Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Київську Пектораль отримали всі театри столиці

Четвер, 30.03.2023 12:39   Джерело: сайт Наш Київ; сайт Дніпровської РДА

   У Молодому театрі Києва відбулася церемонія вручення театральної премії "Київська пектораль-2022". Переможців оголосили у трьох номінаціях: "За особистий внесок у мистецтво", "Спеціальна премія" та "Подія року". У зв'язку з дією воєнного стану в Україні та за рішенням оргкомітету, грошова премія виплачуватись не буде. Лауреатами номінації "За особистий внесок у мистецтво" стали 104 працівники столичних театрів, які знаходяться на військовій службі у лавах української армії.

Київську Пектораль отримали всі театри столиці

   "Спеціальну премію" вручили драматургам-авторам актуальних патріотичних творів, написаних у 2022 році: Ірині Малоліті за музичну казку "Цап-кацап", Ользі Анненко за п'єсу "Люби мене, не покинь", Ніні Захоженко за п'єсу "Я, війна і пластикова граната" та Марині Смілянець за театральний твір "Позивний "Елвіс".

Київську Пектораль отримали всі театри столиці

   "Подією року" стало відновлення повноцінної роботи київськими театрами у період весни та літа 2022 року. Нагороди отримали художні керівники всіх театральних установ Києва.


Київську Пектораль отримали всі театри столиці

   Серед нагороджених - художній керівник та колектив Театру української традиції "Дзеркало" Дніпровського району. На фото - момент вручення нагороди під час вистави "Лохотрон по-українськи або 100000₴", яка відбулась на сцені Київської академічної майстерні театрального мистецтва "Сузір'я".


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Клуб".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):