Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Приймаються зауваження стосовно будівництва "Епіцентру" на Березняках

Неділя, 12.12.2021 19:49   Джерело: сайт Дніпровської РДА

   Товариством з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" відповідно до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" розпочато процедуру громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля (ОВД) щодо планової діяльності ТОВ "Епіцентр К" - "Нове будівництво торговельного комплексу за адресою: м.Київ, Дніпровський район, перетин вул. Березняківської т а Дніпровської набережної".

   Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Приймаються зауваження стосовно будівництва Епіцентру на Березняках

   Прим. ред. "Ліски": через одну з камер проєкту "Безпечні Березняки" можна спостерігати за ходом будівництва. Технічні характеристики нового торговельного комплексу: двоповерхова будівля загальною площею до 49000 кв.м; підземний паркінг на 368 машино-місць; відкрита стоянка на 400 машино-місць; господарчий двір з рампою для розвантаження; відкриті майданчики "сад-город" та "будівельні матеріали"; навіси для візків та зберігання товарів; майданчик для відстою велосипедів; майданчик для побутових відходів.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Екологія", "Березняки" та "Магазини".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):