Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Кримінальні хроніки ДВРЗ: шахрайство

Четвер, 27.10.2022 19:04   Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень. Скорочено

   25 травня 2022 року приблизно о 09 год. 00 хв., ОСОБА_1 перебував неподалік будинку, що за адресою м.Київ, вул. О. Довбуша, №50, де він раптово зустрівся із раніше знайомим ОСОБА_2. В подальшому ОСОБА_1, спілкуючись з ОСОБА_2 помітив у останнього мобільний телефон марки "Samsung Galaxy Al 2" та у нього виник умисел, спрямований на заволодіння майном останнього шляхом обману.

   Реалізуючи свій умисел, ОСОБА_1 попросив у ОСОБА_2 надати йому мобільний телефон, під приводом здійснення телефонного дзвінка. ОСОБА_2, будучи впевненим у добропорядності ОСОБА_1, та переконаним у тому, що останній дійсно має намір здійснити телефонний дзвінок, не здогадуючись про злочинні наміри останнього, передав ОСОБА_1 власний мобільний телефон марки "Samsung Galaxy А12" 64GB, синього кольору, вартістю 5199 грн, котрий був у чохлі чорного кольору.

Кримінальні хроніки ДВРЗ: шахрайство

   Заволодівши таким чином мобільним телефоном "Samsung Galaxy А12" із вказаним аксесуаром до нього, що належить ОСОБА_2, ОСОБА_1, відійшовши від потерпілого, здійснив дзвінок, після чого, як переконався, що ОСОБА_2 не спостерігає за ним, зник із місця, де перебував.

   Після чого, того ж дня, о 11 год. 15 хв. ОСОБА_1 розпорядився викраденим майном на власний розсуд, а саме заклав мобільний телефон марки "Samsung Galaxy Al 2" 64GB, синього кольору, із вищевказаним аксесуаром, що належить ОСОБА_2 до ломбардного відділення ПТ "Найкращий ломбард" Богдан Б.М. і Компанія", що за адресою: м. Київ, вул. Ялтинська, 6, а грошові кошти в сумі 2000 гривень, які отримав від закладу викраденого майна, використав на власні потреби.

   Внаслідок вчиненого кримінального проступку, ОСОБА_1 завдав ОСОБА_2 матеріального збитку на суму 5199 грн. 00 коп.

   Дії обвинуваченого ОСОБА_1 суд кваліфікує за ч. 1 ст. 190 КК України, як заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство). Санкція ч. 1 ст. 190 КК України передбачає як альтернативні такі види основних покарань: штраф, громадські роботи, виправні роботи, обмеження волі.

   З урахуванням наданих суду даних про особу обвинуваченого, який раніше не несудимий, за даними облікової документації не перебуває на обліку у лікарів психіатра та нарколога, має постійне місце проживання, щире каяття у вчиненому, що судом визнається як обставина, що пом`якшує покарання, відсутність обставин, що обтяжують покарання, суд уважає за необхідне призначити ОСОБА_1 покарання у виді громадських робіт, оскільки саме таке покарання буде достатнім для його виправлення та попередження вчинення нових правопорушень.

   Оскільки в матеріалах кримінального провадження відсутні відомості про те, що ОСОБА_1 працює на даний час і має дохід, який би давав можливість сплатити штраф у розмірі, передбаченому санкцією ч. 1 ст. 190 КК України, суд позбавлений можливості обрати менш суворий вид покарання у виді штрафу, оскільки вважає, що за даних обставин він буде менш дієвим та справедливим.

   На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 302, 370, 374, 381, 382, 394 КПК України, суд -

   УХВАЛИВ:

   ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, і призначити йому покарання у виді 200 (двісті) годин громадських робіт.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Кримінальні хроніки".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):