Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Україна застосовує картонні дрони проти російської авіації

Четвер, 31.08.2023 19:19   Джерело: сайт НОВИНИ LIVE. Маленьке зображення в анонсі замітки - з публікації Support Ukraine

   Україна почала застосовувати проти російських літаків картонні дрони. Ці прості для виготовлення апарати вже знищили щонайменше чотири російські літаки. Про це повідомляє The Telegraph.

   Служба безпеки України повідомила, що під час обстрілу минулими вихідними Курського аеродрому на заході Росії були знищені МіГ-29 і чотири винищувачі Су-30. Повідомляється, що під час обстрілу також були пошкоджені дві пускові установки "Панцир" і радар системи ППО С-300. Співробітник СБУ, який побажав лишитися анонімним, повідомив виданню, що по цілі було запущено 16 безпілотників. Троє були збиті під час атаки.

Україна застосовує картонні дрони проти російської авіації

   Безпілотники, які надходять у формі плоских упаковок і коштують лише 3500 доларів США, в руках України з березня. Уряд Австралії пообіцяв Києву 100 таких дронів на місяць у рамках угоди на 20 мільйонів доларів. Передачу здійснила компанія SYPAQ Systems з Мельбурна.

   Легкий та невеликий логістичний літак для поля бою називається Corvo Precision Payload Delivery System (PPDS). Літак використовують для різних завдань, таких як розгортання корисного навантаження датчиків і доставки невеликих вантажів. Він діє як бортовий ретранслятор розширеного зв’язку та використовується як приманка.

Україна застосовує картонні дрони проти російської авіації

   "Україні продали сотні безпілотних літальних апаратів", — сказав Росс Осборн, головний інженер SYPAQ. Такий дрон може підняти до 3 або 5 кг. Вага залежить від його моделі. Літак здатен нести вантаж протягом 1-3 годин залежно від навантаження на відстань до 40-120 км.

   Виробник підкреслює, що основне завдання безпілотників — доставка боєприпасів, їжі та медикаментів безпосередньо на передову, також їх можна адаптувати для проведення розвідувальних польотів та скидання вибухових пристроїв.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Російсько-українська війна".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):