Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Обережно, провокація!

Понеділок, 28.03.2022 09:36   Джерело: сторінка. Мовою оригіналу

   Сталося те, про що нас попереджали чи не на першому тижні війни. Російська пропаганда спробувала поширити фейкове інтерв’ю та змонтоване відео нібито нашого Президента.

   Від імені російського видання "Медуза" було поширено тези, нібито озвучені Володимиром Зеленським. Наш президент начебто назвав Крим та Донбас "компромісними територіями", запропонував росіянам вивести війська туди, де вони знаходились станом на 24 лютого цього року, а не до 20 лютого 2014 року. Про долю Криму він нібито взагалі напряму не згадав, натомість йому приписали слова про "складне питання Донбасу" та фейкову цитату "Я розумію, що змусити Росію повністю звільнити територію неможливо, це призведе до третьої світової війни".

Обережно, провокація!

   У своєму зухвалому цинізмі ворожі пропагандисти приписали Президенту твердження про те, що він планує нав’язати нашій країні омріяний кремлем "нейтральний статус", та що цей статус він планує нав’язати через референдум (хоч зміна Конституції країни шляхом референдуму не передбачена законами України, а у воєнний час ніякі референдуми проводитись не можуть).

   Мета цього інформаційного вкиду очевидна. Українці, які наразі всім народом відбивають російську агресію, ніколи не дозволять подібної ганебної капітуляції, і у кремлі це чудово розуміють. Так само українці добре знають, що робити із керівниками країни, які йдуть всупереч волі народу, який їх обрав, та ігнорують Конституцію.

   Тож розрахунок ворога був простим – що ми повіримо фейковому інтерв’ю, де нашому Президенту приписані твердження які тягнуть на статтю 111 КК України "Державна зрада" і можуть трактуватись як ознаки таємних домовленостей із ворогом у військовий час про можливість миру на неприйнятних для народу України умовах, і повернемо зброю на Банкову.

   На щастя, ми були попереджені про таку можливість. Свого часу ОП устами Подоляка та Арестовича завчасно упередила підготовку подібного фейку. Нас попередили, що якщо ми прочитаємо чи навіть побачимо на відео звернення Президента, в якому він відмовлятиметься від територіальної цілісності країни та висловлюватиме капітулянтські тези, цьому не слід вірити, бо це завідомо підробка російської пропаганди.

   Ми і самі розуміємо, що наш Президент та Верховний Головнокомандувач ніколи не міг би висловити подібні тези, і тим більш всерйоз обговорювати з ворогом можливість описаних компромісів. Підробка занадто топорна та груба по суті, щоб ми повірили в неї навіть попри зовнішню схожість зображення на екрані на нашого Президента, якого за мужність перед обличчям російської агресії висунуто на Нобелівську премію миру.

   Тож не ведемось на провокацію, і чекаємо від ОП якомога швидшого спростування фейкового інтерв’ю Президента слизьким медузам із-за порєбріка.

   Необхідно негайно припинити поширення цієї ворожої провокації, для чого МАКСИМАЛЬНО РЕПОСТИМО спершу це аматорське роз’яснення, а далі – офіційне спростування від Офісу Президента, яке сподіваюсь не забариться.

   Слава Україні!


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Гумор".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):