Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Мирний-21

П'ятниця, 10.03.2023 17:33   Джерело: сторінка кінотеатру "Старт"

   Найближчої неділі, 12 березня 2023 року о 15:00, кінотеатр "Старт" запрошує на спеціальний показ фільму "Мирний 21" та зустріч із його режисером - Ахтемом Сеітаблаєвим (Ахтем Сеітаблаєв). Воєнна драма "Мирний-21" розповідає про спротив луганських прикордонників у перші дні війни. Події розгортаються влітку 2014 року у Луганську.

Мирний-21

   Багато хто з українців тоді вповні не усвідомлював, що Росія почала збройну агресію. Хтось не приховував своїх симпатій до загарбників. Разом з тим були й ті, хто не планував зраджувати Батьківщину. Командир Луганського прикордонного загону Сергій Дейнеко прийняв рішення тримати оборону. Вартість квитків на подію - 90 грн. Квитки можна придбати за посиланням.   До теми: на відео - початок вистави "Море... Ніч... Свічки..." київського Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра (Й. Бар-Йосефа; режисер Едуард Митницький), в одній з головних ролей - Ахтем Сеітаблаєв, 2019 рік. У 2003 році вистава отримала премію "Київська пектораль".
   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Російсько-українська війна" та "Березняки".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):