Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера

До змісту

Українка Меркушина стала чемпіонкою Європи з біатлону

П'ятниця, 27.01.2023 17:41   Джерело: сайт Українська правда

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина перемогла у другій індивідуальній спринтерській гонці серед жінок та стала чемпіонкою Європи з біатлону у спринті. 28-річна Анастасія показала час 23 хвилини 14,5 секунди і не припустилася жодного промаху на вогневих рубежах. Другою була шведка Тільда Йоганссон 0,5 секунди відставання (1 промах), третьою – німкеня Ванеса Гінц (+1,8; 0).

Результати інших українок: Анна Кривонос – 22-е місце, Юлія Джима – 39-те, Любов Кип'яченкова – 52-е, Олена Білосюк - 55-те. Загалом стартували 107 біатлоністок. Таким чином, у медальному заліку европейської першості збірна України вийшла на перше місце, маючи 1 "золото" та 2 "срібла".

Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Спорт".