Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Завтра відбудеться сонячне затемнення: чи дозволить погода українцям спостерігати його

Понеділок, 24.10.2022 18:56   Джерело: сайт УНІАН

   25 жовтня на території України можна буде спостерігати часткове сонячне затемнення. Про це повідомив кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кибальчич. За його словами, максимальна фаза припаде на час 13:28-13:50 залежно від регіону. Сонячний диск буде закритий на 47-65%.

Завтра відбудеться сонячне затемнення

   Яка ж погода буде в Україні 25 жовтня, і чи зможуть українці поспостерігати за цим рідкісним явищем?

   За даними Погода УНІАН, 25 жовтня на території України очікується досить хмарна погода з опадами. Так, на заході країни переважатиме невелика хмарність і повсюдно очікуються опади. У Хмельницькій області небо буде повністю затягнуте хмарами. Жителів північних областей також чекає похмура дощова погода і суцільна хмарність. Лише на Сумщині вірогідні прояснення. У центральних областях, на жаль, теж очікується похмура погода. Прояснення вірогідні тільки в Полтавській і місцями в Дніпропетровській областях. На сході України буде переважно невелика хмарність, на Харківщині - хмарно з проясненнями.

Завтра відбудеться сонячне затемнення

   У жителів півдня найбільше шансів побачити сонячне затемнення 25 жовтня. Тут очікується хмарна погода з проясненнями, без опадів. Лише в Миколаївській області буде похмуро.

   Довідка УНІАН. Сонячне затемнення - явище, під час якого Місяць закриває повністю або частково Сонце від спостерігача на Землі. Сонячне затемнення відбувається тільки в молодика, коли сторона Місяця, що звернена до Землі, не освітлена, і сам Місяць не видно.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Екологія".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):