атинська. Це два різні бювети. Показники співпадають?"
Про бювети на ДВРЗ ми
писали влітку минулого року.
Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Екологія".