Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Про заряджання пристроїв у пунктах незламності

Четвер, 22.01.2026 18:04   Джерело: Дніпровська РДА

   Що важливо знати про заряджання пристроїв у пунктах незламності ДСНС? Ці пункти працюють, щоб кожен міг зігрітися, зателефонувати рідним або підзарядити гаджети. Оскільки ресурс генераторів обмежений, діють певні правила. Пріоритет №1 – це телефони, павербанки та ліхтарики. Ми прагнемо допомогти якомога більшій кількості людей одночасно.

Про заряджання пристроїв у пунктах незламності

   Заряджання потужних станцій (типу EcoFlow) – усе залежить від технічних можливостей генератора або інших резервних джерел живлення у конкретному пункті. Рішення щодо підключення потужних пристроїв ухвалює відповідальна особа на місці.

   Чому існують обмеження? Велика станція (орієнтовною потужністю 1–1,2 кВт і більше) може спричинити перевантаження електрогенеруючого обладнання, через що без можливості зарядити гаджети залишаться всі. Наразі немає окремого закону чи регламенту, який би чітко обмежував потужність пристроїв у ватах. Тому все залежить від потужності обладнання в конкретному пункті – чергові оцінюють ситуацію на місці, щоб енергії вистачило кожному.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Російсько-українська війна".



Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):