Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Український криголам успішно дістався Антарктиди

Понеділок, 23.01.2023 19:29   Джерело: сторінка Національного антарктичного наукового центру

   Українське науково-дослідне судно "Ноосфера", що вирушило в другий антарктичний сезон наприкінці грудня 2022-го зі спільною польсько-українською експедицією на борту, успішно дісталося берегів крижаного континенту.

   21 січня 2023 року капітан "Ноосфери" Павло Панасюк відрапортував: "Криголам успішно прибув на станцію "Арцтовський" Arctowski Polish Antarctic Station". На шляху з Кейптауна (ПАР) довжиною 3759 миль (більш як 6 тис. км) судно потрапляло в шторми, минало величезні айсберги, але команда успішно подолала всі випробування.

   До уваги читачів – фото з мандрівки "Ноосфери" Атлантичним і Південним океанами. Автори фото - Павло Панасюк, Олександр Гришко і Анатолій Андреєв.

   "Арцтовський" – це польська полярна станція, що знаходиться на острові Кінг Джордж в Західній Антарктиці. Там наш криголам спершу висадить команду польських полярників та розвантажить обладнання. Відтак судно вирушить на "Вернадський", щоб доправити туди українських технічних працівників, які мають завершити невідкладні роботи з модернізації станції.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Фото".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):