Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Злодія спіймали "на гарячому"

Злодія спіймали "на гарячому"

Фото спійманого на ДВРЗ злодія

    Як повідомлялось раніше, в одному з будинків мікрорайону в ніч з 24 на 25 січня 2011 року була здійснена крадіжка - вирізано близько 80 метрів мідного кабеля, внаслідок чого мешканці будинку цілий день залишались без світла. Ця подія викликала справедливе обурення жителів діями злочинців.

    Що характерно, частина з них прямо звинуватила ініціативну групу по створенню ОСББ в причетності до цього злочину (якраз за день до події, в неділю група провела збори на тему недостатньої захищеності технічних приміщень будинку).
    Мовляв, спеціально спричинили аварію, щоб таким чином "провернути шахрайську аферу і підім'яти під себе комунальне обслуговування мікрорайону шляхом створення ОСББ".


Залишаємо подібні висновки без коментарів.

    Наступного ранку, о 5-й годині 26 січня, завдяки пильності мешканців і професійним діям міліції, злодія було затримано "на гарячому", в момент незаконного проникнення.Інструменти спійманого на ДВРЗ злодія Інструменти спійманого на ДВРЗ злодія Інструменти спійманого на ДВРЗ злодія Фото спійманого на ДВРЗ злодія

    В ході огляду затриманого співробітниками міліції в нього було вилучено інструменти - ломик, викрутку, кусачки, а також інше знаряддя.Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):