Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера

До змісту

Українки здобули золото в Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання

Понеділок, 05.06.2023 16:32   Джерело: сайт Українська правда. Життя. Скорочено

Українська збірна виграла золоті медалі у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання в Ов'єдо, Іспанія. Чемпіонками в акробатичній програмі серед груп стали Марина і Влада Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Ангеліна Овчиннікова і Валерія Тищенко. Загалом українська збірна отримала 4 нагороди – 1 золото, 2 срібла та 1 бронзу.

Синхроністки набрали 216.6701 бали та стали чемпіонками турніру, випередивши збірну Китаю, повідомляє Національний олімпійський комітет України. "Золоту крапку поставила у своїх виступах у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання в іспанському Ов’єдо збірна України! Наші русалоньки отримали оцінку 216.6701, випередивши на 0.5801 збірну Китаю. Вітаємо наших чемпіонок і тренерський колектив на чолі з Світланою Саідовою! Українці – нація переможців!" – кажуть у НОК.

Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Спорт".