Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Всесвітній день вареника у Ліцеї транспорту на ДВРЗ

Четвер, 13.10.2022 20:00   Джерело: сторінка КПЛТ. Скорочено

   Минулого тижня у Київському професійному ліцеї транспорту організували свято до Всесвітнього дня вареника (відзначається 8 жовтня). Вареники з давніх-давен вважаються українською національною стравою. Ці вироби з тіста оспівані в народних піснях, описані в казках та згадуються у віршах.

   В українських селах дуже часто готують вареники з картоплею та сиром як святкову страву на неділю. Без вареників з квашеної капусти неможливо уявити собі Святвечір. Та мало хто знає, що насправді всіма улюблені вареники є запозиченими з турецької кухні. Саме так, ця страва має східне походження, але в Україні вона настільки прижилася, що стала візитною карткою.

   Майстер виробничого навчання Валентина Руденко для здобувачів освіти першого курсу за професією "Кухар" провела майстер-клас з приготування вареників з картоплею та капустою. А для решти ліцеїстів була надана невеличка історична довідка про походження цієї смачної страви, а також цікаві факти про вареники.

   Згодом відбулася дегустація вареників для всіх здобувачів освіти та працівників навчального закладу. Ліцеїсти та всі присутні отримали масу позитивних емоцій, задоволення від споживання страви та поповнили свій багаж знань. Треба плекати і максимально популяризувати традиції нашої кухні. Саме такою була мета цього заходу.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Школа" та "Кулінарні рецепти".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):