Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

До Одеської затоки повернулись червонокнижні мармурові краби та морські коники

П'ятниця, 11.08.2023 19:48   Джерело: сайт Українська правда. Життя. Фото з сайту Думська

   Стан морської води в акваторії Одеської затоки після надзвичайної ситуації, що виникла через теракт Росії на Каховській ГЕС, стабілізувався. До Одеської затоки вже повернулися червонокнижні мармурові краби та морські коники, повідомляє голова Одеської ОДА Олег Кіпер. Відповідні дані надали у Департаменті екології та охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації.

   За даними вимірювань проб можна зробити висновки, що стан морської води значно покращився, солоність та інші показники досягли нормованих сезонних значень.

   "Інтенсивність природних процесів самоочищення, які зараз відбуваються в морській екосистемі – не мають аналогів у відомих локальних технологіях покращення якості водного середовища. Тому у даному випадку сприятливі кліматичні і гідрологічні умови прискорюють природні процеси біологічного та гідролого-гідрохімічного очищення", – йдеться у повідомленні.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Екологія" та "Російсько-українська війна".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):