Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Аптека на Березняках приймає протерміновані ліки на утилізацію

Неділя, 12.11.2023 19:00   Джерело: Вечірній Київ

   Проєкт з утилізації ліків запустили "Фармак" та мережа "Аптека Доброго Дня". У 30 столичних аптеках приймають протерміновані ліки на утилізацію: перелік (прим. ред. "Ліски": у списку - аптека на вулиці Березняківській, 31). Здати ліки, в яких закінчився термін придатності, можна до 1 лютого 2024 року.

Аптека на Березняках приймає протерміновані ліки на утилізацію

   За даними Європейської федерації фармацевтичної промисловості, 3-8% усіх лікарських засобів з домашньої аптечки залишаються невикористаними. Люди зазвичай викидають їх у смітник або зливають у каналізацію. Проте така утилізація непотрібних або протермінованих ліків є небезпечною не тільки для середовища, але й для здоров’я людини.   "Фармак" та Аптека Доброго Дня хочуть не тільки мінімізувати вплив протермінованих ліків на довкілля, але й започаткувати практику належного поводження з медичними відходами серед населення. До утилізації приймаються: ліки в блістерах, ліки у флаконах, ліки в тубусах. До утилізації не приймаються: термометри, шприці, голки, медичні маски та рукавички.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Екологія", "Медицина" та "Березняки".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):