Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Петиція: зробити маршрут 211 маршрутного таксі через Дарницький міст або створити новий автобусний

Неділя, 03.07.2022 18:57   Джерело: розділ електронних петицій Київської міської ради

   Валентин Кравцов, автор петиції, пише: "Поки не працював міст Патона, маршрутне таксі номер 211, їздило в обхід через житловий масив Березняки та через Дарницький міст. Це було дуже зручно для жителів цього мікрорайону, оскільки від нас немає жодного транспорту на Правий берег. Просимо зробити цей маршрут на постійній основі, пустивши або автобус, або змінити старий маршрут 211 на цей. По-перше, це розвантажить міст Патона, що знаходиться в аварійному стані. По-друге, це дуже зручно для усіх жителів мікрорайону Березняки, і в першу чергу для літніх людей. Які для поїздки на цьому маршруті що в спеку, що в мороз по голольоду, ходять на проспект Соборності більш ніж за кілометр".

Петиція: зробити маршрут 211 маршрутного таксі через Дарницький міст або створити новий автобусний

   Прим. ред. "Ліски": станом на 3 липня петицію підписали трохи більше 50 киян. Якщо протягом наступних 56 днів назбирається 6000 підписів, петицію повинні будуть розглянути депутати Київської міської ради та прийняти по ній відповідне рішення.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Запит до влади", "Транспорт" та "Березняки".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):