Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Кияни дивуються виставленим рахункам за централізоване опалення влітку

Вівторок, 14.06.2022 18:18   Джерело: Офіційний портал Києва

   Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" надає роз’яснення щодо нарахувань за теплову енергію для приготування гарячої води та роботу рушникосушарок. Згідно зі змінами до урядової Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг №315, з грудня 2021 року у платіжках КП "Київтеплоенерго" з’явився новий рядок – ФСГ (функціонування системи гарячого водопостачання будинку). Це оплата теплової енергії, яку будинок споживає для роботи внутрішньої системи гарячого водопостачання та рушникосушарок.

Кияни дивуються виставленим рахункам за централізоване опалення влітку

   Її розмір залежить від типу та інженерної конструкції системи гарячого водопостачання (ГВП) і в травні становить у середньому 46,5 грн у Києві. Нарахування здійснюють для всіх будинків міста, обладнаних системою ГВП.

   Якщо власник квартири користується бойлером (тобто, зовсім не споживає гарячу воду - прим. ред. "Ліски"), а в будинку є внутрішня система ГВП, то плата за її функціонування все одно нараховується відповідно до чинних законодавчих норм. Хоча рядок ФСГ зазначається у блоці "Теплова енергія" (ЦО), однак плата нараховується упродовж усього року, коли надається послуга гарячого водопостачання.

   Наприклад, у квартирі площею 45,3 кв. м за адресою вул. Шолом-Алейхема, 6 у травні 2022 року за ФСГ витрачено 0,0175 Гкал (розподілено на основі даних про споживання будинком теплової енергії відповідно до площі квартири, особливостей системи ГВП будинку та способу обчислення ФСГ, визначеного Методикою № 315). Рядок ФСГ зазначено у блоці "Теплова енергія". Нарахована плата становить 28,95 грн.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "ЖКГ".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):