Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Деталізований графік можливих відключень електроенергії в Києві

Вівторок, 11.10.2022 20:05   Джерело: сторінка ДТЕК Київські електромережі

   Компанія ДТЕК оприлюднила оновлені детальні графіки обмеження подачі електроенергії у Києві у випадку дефіциту потужності. Доповнені графіки погодинних відключень світла сформовані станом на 10:30 ранку 11 жовтня.

   "У поточній складній ситуації для вашого комфорту ми розділили всі адреси міста на 3 черги і будемо обмежувати постачання світла почергово. Ми публікуємо графіки аби ви могли заздалегідь спланувати використання електроприладів", - пояснили в компанії.   Йдеться про такі черги:
• 1 черга – з 8:00 до 12:00 та з 20:00 до 24:00;
• 2 черга – з 12:00 до 16:00;
• 3 черга - з 16:00 до 20:00.

   Якщо вулиця повторюється в кількох чергах – це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків на цій вулиці. При цьому тривалість відключення будинку не буде перевищувати 4 години. Найближчим часом опубліковані графіки будуть деталізовані конкретними номерами будинків.

   Станом на 10.30 ранку, кажуть в компанії, цей графік ще не був застосований. "Графік буде застосований тільки у разі, якщо у державної енергокомпанії НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему", - пояснили в ДТЕК.

   Графіки також доступні на головній сторінці сайту ДТЕК Київські електромережі і оновлюватимуться щоденно.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "ЖКГ" та "Російсько-українська війна".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):