Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера

До змісту

Ірина Бондар - чемпіонка світу U-20

Неділя, 08.09.2024 10:40   Джерело: Українська правда. Чемпіон

Українка Ірина Бондар стала чемпіонкою світу з греко-римської боротьби серед юніорів. У фіналі вагової категорії до 62 кг Бондар здобула перемогу над суперницею Нітіку (Індія) з рахунком 4:1.

Зазначимо, що Бондар займається вільною боротьбою ронад 6 років. У 2022 році спортсменка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з вільної боротьби серед жінок у категорії U-20, а у травні цього року виграла Чемпіонат Європи U-23.

Нагадаємо, також нещодавно українець Єгор Якушенко став чемпіоном світу з греко-римської боротьби серед юніорів. У фіналі вагової категорії до 97 кг Якушенко здобув вольову перемогу над Даріусом Кіферою з Німеччини з рахунком 6:4, поступаючись по ходу поєдинку 0-4.

Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Спорт".