Тег AREA. Top_232


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Судитимуть чоловіка, який без дозволу побудував автомийку на Березняках

П'ятниця, 22.07.2022 08:31   Джерело: сайт Вечірній Київ

   Слідчі передали до суду матеріали з обвинувальним актом щодо чоловіка, який облаштував незаконний бізнес. Він зайняв земельну ділянку комунальної власності на вулиці Березняківській, площею 291 м².

   Як повідомили в Відділі комунікації поліції Києва, влітку минулого року слідчі Дніпровського управління поліції розпочали кримінальне провадження за фактом захоплення землі підприємцем. На ділянці, що знаходиться в санітарно-захисній зоні, він побудував нежитлову будівлю-автомийку.

   Під час досудового розслідування встановлено, що чоловік не має жодних документів про надання у власність або оренду земельної ділянки. Крім цього, висновками судової земельної-технічної експертизи встановлено, що на незаконно зайняту земельну ділянку накладається низка санітарно-захисних та охоронних зон.

Судитимуть чоловіка, який без дозволу побудував автомийку на Березняках

   Зокрема, довкола об’єкта знаходяться повітряні лінії електропередач, підземний електричний кабель, залізниця, промислова зона, а також транспортна зона особливого контролю.

   Проте 36-річний киянин на це не зважав. Мало того, він відмовлявся ознайомитися з матеріалами кримінального провадження, через що наприкінці вересня 2021 року його оголосили у розшук. Днями правоохоронці затримали чоловіка та доставили його до Дніпровського управління поліції.

   Наразі слідчі завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду для розгляду справи по суті. Зловмиснику загрожує до двох років в’язниці.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Кримінальні хроніки" та "Березняки".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):