Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Картину Івана Марчука продали на благодійному аукціоні за рекордну суму

Субота, 04.06.2022 20:24   Джерело: сайт Українська правда. Життя

   Картину українського художника Івана Марчука "Сад спокуси" продали на благодійному аукціоні за 120 тисяч доларів. Це найдорожча ціна, яку будь-коли сплачували за полотна живих українських митців, повідомили у благодійному фонді "Повернись живим". "Сад спокуси" пішов з-під молотка під час благодійного аукціону "Art can help", організованого аукціонним домом Goldens.

Сад спокуси

   "Цей натюрморт та ще 26 предметів мистецтва, нагадаємо, виставили на продаж, щоб підтримати Збройні Сили України. 50% з виручених коштів аукціону, що завершився 3 червня передадуть нашому фонду", – говорять волонтери.

   Автор полотна 86-річний Іван Марчук сподівається, що власник картини отримає насолоду від твору. "А також задоволення від причетності до благородної місії підтримати нашу армію й країну у годину великого лиха, коли вирішується питання бути чи не бути українській культурі й українцям", – написав Іван Марчук на своїй сторінці в день аукціону.   До теми: на відео - Іван Марчук на одній з київських виставок своїх робіт.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Київські музеї".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):