Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Юнаки знову хочуть у солдати

П'ятниця, 06.04.2012       

Збірний пункт ДВРЗ Абревіатура ДВРЗ, крім двох основних значень - Дарницький вагоноремонтний завод та однойменна місцевість на сході Києва (колишнє селище заводу) - відома також як назва Київського обласного збірного пункту призовників.
   Протягом призовної кампанії через збірний пункт ДВРЗ щотижня відправляється в війська приблизно 200 хлопців, так що за час існування пункту через нього пройшли сотні тисяч юнаків.

Призовник Микола Приходько з Переяславщини    Оскільки армія належить до закритих структур, мало схильних до змін, ймовірно, що й зараз призовники прибувають на збірний пункт і так само чекають викликів "покупців" з військових частин. Всередині пункту є невелика площа (плац), а по периметру - накриття. Саме там більшість юнаків чекає оголошення свого прізвища через гучномовці, якими оснащена територія пункту. Виклику можна чекати й по декілька днів, тому майбутніх солдат годують у їдальні, а в приміщеннях встановлені оббиті дермантином топчани, на яких можна спати. У випадку якихось неузгоджень буває й так, що призовників тимчасово відпускають додому, вручаючи повістку на прибуття через декілька днів.
   Або й взагалі відпускають до наступної призовної кампанії, як це трапилось з Миколою Приходьком з Переяслав-Хмельницького району Київської області (на фото). "Юнаки знову хочуть у солдати" - так називається стаття в газеті "Вісник Переяславщини", де йдеться про Миколу та інших призовників Переяслав-Хмельницького району.
   Насправді у всі часи мало хто "хотів у солдати", що б там вони не казали згодом. Більшість просто виконувала вимоги закону, а невелика частина - всіляко ухилялась від цього. Типова історія "Як я (не) служив в армії".

Збірний пункт ДВРЗ    Зараз же на строкову службу в армію, як правило, охоче йдуть ті юнаки, хто сподівається продовжити службу або в правоохоронних органах, або в тій же армії, але вже на контрактній основі.
   Така ж ситуація і в сусідній Росії. Там кількість призовників, що ухиляються від строкової служби, налічує сотні тисяч чоловік. Дійшло до того, що росіяни хочуть змінити законодавство, зобов'язавши призовників добровільно приходити до військкоматів по повістки.

Збірний пункт ДВРЗ    А тих, хто не прийде, лякають тюремним ув'язненням. На що громадяни цілком резонно відповідають, що їхня армія й так практично не відрізняється від тюрми. Як показують приклади з життя, для переважної більшості юнаків строкова служба в армії - втрачений час (у кращому випадку), або втрачене здоров'я - в гіршому...Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):