Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера

До змісту

Український легкоатлет став переможцем змагань в Угорщині

Середа, 19.07.2023 11:36   Джерело: сайт Суспільне. Спорт. Скорочено

Український метальник молота Михайло Кохан став переможцем змагань золотої серії Світового континентального туру, що проходять в Угорщині. Цей турнір став першим комерційним після відсторонення спортсмена федерацією легкої атлетики України.

Кохан влітку взяв участь на двох стартах у складі збірної України. Спершу він виступив на Європейських іграх, де став срібним призером змагань. А згодом захистив звання чемпіона молодіжного Євро, тріумфувавши з результатом 77.21 метра - особистий рекорд сезону.

У Будапешті Кохан мав серйозну конкуренцію за перемогу: на старт вийшли чинні чемпіон та віцечемпіон Європи Войцех Новіцкі та Балаш Генсе відповідно, срібний призер Олімпіади-2020 Ейвін Генріксен. Планувалася участь і чемпіона світу Павела Файдека, однак у підсумку він не змагався.

Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Спорт".