Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Росіяни чомусь ображаються, коли їх називають брехунами

П'ятниця, 12.04.2024 16:53   Джерело: Європейська правда. Скорочено. Маленьке зображення в анонсі замітки - з публікації Support Ukraine. Фото російського правителя (чи якогось з його двійників) - з відкритих джерел

   Росія обурилася через останні заяви глави МЗС Франції Стефана Сежурне про відсутність інтересу до переговорів з росіянами та викликала до свого МЗС французького посла в Москві. Про це МЗС Росії повідомило у своїй заяві в п’ятницю, пише "Європейська правда". У російському відомстві сказали, що викликають французького дипломата "на килим" через нещодавні висловлювання міністра закордонних справ Франції Стефана Сежурне про те, що французька сторона не зацікавлена у переговорах з російськими посадовцями, оскільки опубліковані у підсумку заяви росіян – брехливі.

Росіяни чомусь ображаються, коли їх називають брехунами

   Кілька днів тому Сежурне заявив французьким ЗМІ, що розмови з російськими офіційними особами більше не в інтересах Франції. "Не в наших інтересах сьогодні розмовляти з російськими офіційними особами, тому що пресрелізи і звіти, які виходять опісля, є брехливими", – сказав французький міністр.

   Заява Сежурне пов’язана з недавньою телефонною розмовою міністра оборони Франції Себастьєна Лекорню з Сергєєм Шойгу. Ця розмова стала першою такою взаємодією з жовтня 2022 року. Розмова стосувалась передусім теракту, скоєного у Підмосков’ї 22 березня "Ісламською державою". Після спілкування двох міністрів у Міноборони РФ заявили, що під час розмови Лекорню і Шойгу "була відзначена готовність до діалогу щодо України". У відповідь представник уряду Франції назвав цю заяву неправдивою.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Російсько-українська війна".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):