Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

У Києві консервують мурал Бенксі

П'ятниця, 21.07.2023 18:34   Джерело:

   Комунальний заклад "Центр консервації предметів археології" розпочав роботу з консервації відомого муралу Бенксі "Діти на "гойдалках", що нанесений на бетонних блоках, для подальшого збереження. Фахівці вже відпрацювали тестові ділянки, щоб розпочати роботу безпосередньо з арт-обʼєктом.

   За словами заступника голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимира Прокопіва, у міста не було жодного сумніву, що цей мурал всесвітньо відомого арт-художника в Києві потрібно зберегти для майбутніх поколінь. Департамент охорони культурної спадщини спільно з комунальним закладом "Центр консервації предметів археології" провели всі необхідні науково-дослідні та проектні роботи з метою фіксації та збереження робіт Бенксі.

У Києві консервують мурал Бенксі

   "Центр звернувся до архітектурно-реставраційної майстерні з пропозицією провести на безоплатній основі науково-технологічні дослідження з метою консервації витвору сучасного стріт-арт мистецтва. Фахівці погодились і вже проводять відповідні роботи для якісного збереження муралу. Роботи Бенксі мають культурне та історичне значення для країни як пам’ятка того, що світло обов’язково перемагає темряву. Тому ми маємо його зберегти", – зазначив Володимир Прокопів.

   Нагадаємо, у листопаді 2022 року в Україні побував британський художник Бенксі, відомий майстер стріт-арту. Він створив у Києві і Київській області сім авторських муралів, два з яких – безпосередньо у столиці.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Російсько-українська війна".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):