Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Сьогодні, 28 травня, у Вінниці зустрічали загиблих поліцейських

Субота, 28.05.2022 21:06   Джерело: сайт VeжА

   Як відомо, дев’ятеро бійців вінницького "КОРДу" загинули 22 травня, захищаючи Україну. Лише від вокзалу і до "Реквієма" щонайменше тисяча містян, у тому числі поліцейські та військовослужбовці, створили "живий коридор". Вздовж "коридору" на тротуарах люди поставили лампадки, а дорогу встелили квітами – червоними гвоздиками. Загалом містяни створили "живий коридор" від Немирівського шосе до "Реквієму", що на Батозькій. Зустрічали загиблих Героїв, схилившись на коліно.

   Зазначимо, що зустрічали колону із загиблими Героями і в інших населених пунктах області. Зокрема в Гайсині, де, за повідомленням ТГ-каналу "Black list of Vinn", тисячі військовослужбовців та місцевих жителів вишикувалися вздовж дороги, щоб зустріти траурну колону. Вже далі колона вирушила на Вінницю.

   Церемонія прощання з Героями відбудеться завтра, 29 травня, о 9:00 біля "Книжки" (вулиця Хмельницьке шосе, 7).Передісторія:
•  Росія напала на Україну 24 лютого. Путін виправдовувався, що це зробили, бо Україна та НАТО нібито готували напад на Росію. Метою так званої "спецоперації" Путін називав необхідність очистити Україну від "нацистів та нацистської ідеології", а також роззброїти, щоб вона не була загрозою Росії.
•  Російські військові в Україні знищують ракетами та бомбами цілі мирні міста та села, вбивають та катують мирних жителів, ґвалтують жінок та дітей, мародерствують, забираючи з українських будинків все – аж до ложок та спідньої білизни.
•  Росіяни знищують інфраструктуру та продовольчі склади, мінують поля.
•  Від рук російських окупантів в Україні загинуло щонайменше 240 дітей.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Російсько-українська війна".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):