Вестибюль Будинку культури ДВРЗ
Клуб Дарницького вагоноремонтного заводу (тепер - Центр культури та мистецтв Дніпровського району Києва) після відкриття в 1954 році пережив, разом з усією країною, різні етапи розвитку. Змінився зовнішній вигляд будівлі та оформлення приміщень, змінились підпорядкування та джерела фінансування клубу, проте незмінним залишається його функція як центру притяжіння творчих людей - і працівників, і відвідувачів.
У першій фотогалереї - вигляд клубу ДВРЗ невдовзі після закінчення будівництва. Звертаємо увагу читачів на деталі, які тепер відсутні. По центру головного фасаду, на даху будівлі знаходилось ліпне оздоблення у вигляді ліри (чи герба), яке включало зірку та інші елементи - тепер його немає.
З обох боків центрального входу стояли гарні вуличні світильники - тепер їх замінено на простіші. Барельєфи-медальйони містили в собі написи (цитати класиків марксизму-ленінізму?) - зараз ці написи стерті.
Перше приміщення клубу, куди потрапляли відвідувачі, називалось "Касовий вестибюль". З лівого боку було віконце каси, а на вхідних дверях були зроблені дерев'яні тамбури для збереження тепла взимку і прохолоди влітку.
Між колонами вестибюлю були встановлені світильники. Може, вони й заважали проходу відвідувачів, але були дуже гарними.
У наступній групі фотографій можна побачити сучасний вигляд вестибюлю. Фото зроблені у вересні 2012 року, під час проведення виставки робіт місцевого фотографа Сергія Попова під назвою "Наш ДВРЗ".
В останній фотогалереї - вестибюль, оздоблений великими плакатами, що розповідають про гуртки та творчі колективи Центру культури та мистецтв.
Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Історія Києва", "Клуб" та "Будівлі ДВРЗ".