Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Комендантська година в Києві на вихідні 5-6 березня

Субота, 05.03.2022 09:36   Джерело: Офіційний портал Києва; зображення з сайту Рупор Київщини

   Комендантська година на вихідні залишається без змін і триматиме щоночі із 20:00 до 07:00. Ситуація в місті стабільна. В умовах воєнного стану працюють громадський транспорт і міські служби. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

   "Комендантська година не буде змінюватися на вихідні. Буде такою, як і була до того. Тобто – із 20:00 до 07:00. Але ми просимо киян не пересуватися містом без нагальної потреби", – зазначив Микола Поворозник.

   Він зазначив, що наразі в місті ситуація стабільна. Зокрема, працює громадський транспорт. Рух організований там, де це можливо. Транспорт працює в режимі перевезень із 08:00 до 19:00.

Комендантська година в Києві на вихідні 5-6 березня

   "Продовжують працювати і всі міські служби. В умовах воєнного стану вивіз сміття трохи ускладнений, як і вся логістика. Адже міські служби працюють до настання комендантської години – із 07:00 до 20:00. Тож ми просимо мешканців міста викидати тільки органічне сміття, а папір і пластик поки складувати. Ми все це обов’язково вивеземо також. Але трохи пізніше", – розповів Микола Поворозник.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Російсько-українська війна".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):