Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Нова дорога на ДВРЗ подорожчала в 60 разів

П'ятниця, 22.02.2013    За матеріалами газети "Дніпровець"

   Особливістю місцевості ДВРЗ, яка розташована на крайньому сході Києва, є її відносна ізольованість від решти міста. Із заходу та півдня вона обмежена залізничними коліями, зі сходу та півночі - великим лісовим масивом. ДВРЗ з'єднує з Києвом лише одна дорога, яка до того ж проходить благеньким шляхопроводом над під'їзними залізничними коліями. Коли міст ДВРЗ з якихось причин стає непроїзним, відносна ізольованість житлового масиву перетворюється на абсолютну, що тривожить місцевих мешканців.

   Якщо вірити словам керівників міста Києва, проблема єдиного виїзду з ДВРЗ тривожить також і їх. Як доказ, регулярно звучать обіцянки побудувати нарешті ще одну дорогу, яка з'єднає вулиці Довбуша та Бутлерова. Довжина дороги близько 2 км, вартість за оцінками 2004 року - 2 мільйони гривень.

Нова дорога на ДВРЗ подорожчала у 60 разів

   Не дочекавшись дороги ні від Омельченка, ні від Черновецького, ні від Попова, мешканці ДВРЗ виступили з ініціативою зібрати самим ті нещасні 2 мільйони гривень (якраз по 100 гривень з кожного мешканця), та побудувати новий виїзд самим.



   Серхиос 04.02.2013 21:25
Надо скинуться всем жителям ДВРЗ по 100 грн(я согласен) и самим построить дорогу,на власти надежды нет....) Или ждать когда мостик рухнет(не дай бог) и тогда все всё поймут...


   Володимир 07.02.2013 13:48
П.С. Я згоден з пропозицією Серхиоса щодо 100 грн. ))


   Спартаківна 11.02.2013 01:54
Серхиос, цікава пропозиція - я так само погодилась би віддати свої 100 грн. За однієї умови: щоби всі зібрані кошти не розхапали держ.чиновники за самі лише дозволи та погодження.



   Застереження читачки Спартаківни цілком слушне, адже за даними газети "Дніпровець" вартість побудови нової дороги на ДВРЗ зросла за 8 років у 60 разів і складає тепер не 2 мільйони, а 118 мільйонів гривень!

Нова дорога на ДВРЗ подорожчала у 60 разів

Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Транспорт".


Вам була корисна ця стаття?

Андрій  12.03.2013 11:10
Треба тиснути на владу з усіх напрямків і всіма методами. Чим більше скарг, звернень, запитів тим краще!

Настя  24.02.2013 20:22
Они что больные??? За 2 км дороги - 118 миллионов???

Спартаківна  24.02.2013 16:07
Прикро.
А скільки було обіцянок! - http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4229/news/3186.html
«Комунальна корпорація "Київавтодор" хоче побудувати дорогу, що з'єднає мікрорайон ДВРЗ із вулицею Червоногвардійською. Про це журналістам повідомив генеральний директор "Київавтодору" Володимир Жуков.
...За попередніми оцінками проектувальників, вартість будівництва цієї дороги протяжністю близько 1,5 кілометра становить близько 20 млн. гривень.
"Ця робота реальна, котру можна почати цього року і в наступному закінчити", - сказав Жуков.»

- просто смішно.

Вячеслав  23.02.2013 11:38
118 мільйонів гривень!
цікаво скільки з ціеї сумми запланово на будівництво котеджу для начальника київавтодору

Вадим  22.02.2013 14:52
Придется скинуться по 6000 грн. Сделаем закрытую дорогу и за въезд фур будем брать деньги...